Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Czesć laseczki:) Przepraszam że nie pisałam ale tak byłam zalatana ,codziennie musiałam jezdzic i załatwiać sprawy ,no ale juz pozałatwiane..:) Iva super że masz pracę nareszcie,ja trzymam kciuki i to mocno żeby cie przyjeli!!!!!!!!!:D:D:D Dziewczyny buziaki dla wszystkich bo teraz rozbię za przedszkolanke:Onie jest mi wesoło bo miałam w planie inne rzeczy no ale cóż..:Onapisze wieczorem...papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sywlunia27
🖐️:) Iiiiiiiiiiiiiiiiii 🖐️:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na gorze,to ja;) Sorrki,ale nie mam nastroju do pisania:(pieprzy sie wszystko wokolo mnie i wogole,to tyle😭 🖐️:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia meeeeega fluidki❤️:) Dziewczyny miałam popisac ale wpadam tylko przeprosić...jak wiecie niespodzianki...:Olecę do roboty na 2 godz,do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na momencik... pozdrawiam i dobrej nocki zyczę,papappaa 👄❤️:D sylwuś❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva cieszę się że praca Ci odpowiada i mam nadzieję że w styczniu otrzymasz pozytywną odpowiedź i Cię przyjmą Julka no to jesteś raczek :D ja za słońca unikam bo nadal wychodzi mi uczulenie,ale na szczęście tylko na rękach Sylwunia dla Ciebie 🌼🌼❤️❤️🌼🌼 Ja zabiegana na nic nie mam czasu.Tak w skrócie to jak jest ciepło cały dzień siedzimy na placu zabaw,jak chłodniej to nadrabiam zaległości w domu jak sprzątanie,pranie ,prasowanie.Dziś idę do kosmetyczki,troszkę odpocznę a wieczorem jedziemy z mężem do tesco bo są obniżki na zabawki.Ta akcja trwa tylko w nocy od 22 do 24.Musimy kupić prezent urodzinowy dla koleżanki syna.W sobotę mamy imprezke.Naszym dzieciaką nic nie kupujemy na dzień dziecka bo obiecaliśmy im wyjazd niespodziankę.Stwierdziłam że już mają tyle zabawek że to będzie lepsze.Kuba 1 czerwca ma imieniny to kupię mu coś słodkiego i to wystarcz.Dziś u nas słonko wyjrzało więc pralka od rana pracuje.Dobra kończę bo muszę głowę umyć i zaraz jadę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ hej laski widzę że kawki nikt jeszcze nie postawił więc ja zapraszam :).... miałam wczoraj jeszcze zajrzec ale czasu zbrakło u mnie po staremu ,wczoraj Kuba miał gorączkę nie wiem dlaczego nic mu nie dawałam bo bo miał 38,3spadła sama jak się przespał potem czuł się dobrze i dziś też wygląda zdrowo więc nie wiem skąd ta gorączka trochę mnie to martwi ale miejmy nadzieję że to nic takiego . M wczoraj kupił namiot na ogród wiecie ten duży ze ściankami dzieci zachwycone postawiliśmy go nad piaskownicą . wiecie co załatwiam zasiłek pielęgnacyjny na Kubę myślałam że papiery może wypisac lekarz pediatra bo tak też mówiła babka która wydawała papiery ale wczoraj okazało się że ortopeda też musi wypełnic jakieś papiery więc musimy jechac do gdańska bo tam mamy swojego specjaliste a to ponad 100 km normalnie ta biurokracja mnie dobija wszędzie kupa papierów jak dasz jedno to wołają inne tym bardziej że już składaliśmy w zeszłym roku ech aż gadac się nie chce iva napewno dostaniesz tą pracę tylko szkoda że to dopiero w styczniu ale ja będę trzymała kciuki powodzenia :) Pyśka wnioskuję że pilnujesz komuś dzieci nie martw się dasz radę wiem że to męczące bo sama mam dwoje dodatkowych a czasami nawet troje też już bym odpoczęła od dzieci mam taką ochotę pójśc gdzieś z M ale sami nigdzie nie byliśmy już od bardzo dawna ale odbiję to sobie kiedyś jak dzieci podrosną:P:P:):):) Sylwunia co się stało ? moc fluidków dla ciebie ...............trzymaj się kochana 👄 a co z resztą ekipy ? gdzie się podziewacie