Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Sylwinka ja Ci wybaczam,ale nie wiem jak Julka:D:D:D:D:D:P:P:P:D:D:D:D Buziam Wsie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kubusiu wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dużo uśmiechów i słoneczka:))))❤️🌼❤️ Dziewczyny ja też w biegu,sprzątam bo jade pózniej na zakupy-a jak wrócę to już nic nie zrobię:P buziaczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka wszystkim ja nie wiem jak u was ale u nas miało dziś byc pięknie słonce i wogóle ponad 20 a pada deszcz i same chmury zero słonca zaczęłam nawet siac ale nie skończyłam wy to już pewnie macie posiane co a ja leń nie lubię ryc w ogrodzie dokończę potem bo teraz mam gościa przyszła moja mama więc papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy pobudka i kawka z rana,oczywiście soczek dla Sylwinki:P:D:D Dziewczyny mam nadzieję że dzisiaj sie pokażecie,u mnie od rana świeci słonko,wstałam wcześniej bo sniły mi sie okropne sny:O..powiesiłam już pranie,wstawiłam drugie a teraz do pracy:) Znacie może jakis dobry przepis na ciasto czekoladowe??potrzebuje bardzo takiego przepisu..jak by któraś z was miała to obiecuję że pózniej poczęstuję:P :P :D:D Sylwunia dziękuję za wspaniałe komentarze na nk:P:P :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no zaraz padnę,nikt nie napisał i nikt nie wypił mojej kawy!!!!!!!!!!!!!!fooooooch i to duuuuży!!!!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pyska dzieki za kawusie👄i przestan mi sie tu fochac:P:P:D:D co do komenta,to nie ma sprawy;) Ja zjadlam wlasnie sniadanie i biore sie za cwiczenia;)30 min.chodzenia na stepperze:D:DMaly sli wiec mam cisze;) Fluidki sie Wszystkim potrzebujacym.................❤️❤️❤️ U mnie git majonez;):D:D:D Zycze milego dnia👄🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA26
A ja focha chyba na was zlapie bo nikt mi nieodpowiedzial na pytania :/ ale dam Wam jeszcze troche czasu bo wiem,ze kazada zagoniona :) Sylwia ja tez zamierzam cwiczyc w domu,coprawda nie mam stopera ale sama chcialam jakies cwiczenia gdzies podpatrzec bo juz nie moge patrzec na ten moj brzuch poporodowy :/ nie wspomne o innych partiach ciala i ogolnie sadze,ze po cwiczeniach ma sie lepsze samopoczucie. pyska-jakie koszmary Cie meczyly?niestety z ciastem nie pomoge Co do pogody,cala sobote deszcz padal,w niedziele ladniej ale bez rewelacji,za to wczoraj pieknie,bylam z malym 4h dopiero o 17 jak wracalismy sie zachmurzylo i popadalo,a dzis cieplo ale sloneczka brak,mam nadzieje,ze nie zacznie padac bo na 16 umowilam sie z kolezanka na spacerek z dzieciaczkami. aha dzis ide zaniesc cv w sprawie pracy,fakt ze na pol etatu ale chyba to lepsze niz nic MILEGO DNIA KOCHANIUTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spiochyyyyyyyyyyy:P:P:P:D:D:D Kawka stygnie.........c............. Lece sprzatac;) Zycze milego dnia👄🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie piszę na tą kawkę:Ppyyysznaaa:) Sylwunia a ja stawiam do tej kawki ciasto czekoladowe....jeszcze troche i wyjmuję...:)z piekarnika>)mniam,mniam:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc witam i się melduje,że zyję....ale czasu brak:( jak mi się uda to skrobne wieczorkiem co nieco:D pozdrawiam wsie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iva teraz doczytałam o Twoich problemach,kurczę nie wiem co Ci poradzićlmoja Nadia też jest bardzo zywa,ale z drugiej strony w miarę usłuchana,nie rozrabia mi tak.Nigdy nie wywalała z szafek