Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość
Margaret- ale to musial byc przykry widok,wybudzajacego sie wlasnego dziecka po zabiegu,nie mialam pojecia ze to tak sie odbywa,myslalam,ze zwyczajnie jak po kazdej narkozie,ale najwazniejsze ze teraz jest ok. Pyska-ty to babko sie obijasz chyba ze masz tyle czasu na net?:) :) ja tez mam juz gruntowniejsze porzadki zrobione,pozostaje sprzatanie na biezaco i kuchnia-pomaganie mamie bo w pierwszy dzien swiat przychodza goscie. Na spacerze bylo dobrze-az dziwne.... on niby sie stara,mowie mu ze nie mam nadziei i mu nie ufam,nie wierze w nic,ale jesli chce sie starac niech to obi,zobaczymy jak dlugo wytrwa,moze do czasu kolejnej wyplaty????? ..... dzis bylam z malym u lekarza,bo podejrzewalam ospe,od piatku pojawily sie plamki czerwone w okolicach twarzy,ale na szczescie to tylko jakies \'zakazenie\' czy jak to sie tam mowi :),nie wiem od czego ale dobrze ze to nic groznego. A tym placzem nocnym i budzeniem sie na 3h to albo przez zęby albo sytuacje jaka zmienila sie w naszym zyciu...tak jak podejrzewalam.... ja wiedzialam,ze dziecko wszystkie emocje matki odczuwa alenie myslalam,ze do tego stopnia i tak dlugo moze to trwac :( Maly siedzi obok i bawi sie kartami i pudelkiem :) jakby dziecka nie bylo hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cześć babeczki stawiam wieczorną kawkę ,żurawinową herbatkę i soczek dla Sylwinki :)pycha Margaret to masz przykre wspomnienia ze szpitala córcia pewnie ciężko zareagowała na narkoze przykry widok dla rodziców ale najważniejsze że już jest dobrze buziaki dla Oli od internetowej ciotki👄:) julka a ty uważaj z tym słońcem :)gdzieś ty się tak zjarała co? ja nie mam ostatnio czasu na neta bo taka piękna pogoda że szkoda dzieci w domu trzymać wczoraj też myłam okna i tak ogólnie to porządki mam już prawie z głowy tyle co na bieżąco co do dzieci to mój Kuba też jak ma do domu wracać to masakra a na spacerze to jak szogun wszędzie go pełno no i oczywiście wszędzie tam gdzie go nie powinno być nic się nie słucha i wszystko robi na przekór ale może to ta pogoda tak działa na te dzieci tyle czasu było zimno to jak teraz się je wypuści to jak dzikuski szaleją :):):) ojj lecę bo mi chyba w piecu wygasło a M wraca wieczorem i dupki nam zmarzną buziaki dla wszystkich i ładnej pogody życzę :)👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo na szczęście nie wygasło kurcze Kuba dopiero się obudził i teraz pewnie będzie szalał bóg jeden wie do której musze lecieć bo płacz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,zyje ,nie mam czasu na nic:O Wpadlam sie tylko zameldowac;)co byscie o mnie nie zapomnialy:P:P:P:D:D:D Jak by ktoras byla chetna,to zapraszam na sprzatanko do mnie;):D:D Lece teraz malego klasc spac,potem Dawidka bede musiala zagonic do mycia;)i luzik:D:Daaa nie:(musze jeszcze z nim lekcje odrobic i dopiero wtedy luzik;):D:D Fluidki sle potrzebujacym................❤️❤️❤️ Pozdrawaim Wsie🖐️:)🌼 Julka specjalnie,to zrobilas ??przyznaj sie:P:P:D:D:Dchodzi o stronke rzecz jasna:P:D:Daaa dziekuje za kawusie;) Pyska nieee no cos Ty:D:Dno byl pon.to zyczylam Wam udanego tygodnia i pieknej pogody zeby taki byl,a nie ze ja nie bede zagladac;):D:Dfakt nie mam czasu na nic,ale czasami udaje mi sie wpasc i Was poczytac;)chociaz nie zawsze mi sie udaje,bo maly moj nom stop mi na kolanach przesiaduje:Oprzylepa sie z niego zrobil:) Dobra lece,bo mnie juz Dawcio wola:D:D 3majcie sie cieplo👄🌼 Sorrki,ze nie odp.kazdej,ale naprawde nie mam jak:(wybaczcie:)🌼👄 Aaa Margaret powiem tak:nie jest zle;)poki biore tabletki,to jest git;)dodam,ze wynikow nie mam juz ponad mies.:O:(😠 Tobie rowniez zycze wesolych radosnych Swiat Wielkanocnych ,oraz mokrego Dyngusa:D:D:D👄🌼 Ps.zagladaj czesciej do nas:) Juz mnie nie ma;)🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Julka nie