ja się pytam ? prosze natychmiast siada do kompa i skrobnąc co nieco do koleżanek :P:P:P:):):):) lecę sprzątac a po 10 idę na kawkę do bratowej papapapa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak mam nadzieję że się nie pomyliłam i to są Twoje dziś urodzinki,a więc Szczęścia, zdrowia, pomyślności Czerp z życia same radości! Niech los Ci zawsze sprzyja, A co złe niech Cię omija. Dużo słodkości, szczęścia w miłości Samych luksusów, milion całusów. Niech odejdą precz gorycze Z głębi serca Tobie życzę. O czym myślisz, o czym marzysz Niech Ci w życiu się przydarzy! Najszczersze życzenia, marzeń spełnienia Z okazji urodzin składa, pamiętająca o Tobie koleżanka z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza fajnie masz blisko tesko my na dzień dziecka Kubie zamówiliśmy na allegro motor policyjny na pedała a dla Darii jeszcze nie wiem ale coś wymyślę idziemy też na imprezę dla dzieci będą różne atrakcje dmuchane zamki trampolina i tym podobne lecę już bo Kuba właśnie dorwał piłkę i wszystko lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak kochana to dla ciebie ………………………._.;_'.-._ ……………………….{`--.¦.-.'_,} ……………………{;..\,__...-'/} ....._.;_'.-._ …{..'-`.¦._;..-'; ...{`--¦..-.'_,}…`'--.._..-' ....._.;_'.-._ .{;..\,__...-'/}…._.;_'.-._ ...{`--.¦.-.'_,} .{..'-`.._;..-';.{`--..¦-.'_,}.{;..\,__...-'/} ....`'--.._..-'.{;..\,__...-'/.{..'-`¦.._;..-} ........,--\\..,-"…`'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_'.-._..... ||......// ..........{`--.¦.-.'_,}.,-"-.....//.,-"-.. ........{;..\,__...-'/....'-.\.// (..'-...\ ………..{..'-`.._;..-'. ,/. // ;---, ......../....-'.)\\......... /.,-"-....\ ........\,---'`...\\.......//. (..'-.....\ ....................\\....// ................../_\\Y//_\ .................(_,-}={-,_) ...................\_//((\_/ .....................//))(\ ....................(/..)) ........................(( .........................\) Takie to szczere, proste życzenia składam w dniu Twego urodzenia: Wiele uśmiechów, a mało żałości, Długich lat życia w szczęśliwości, Dobrego zdrowia i pomyślności, Jak najmniej smutków, dużo radości, Dużo przygód, morza wrażeń, Moc słodyczy, nic goryczy, Tego Tobie życzę ja! :*:*:* życzę udanych urodzinek no i 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Kasbak🌻 Dziś jest dzień, w którym smutki idą w cień, a marzenia się spełniają i otuchy dodają. Każdy składa Ci życzenia - szczęścia, zdrowia, powodzenia. A ja życzę Ci miłości i radości oraz życia bez przykrości. Żeby każdy dzień był taki, w którym słonko daje znaki, że blisko Ciebie jest ktoś, kto bardzo kochać Cię chce. 👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASBAK …………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* H A P P Y *~*~*~*} …{ *~*~ * B I R T H D A Y * ~*~* } …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\\ Życzę Ci, abyś w tym odwróconym, pokręconym świecie potrafiła odnajdywać pewny grunt pod stopami. Abyś zawsze wiedziała po co i dla kogo warto żyć i o co walczyć. Abyś kochała i była kochana. Życzę Ci marzeń wielkich i odważnych i odwagi by je spełniać. Aby to o czym tak marzysz się spełniło, a to co tak kochasz, Twoje było. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziekuje za fluidki👄 U mnie padaka po calosci😭uniewinnili sprawce wypadlu smiertelenego mojego brata😭😭😭Teraz prokurator zaklade sprawe dalej.....😭wiecej nie bede pisala,bo to bardzo trudne dla mnie😭 Zycze milego dnia........................