Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

dziękuję gumisiu za kartkę:D👄 ja też wysłałam dziewczyny, tym których maile miałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOBIETY ....pamiętacie mnie jeszcze????? haha mialam awarię kompa spadl mi kwiatek i jakiegoś wstrząsu dostał czy coś tam szwagierek mi naprawił i gra i buczy .... poczytalam was trochę rany ale się u was dzieje !!!!!!! ja już po pożądkach i po gotowaniu i pieczeniu jutro jeszcze uszka zrobię choinka na polku się już świeci cudo 🌼....apropo spowiedzi czekałam z mężem 2 godziny do konfesionału szok nogi mi do tyłka wlazly (:(: na święta mam 3 papużki musialam je przygarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi wcięło tekst papużki przygarnęłam bo siostrzenica jest w ciąży i niemoże przebywać z papugami chodzi o jakieś choroby dziwne !!!!!!! sylwunia ... święta to dobry czas na pogodzenie się z mężem i wygarnięcie mu co ci na sercu leży miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie lepiej nie mowic o przygotowaniach😠 Ja równiez dolaczam sie do zyczen, zdrowych i wesołych, ale nie tylko swiat, a wszystkich dni które przed wami.🌼🌼🌼 oraz zeby życie czesciej cieszyło niz było trudem.. ❤️ buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,+, ,*o*, ,*o*o*, *\'\'\'\'\'\'[ ]\'\'\'\'\'\'* Niech te Święta tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek. Niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci. Biały puch niech z nieba spada, niechaj piesek w nocy gada. Niech choinka pachnie wszędzie, no i radość wokół będzie Ja tylko na chwilkę od sąsiadki piszę i będę po Nowym Roku pozdrawiam wszystkich bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. nie wiem czy jutro będę mieć czas więc już dziś składam życzenia KARPICKA,BORSCYCKA KAPECKE WODECKI COBY SMAKOWAŁY SYCKIE PTRAWECKI MROZICKU ŚNIEZYCKU MIŁOSCI PO ZMROCKU SYĆKIEGO NAJLEPSEGO W ŚWIĘTA I W NOWYM 2008 ROCKU!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już na dzisiaj wykonałam plan:) Manika dzięki za świetną kartkę;) Zresztą wszystkim dziękuję:D za zyczenia. Monika ładnie to napisałaś👄 Sylwia:) Brylka fajnie ,ze sie odezwałas,czekamy na Ciebie po Nowym roku:) LUiza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki! 😭Watpie zebym sie z mezem pogodzila:(Dzis wlasnie zamiast mi cos pomodz to poszedl do kolegi pic i nie obchodzilo go to,ze ja mu mowilam zeby nie szedl i zeby z nami posiedzial bo i tak ciagle jestesmy sami to on poprostu nas olal i nawet nie obchodzi go to,ze dziecko na niego czeka:(😭ojjjj szkoda gadac Swieta mam juz zwalone:(i tak tego juz nikt nie zmieni😭nie wiem czy z nim sie oplatkiem podziele bo nie wiem czy to ma sens:(Jestem zalamana i nie chce mi sie juz nic:(Jak on nam moze to robic?Widac teraz,ze mu na nas nie zalezy:( Mam juz prawie wszystko zrobione jutro tylko paszteciki zrobic,barszczyk i rybe usmazyc i wsio:) Sorki za te zale ale nie mam z kim pogadac:(🌼 Zycze Wam spokojnych Swiat🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Sylwia :(przykro mi...że twój mąż tak Cię teraz traktuje ,zwłaszcza w takim świątecznym okresie gdzie powinien własnie być z Wami. Spróbuj jednak jutro z tym opłatkiem...bądź mądrzejsza od niego. Śpij spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Gumis tak zrobie ale nie wiem czy to cos da:( Dobra biore sie za gotowanie:)papa potem zajze jak znajde chwilke🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem. Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór upłyną Wam w szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój , radość i zapomnienie o troskach. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, Cieszcie się Bliskimi, pomyślnością i szczęściem Basia z Rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest coraz gorzej z M nie wiem jak ta Wigilja sie zakonczy😭 wyskoczyl do mnie z rekoma mowiac za.... Ci ale nie uderzyl matko kochana boje sie zeby nie robil awantur przy stole:( ja jakos bede go unikac bo nie mam sil juz z nim gadac:( Dziewczynki ide robic paszteciki i musze jeszcze firanki poprasowac.