jaraj tyle:P:P:D:Di chron te swoje plecy troche!!!! Margaret no nie zazdroszcze Ci przezyc z mala:(ja to samo przechodzialm z Dawidkiem w tamtym roku i musze Ci powiedziec,ze nie malo na zawal nie zeszlam😭Teraz sie ciesze,ze mam to juz za soba,bo mi nie choruje tak jak wczesniej:)zobaczysz :)Twoja tez nie bedzie tak lapac infekcji;)ja Ci,to mowie:)🌼 Dziewczynki do jutra mam nadzieje;) http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia od czego mam zaczac.. nog nie czuje, wczoraj do 2 robilam porzadki a dzis 4 godziny z mala po miescie buszowalam.... marze tylko o lozku, a jeszcze musze isc lazienke ogarnac po kapaniu malej. jutro ponadrabiam obiecuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥¸.•*´¨`*•.¸♥..♥¸.•*´¨`*• Co faceta łączy z kotem? 1. Wrzeszczy kiedy jest głodny. 2. Zawsze pcha się do łóżka. 3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry. 4. Kiedy ktoś go pogłaszcze zaraz domaga się więcej. 5. Lubi ocierać się o twoja przyjaciółkę. 6. Nie lubi obcinania pazurów. 7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety. 8. Ciężko przemówić mu do rozumu. 9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa. 10. Nie sprząta po sobie. 11. Wpycha nos do każdego garnka. 12. Cały czas by spał. 13. Nie wyjaśnia, czemu zniknął na cały dzień ♥¸.•*´¨`*•.¸♥..♥¸.•*´¨`*• ___$$_____$$_________$ ___$$$$$$$$$__________$$ ___$$$O$$O$$__________$$ ____$$=o=$$__$$$$$$$$_$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$ ♥¸.•*´¨`*•.¸♥..♥¸.•*´¨`*•

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza dobre to było :D :D :D :D :P :P :hahah Dziewczyny widze że pracujecie na całego:P :Pno nic ja tez lece dalej do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja na sekundke bo musze upiec babeczke. Wczoraj przezylam dramat :( moje sloneczko pierwszy raz w zyciu mialo 40 goraczki !!!! Boze jak on wygladal :(:(:( calutki rozpalony,nawet jak sie przez ubranie dotykalo to palilo,a jak na gole cialko to juz nie mowie,ok 12 podalam ibufen i wybralam sie na spacer,liczylam ze zasnie,lekarstwo zacznie dzialas i bedzie ok,wracam ze spaceru a tu 40,01 !!! dalam paracetamol,zasnal od razu,pozniej sie obudzil,zasnal znowu,grymaski i znowu spanko,i tak wkolko,nie mial sily krzyczec,plakac ,lezal cichutko na wpol otwartymi oczkami wpatrujac sie w jeden punkt,a jak spojrzal mi w oczy to mial tai blagalny wzrok,jakby mowil \'pomoz mi mamo\":(,wiec pojechalam z nim do szpitala dzieciecego,przy rejestracji polowe nie slyszalam co babki mowia bo strasznie plakal (chyba przestarszyl sie jak miezyli mu temp),no i mloda pediatra zbadala go dokladnie i stwierdzila zapalenie gardla czyli angine i wyzynajacy sie zab :( Przypisala antybiotyk i inne leki + chlodzace kapiele.Dzis w nocy obudzil sie raz ze stanem podgoraczkowym,do poludnia bylo o wiele lepiej a dzis od 16 ma 38.6,ale jakos sie trzyma i nie jest tak zle jak wczoraj. Tak mi bylo go zal wczoraj :( wiec do swiat nie ma mowy o jakimkolwiek wyjsciu z domu,po swietach idziemy na kontrole,a 16 ostatnia obowiazkowa szczepionka,ciekawe czy bedzie mogl ja dostac. pozdrawiam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D Kasbak mogę Ci powiedzieć że 3 bit jest pyszny i dużo kaloryczny bo jadłam go :D:D:D:D Margarett zdrowych wesołych świat a przede wszystkim dużo zdrówka 🌻 supermama dziękuje za soczek :D Sylwunia my o Tobie nigdy nie zapomnimy :D:D ja mogę wpaść ale nie na sprzątanie tylko na jakieś ciacho :P:P:D:D:D🌻 Luiza dobre z tym kotem :D:D Pyśkaa masz jeszcze te pączusie :P:P:D:D:D Iva dużo zdrówka dla synka 🌻 ja już mam posprzątane okna pomyte oczywiście mama mi umyła i firanki powiesiła :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niestety malemu znowu podskoczyla temperatura do prawie 40 :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko na chwilkę żeby pomachać wam