Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Jak pytalam sie M kiedy on sie zmieni to mi powiedzial,ze 8 stycz.dla mnie to chamstwo bo czeka az moi rodzice poleca.Nie rozumiem go wcale tyle co nam pomagali,a ten z takim tekstem do mnie. Ale jemu to chyba przeszkadza,ze oni u nas tak dlugo sa:(zmienil on sie strasznie i kazdy to mowi kto go zna. Poprostu bede go unikala moze wtedy cos zrozumie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo smieszne,a mianowicie uspalam❤️Dominika wczesniej,a tu kolega sympatyczny sie juz wyspal;)raptem 30 min spal:)ale on tak ma od dluzszego czasu:)i nic na to nie poradze. Dalej go lulam bo oczka trze i za uszka sie lapie:)moze jeszcze sie przespi;) Moi rodzice mowia,ze on spi jak zajac po miedza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Dawidek poszedl z dziadkiem na plac zabaw meczyl dziadka juz wczoraj wieczorem,a co niech go meczy jeszcze tylko kilka dni i nie bedzie juz dziadkow:( Jak Dawidek bedzie starszy bede go puszczac do moich rodzicow na ferje,czy wakacje niech sie cieszy nimi poki sa i tyle co moge ja zrobic:)On juz teraz chcial z nimi leciec ale mu wytlumaczylam,ze musi do szkoly chodzic,a zreszta czas szybko zleci i my polecimy na slub cioci juz 29 bedziemy w Polsce:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja narazie zmykam:) Dajcie znac dziewczynki co tam u Was?:) Zycze udanego dnia i duzo zdrowka dla Wszystkich!🌼👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspalam Dominika na rekach i polozylam go od razu do luzeczka:)jestem ciekawa ile pospi?:) Teraz bede musiala go tak kolysac bo bujak sie juz calkiem polamal:(ale go troche polatalam i korzystam czasami;) A co tu taka cisza??:)Odsypiacie Sylwester?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Dawidek juz wocil z placu zabaw bardzo sie cieszyl:)jak opowiadal co tam robil:) Mowil,ze zmarzl i dziadek tez.Wiatr mrozny u nas wieje,a moze i tutaj snieg spadnie:D:Dfajnie by bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze teraz wiecej bo potem nie bede miala jak:) Dziadek bedzie marudzil,ze tylkoprzy kompie siedze;)Jestem ciekawa tylko kto wszystko inne w domu robi?:D:D moze jakis duszek:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek jak sie przespi chce isc do brata zobaczyc co tam u nich? i co u mojej siorki slychac? Ostatnio znowu byla w szpitalu bo krwawila😭robili jej znowu USG i z malenstwem jest wszystko ok.,a czemu ona krwawi to P.doktor powiedziala,ze ona nie wie:)Bardzo smieszne co to za lekarz jak nie wie? I wyobrascie sobie,ze nawet na obserwacji jej nie zostawili:(W Polsce juz by dawno pod kroplowka lezala,a tu to koszmar co oni wyprawiaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jej nagadalam,ze ma isc prywatnie do gg i niech zrobi badania moze tam sie dowie jaka jest przyczyna krwawienia:(przeciez tak byc nie moze!Wykoncza mi siostre nie daj Boszzz😭 W ta sobote leci do Polski na 3 dni bo musi do naszego ksiedza isc zalatwic sprawy przed slubem.I kazalam mamusi ja zaciagnac do prywatnego gg niech zrobia z nia pozadek bo tak byc nie moze!Siorka mowi,ze nie zdazy guzik prawda jest tyle lekarzy co przyjmoja prywatnie nawet wieczorami ,ze zdazy i niech mi glupot nie opowiada.No zobaczymy co i jak wyjdzie:) A i co jej nagadalam,ze ona nie jest pierwszej mlodosci;)i musi dbac o malenstwo i o siebie,powiedziala ze rozumie i sie poslucha:)sama zreszta powinna zdac sobie sprawe z sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Dawidek rano mial biegunke:(teraz juz jest lepiej dalam mu po sniadaniu tabletke i od razu zachamowalo:) Maly sieobudzil🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ktoras z was podawala przepis na placuszki o smaku pizzy pisalam go sobie ale moj synek gdzies mi zeszyt wsadzil i nie moge znalesc tego przepisu w topiku. Prosze bardzo o powtorke przepisu z gory dziekuje🌼👄 Dominisia dokolysalam i spi dalej:) Dawidek bajki oglada,a potem z nim sie pobawie w chowanego:)lubi bardziej sie on chowac niz mamy szukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jakie znalazlam nowe:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31387ea83d0c7d27.