🌼 🖐️:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia tak mi przykro jednak to prawda nie ma sprawiedliwości na tym świecie a taki bandyta chodzi i się cieszy mega fluidki dla ciebie i oczywiście dla całej twojej rodziny rodzice i siostra też pewnie bardzo ciężko to przeżyli:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do nas właśnie dotarła przesyłka, Kuby motorek ale zachwycony cieszy się że tata ma motor i on też :):) ja biorę się za obiad dziś na szybko frytki ,paluszki rybne i sałatka dzieci zadowolone bo nie będzie zupy:) fluidki dla potrzebujących........................🌻🌻🌻🌻 A Kasbak to pewnie do imprezy się szykuje oj będzie się działo :P:P:P:P:):):):) tak na marginesie nieskromnie się upomnę o kawałek torta bo mam wielką ochotę na ciacho:P:P:):):):)🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jak u nas leje !musiałam zostawic Kubusia z Darią jak szłam do przedszkola po chłopaków ,normalnie potop:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supermama ja jestem!!!Piszę się na kawkę:P :P:D Kasbak kochaniutka sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))):):D:D:D❤️❤️Ja tez się wpraszam na ten torcik:P :P:D Ja znowu siedze z małym dzieckiem aletylko godzinkę,o 16 awiozę małą do przedszkola,teraz siedzi i oglada bajki to mam chwile. Supermama ty to masz urwanie głowy,ja mam dwójkę ale jak przyjdzie nieraz trzecie to idzie zwariować:P :P:Djednak dwójka a trójka to duza róznica...no ale i tak czy mniej czy wiecej kochamy tak samo:D Iva teraz zabiegana w pracy...pomachaj chociaz łapką :P :D Ivette a co u Ciebie już dawno nie isałaś??halllo??? Sylwunia tak mi przykro:(widzisz takie są dziady uniewinnią człowieka i dobra a jak by to tak temu sędziemu się przytrafiło to pewnie dawno by już siedział:(...nie ma sprawiedliwości:(❤️ U mnie gorąco jak...może nie bede pisała jak co:P :P:D poszłam trochę się poopalać to po 30 min zeszłam bo myślałam że zwariuję nie da rady tak grzeje:O U nas zdieci od przyszłego tygodnia w szkole sa tylko do południa ,pózniej oniec.....no i skończyło się jeżdzenie na zakupy:O :P :P bo z dwójką to już wole siedzieć w domu...bo zarazjest tak mamusiu ja chcę to a ja to jeszcze to prsze cię ....i tak jest że jedziemy a dla siebie nie kupię nic...:)..no i musze płacić za 3 osoby a to już dużo bo w dwie strony....ach ...no wakacje:O supermama u mnie to samo jak tatuś zakłada bluzkę tak to dzieci tez tak bo tatuś to zakłada tak...i tak w kółko...no ale to normalne chłopaki to zawsze chcą być tacy jak tatuś:P to ale bedzie dzisiajjazda na motorach:P:D sylwinka jak się czuyjesz???jak dzidzia??kopie mocno??:D luiza co u ciebie??:) no koniec pisania bo dziecko juz marudzi..:Ojak dobze że moje już taaakie duże:D:D:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kochane za życzenia:) wiem,że późno,ale stawiam torta i winko:D....\\_____/.. zapraszam:D ...i zmykam,bo M mi zaraz zaśnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supermama no foooch ja wpadłąm na kawkę a tyt mnie nawet nie widziałaś:O:P Kasbak winko i torcik pierwsza klasa!!!:) :D:D do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pyska szkoda gadac😭:(😭😡😠😭 Kasbak:)dziekuje za torcik i winko;)👄mniam,miammmm pychaaaaaaa:D:D:D Pozdrawiam serdecznie Wsie👄❤️🌼 Spokojnej i przespanej nocki zycze..............