w kuchni duzo,i taka raczej "ułożona". hmmm,teraz ja kiedy muszę się gdzieś szykować,a ona się nudzi i mnie zaczepia to włączam jej bajki:) a ze spaniem to po prostu uważam ,że powinnaś się bardziej dopasowac do porządku dnia i spania synka,w miarę szybko wieczorami chodzic spać,no bo jeśli on wstaje o 7 to wcale nie jest wcześnie w sumie:P,powinnas sie juz tez do tego czasu wyspać,tak myślę...no a drzemka popołudniowa tez nie zaszkodzi jeśli jesteś niedospana:) dobra uciekam,napiszę,że choróbska minęły,Nadia ma troszkę rowolnienie,ale to chyba po lekach,a w sumie dziś juz lepiej... a pochwalę się jeszcze ,że dzis z Nadisią mamy święto,dokładnie dwa lata temu był najszczęśliwszy dzięń w moim życiu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbakj to gratuluję:)takie świeto:P:D:D Iva kochana ja nie wiem cio ci poradzić bo moje chłopaki juz takie duże,że u mnie już dawwwno po powszystkim:P :P:)Kochana ale cierpliwośc i chyba za kazdym razem ponoszenie to co zostanie wywalone i tak cały czas z powiedzeniem że tak nie wolno-oczywiście powinnaś byc zła na niby żeby dziecko wiedziało że nie ma żart ów:)no sama nie wiem... a co do spania to kasbak ma racje teraz powinnaś jeszcze chodzić spać szybciej i się pożadnie wyspać bo inaczej w ciagu dnia będziesz panieta....no to są właśnie małe dzieci...powiem ci prawde u mnie jest tak jak dziecko woła mnie w nocy i wstaję i za 5 min się kłade bo coś złego mu się np sniło i pogłaszczę go a on zasypia to mówie o jak dobrze że juz mogę sobie posapać dalej:P:P:Djeszcze z 1,5 roku i tez bedziesz się wysypiała:P:P:P:D:DL::Dbuziaczki❤️ ja sie pytam gdzie się podziewa reszta dziewczyn???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziękuję za życzenia dla Kuby i komentarze na nk.Impreza się udała.W niedzielę świętowaliśmy imieniny szwagra więc weekend był imprezowy.W poniedziałek zaliczyłyśmy rano z Julką spacerek a popołudniu przyszła koleżanka z córką więc my plotkowałyśmy a dzieciaki szalały.We wtorek miałam zebranie w szkole w sprawie 1 klas.Kuba ma bardzo fajną pania z czego się cieszę.Jest miła nie krzyczy na dzieci.Po zebraniu mieliśmy przymiarkę mundurków.Wkurzyłam się bo były zawyżone numerację.Kubie musiałam zamówić na 146 cm co ja mu kupuję ciuchy na 128.Szok,i taki mundurek kosztuje 68 zł-zdzierstwo.Dziś jest tak pięknie że siedzimy cały czas na placu zabaw.Ja muszę uważać żeby znowu nie dostać uczulenia więc nasmarowałam się kremem i siedziałam w cieniu,ale słońce i tak mnie opaliło.teraz mam luz bo mąż z dzieciakami na wycieczkę rowerową pojechał Kasbak dla córci🌼🌼🌼 W pierwszym wagonie olbrzymie słonie. Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie... Na samym końcu pyszny tort jedzie... Zające z miną uśmiechniętą wołają: \"Dziś jest Twoje święto...\" Jadą do Ciebie życzenia... jadą... sto lat i więcej życzy wirtualna ciotka🌼🌼🌼 Iva zgadzam się z dziewczynami to by było na tyle.Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam kawusie................C(__) soczek.......I_I... iii i uciekam do pracy fluidki dla chorowitków........................🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ julka dzięki za kawusię pychta:) ja na nic nie mam czasu więc nie mogę za bardzo podpisywac wszystkim narazie u nas jest ok tylko Kuba ostatnio coś mi kaszle ale nic pozatym może to jakaś alergia muszę się wam pochwalic że ostatniobyłam z bratową na rowerach żeby ciałka rozruszac bo niby szczupła jestem ale celulit jest mamy zamiar jeździc tak dwa razy w tygodniu no i możemy się oderwac od dzieci trochę jezu jaki relaks:P:) dziś już mam posprzątane prawie bo jeszcze tylko odkurzyc i zaraz muszę leciec do banku opłaty porobic i po kasie :(:) kasbak całuski dla Nadisi spóźnione ale jak najbardziej szczere👄👄👄👄👄👄👄👄 iva ja się zgadzam z dziewczynami jak ja się gdzieś szykuję to daje Kubie najpierw jakies zajecie włączam mu bajki albo jakas przekaska to pomaga co do wywalania z szafek to jej przejdie Kuba tez tak robił tylko on musiał jeszcze miec groch lub fasole i gotował zup potem cały dom zawalony grochem ale to nic ja sie cieszylam ze sam potrafi sie zajac bo niektore dzieci jecza ciagle bo sie nudza a ze spaniem to sie przyzwyczaj ja przez pinad dwa lata wstawałam w nocy 5 razy bo Kuba tak czesto budził sie do cyca jak niemowle no ale co poradzic jeszcze troche i sie wyspisz koncze bo kuba mnie meczy i musze pisac jedna reka narka moze zajze pozniej🖐️ 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momencik🖐️:D:D Kasbak spoznione,ale szczere zyczenia urodzinowe dla Nadisi:)wybacz,ze zapomnialam wczoraj napisac:(😭 To dla niej:) http://www.cosgan.de/images/midi/musik/h080.gif http://www.cosgan.de/images/midi/musik/h085.gif http://www.cosgan.de/images/midi/musik/h090.gif http://www.cosgan.de/images/midi/musik/s040.gif 👄👄👄❤️❤️❤️👄👄👄❤️❤️❤️👄👄👄❤️❤️❤️👄👄👄❤️❤️❤️👄👄👄❤️❤️❤️ Fluidkow moc dla potrzebujacych wysylam i duzych i malych..........................❤️❤️❤️ Zycze milego dnia🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA26
Laseczki melduje ze zyje ale niestety nie mam teraz czasu na pisanie i dokladne czytanie.Skrobne pozniej,pewnie jutro bo dzis o 16 przyjezdza tatus ... okazalo sie ze jednak byl w szpitalu na prawde...zapalenie zaoladka i watroby... pisal i dzwonil kilka razy ze kiedy tam byl a ja sie nic nieodzywalam to doszlo do niego ze widocznie mi nie zalezy...wciaz mowi jak bardzo teskni ...i jakis smutny... rodzice znowu wyjechali na dzialke nad jeziorko wiec robie za pania zosie,czyli jako sprzataczka,kucharka,opiekunka do malego dziecka i nastolatki 16oletniej ktora przechodzi okres dojrzewania :) ale daje rade.dzis na obiad ugotowalam barszcz bialy z klopsami.udal sie :) buziaole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko na chwilkę żęby się przywitac. dziewczyny gdzie wy jesteśce? bo normalnie też foha strzelę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzis caly dzien kaffe nie chodzilo😠teraz nie mam jak siedziec i pisac,bo ide z mezulkiem film jakis obejzec;) U mnie nic ciekawego;)rutyna,rutyna i jeszcze raz rutyna:P:P:P:D:D:D:D Pozdrawiam Wsie👄 Fluidkow moc dla potrzebujacych sle......................❤️❤️❤️ DOBRY WIECZÓR :) Miłość, która się zmienia nie jest miłością. Miłość jest jak nieusuwalne znamię, przetrwa burze i nigdy nie zadrży. Miłość nie zmienia się z czasem, w ciągu godzin czy tygodni, ale potwierdza się, nawet u progu przeznaczenia. ..............(¯`°v°´¯) ...............(_.^._).. (¯`°v°´¯) ......(¯`°v°´¯) .........(_.^._). .......(_;^:_).-.-,-,._.....P …………..)`\'-::;\'>\'(..( .....I ………....| ^.^.^\')..)......Ę ...........\\ ^ .^./. /.......K ............(\\\'._. /);/).......N .,.,.-.-,-,._,\'\'\'\'\'\'\'\'.,.,.-.-,-,..E ..) `\'-::;\'>\'(..) `\'-::;\'>\'(.( ./ . ^ . (. ../^. ^ . (. .\\ J .| .^. ^ \'). ..| ^. . ^\')..) ..\\^. ^ ./ . ..\'\\ .^.^ /. / ...(\\\'._. /);/)...(\\\'._. /);/) .......`)|´........`)| /;.....N ......... \\\\ ,,-\'|....\'||,,-\'|...O ......( \\\'.\\\\|./.,/( \\\'||…/)....C ..........(\\||/\'..