Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

dziewczyny zazdroszczę Wam tych wesel ja my bardzo lubimy chodzić na takie imprezy ale jakoś nikt się nie pobiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki teraz nie mam czasu cos napisac ale postaram sie to potem zrobic:) Pozdrawiam 🖐️maly sie obudzil lece pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Brylka fajnie,ze jestes:) Dziewczyny chcialam Wam pokazac kilka,a raczej 10 zdjec:)najnowszych ale oczywiscie fotosik mi szfankuje:( Ciagle mi sie wkleja i nic wrrrrr 😡 Kochane moje tam wkleilam kilka zdjec,a raczej staram sie wkleic:)jak Dawidek byl krolem:)Dominisia minke;),mnie na sniegu dzisiejszym:) Dzis spadl u nas snieg:)wszyscy bardzo sie cieszyli,a najbardziej Dawidus:) Dodam,ze w Irlandii snieg prawie wcale nie pada:(Ja jestem tu 2 lata,a snieg widzialam raz i to krotko:) Pokaze je jutro bo dzis mi sie juz nie uda:(ide spac bom padam na twarz:( Do jutra🖐️ DOBRANOC!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja znowu muszę łykać lekarstwo na żylaki a czy dostanę zastrzyki to zobaczymy na nastepnej wizycie.Ja się normalnie wykończę.A po tych lekach tylko bym spała. Wczoraj byłam na aerobiku.Miałam przerwę 1,5 miesiąca i po mimo tego że nie szalałam i nie wykonywałam wszystkich ćwiczeń,wszystko mnie boli.Lekarz nie pozwolił mi ale walić go.Po ćwiczeniach lepiej się czuję. U nas mrozik,minus 11.Ze spaceru z Julką nici.Zresztą i tak bym nie wyszła,bo znowu ma katar.Idą jej 2 zęby,ale kiedy się przebiją to nie wiem.Przez ten katar nie chce mi spać w dzień i jeszcze dziś zwymiotowała.Koszmar. Syf w domu.Trochę posprzątałam.Poprosiłam tatę,żeby mi obrał ziemniaki na pieczone i zrobił to,więc może jakoś się wyrobię z obiadem. Z mężem niby się odzywam.ale powiedziałabym,że mamy ciche dni,albo cisza przed burzą.Nie wnikam w to.W tym tygodniu zaniedbałam go ,więc może o to chodzi.A zresztą. Gumijagoda jak puzzle. Bryłka dziwnie macie z tym przedszkolem,bo u nas są odliczenia za ferie i jak dziecko przebywa w sanatorium i przedszkole ma dyżur normalnie. Muszę kończyć,bo Julka zaczyna mnie gryść a chce się ze mną bawić Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Luiza ty bidulko jak mi Ciebie szkoda:(kiedy ty wkoncu dojdziesz do siebie??,a lekarz jak Ci nie pozwolil to chyba mial racje i wie co mowi bo z zylakami nie ma zartow:( Kochana trzymaj sie cieplo sle duzo fluidkow dla Ciebie i dla Twojej rodzinki🌼 A,ze w domu syf to sie nie lam u mnie tez nie zabardzo z porzadkami:)zaraz musze sie za nie zabrac,bo potem chce jechac na zakupy,bo u mnie w lodowce to tylko szron i swiatlo:D:D:D 🖐️Gumis u mnie jako tako:(Dominis znowu jakis zakatarzony i kaszle mi czasami,maz mial mnie na wizyte umowic i jak dzwonil niedawno to mowil,ze moze dopiero na poniedz.beda miejsca:( Ja dzis mam jakiegos nerwa od rana i nie wiem czemu:( Chcialam te zdjecia wkleic na fotosik ale ciagle mi sie cos wali:(,a robie to samo co zawsze i mi sie one nie wklejaja:(czemu nie wiem?? Dominik spi,Dawidek bajeczki oglada,a dziadek zasna razem z Dominikiem:) U nas juz po sniegu:(deszcz wlasnie leje i straszny jest wiatr:( Ide te zdjecia wklejac moze mi sie uda:)do poczytania potem:) 🖐️Wszystkim!Zycze duzo zdrowka dla potrzebujacych👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka🖐️wspolczuje malej z tymi dojazdami to jakis koszmar:( I masz racje,ze musial ten kierowca nie zle ko mbinowac! A z chlopcami dobrze,ze ich zawiesilas,ja bym tez tak zrobila na Twoim miejscu:) Pozdrawiam serdecznie zyczac Wam duzooo, duzooo