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/607873e680fb52a1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a009c2282f10dfc0.html Musze zdjecia uporzadkowac i jak znajde jeszcze jakies to wkleje:)za duzo tego nie mam teraz,bo ostatnio maz skasowal niechcacy:( Zajze potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Faktycznie odsypiam sylwestra.Jestem cały czas śpiąca,mam nadzieję,że nie bierze mnie jakieś choróbsko.Wczoraj mąż przywiózł Kubę do domu i dowiedziałam się,że z wymiotował u teściów.Zapytałam się co było przyczyną-teściowa na siłę dawała mu jedzenie,więc żeby tego nie robiła to zwymiotował.Nogi się po de mną ugieły .Teściowa lubi mu tak wciskać jedzenie,co ja nie popieram,bo jeżeli mówi nie to nie,ale ona jeszcze musi.Taki typ.Dzisiaj w przedszkolu też nie chciał jeść,ale pani nie wmuszała mu jedzenia.Teraz siedzi i ogląda bajkę ale coś nie może bo Julka mu dokucza. Sylwunia Twój najmłodszy ma takie same pucusia jak moja Julka.Jest prze słodki.Julce też idą górne jedynki.Jedna się już przebiła.Ona dopiero ma 4 zęby,ale jak nimi ugryzie to bardzo boli. Zuzia zazdroszczę Ci takiego sylwestra też bym tak chciała.Ale mój mąż nie lubi takich imprez. Moje postanowienia noworoczne.W końcu skończyć prawo jazdy,schudnąć,mniej krzyczeć...reszta wyjdzie z czasem. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laterra
Czesc dziewczyny,wczoraj dowiedzialam sie,ze jestem w ciazy i wczoraj byl moj pierwszy dzien pracy. Dzis juz nie poszlam,poniewaz jestem w ciaglym szoku. Plakalam caly ranek, nie wiem czy dobrze zrobilam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zuziu zdjęcia jak zwykle świetne:) PIsałam niedawno o moim dylemacie weselnym .no i ...idziemy. Mam nadzije ,ze nie będe żałowac. Latera emocje i płacz to naturalna reakcja na ciąze:) Ciesz sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laterra, gratuluję ciąży....a pracą się nie martw, wprawdzie nie wiem, gdzie pracujesz, ale każdą pracę można pogodzić z ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laterra
Dziekuje za pocieszenie,ale wlasnie dzownila szefowa i sie pytala dlazcego mnie nie ma i mnie zwolnila.wiec po pracy.ale mi zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, przykro mi :( Ale nie załamuj się...jeszcze się wszystko ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim! Laterra praca sie nie martw wszystko sie ulozy:)Ciesz sie ciaza,a reszta sie nie lam.Bedziesz mama superrrr:) Zagladaj czesciej do nas:)Jesli moge spytac ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakiegos dola:(i nic mnie nie cieszy:( W nocy o 3 obudzilam sie z placzem snila mi sie moja babcia SP i moj brat SP,ze stawali w mojej obronie przed moja mama i tatem,bo oni twierdza,ze za malo czasu poswiecamdzieciom itp.:(😭No bardzo smieszne,a kto wszystko dla nich robi?Pielegnoje,dba zeby wszystko bylo jak najlepiej i zeby mieli wszystko czego im bedzie potrzeba??Tego to oni nie widza,a reszte sobie przypisuja jestem 😡 na to wszystko,a i dodam ze po katach gadaja na nas:(nie rozumiem ich totalnie.Oni pewnie by chcieli