❤️Dawidkowi juz dobrze:)❤️Dominis super chlopczyk grzecznie sobie siedzi w bujaku i bajeczki oglada,a mamusia robi swoje:) Dobra zmykam trzymajcie sie cieplo🌼 Pomodlcie sie za mnie zebym nie sfiksowala:) 🖐️ Nie wiem czy znajde czas zeby usiasc cos Wam napisac pewnie nie bo mam fulll roboty jeszcze,a robie wszystko sama:( Jeszcze raz zdrowych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia i Szczesliwego nowego 2008roku. ZYCZY Sylwia,Dawidek i Dominis🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NInawidze smażyc rybya właśnie to mi tylko zostało. Sylwia:(przykro mi bardzo,czy Twój maż predzej też tak sie zachowywał?CZy teraz mu coś odbija? I co Twoi rodzice na to? Trzymaj sie kochana cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówią ,że jak sie dzieci zachowują w Wigilię takie będą cały rok,no to czeka mnie.....ciągła walka ze zbuntowaną JUlką:( Rybe jakoś usmażyłam i mam tego dosyć,na cały rok. Raczej to mój ostatni wpis dzisiaj ,tak wiec dziewczyny życzę przyjemnej KOLACJI:) Jakoś nie mam nastroju świątecznego i wolałabym ,żeby to już było za mną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym dniu wspaniałym,oczekiwanym gdzie gasną spory ,goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłośći niech mały Jezus w sercach zagości szczerości duszy,zapachu ciasta przyjażni,która jak milość wzrasta kochanej twarzy,co rano budzi i w około pełno życzliwych ludzi WESOłYCH śWIąT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za e-maile z kartkami😘 ****************************************************************************************** W ten wigilijny dzien zasniezony, kiedy w kosciele bija dzwony przyjmijcie zyczenia pelne radosci, a w Nowym Roku szczescia, zdrowia i pomyslnosci. ****************************************************************************************** Iza ma ospę, ale na szczęście nieprzechodzi jej okropnie, za niedługo pewnie olusia będzie zakropkowana. Sylwunia jak opisujesz zachowanie swojego małża to mam ochotę wsadzić nogę do ekranu i zasadzić kopa samcowi na otrzeźwienie. Gdyby niedaj Boże coś zrobił, to dzwoń na policję i pogotowie, aż strach z takim w jednym domu przebywać. Niemogłaś na święta wyjechać do rodziców? Anianaia chyba z manieczką weszłyście na tą samą stronę internetową z życzeniami, ale życzenia piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda mam nadzieję,że poczułaś nastrój świąt przy kolacji. Sylwunia a Tobie jak wypadła kolacja?Mam nadzieję,że doszłaś jednak z mężem do porozumienia Ja wczorajszy dzień zaczęłam dobrze.Do południa jak co roku byłam u kosmetyczki i fryzjera.Wigilię u teściów i w domu spędziłam bardzo sympatycznie.Było dużo jedzenia,śpiewania kolęd jak nigdy i radość z prezentów.Dostałam od męża kurtkę.:D Dziś mąż zrobił śniadanko.Teraz śpi z Julką.Nie budzę go,niech się wyśpi.Jak wstaną jedziemy do teściów na obiad.Kuba bawi sie kolejką którą dostał.Ja mam trochę spokoju.Zastanawiam się tylko ile ja przytyję przez te święta,bo nic nie robię tylko jem.A co mi tam raz do roku można. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wigilijnej kolacji zasiedliśmy około 19.Było całkiem miło,w tle leciały kolędy,dzieci grzeczne ,Bartek nie mógł sie doczekać i zanim się podzieliliśmy opłatkiem zjadł już 2pierogi z kapustą:)Opłatek to dla niego ciastka;) Potem mąż przebrał się za mikołaja i ...mało nie padłam ze śmiechu.Grunt ,ze dzieciaki nie poznały i bardzoooooooooooo zadowolone z prezentu:) po 21 wyszliśmy z domu,zahaczyliśmy o dom teściowej[hhahaha-udzielił mi sie nastrój świateczny]i poszliśmy z dziećmi na pastrke...ach jak ja to lubię:) Bartuś był zafascynowany w kościele choinkami i grającym aniołkiem.JUlce zaś podobały się owieczki w szopce :) Dzisiaj siedzimy w domu,bo przecież wizyte u teściowej mam zaliczoną hahhaha i jemyyyyy:) JUtro jedziemy do moich rodziców. Luiza🖐️ Sylwia skrobnj pare słów. MIłego świętowania życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syleunia27