łapką widzę że kawki nikt nie postawił to ja stawiam Sylwia dla ciebie oczywiście zdrowy soczek na zdrowy brzuszek :) 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•»▬▬ «♥ «•*•»ZDROWYCH i POGODNYCH ŚWIĄT «•*•» ♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•»▬▬ «♥ ♥» _▒ _▒▒____________▒ _▒▒▒__________▒▒ ▒▒░▒________▒░▒ ▒▒░▒▒_____▒▒░▒ ▒▒░░▒____▒▒░ ▒ ▒░░░▒___▒▒░░▒ ▒░░░▒__▒▒░░▒ ▒░░ ▒__▒░▒▒░▒ ▒▒░▒__▒▒▒░▒▒ _▒░░░░░░░░▒▒ __▒▒░░░░░░░▒▒ __▒▒░░░░░░░ ▒ __▒░(◒░░░░░(◒ ▒▒▒▒ _▒░░░░░░░░░ ▒░░░░▒ _▒░░░░;░░░;░░▒░░░░░▒ _▒▒░░░;█ █;░▒▒░░░░░░▒ ▒░▒▒░░""█"░▒▒░░░░░░░▒_▒ ▒░░░▒░░░░▒░░░░▒░░░▒ ▒░ ▒▒░░░▒▒▒▒░░░░▒░░░▒▒░▒ ▒░░░░░░░░░░░▒▒░░░░▒░▒ ▒▒░░░░░░░▒░▒▒░░░░░▒░▒ _▒▒░▒▒░░░▒░▒░░░░░░▒░▒ __▒▒░▒▒░░▒░ ▒░░░░░▒░▒ __▒▒░░▒░░▒░░▒░░░░░▒▒ __▒▒░▒▒░▒░░░ ▒░▒▒░░▒ _▒░░░▒░▒░▒░░▒▒▒▒▒▒ ▒▒░▒░▒▒▒▒▒▒▒▒ _▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ♥» ♥» Wesołego Królika ♥» co po stole bryka ♥» spokoju świętego ♥» i czasu wolnego ♥» życia zabawnego ♥» w jaja bogatego ♥» i w ogóle wszystkiego ♥» kurcze - najlepszego!!! ♥» tego Wam życzę ♥» z serca najgłębszego:))) ♥» ♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•»▬▬ «♥ «•*•» WESOŁEGO ALLELUJA «•*•» ♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•»▬▬ «

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iva jak Twój maluszek??mam nadzieję,że już lepiej? dużo zdrówka dla niego,biedactwo...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja już porządki zakończyłam,zostały mi 2 sałatki do zrobienia i koniec.Mąż z dzieciakami pojechał do swoich rodziców więc mam troszkę czasu na odpoczynek Iva dla Marcelka dużo zdrówka,wiem co to gorączka 40 stopni,Kuba jak choruje to zawsze ma,ja wtedy owijam go mokrym prześcieradłem i kocem,wystaje mu tylko głowa.On tego nie lubi bo nie może się poruszyć,ale zawsze zbijam mu tak temperaturę,Robię mu jeszcze okład na głowę.Jeżeli po godzinie temperatura nie spadła dużo robię mu znowu okład na całe ciało.Spróbuj choć wiem że to dla niego nie będzie przyjemne,ale na pewno pomoże. Nie wiem czy jeszcze zajrzę więc Najpiękniejsze, świąteczne, wielkanocne życzenia składamy od serca, życząc ich spełnienia. Smacznego jajka! * Dzieląc się jajkiem w te piękne Święta życzymy samych radości. Niech będzie zdrowie, niech będzie szczęście, dobrobyt niech w Was gości. * Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego \"Alleluja\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@-Wielkanoc-------@ **@--------2009--------@­ **@-(\\(\\-----------/)/)-_@­ **@-(=\':\')-------(\':\'=)---@ **@(..(\")(\")..(\")(\")..)---@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ __________________ .._..,._ ________________.__.\'…..…_) _______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos mi nie wyszło:O:P jeszcze raz: W te piękne Święta, gdy Pan Zmartwychwstanie. Życzę smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i oby te święta trwały bez końca Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego Dyngusa i wspaniałych gości, niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej Nocy ! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Wszystkim życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy niech będą dla Was radosne, pogodne a przede wszystkim spędzone w miłej rodzinnej atmosferze 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Iva dużo zdrowia dla synka, żeby mu choróbska przeszły szybko. Fluidki dla chorowitków..........................🌼 Napiszę więcej po Swiętach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVA-synek jak skończy antybiotyk to po upływie co najmniej 2 tyg. będzie mógł być szczepiony. Zdrowych, wesołych Świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Malutki baranek ma zlote rozki,pilnuje pisanek na trawie z rzezuszki,gdy nikt nie widzi choragiewka buja i beczy cichutko: Wesolego Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×