Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

DZiewczyny ale obrotne jesteście:D Ja dopiero wróciłam do domu,wstawiłam na zupke pomidorową:Pa po południu jadę na zakupy:) Wcvzoraj za nic nie mogłam usmnąć z godzine -gdzie nawet wiecej kręciłąm sioę na łóżku-to chyba z tego goraca:O Dziewczyny pozdrawiam was wszystkiei buziaki(nie pisze jeszcze do was wszystkich bo myli mi się która jest która-ale troche czasu i będe wiedziała wszystrko :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis:Pno dobra wybaczam Ci:d,ale zeby mi,to bylo ostatni raz;):D:D:D U mnie moze byc;)po za tym,ze noge rozwalilam o szklo:(to nic ciekawego u mnie sie nie dzieje;)zaraz ide kapac niunia i bede go klasc o 19,a potem ja sie umyje i bedziemy z M film na laptosiu ogladac:) Zycze Wszystkim spokojnej nocki:)kolorowych snow:)[kwiatek Fluidki sle potrzebujacym.....🌼 Dobrej nocki zycze🖐️))) Pozdrawiam serdecznie Wszystkie kobitki:)🖐️)))🌼 Do jutra papapa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo.pamietacie mnie jeszcze?:) u nas boskaa pogoda. dzisiaj tez wstalam nawet nie zwlekajac sie z lozka z marudzeniem. zrobilam rano obiadek apotem wiekszosc czasu na ogrodku w basenie spedzilam z matim. dzisiaj ok 20 powiedzial ze chce spac u babci i faktycznie grzecznie poszedl:P moja mama mieszka pietro wyzej wiec raczej nie ma problemu,poza miejscem bo mama ma tylko 2pomieszczenia lekko zagracone, ale jest gdzie spac:) ja wiec korzystajac z okazji posprzatalam troche bo mam remoncik i syfisie oj syfu...:/ bo totakiod okien po sciany i podlogi,wiec nieciekawie. ppozdroofki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!:) Monika stawiam kawke:DCiasto bedzie pózniej bo robie dzsiaj sernik na zimno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,ja zapisuję się na ten serniczek Pyski:D:D:D,mniam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Pyska dzieki za kawusie:)i ja Ciebie prosze abys mi przeslala potem kawalek serniczka;)uwielbiam go mniam mniam:) U mnie leje deszcz :(wiec jestem zmuszona siedziec w domu buuuuuuuuu:( Zycze Wszystkim milego dnia🖐️))) Fluidki sle potrzebujacym............🌼 Pozdrawiam Wszystkie mamcie topikowe:)🖐️))) Monisiu:)co tak rano porabiasz uczysz sie dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U nas upały,ale mnie to nie przeszkadza.Wczoraj byłam z Kubą u fryzjera,obydwoje mamy włosy obcięte na krótko.potem cały dzień spędziliśmy na placu zabaw,z przerwą na obiad.Dziś piorę.Powoli przygotowuję ciuchy na wyjazd,więc czeka mnie jeszcze prasowanie. Pyśka ja też proszę na potem kawałek serniczka Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy zjadacie serniczek pyski,ja tez chce:P Moge Wam rzucictroche gulaszu wieprzowego bo wlasnie robie.wstalam dzisiajo6.45:( Mati wczoraj usnalpozno awstal wczesnie:/ zrobilam pranie,teraz gotuje obiad i herbate mandarynkowa z liptona popijam ogladajac\"Lulusi\"na minimini:))obiad robie wczesnie bo muszejeszcze posprzatac pokoikmpo remoncie,jeszcze tylkopodloga i mozemy przechodzic do 2ego pokoju:)bede miecniebieska sypialnie,jupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela ja tez bym chciała taki remoncik:) :P Dziewczyny to w takim razie zrobię dwa serniczki :Pskoro jest tyle chetnych to nie ma sprawy...:):Plece do kuchni....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki🖐️ jakoś ostatnio nie mam czasu na kompa,u nas upał,więc non stop na dworze siedzę ,albo u T na dole ,bo u niej chłodniej;-) Nadka codziennie kapie sie w basenie,ma frajdę niesamowitą...a ja juz odliczam dni do wyjazdu na wczasy,,,ale jeszcze chyba 2 tygodnie :-( luiza taka fryzurka na lato najwygodniejsza,fajnie:D sylwus Ty to mas przekichane z taką pogodą,pakuj manele i przyjedź do mnie:Dzapraszam:D julcia zdrówka dla Jagódki🌼,już lepiej,czy jeszcze się biedaczka męczy?? buziaki dla wszystkich mamusiek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:)znalazlam kilka zdjec nowych:)ktora chetna prosze niech sobie luknie;) :)u siostry na trawniku http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d01820b7f08d1fc8.html Ja i moj ukochany urwisek:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/91d2d2e1fbc2ef07.html Dawidek u dziadkow na dzialce:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cbf5f5f6c4de722d.html Dominis uwielbia jesc serki samodzielnie:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e43d11cf040567da.html A tu Dominis zaraz po obcieciu wloskow:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8661ad3f51550c35.html To narazie tyle:) Kasbak:)co do pogody,to Ty mi juz nic nie mow😭czekam na siostre ma przyjsc po zakupach:)super sie ciesze huraaaaaaa:) Zycze udanego popoludnia:)...........🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus fajne foty:D Twoje pociechy sa super,Dominis ma sliczne blękitne oczka a Dawidek to mały przystojniak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladny ten Dominik. Nas można blizej poznac na :http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,izabela833.html Nie ma tam jednak aktualnych zdjec na raziebo zajelam sie wklejaniem na nasza-klasa:/ my tez sie kapiemy od rana dopoludnia na ogrodku bo inaczej sie nie da.dopiero wieczoremgdzies wychodzimy. zdroofko dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jak tak patrze na zdjęcia to zdaje mi się że gdzies już na forum cie widziałam,nie pamietasz mnie z żadnego forum??:) NO dziewczyny serniczek zrobiony...zapraszam...:) Pozdrowienia dla wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,czy nikt nie ma chęci na mojego serniczka???:P Zapraszałam juz po 17..:P Wszystkie pouciekałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska nie ma za co :P:D Izabela nie czaje Cie z innego topiku:Odzieki za komentarze co do Dominisia:)i ogolnie dziekuje za opinje co do zdjec;)super,ze kto kolwiek je oblukal;):D:D:D Dziewczynki maly moj juz spi:),a ja lece dalej M pomagac przed domkiem sprzatac:)nie chce mi sie ,ale musze:Pzmeczona juz jestem,ale co tam;)juz sobie bede odpoczywala,bo nie bede musiala ganiac naokraglo za malym zeby gdzies nie wlazl pod kosiarke itp:O Zycze spokojnej i przespanej nocki.........🌼do jutra 🖐️))) Pozdrawiam serdecznie Wsie🖐️)))i sle buziole dla Wszystkich👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska :Dja na momencik:Dprzeslij mi ze 2 kawaleczki;)z gory dziekuje👄🌼👄napewno jest przepyszny:)ja uwielbiam sernik za zimno i mogla bym go sama zjesc na raz:D:D Do jutra Pyska🖐️)))🌼👄musze niestety uciekac do M mu pomoc;)papap!!! 👄Fluidki sle potrzebujacym..................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka ja też poprosze na poprawienie humoru.Nie rozpisuję się,ale pokłóciłam się z mężem i Julce znowu idą zęby i przed snem zwymiotowała.Na szczęście szybko usnęła. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Sylwia zdjęcia śliczne ,Jedno naj tam gdzie jesteś ze swoim małym kawalerem-po prostu rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i ja sie pisze na duuuuzy kawałek w koncu mi sie należy a co!! :D Pyśka podeślij przepis na ten sernik, bo ja tez czsem robie ale z torebki :P ;) czuje ze was troszke zaniedbuje ostatnio ale wy jesteści takie kochane, że ma wybaczycie ;) U nas od 2 dni uoały a ja siedze z małą w domu bo antybiotyk dostała, zaczęło sie wszystko na oskrzelach jej siadać, dziś w nocy lepiej troche pokaslywała ale nie aż tak jak dwie poprzednie, że aż placzem sie zanosiła przez pol nocy z kaszlu :( chciałabym wam wszytkim poodpisywać ale niemam siły:( Fajnie wam ze mozecie sie pluskać z dziećmi w basenie moja chyba juz w tym roku nieskorzysta:( Sylwuś ale masz synow przystojniakow ;) Kasbak a jak twoja Nadisia?:) ucałuj ją odemnie. AAAA i napisz kiedy sie wybieracie nad może? macie juz wszystko załatwione? Moniczko tobie gratuluje zdania egzaminow :) 🌼 dzielna babka z Ciebie :) Luiza mojej też zeby wychodzą tylko trojki i prze to sie tak ochorowała. A dla Julci duuuzo zdrowia życzymy z Jagódką ..........🌼 Luiza ty pytałaś chyba czy mam umowe, otóż niemam jeszcze, jutro ide robić badania wstepne, obiecał, że od połowy sierpnia dostane, ale po pierwsze, czy mowi prawde... a po drugie czy ja tyle tam wytrzymam tego niewiem, wezme wypłate i pojde do domu, bo mnie to zaczyna wk*ać Brylka, Gumisia, 🌼👄 anet.d a ty o nas jeszcze pamiętasz? manika napisz choć jak budowa domu, czy sie już przeprowadziłaś? Zmykam obiadek na jutro dokończyć i sie kłade bo padam. Ja jutro bede mieć kurczaka z warzywami pieczone w piekarniku :) Poczęstuje po kawałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sylwus wstaje wczesniej zeby cos posprzatac,uprac, ale zawsze kicha bo moj malenki chlopczyk wstaje za mna :-) dzis tez:-) milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:))))) Monisiu juz Wszystko czaje;)zycze Ci milego dnia i duzo zdrowka.....🌼 Luiza fluidki zdrowotne dla malej.........🌼 Dziekuje dziewczynki za opinje co do zdjec🌼👄 Fluidki zdrowotne ogolnie sle.........🌼 Zycze milego dnia:).......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka mega fluidki dla Twojej malej..............🌼bidulka :(musi sie mocno meczyc:(Jak sie ona dzisiaj czuje??🌼zdrowka corci zycze i niech szybko wraca do sil.....🌼 Luiza,a jak Twoja corcia??jak tam nocka Wam minela:(???duzooo zdrowka jej zycze......🌼 Brylka:)jak tam Twoje pociechy sie miewaja i jak Twoja przyszla synowa sie sprawuje??:Dbuziole dla Was sle👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synio wlasnie zasnal:)ja mam juz zupke ugotowana:)teraz tylko mi sie przebrac zostalo i luzik:) Pogoda dalej bleeeeee:(Pranie robie i bede musiala je w domu rozwiesic:(ale trudno jak trzeba,to trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze polowa dziewczyn spi:Dwiec stawiam kawusie na otrzezwienie;)..........c...........:)smacznego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×