🖐️Kobitki U mnie dzis spokoj w domu:)Maz przeprosil rodzicow,wszystko sobie powiedzieli co mieli powiedziec i jest ok. M zrozumial chyba swoj blad bo mowil,ze tak wiecej nie bedzie:) no zobaczymy jak bedzie dalej. Siedza wszyscy przy stole i sie goszcza,a ja usypiam❤️Dominisia:)❤️Dawidek bawi sie zabaweczkami co dostal od Aniolka:) Dzis jeszcze musimy w kominku rozpalic bo pol pokoju papierow po prezentach i wszedzie tez tektury sie walaja:) Zreszta Dawidek bedzie mial radoche bo uwielbia wrzucac papiery do kominka:) Ja swojemu M wczoraj wygarnelam wszystko co mi na sercu lezalo i az mi lepiej:)jestem ciekawa czy wyciagnie wnioski z wczoraj? Tak,ze narazie jest fajnie i oby tak zawsze bylo:) Narazie koncze potem zajze do Was,a tym czasem goscie sie i cieszcie sie Swietami:)🌼👄 Zdrowka dla Wszystkich zycze👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam,ze moja Wigilja byla rozgoniona przed pasterka:(😭bylo zle bardzo,a poszlo o to,ze moj brat za mna w obronie stana i slowo do slowa i klutnia wybuchla ojjj Boszzzzzzzzz pol nocy przeplakalam. Dzis Malz rodzicow moich przeprosil za wczoraj,a ja mu wszystko tez wygarnelam co mi lezalo na sercu:)Mowil,ze tak juz wiecej nie bedzie no zobaczymy jak dlugo?? Dobra zmykam bo mnie wolaja:) Margaret777👄🖐️ Luiza👄🖐️ Zuzia31👄🖐️ I calej reszcie 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ ja toym juz chciala wrocic do normalnosci. nie lubie świat.pozatym tesciowa bedzie dwa tygodnie jeszcze w domu, a ja juz chcialabym byc sama.a nie pod ciagla kontrolą. :-( pozatym u mnie jakos leci. byle do nowego roku. miłego biesiadowania🖐️ 🌼 sylwunia,bardzo ci wspólczuje. u mnie tez tak sobie, ale raczej z mojej winy:-( gumisia❤️ luiza🌼 brylka🖐️ anianiania🖐️ margaret🌼 manika🌼 zuzia🖐️ anet🖐️ i reszta babeczek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Monisiu szkoda gadac:( co ja sie mialam wczoraj Boszzzzz jeszcze tak zwalonych Swiat nie mialam:(,a nie mialam jak moj brat Swietej Pamieci zginal w wypadku samochodowym,a bylo to 14 grudnia😭juz 11 lat go z nam nie ma😭 Dziewczynki u mnie spoko:)mamy isc z M do mojego brata na 18 mama mowila,ze z Dominikiem zostanie,a Dawidka wezme ze soba bo tam bedzie dziewczynka znajomych to sie pobawia razem:) Ja wlasnie znowu kolysze malego,bo wtedy co go kolysalam to mi nie zasna:) Musze sie Wam pochwalic:)pod choinke dostalam od M profesjonalny zestaw do robienia tipsow:)nawet jest tam plyta DVD jak robic krok po kroku tipsy:):) Tak ze zaczynam sobie robic je po Swietach:)jestem tylko ciekawa ile mi to zajmie:)Prezent sie udal bo taki chcialam mimo to,ze drogi to dostalam go i jestem zadowolona bardzo:):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja pierwszy raz mialam spokojną wigilię tylko z rodzicami moimi bo mieszkamy razem bo w cześniej zawsze przyjeżdrzały siostry z rodzinami i miałam urwanie głowy było sympatycznie i spokojnie dziś wrucilam z parapetówy od siostry jestem po...cytrynówce hmmm a jutro jadę na chrzciny do rodziny i tak mi miną święta spokojnie serowiec okazało sie że jest z zakalcem no trudno dobrze że gości niemam bo wstyd by był haha sylwia cieszę się że pogodziłaś sie z mężem ....powodzenia kobiety 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki. anianiania nie wiem czy to mozna nazwac pogodzeniem sie;)ale jest inaczej jak bylo wczoraj:) Ja wlasnie wrocilam od brata bylo fajnie:)klade sie spac zaraz bom lece na klawiature ze zmeczenia:) Jutro idziemy na urodz. do znajomej jestem tylko ciekawa jak tam bedzie i czy moj M bedzie w porzadku wobec mnie i dzieci:(zobaczymy jutro jak to sie zakonczy? Dam znac jak bylo tym czasem dobrej nocki zycze kochaniutkie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ U mnie wszystko gra:) Dzieci zdrowe i szczesliwe:) Ja przez te Swieta to co schudlam to przytyje;)po wczorajszym jedzeniu dzis mnie zoladek boli:) Ide sie szykowac na impreze mam nadzieje,ze bedzie udana:) Zycze Wszystkim zdrowka i udanego biesiadowania:) 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. My wczoraj byliśmy u teściów.Wszystko było fajnie do momentu gdy Kuba oznajmił,że boli go głowa.Jak na niego popatrzyłam wiedziałam,że coś się szykuje.Dostał gorączkę,więc szybko do domu.Dałam mu czopek i ibufen.Pół nocy nie przespanej a gorączka trzymała go do rana i nie schodziła.Dziś pojechaliśmy na dyżur i okazało się że jest przeziębiony dostał syrop i antybiotyk.Mam nadzieję że mu przejdzie.Ogólnie święta spędziliśmy bardzo miło. Sylwia cieszę się ,że święta się udały i z mężem sobie wyjaśniłaś. Gumijagoda jeżeli masz zdjęcie swojego męża w przebraniu mikołaj to ja chętnie oglądnę.Lubię się pośmiać. Pozostałym dziewczynom🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×