zdrowka🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi Dominis ma dzis 10 mies.:)co mies. to cwanszy sie robi:)i nawet jest zazdrosny jak Dawidek siada mi na kolanach,czy mnie caluje:)pewnie jak zacznie juz rozmawiac to bedzie Dawidka ganial i stukal zeby zszedl z kolan bo on chce:)napewno tak bedzie :)ojjj bede ja sie miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia 🖐️ margarett ta ksiazka to "jak wychowac geniusza przez zabawe" katarzyny mitros dziewczyny jutro robie test ciazowy az sie boje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet.d superrrr:):) trzymam kciuki za pomyslnosc w sprawie:) Koncze narazie musze sie isc umyc i ubrac wkoncu normalnie:)bo musze jechac na zakupy,ktorych ostatnio nie lubie robic:(nic mnie nie cieszy i jestem jakos dzis rozdrazniona:( Potem zajze co u Was oczywiscie jak mi pozwola;) 🖐️Kobitki pozdrawiam serdecznie i przesylam jeszcze moc fluidkow dla Wszystkich potrzebujacych🌼 👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Anet nie rób smutnej minki.Trzymam kciuki,będzie dobrze. Sylwunia super zdjęcia.A ten bałwan. A Julce przebiła się druga górna jedynka i dolna dwójka.Chodzi cała zasmarkana.Kuba ma w przedszkolu język włoski.Okazała się,że raz w tygodniu,w piątek ,przychodzi młoda dziewczyna i uczy ich włoskiego oraz opowiada jak tam jest.Robi to wszystko za darmo.Bardzo się cieszę,że są takie zajęcia,bo Kubę one zainteresowały. Jestem dziś w złym nastroju,już z mężem miałam spięcie a mnie jeszcze nosi. Jutro będziemy mieć księdza po kolędzie i to o 9 rano.Nie mógł sobie lepszej godziny wymyślić. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dworzu mrozi i do tego wieje okropnie. Byłam dzisiaj z dzieciakami u mojego brata obchodzimy razem urodzinki i znowu o rok starsza jestem a moi goście właśnie pojechali. Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.30/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.31 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 31/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Marteczka77./Kamilek-16.09.2003, Damianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ Zuzia- 07.05.2002 - 4 l Nell06.10.2007............/ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Manika74/ Kamil13.03.95,Maja26.03.06................../zachodniopom anet d /Ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie stokrotkapolna/Jakub 25.01.2003 ,Weronika 29.12.2004/ Dolny Śląsk sylwunia27/Dawidek15.11.2002, Dominik4.03.2007 /Irlandia Mamuśka30/Mati 11.12.2004, Kubuś 15.10.2006/Olsztyn Przedszkole znajduje się w budynku szkoły i obowiązują zajęcia jak w szkole jest to jedna grupa licząca 24 dzieci ( 3 , 4 i 5 latki) a innego nie mamy jak Ola chodziła to też ją zawieszałam i nie było problemów sylwunia fajne zdjęcia anet trzymam kciuki luiza współczuję z tymi żylakami ja mam jednego małego i czasami mi nieźle dokucza czytałam o zastrzykach i życzę dużo zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza🖐️ mnie tez dzisiaj nosi,ze hej😡 Super,ze sie uczy maly Wloskiego napewno mu to sie przyda:)lepiej Wloski,jak Rosyjski:) Moj dominik tez zakatarzony i kaszle,a na wizyte u lekarza musze czekac do poniedz.:( Luiza 3maj sie kochana!Fluidki zdrowotne dla Was juz poszlyyy tup,tup,tup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka fajna Ci ta tabelka wyszla:) A z tymi dziecmi w przedszkolu to wiem jak to jest moj dawidek tez do takiej grupy chodzil,a raczej czesciej chorowal:(jak chodzil do przedszkola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moj malutki juz spi w lozeczku oby przespal