Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Dobra nie ma nikogo to ja zmykam potem sie odezwe jak bede mogla oczywiscie:) Dziewczynki udanego wieczorku zycze🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sylwia,doskonale Cie rozumiem,moj mąz tez potrafi sprawic ze sie gotuje zwe zlosci😠 ale mysle ze jak sie jeszcze na nieg zloszcze to znaczy ze go kocham;-) gorsza obojetniosc;-) koncze buzki napisze potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu ja sie zastanawiam czy ja cos do niego jeszcze teges :D:D:D I powiedzialam sobie,ze nie bedzie na mnie reki podnosic bo i nie ma zaco! A obojetny to on juz dawno jest i to nie tylko ja zauwazylam:(;) Lece przelozyc Dominisia bo zasna po 19 pare min. i nie chce zeby sie meczyl w bujaku. Potem zajze jeszcze do Was:) 👄 Szkoda gadac Monisiu,a jak tak tez jest u Ciebie to wspolczuje serdecznie kochana🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac,ze sie z nim juz zdazylam pokl.:(bo z nim normalnie sie nie da.Nawet jak sie nie odzywalam to on gadal takie rzeczy,ze musialam sie odezwac😠😡 a co najlepsze za jakis czas pyta sie mnie co chce pod choinke:D:D to ja do niego,ze nie chce nic od niego i tak pytal sie kilka razy,a ja dalej swoje:) Nie chce byc potem mu za cos wdzieczna i tyle,a prezent sobie sama zrobie jakis:) dobra ide synka przelozyc do luzeczka i musze dac na noc antyb. Dawidkowi mojemu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia --- nieprzejmuj sie zawsze sa lepsze i gorsze chwile u ciebie akurat w tym momencie sa te gorsze ale bedzie lepiej tego ci zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida Święta wielkim krokiem, Pachnie drzewko w Waszym domu. Patrzcie na nie ciepłym wzrokiem, I życzenia złóżcie komuś... Bóg się rodzi dla nas wszystkich, W stajni płacze tak ukradkiem... Znów odwiedźcie swoich bliskich, I podzielcie sie opłatkiem... Na te Święta co nadchodzą, Życzę ciepła i miłości. Niech Was ludzie nie zawodzą, I niech uśmiech w sercu gości... Dziś kończy nam się umowa z TP i nie wiem, kiedy będę miała w domu \"stały\" internet, więc dziś już składam Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych świąt. Oczywiście postaram się do Was zaglądać (zwłaszcza z pracy :P ). Wigilia w pracy się udała, choć nadal odbija mi się ta miętowa wódka :O Ale usłyszałam wiele miłych i ciepłych życzeń, aż mi się lepiej zrobiło :) Gumisia, jak ja przeżyję bez Twojej ggterapii???? 😭 Sylwia, oczywiście popieram Anetę...macie akurat krzyzys, ale to minie, więc głowa do góry i ciesz się świętami. Monika, pocieszające słowa...postaram się o tym pamiętać przy następnym kryzyie z M. ;) Manika, koniecznie poprosimy zdjęcia Majki przy choince. Luiza, mam nadzieję, że udało Ci się trochę potańczyć na lodzie ;) Anet, czekam z niecierpliwością na nasze spotkanie. Wyślę Ci e-mail. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo ta ja yez zmykam. DOBRANOC Wszystkim! skoncze film na polsacie z Dawidkiem ogladac i sie klade spac:) a maz zamiast z nami posiedziec i cos poogladac to poszedl na gore do kolegi pogadac:( Zapomnialam Wam powiedziec,ze kolega jeszcze z nami mieszka ale to wam opisze ale nie dzisiaj bom zasypiam. Duzo zdrowka Wam zycze i spokojnej nocki bez zadnych niespodzianek przykrych:)👄🌼 Anet.d nie lam sie z ta choinka ja tez mam sztuczna i wcale sie tym nie martwie:)Pomysl sobie ile po niej musiala bys sprzatac;)a ja nie lubie tych igiel sypiacych sie bo tego nikt by nie sprzatal tylko ja o nieeee mi juz wystarczy porzadkow:) KOLOROWYCH SNOW👄🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo ta ja yez zmykam. DOBRANOC Wszystkim! skoncze film na polsacie z Dawidkiem ogladac i sie klade spac:) a maz zamiast z nami posiedziec i cos poogladac to poszedl na gore do kolegi pogadac:( Zapomnialam Wam powiedziec,ze kolega jeszcze z nami mieszka ale to wam opisze ale nie dzisiaj bom zasypiam. Duzo zdrowka Wam zycze i spokojnej nocki bez zadnych niespodzianek przykrych:)👄🌼 Anet.d nie lam sie z ta choinka ja tez mam sztuczna i wcale sie tym nie martwie:)Pomysl sobie ile po niej musiala bys sprzatac;)a ja nie lubie tych igiel sypiacych sie bo tego nikt by nie sprzatal tylko ja o nieeee mi juz wystarczy porzadkow:) KOLOROWYCH SNOW👄🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam koszmarną noc-Bartuś kilka razy wymiotował:( mam tylko nadzieje ze to nie żadna angina a zwykłe zatrucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki! 👄Gumis wspolczuje Ci🌼,a moze on cos zjadl,ze Ci wymiotowal?? Duzoooo fluidkow dla Bartusia👄 Ja karmie teraz Dominisia,dawidek jeszcze spi, rodzice tez spia po baletach:) Maz w pracy,jutro tez idzie,a potem dopiero w czwartek mam nadzieje,ze bedzie spokojnie w domu:) Lece obiad jakis zrobie,a potem musze na miasto leciec jakies spodnie sobie kupic bo po tym moim odchudzaniu wszystkie z tylka spadaja:D:D i bardzo sie ciesze z tego powodu:) Jak bede miala czas to zajze potem do Was pozdrawiam i zycze udanej soboty:) Gumis trzymaj sie cieplo🌼 🖐️Dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:D ja się byczę:D :D :D majka już zdążyła wywrócić choinkę dwa razy:O nie potrzebnie wieszałam na niej ciuciu:P a o zdjęciach zapomniałam, żeby zrobić, nawet mi do głowy nie przyszło, dzis to nadrobię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Manika ja też się już byczę.Wszystko posprzątane,teraz tylko zrobić sałatkę i pasztet,ale to sama przyjemność. Gumijagoda trzymaj się,będzie dobrze. A ja miałam też nie przespaną noc przez Julkę.Rajcowała do 3 nad ranem.Efekt ząb już się przebił,ale nie wiem czy następny nie idzie.Choinkę dopiero dziś ubieramy.Mam nadzieję,że Julka ją sobie odpuści bo jak nie to nie wiem czy wytrzyma jeden dzień. Będę kończyć bo nie dość że ja sobie robię zastrzyki to teraz doszła mi mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko w porządku,tzn.Bartkowi nic nie jest,wiec pewnie coś mu zaszkodziło wczoraj:( Dzisiaj spał do 12.45 Teraz rozrabia:) Luiza mamie też robisz zastrzyki,cierpi na tę samą chorobę co TY? Trzymaj sie dzielnie. Manika fajnie masz:) Ja właściwie dzisiaj mam niewiele do roboty ,jutro dopiero zacznie sie szaleństwo ,wolę mieć jak najświeższe ,pozatym mąż nie będzie mnie wkurzał wyjadając :P Sylwia mam nadzieję ,ze i u Ciebie sytuacja się wyklarowała. Teraz czas na popołudniową kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda to ja choruję na to co ona.Coś musiałam po niej odziedziczyć-no i mam żylaki.Mama ma dostać tylko 20 zastrzyków a ja ....o 10 więcej.Jednak doszłam do takiej w prawy że siniaki mi już nie wychodzą i brzusio mniej boli. Choinka prawie ubrana a ile śmiechu przy tym i ile bombek na szczęście poszło. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Luiza wspolczuje Ci musisz sie meczyc jeszcze tyle z zastrzykami:( 🖐️Gumis kochana u mnie jako tako,ale juz ciut lepiej:) Dawidkowi juz lepiej i dzieki Bogu:) Dominis juz spi zaraz go przeloze do luzeczka:) Ja nie dawno wrocilam z miasta oooooooooo matko kochana co sie dzieje po sklepach normalnie koszmar,ale to jak zawsze przed Swietami:) Zakupy juz zrobilam i jestem z nich zadowolona:) Dzieciom prezenty porobilismy tez super zrobie zdjecia to pokaze Wam.:) 😭Dzis rano dowiedzialam sie,ze moja siostra sie zareczyla,a mnie tam nie bylo:(ale ona sama nie wiedziala,ze tak bedzie bo poszli przeciez na impreze z pracy,a tu taka niespodzianka:)byli moi rodzice i moj brat z narzeczona tylko nas tam nie bylo😭:(no trudno sie mowi przykro mi tylko bylo bo mam jedna siostre i myslalam,ze to inaczej bedzie jak ona bedzie sie zareczala:)moze Anglicy na takie cos nie zwracaja uwagi?:( AAaaaaaaaaaa i jeszcze malo tego wczoraj o godz.22 przyszedl e-mail,ze mam lot przesuneli z 31 na 2 lutego😭przeciez 2 mamy slub mojej siostry no 😡Maz tam zadzwonil op.... i na koniec przebukowal bilet na 29 dobrze,ze chociaz tak sie dalo:) Mam nadzieje,ze ten rok dobrze sie zakonczy:)bo ja mam juz dosyc niespodzianek:( Dobranoc kobitki kolorowych snow dla wszystkich👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Zapowiada sie pracowita niedziela... Mam w planie :gołąbki,2 ciasta,krokiety i rybe po grecku. Narazie sniadanko i kawka chwila dla siebie póki wszyscy śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda ja się dołączę do towarzystwa tylko z herbatką. U mnie już wszyscy nie śpią.Jemy teraz śniadanko a potem musimy jechać jeszcze do sklepu i mama prosiła mnie aby jej pomóc.Więc też szykuje się robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się dziś byczę;) leniwa niedziela:D:D:D skończę tylko rybę po grecku:D 🌻 🌻 🌻 W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany - życzę zdrowia, życzę miłości. Niech mały Jezus w sercu zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta. Kochanej twarzy co rano budzi i wokół pełno życzliwych ludzi.. CUDOWNYCH ŚWIĄT !dla was moje kochane i dla waszych rodzin👄 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki U mnie tez kupe roboty jestem sama wszyscy w pracy:( Nie wiem za co sie zabrac:) Dawidek pomagal mi dzis grzybki przekrecac przez maszynke i miesko mielone tez krecil:)ile mial radochy przy tym,ze pomaga:)super pomocnik z nego:) Dominis spi,a ja lece robic dalej. Spokojnej i udanej niedzieli zycze🌼 Manika74 hahahaha no to mieliscie urodzaj tak przez jeden dzien hoho :D:D:D Maja slodziudka przy tej choince:) Dziewczynki trzymajcie sie cieplo potem zajze do Was🌼 Aaa zapomnialam ja jeszcze musze dzis isc wczesniej do kosciola bo ksiadz ma spowiadac przed msza i wypadalo by isc;) Gumijagoda :D:D:D nie dasz za wygrana z tymi puzzlami:)pewnie po nocach Ci sie snia;) 👄Fluidki dla wszystkich sle🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika74 sliczne zyczenia dzieki kochana👄🌼 A Ty jak nie masz co zbytnio robic wpadnij do mnie to pomozesz;) Dobra zmykam bo czas mnie goni🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×