Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Moja wirtualna koleżanka pojechała mi właśnie po Redsika:P Sylwia nerszcie żeś poczerniała:P Luiza dzięki za wiare we mnie:) Brylka 🖐️ja ciągle mam nadzieje na odnowienie kilku znajomości ,i bardzo liczę na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagoda tak ale tylko z podstawówki mój Marcin siedzi sam gra w chińczyka i po każdym rzucie kostką woła ojjjjjjjjj ojjjjjjjjj chyba wygram chyba wygram mamo zobacz chyba wygram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka Ty laseczka jestes wiesz!🖐️👄 Gumis nom sie ze wstydu zaczernilam bom nie czaje wszystkiego w necie:P Musze laseczki konczyc,bo przyszla kolezanka do nas i,ze ja jedza nie jestem tom musze sie pozegnac dzis z Wami😭ale jutro nadrobie;) Tylko mi tam sie nie pospijac,bo z kim ja jutro pisac bede coooo?:) Dobranoc laseczki spokojnej i przespanej nocki👄🖐️🌼 I'love Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia do laski to mi trzeba odjąć ze 20kilo A Marcin to nie lubi z kimś grać bo może przegrać i wtedy strasznie ryczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka dobre :D Luiza dzięki za komplement ,ale z tego ładna i sympatyczna to raczej tylko sympatyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza jakbym chciala usunac wszystkie pieprzyki jakie mam to bym musiala chyba jeszcze ze 20 razy (jak nie wiecej) poddac sie zabiegowi :D dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecie sie przespalo od 20-21:(i szalalo do tej pory:(nie mialam jak pisac bo mnie kolezanka nawiedzila:( ooooooo patrzcie raptem sie odezwala do mnie jak nie miala gdzie isc:( Nie lubie takich syutuacji,a tym bardziej,ze mam mexyk z usypianiem malego😭 Jutro napisze wiecej teraz zmykam jeszcze na NK i lulu spac boszzz ja ja tego pragne :) Dobrej nocki zycze :) I love Wszystkie,bo Wy fajne mamcie jestescie i zawsze na Was mozna polegac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno pytanie-Czy Wy mnie I love werry muczo:D:D:D:Dpisze tak jak chce powiedziec,bom ja smieszna jestem i kazdy mnie za taka uwarza:) Oczywiscie przepraszam za bledy,ale 1 reka pisze,a 2 usypiam:)Zdolniacha co?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam cos napisac iu zapomnialam:( Dodam tyle,ze jest23.45,a ten lobuz nie spi:( Ja na klawiszach prawie wisze :(ale juz zmtkam:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Sylwia najważniejsze ,że poczucie humoru Cie nie opuszcza:) Dalej jakoś będzie sie krcić ten nasz codzienny kabarecik.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie mamusie w sobotke jak narazie sloneczna:) 🖐️👄🖐️👄🖐️👄 Fluidki dla Wszystkich potrzebujacych.............................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Julka dziś kończy 11 miesięcy.Jestem w szoku jak ten czas szybko leci.Już sama chodzi,więc roczek przejdzie. Pogoda do du....leje.Dziś jedziemy do prababci .Będzie nas bardzo dużo bo przyjeżdżają jej wnuki i prawnuki,więc z 20 osób to będzie.Lubię takie spotkania rodzinne od czasu do czasu.Kończę bo muszę jeszcze posprzątać i przygotować się na wyjście. Brylka dziękuję za zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis dzieki za kawuscie....🌼,aaaaaaaaa kup mi cos od zatok bom sie zamecze :( Luiza🖐️gratki dla Julci i duzo 👄👄👄niech sie zdrowo chowa:)🌼🌼🌼 Dziecie moje zasnelo uffff:)Dawidek u cioci w odwiedzinach:)M w pracy:),a ja sprzatam po wczorajszych wybrykach dzieci:) Narazie 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też pogoda paskudna pada i jest szaro tak jak by to był wieczór Luiza 🌻 sąsiad minie od rana wk***ił mam sporo prasowania i sprzątania ale strasznie mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupiiiiiii!!!!!!!!!!!!!! teraz mi się udało :D Mogę sobie Was troszkę poczytać, bo właśnie w pracy jestem :) Jeszcze może z godzinkę i wracam do domu się pięknić, bo wieczorem dwie imprezki mam. Widzę, że poruszacie kilka tematów, a więc po kolei.... Uwielbiam Redsa, więc kafeteria mi się teraz podoba :D Na NK jeszcze się nie zdecydowałam, ale bardzo wam zazdroszczę tych kontaktów. Poproszę Gumisię to mi przez gg wszystko wytłumaczy i może też się tam zapiszę. Przyjmiecie mnie wtedy do grona znajomych??? Pieprzyków mam kilka, ale jakoś nie kwapię się do ich usuwania. Puzzle nadal męczę i coraz bardziej wściekła jestem, bo ciągle wracam na 51 poziom!!!! Miłego weekendu Wam życzę 🌻 Może jeszcze zajrzę na chwilkę dziś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza uściski dla Julci :) Brylka, olej sąsiada!!!! Sylwia nie sprzątaj teraz tylko odpoczywaj :) Gumisia, wracaj szybko z tych zakupów, bo jeszcze przez chwilę będę na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuziu:)🖐️ Tak zrobilam nie sprzatam juz tylko odpoczywam:) Zuzia,a jakie to masz 2 impry aaaaaaaaaaaa? I pewnie,ze cie przyjmiemy do grona:)NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka kochana pokasz sasiadowi palca srodkowego i niech sie odp...:) Cos mi caffe szfankuje:( A ta reklama redd\'sa to mnie dobija buuuuuu:( 😡 10 raz to wysylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z zakupków i nawet sobie coś kupiłam nie tylko dzieciakom:P Mam nówki dżinsy,a JUlka sweterek z promocji:) Zuziu udanych imprez🌻 Sylwia nie ładnie koleżance doradzasz:P Brylka sąsiad pewnie stary i łysy;) Luiza buziaki dla JUleczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×