👄 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak kochana, dla Ciebie odemnie wszystkiego co najlepsze ❤️ A ja mialam miec wolne dzis, bo jak wam pisalam robota sie juz konczy, i o 18 zadzwonili zebym przejechala, i wrocilam dopiero przed 22 :O Iwet czemu milczysz tyle dni? co sie u ciebie dzieje mam nadzieje ze wszystko ok? trzymaj się kochana🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D wstajemy śpiochy na stole kawka c(__) herbatka c(__) i soczek c(__) Sylwunia tak mi przykro niestety w naszym kraju nie ma sprawiedliwości mam nadzieję że spotka jeszcze kara tego gościa ❤️🌻👄 Kasbak ja poproszę Piccolo bo chyba nie chcesz rozpijać nieletnich ;) :D:D a torcik palce lizać :) suupermama Gratuluje stronki to było niechcący ale pragnący :P:P:D:D:D:D:D Iva cieszę się że masz wymarzoną pracę :D Pyśkaa maluch kopie aż brzuch podskakuje a ja się dobrze czuje :D ja już po wczorajszej wizycie więc tak mój maluszek waży 690 g jest ułożony pośladkowo przy takim ułożeniu są trudności z określeniem płci bo jąderka mogą się gdzieś schować ale prawdopodobnie będzie dziewczynka ale jak to lekarz powiedział może się jeszcze zmienić i żebym na razie nie nastawiała sie na dziewczynkę wyniki badań ciśnienie wszystko jest w normie mój maluszek na ostatniej wizycie był główką w dół a teraz się okręcił lubi sobie fikać w brzuszku :P:P:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc.. cieszę się,że torcik smakował:) sylwinka dla Ciebie proszę piccolo..\\_/:D sylwuś bardzo mi przykro,że taki wyrok zapadł:(,trzymaj się jakoś,nie myśl o tym za dużo,bo i tak niczego nie zmienisz,taka juz jest niesprawiedliwośc na tym świecie:( pyśka a Ty nianią zostałaś??:P julka buziaki👄nawet nie mamyh czasu na gg poklikać:( no właśnie,gdzie sie ivette podziewa?mam nadzieję,ze wszystko ok? a brylka juz też dawno nie zaglądała:( dziewczyny Wy tu piszecie o dniu dziecka,a ja zupełnie zapomniałam,musze cos jutro kupic Nadiśce:)luiza zakupy udane? a ja niestety od poniedziałku zaczynam pracę na caly etat:(będę tak pracować do 26 lipca.Iva pytałas chyba gdzie pracuje,więc juz piszę,jestem listonoszką:D ta praca ma swoje plusy i minusy,juz kiedys pracowałam w tym zawodzie,ale w innym urzędzie i bylo bardzo fajnie,dawałam radę,kiedy sie wyrobiłam kończyłam pracę,gdyż miałam czas pracy zadaniowy.Niestety teraz juz jest gorzej,w tym urzędzie jest inna szefowa,inne zasady,duzo gorsze,i praca na etat wygląda tak,że kończy sie nieraz nawet koło 18:(tak więc nie wiem,czy będę miała czas tu zaglądac,postaram sie... trzymajcie za mnie kciuki,bo bedę zastępować kolezankę na rejonie bardzo dużym,którego jeszcze nie znam.. dobra juz nie przynudzam,buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Pysiu kochana nie gniewaj się na mnie ja cię widziałam tylko chod\\iło mi że nikt więcej nie zaglądał na kafe na przeprosiny stawiam specjalnie dla ciebie pycha serniczek :):).... Sylwinka cieszę się że u ciebie wszystko ok masz ruchliwego dzidziusia to dobrze a tak na marginesie to co byś wolała chłopca czy dziewczynkę?pewnie powiesz że bez różnicy aby było zdrowe i tego ci właśnie życzę 👄 Sylwia a ty się nie dołuj bo racja jest taka że to nic nie da a ja tak sobie myślę że ten koleś jeszcze za to zapłaci bo zło wyrządzone zawsze wraca ze zdwojoną siłą Kasbak a tobie powodzenia życzę na nowym rejonie napewno dasz sobie radę :):) ivette co z tobą mam nadzieję że nic się nie stało pomachaj chociaż łapką bo my tu martwimy się o ciebie Julka ,Pyśka, Iva ,Luiza i cała reszta buziaki dla was 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz co dziś u mnie .....uprzedzam osoby wrażliwe żeby lepiej tego nie czytały bo tyle się działo że mogą tego nie ogarnąc .......................................otóż nie działo się nic!!!!! :P:P:P:P:):) jak zwykle rutyna sprzątanie, pranie, dzieci gotowanie, spacerki i tak w kółko ja też chcę do pracy ,nie to żeby dzieci mi zbrzydły tylko potrzebuję poobcowac trochę z dorosłymi choc pewnie jak już pójdę do pracy to będę chciała do dzieci :P:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×