`\\///../)....Y ............ ||......//./) .............||..../// .............||….// ......((_,»*¯*« »*¯*«,_)) ((_,»*¯**((.¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«)) DOBRANOC ANIOŁKI NA NOC:) 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Nadisia🌻 spóźnione ale szczere życzenia :) "Z okazji urodzin życzę Ci radosnego uśmiechu, wielu wesołych przyjaciół, wspaniałych zabaw, wymarzonych zabawek, bajkowych snów do poduszki, lodów na deser i wszystkiego czego tylko zapragniesz\" 👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialm sie zresetowac,bo mi klawisze nie dzialaly😠 U mnie spox;) Maly spi,ale znajac zycie zaraz wstanie;)Jak wstanie,to posprzatam i bede miala luzik;) Pogoda u mnie jako tako;) Dzieci zdrowe,rozrabiaja;) Ja dzis na nogach o 5:(maly tak mi ostatnio wstaje:O Widze,ze dziewczynki sie nie udzielja,ale nie ma co sie dziwic jak u Was lato:D:D:D:Dforum wroci do normy znowu na jesien i zime;)zawsze tak bylo:D:D Pyska,co u Ciebie?? Supermama no i zabiegana jestem,bo juz taka jestem:D:D:D Sylwinka jak sie czujesz????:) Glowa mnnie boli jak diabli:(ale,to z niewyspania:(ale co tam jeszcze zdaze sie wyspac;):D:D:D CO tam u Was ciekawego slychac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka co tam u Ciebie:)jak Jagodka sie miewa i jak tam w pracy???🌼👄pomachaj czasem;) Luzia super fotki wstawilas na Nk :)widze,ze odwazna z Ciebie babka;):D:D:D Ciekawa jestem ktora teraz stronke zlapie??/hmmmm moze ja,a moze Wy:P:P:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Wam pisalam,ale moja mama poleciala do PL i nie wiem kiedy przyleci😭ja mam teraz 4 facetow czaicie???jesooooo masakra z nimi czasami jak nic:Oale daje sobie rade i jest git;) Sprawa mojego brata ma byc koncowa 30 maja:)trzymajcie kciuki zeby wszystko poszlo dobrze i pomyslnie:)z gory dziekuje👄🌼 Dzieczyny znalazlam fajny i tani przepis na sos z pieczarek;)zaraz Wam go wkleje tylko poszukam:) Dziewczyny wybieracie sie gdzies na Wakacje???ja chyba nigdzie w tym roku nie pojade:(bardzo bym chciala do Pl,ale nie wiem czy nam wyjdzie:(maz rozwaza tez Teneryfe,ale nie wiem czy urlop dostanie:Ono zobaczymy jak sie wsio ulozy;) Lece szukac przepisu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOS Z PIECZAREK ------------------------------- Składniki: 30 dag pieczarek 1-2 łyżki masła trochę wegety koperek sól pieprz mąka Przygotowanie: Obrane i pokrojone pieczarki smażyć na maśle tak, aby puściły sok. Następnie dodać sól, pieprz i wegetę. Posiekany koperek dodać do pieczarek. Całość zalać gorącą wodą, tak aby pieczarki były przykryte, dusić a gdy będą już miękkie rozrobić w 1/3 szklanki wody 2 łyżeczki mąki. Zdjąć sos z palnika i zagęścić mąką. Następnie ponownie postawić sos na palnik i dokładnie wymieszać do zagotowania. Robilam go wczoraj i musze Wam powiedziec,ze jest pychaaaaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D ja jestem właśnie widziałam Cię na nk :D:D:D dobrze się czuje maluch rozrabia w brzuchu już sie nie mogę doczekać czwartku bo idę za tydzień na wizytę a czemu kawki nie ma ani herbatki co :P:P:P to ja stawiam herbatkę kawkę i soczek :D:D u nas dzisiaj pogoda brzydka pochmurno i pada cały czas :(:( no ja mam jeszcze czas na kaffe ale od września się zacznie wstawanie w nocy i karmienie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia to było planowane co :P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D te złapanie stronki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×