cala noc bo ja dzis taka padnieta,ze hej:( ❤️Dawidek film z tatem oglada na polsacie:),a ja myk do Was:) Zakupy juz porobione:) Jutro maluje wlosy na bordowy kolor bo ten co mam wcale mi sie nie podoba.Jak bede miala nowe zdjecia ze mna to pokaze sie jak wygladam:) Anet.d i co kochana wyszlo?:) Gumis co u Ciebie?:) Zuzia🖐️,a Ty jak sie miewasz? Napiszcie dziewczynki co tam u Was?:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki cos mi cisnienie skoczylo:(jestem cala purpurowa na twarzy:( Klade sie spac,zreszta i tak sama tu jestem:( Gdzie Wy babony jestescie aaaaaaaaaa? DOBRANOC! 🌼👄🖐️ Iiiiiiii jeszcze na noc moc fluidkow dla Was Wszystkich sleoby pomogly:) Do jutra kobitki spokojnei i przespanej nocki zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobote kobitki!:) Co sie z Wami dzieje?:(nic nie piszecie:( Ja mam juz wlosy pomalowane:)ide zaraz farbe zmyc:) Dominis sie wlasnie obudzil:) Dawidek spi jeszcze z tatem:)i pewnie tak bedzie spal do 9:),a niech sobie spi wczoraj poszedl spac o 22 to teraz musi nadrobic ze spaniem:) Ja nie mam narazie zadnych planow na sobote wszystko z czasem wyjdzie:) A nie zapomnialam mamy isc na imien. do kolezanki ale mama powiedziala,ze nie zostanie z dziecmi:(bo ona zaraz wyjezdza,znaczy sie w poniedz. i nie chce zebysmy poszli,ale ja musze isc bo to nie wypada:(kolezanka u mnie byla na urodz.to ja nie bede chamka i musze sie odwdzieczyc jej:),a mamie powiedzialam,ze pojdziemy z dziecmi na godz. i wrocimy:)nie byla zachwycona:( Dobra lece farbe zmyc:) Dziewczynki udanej soboty zycze,oraz duzo zdrowka dla Wszystkich🌼👄 Dajcie znac o sobie:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kolor wyszedl mi super podoba mi sie:) Cos namodzilam z kompem i mam przestawione caffe i nie wiem jak wrocic do normalnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki ja sie juz martwie o Was:( Co ja mam tu sama pisac w tym topiku:(?? Kurcze ja nie wiem zeby zadna nie napisala nawet🖐️ dziwne bardzo.Zawsze o tej porze juz bylyscie:),a wyjdzie tak,ze jak Wy bedziecie to mnie nie bedzie:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Sylwunia zdjęcia super.Dawidek jest bardzo do Ciebie podobny. Brylka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!!!!!!🌼🌼🌼 Anet ?🌼 My juz po wizycie księdza.Najlepsze było jak modlilismy się to Julka weszła księdzu pod sutannę.Nie zły ubaw był. Julka pół nocy nie przespała przez te zęby a jak usnęła to na szerokość łóżka,więc mąż musiał spać na ziemi a ja pozwijana koło niej. Zmykam bo idę jeść obiadek Dla pozostałych dziewczyn🌼👄i do roboty.PISAĆ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na Olę wychodzą kropki(ospa) Anet- dzięki za info, zanim mi podałaś buszowałam za tą książką po allegro i jest ona okrzyknięta najlepszym prezętem, a u nas w księgarni babka była bardzo zdziwiona:O ... Jak wyszedł test? Luiza życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret777 fluidki zdrowotne dla Oli🌼 Mam urwanie glowy z dziecmi oboje 😭,a mi juz glowa peka Boszzzz co za dzien:(mnie cos nerwy nosza i jakos zle sie czuje:( Na te urodz. do kolezanki idziemy tylko na godz.z dziecmi bo mama nie chce z nimi zostac:(,a zreszta M ma jechac o 22.30 na lotnisko moja siostre zawiesc.Siorka leci na 5 dni zalatwic koncowe sprawy u ksiedza przed slubem i ma sobie sukienke kupic slubna:)ale jej fajnedzis jest tu,a jutro juz w Polsce,ale ja sie nie lamie bo za 3 tyg. i ja tam bede:) Dobra koncze zajze do Was wieczorem:) Anet.d jak tam ten test wyszedl??:) 🖐️Kobitki!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×