Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gumis no toz jasne,ze wiem gupawa ja ni jestem;) Ja usypiam malego lobuza:(sama zaraz walne geba w klawisze i tak bede spala i sie nie rusze:( Jak ja Wam zazdroszcze Wy juz spicie sobie smacznie,a ja tu siedze i kiwam lobuzika malego:)Oby szybko z tego wyrosl,bo jak tak dalej bedzie to kaput po mnie:( Spokojnej i przespanej nocki zycze dla Wszystkich,oraz duzo zdrowka....................🌼 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia raport wysłałam pocztą lotnicza;) Zaraz sie zwijamy do mamusi,miłej niedzieli zyczę,wróce wieczorem 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja w końcu się wyspałam.Szok.Mąż grzecznie wstawał dwa razy do Julki ,nawet wymasował mi plecy,bo po zabawie karnawałowej Kuby,gdzie cały czas miałam Julkę na rękach,kręgosłup padł. Wczoraj byliśmy u prababci.Było bardzo przyjemnie i dostałam do domu ciasta,więc jeżeli któraś chce serniczka,albo jabłecznika to zapraszam.Dziś jak zwykle do teściów,choć nie wiem czy wcześniej nie pojadę z moimi rodzicami do Krakowa.Mama chce sobie kupić kurtkę. Wczoraj oglądałam nie samowity taniec.W klejam oglądnijcie. Sylwunia ja ostatnio miałam duży katar i psikałam do nosa Xylorin.Mnie pomógł. http://www.joemonster.org/filmy/4618/Niesamowity-taniec-Samsunga to ten taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Luiza naniec niesamowity naprawde:) Luiza jak kataru wcale nie mialam przy tym,ale dzieki za nazwe leku👄 Gumisia🖐️👄 Dzieki za raport;) Milego dnia zycze i duzo zdrowka dla Wszystkich mamusiek i dzieciaczkow👄 Do poczytania potem 🖐️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ nie odzywalam sie bo bylam na uczelni.wprawdzie wracalam wieczorami ale bylam padnieta, i szlam odrazu spac.. widze sylwia, ze dobrze podtrzymujesz topic i popychasz do przodu:D oby tak dalej:-) jutro czeka mnie ciezki dzien. rehabilitacja o 8mej, potem do domku,zeby Milus sie przespal i dookulisty znowóż, a potem ja do dentysty tego najbardziej sie boje 😭nie cierpie dentysty,brr pozatym Milus dalej kaszle,i dzis jest dodatkowo marudny i mial troche gorączke:-( wiec pewnie bedzie cieka noc:-( ostatnio sie budzi w nocy i nie moze spac:-( dobra ale koniec juz marudzenia. jutro nowy dzien, napewno bedzie dobry, mimo wszystko:-) buzki dla wszystkich babeczek😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis:D:D:D:D:D:D:D;) Monisiu 🖐️nie lam sie jutro bedzie lepiej;)ja w ciebie wierze dasz rade...................🌼Monika zycze Ci spokojnego jutrzejszego dnia,a co tam calego tygodnia od razu;) Fluidki zdrowotne dla Was Monisiu.......................🌼👄 Zuzia jak tam imprezki sie udaly;) Dla wszystkich mam i dzidzolkow👄🌼👄🌼 Potem zajze ide obiad konczyc robic,a tak obiad:)bo nie dawnow rocilismy z zakupow spodnie lee zakupione,koszula super fajna,torebeczka z atlasiku do sukienki na wesele:)i swiecidelek troche:)ojj bede sie swiecic jak gwiazda;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi znowu smutno :( i po jakiego groma dzwoniłam,wrrr. Nie lubie nieprzyjemnych wiadomosci ,bo siedzę i sie zamartwiam:(a nic nie mogę poradzić.aaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Przed chwilą napisałam długiiiiiiiii post i mi wcięło 😡 Już nie powtórzę tego samego, ale spróbuję pokrótce... Sylwia, jakie TY masz o mnie zdanie???? Po dwóch imprezkach wróciłam do domu przed 1, ale do końca byłam trzeźwa...aż mąż się dziwił :P Ale bawiłam się świetnie :D Za to wczorajsze imieniny u kolegi musieliśmy odwołać, bo Paula się rozchorowała :( A teściowa ma do mnie pretensje, że ona łapie te infekcje w przedszkolu. To, co mam całe życie trzymać dziecko w domu?????? 😡 Pobuszowałam też na NK i bardzo Wam zazdroszczę, więc postaram się jak najszybciej zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet, ja też:) Brylka, fajne masz pocieszki :) Luiza, udały się zakupy? Gumisia, gratuluję wygranej :D Ja jeszcze pomęcze te puzzle, ale mąż też zaczął grać i już mnie dogania w poziomach. Zmykam poudawać, że pracuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Zakupy się wczoraj nie udały,bo nie zbyt dobrze się czuła.Prawdę mówiąc dzień wczorajszy nie był zbyt udany.Mąż wczoraj z Julką się wywrócił.Upadł tak nie fortunnie że Julka ma połowę twarzy w strupach.Mąż ma zwichniętą nogę,ale do pracy musiał iść.Mała o upadku w nie długim czasie zapomniała,ale jak sie na nią patrzy to ktoś opcy by pomyślał,że maltretuję dziecko.U teściów nawet spokojnie.Wieczorem mąż był cały czas przejęty tym upadkiem i od słowa do słowa zaczeliśmy z mężem rozmawiać jak nigdy.Wyjaśniliśmy sobie,wiele rzeczy. Dziś u nas pochmurnie i deszczowo.Popołudniu dziadkowie idą do przedszkola na występ z okazji ich święta.Kuba mówi dwa wierszyki i był trochę przejęty,ale stwierdził,że da radę. Brylka zdjęcia super a pomysł z tymi wazonikami był świetny.Widzę że wam się udały. Zuzia co do puzzli i męża może bardziej Cię to zmobilizuje.Tak było u mnie nie chciałam być gorsza od niego i mu pokazałam.Super ,że imprezki się udały.A co do teściowej to nie zwracaj uwagi na to co mówi.Jednym uchem niech wleci drugim wyleci.Olej to.Miłej i spokojnej dniówki.A zapisz się na NK Monika masz napięty dzień,a może to kogoś zdziwić ale ja dentyste nawet lubię. