Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gumis kochana ja bym Ci zrobila kawusie napewno jak by mi sie udalo wejsc na caffe😡😡 Gumis,a z tym palcem czasami trzeb:P Ja usypiam teraz malego,wrocilismy nie dawno z zakupow,ale ja sobie nic nie kupilam😡:( tylko M se kurka dziny kupil no i Dominikowi buciki na zime,bo slyszalam,ze mroz taki w Polsce tak? On mial tylko cienkie adidasy no to troche kicha tak byloby jechac i dzis dorwalismy na niego:) Na Dawidka nic nie znalezlismy,ale mam jeszcze troche czasu do wyjazdu to cos znajdziemy;) Dawidek pojechal z M do znajomych,maly juz spi:)potem nastepne spanie23:(czas mu sie przestawil i koniec kaput:( zajze na NK moze gdzie piroga napisala mnie wiadomascia:D:D:D:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babony gdzie Wy sie pochowaly aaaaaaaaaaaaaaaa? Pirogarnia:D:D:D niczewu do mjenia ni pisaju way,way:D:D serce me z tesknoty usychaju:( Jak ja jestem to nikogo niet na caffe?Co Wy bane jeszcze po wczorajszym aaaaaaaaaaa? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Fluidasy dla chorowitek................................🌼 A i jak ktoras bedzie do mnie pisala na NK:) To ja MELDUJE! Pisac Nicami plisssssssssss wtedy mi latwiej bedzie czaic lasencje:)Znaju Wy? Harascho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D::D Ukończylam Rzymskie Puzzle:D:D:D i jeszcze 4zycia mi zostały:) LUiza jeszcze raz dzięki za wiare we mnie:) Dziewczyny wyobraźcie sobie ,że jestem sama!!!!!!!!!!!!!!w domu bo M zawiózł dzieciaczki do mojej mamy:)Az sie dziwnie czuję,bo to pierwszy raz tak ich wywieźliśmy,chyba że przywiezie któreś z powrotem:( Sylwia :):):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooooooooooo matko no to Gumis zaszalejesz dzisiaj z malzem;) Specjalnie je wywiozl,zeby Gumis poganiac cie pa domciu:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirogarnia Ty sie ni zamartwiaju tak tylko Ty kozystaju z WOLNEJ CHATY:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kolacje by Ty jakas zrobila,a nie w puzzle grala:PTy maupo yedna:D:D:D:D🌼 i Ty ni obrazayu sie na mjenia oki;) Ja tiebia lublu👄i ja Tiebia ajlowaju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdzies Ty polazla aaaaaaaaaaa? znajac zycie M zaraz przejmie kompa,a ja budu 😭 by cos ni budu mogla ja pisaju z pirogarnia:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie smieju sama z siebie co ja pisaju no to mexyk posikac sie mozna:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Tak mnie cos naszlo,a co ilez mozna chodzic tak:( Dominik spi juz 1.30min,ale zaraz go budu budzic,bo mi znowu zasnie o 23:(a moze,a raczej napewno czas mu sie przestawil:)i mi tak zasypia hmmmmmmmmmmm pewnie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ni budu ja pisaju tzn.M przeja kompa,albo kulezanka nawiedzila mjenia:)Jak tak to jej nie ma jak jest potrzebna,a jak jej cos trzeba to kulezanek na wiosne szuka:(ojjj nie lublu ja takich ludzi:( Co ja moge sobie zrobic na te zatoki?Glownie strasznei czolo mnie boli:(wezme sobie zaraz pieluche zawiaze moze mi cosik da?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia na 2 imprach no ladnie ta to ma zdrowie:D:D:D:D:DPewnie buziolek juz w salatce:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Brylka gdzie Ty tera mieszkaju?Co to jest Tokilokomoto,czy cos tam aaaaaaaaaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis serce z zalu mi zaraz peknie wer ariu??:)Ja sie smieje,a Gumis w kompa wali bo wejsc na caffe wejsc nie moze😡a jak ja nie moglam wejsc to nikt sie o mnie nawet ni zapytal aaaaaaaaaa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja zabieraju zabawki i ja idu do domu moze 3tys,km uda mi sie w rok pokonac na piechte;) Luiza jak sie czujesz?:) Monisiu,a Ty kochana co porabiasz?:) Manika macham zeby nie bylo,ze zapomnialam;)🖐️👄 I dla calej reszty Wspanialych mam🖐️👄🌼🖐️👄🌼🖐️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia zlituj sie z tą pirogarnia,plissss:) Na zatoki brałam niedawno Teraflu i nawet mi pomogło.Czasami też smarowałam sobie Amolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja juz koncze niet nikogo Gumisia mnie opuscila:(ide plakac do konta😭 Mam nadzieje,ze sie dziewuszki nie obrazily za to jak ja pisze i ile pisze aaaaaaaaa? Jesli tak wszelkie skarki i wnioskipisac na e-mail sylwia522@onet.pl:P Pamietajcie babonki jak macie pisac na NK ok?Tak to oki super grzeczne z Was babonki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis,a co ni pudubuje si Tobi?:(jak tak to oki juz ja ni budu ;) Gdzies Ty sie podziewalaaaaaaaaaaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis obrazilas sie na mnie?:( Dobra ja narazie koncze Dawidek mnie wola,a i ide czolo sobie zwiaze niech mnie grzeje:)a te teraflu nie mam dopiero sobie kupie w Polsce,a do tej pory bede musiala jakos sobie radzic:)mam nadzieje,ze te zatoki to nic groznego hmmmm? Wiecie cos na ich temat?🌼 Buziolki dla Wszystkich👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis ni przeszkadzam;) Ide sie polozyc bom mi glowe rozsadzi:( Spokojnej i przespanej nocki zycze:) Fluidki dla Wszystkich..............................🌼 Gumis czekam na relacje jak bylo w nocy;) Raport chce miec jutro na lawie;) 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj moj maz jedzac sobie bulke znalazl w niej dwa kawalki szkla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to Ty nie wiesz co robi mąż z żoną jak dzieci są u babci???:P Anet ło matko,ale dodatek do bułki,szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×