zbym ja byla 24 na dobe z dziecim,a dla siebie zebym nie miala czasu:( Ojjj wyzalilam sie wam:(przepraszam za to,ze musicie to czytac🌼 Zycze udanego dnia i duzo zdrowka dla Wszystkich👄🌼 Ide obiad skoncze robic i musze ubrania poskladac. Dawidek poszedl z dziadkiem labedzie nakarmic:) ❤️Dominik sp:) Potem sie odezwe🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Sylwia jak nastrój teraz? Mam nadzieję ,że lepszy. U nas niezły mrozik,ale to nam nie przeszkodziło w spacerku:)JUż 9minut dzień jest dłuzszy od najkrótszego:D czyli do wiosny coraz blizej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rany jaki u nas mróz brrrrrr..... uczę adriana do komuni pytań wszystko mu sie plącze biedakowi oooo czyżbyście też często krzyczały ??????bo ja sie dre nagminnie hahaha przewarznie na adriana obiecuję poprawę .... laterra...ile m,asz lat napisz cos o sobie ....nie jestes zadowolona z ciąży czy po prostu zaskoczyło cię i jesteś w szoku??????? luiza ...u mnie tak samo moja mama napchala by adriana 10x dziennie jedzeniem jak by mnie nie bylo on jak z nią zostaje to jest zmeczony psychicznie tym napychaniem ooooznowu sie wydarlam na moje dziecko ...wstyd..mi:(:( normalnie mam jakieś oslabione nerwy chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w nowym Roku. Sporo napisałyście ale chyba nie zdążę wszystkiego przeczytać Nie pisałam bo nie mieliśmy neta skończyła nam się umowa z TP chcieliśmy podpisać z inną firmą ale jakoś nie mogli nam podłączyć i nadal korzystamy z TP i nie powinno być już żadnych problemów. Święta minęły spokojnie tylko jak wkładaliśmy prezenty pod choinkę z mężem mój brat miał pilnować dzieci i nagle do pokoju wchodzi Ola i kopara jej opadła cofnęła się i mówi do mojego brata Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa co ja widziałam powiedzieliśmy jej, że mikołaj nie zdążył włożyć wszystkich prezentów pod choinkę i poprosił rodziców o pomoc. W pierwszy dzień świąt pojechaliśmy do teściowej tam też był Mikołaj i po powrocie do domu Ola płacze bo musi oddać swój prezent bo na torebce jest napisane NIKOLA a nie Ola. Oni zapakowali jej prezent w torebkę Nikoli ( kuzynka ma 2 latka) i nie zauważyli co jest na niej napisane a Ola już umie czytać i takim sposobem moje dziecko zwątpiło że to mikołaj przynosi prezenty. Sylwester minął świetnie byliśmy na balu w naszej wiosce na nowej sali ( nie musiałam być kierowcą) już planujemy zabawę karnawałową. Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagoda my tez dzisiaj poszaleliśmy na dworze w dzień było -10 zrobiliśmy ślizgawkę koło domu i polewałam ją wodą jak przymarzło dzieciaki miały niezłą frajdę sylwunia 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer:D Własnie miałam pisac co sie dzieje z Brylką,miałaś być po nowym roku:) Fajnie ,że jesteś:) Twoja Ola to sprytna dziewczynka i chyba w przyszłym roku już trudno będzie przed nią ukryć faktnie[istnienia ]Mikołaja.A chłopcy jak?Siostra ich nie próbowała przekonać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chłopakami to jest inaczej oni nie są tacy cwani jak Ola oni zachowują się tak jak ona w wieku 3 lat. dzisiaj moja Ola jechała półtorej godziny do szkoły w nieogrzewanym autobusie ( 3 km) bo w autobusie zamarzło paliwo i jutro robię jej wolne żeby nie musiała tyle marznąć. Tak sobie z mężem mówimy że nieźle ten kierowca musiał kombinować z paliwem skoro mu zamarzło a autobus stoi w garażu. Moi chłopcy nie chodzą w styczniu do przedszkola bo ich zawiesiłam ze względu na ferie zimowe ( przedszkole zamknięte) a płacić musiałabym za cały miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×