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj LUiza to miałaś wczoraj nieciekawy dzień przez ten upadek:( MOnika trzymam kciuki za pomyślnośc dzisiejszego dnia. Zuziu dasz rade z puzzlami ,przecież nie możesz być gorsza ode mnie:) Sylwia a ty co odsypiasz nocke???? Wiecie co mój mąz wczoraj zrobił?:) Podjechaliśmy pod dom,wypakował rzeczy z bagażnika,Ja zabrałam sie z Julką do chałupy a on....przyszedł za nami.I.... Zapomniał o Bartusiu,zostawił go spiącego w samochodzie.... KIedyś nie zwrócił uwagi i JUlka zostałą na przystanku a myśmy wsiedli do autobusu,wtedy myslałam że go zabije Zmykam do szkoły po córcie. Byliśmy u babci ,dzieci dały laurke i kubeczki,zachwyceni wszyscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza🖐️ łooo matko wspolczuje Ci tego przezycia i wyobrazam sobie jak ona wyglada:(bidulka musiala sie bardzo wystraszyc:(,a i maz pewnie pobladl:( dobrze,ze sobie wyjasniliscie kilka spraw napewno teraz Wam bedzie latwiej rozmawiac o Wszystkim. Fluidki dla Was na ozdrowienie........................🌼 Zuzia 🖐️ja zlego zdania o Tobie nie mam no cos Ty na zartach sie ni znasz;)👄 Fluidki dla coreczki....................🌼,a tesciowa sie nei przejmuj;) Gumis tesknisz troche za mna:)🖐️ Monika trzymam kciuki za pomyslna wizyte u dentysty:)🖐️ Brylka wazoniki super sprawa:)i te maski tez niczego sobie:) Dawidek wstal wlasnie,do szkoly go nie poprowadzialam,bo u nas strasznie lalo rano,ale za to jutro juz idzie:)choc by nie wiem co;) Potem zajze ide jesc synkowi zrobic i kuchnie ogarnac troche:) Milego dnai zycze oraz duzo zdrowka dla Wszystkich potrzebujacych.....................🌼 tymczasem 🖐️👄 Aaaaaaaaa i jeszcze zeby nie bylo,ze zapomnialam🖐️🖐️🖐️Wszystkim,ktorych nie wymmienilam:)👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no i z planów nici. Miloszek mial w nocy znow goraczke i kaszlal, wiec musialam odwolac rehabilitacje, i okuliste tez musze. pojechal z tata do lekarza i dostal antybiotyk:-( zapalenie gardla, jak zwykle..:-( tylko dentysty niestety odwolac nie moge bo juz raz przekladalam. luiza ty masohistko, jak mozna lubic dentyste? ja mialam juz takie przejscia z zebami ze wole rodzic niz zeby mnie tak bolaly jak wtedy:-( koncze bo balagan okrutny..a mi jak to w poniedzialek nioc sie nie chce:-( pochwale sie dzis pierwszy raz odwiozlam nikusia sama do przedszkola do tej pory zawsze asystowal mi mąz bo sie balam. inni tez sie boja takiego świezo upieczonego kierowcy jak ja:D milego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnika GRATULACJE za samodzielną jazde:) NO i Zdrówka życze MIłoszkowi a Tobie siły i cierpliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda ja ciastem chętnie się poczęstuję Monika ja też lubię chodzić do dentysty zresztą mama od dziecka mnie ciągała mam bardzo słabe zęby (prawie w każdym plomba. Chciałam się Ciebie jeszcze zapytać czy Ty z Miłoszkiem to chodzisz na rehabilitację indywidualną (ruchową) czy też na grupową ( zapomniałam nazwy ale chyba psychoruchowa) Życzę dużo zdrówka dla Miłoszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byliśmy u mojej teściowej i Ola została tam na ferie zobaczymy czy wytrzyma do niedzieli. Sylwia ja kiedyś mieszkałam przez 22 lata w Tolkmicku a obecnie w Majewie Dzisiaj u nas ksiądz chodzi po kolędzie ciekawe o której będzie jesteśmy 3 rodziną od końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka juz ja rozumiec:) Monika jak tam wizyta u dentysty przebiegla? Monika no i gratulacje za samodzielna jazde autem:)mam nadzieje,ze tak strasznie nie bylo?🌼 Aaaaaaaaa Brylka zakladam sie o frytki i cole,ze mala bedzie chciala wczesniej dodomu wrocic:D:D:D:D Gumis :P:);):D:D:D:D:):):P🌼👄❤️ do poczytania potem 🖐️ malenki sie obudzil musze zmykac:)dodam,ze u mnie gra gitara tzn.jest wszystko ok:) Milego wieczoru zycze kobitki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a dlaczego dostałąm oprócz kwiatków jęzora? Ide myć naczynia ,potem poprasuje i necik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×