Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość no tak ja i ja
najpierw w domku z dziecmi a jak do pracy poszlam to do dzieci chcialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:P:D Supermama serniczek pyycha,mniam:P:P:D:D Stawiam kawkę z rana i soczek :D Coś wstałąm i boli mnie głowa:O...ale zaraz podreptam po kawkę to na pewno przejdzie:Ddzisiaj na obiad robimy pierogi...ale sobie pojem:P:)Jak by któraś z was chciałą wpaść i pomóc to zapraszam:) U mnie jak zwykle to samo,szkoła dom ,praca itd...no i bardzo gorąco...deszczu to my szybko nie ujżymy:P:) Dzieci czekają już na jutro bo mamytutaj takie święto-bedą karuzele i te inne rzeczy dla maluchów,pewnie z samego rana zostane zbudzona,:O:O Dobra lecę bo się nie wyrobię a na 12 dopracy..fluidki dla WSzystkich!!!:):):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Dzięki za kawusie Pysiu;) U nas zimo brrrr:O i wczoraj cały dzień padało. To na razie tyle, zmykam sprzątać, bo zaraz mała pojdzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko przesyłam pozdrowienia😘 Zjazdy do Kopalni soli w Wieliczce już zaliczyłam. Obecnie mojemu tacie ocieliły się dwie krówki i jedno ciele jest wielkości koźlęcia miało wydartą pępowinę, dziurę w brzuchu którą weterynarz zaszył, podajemy mu zastrzyki witaminowe, trzeba go karmić, od środy jeszcze samo nie wstało, przewalam go z boku na bok i robię masaże z moją pomocą to niby się podniesie ale taaaaak niepozornie:( tak mi go żal, ale nie wiem czy coś z niego będzie😭 09.06 wyjeżdżamy w góry na 3 tyg. A w lipcu mam zaplanowany kurs księgowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:P:D Supermama serniczek pyycha,mniam:P:P:D:D Stawiam kawkę z rana i soczek :D Coś wstałąm i boli mnie głowa:O...ale zaraz podreptam po kawkę to na pewno przejdzie:Ddzisiaj na obiad robimy pierogi...ale sobie pojem:P:)Jak by któraś z was chciałą wpaść i pomóc to zapraszam:) U mnie jak zwykle to samo,szkoła dom ,praca itd...no i bardzo gorąco...deszczu to my szybko nie ujżymy:P:) Dzieci czekają już na jutro bo mamytutaj takie święto-bedą karuzele i te inne rzeczy dla maluchów,pewnie z samego rana zostane zbudzona,:O:O Dobra lecę bo się nie wyrobię a na 12 dopracy..fluidki dla WSzystkich!!!:):):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret miło Cię widzieć i życzę udanego wyjazdu w góry. a u nas nie za ciekawie.Właśnie wybieraliśmy się na urodziny gdy Kuba zaczął marudzić i okazało się że miał gorączkę.Dałam mu ibufen i został z moją mamą a my pojechaliśmy.Impreza urodzinowa była udana.Solenizant kończył 3 latka.Jak wróciliśmy do domu Kuba spał.Zmierzyłam mu gorączkę i miał już prawie 40 stopni.Zbijamy mu ją.A jutro rano jedziemy na dyżur.Teraz nie mam po co jak ma gorączkę.Wcale się nie dziwię że załapał chorubsko, w piątek w szkole było ich tylko 7.Tak się wszyscy pochorowali.Jestem trochę zła bo w poniedziałek mieli mieć dni sportu w szkole a we wtorek wyjście na balet.Straci.W czwartek mają wycieczkę i chcę go na nią puścić,więc muszę go kurować.Dobra zmykam bo woła mnie.A nasze miasto ma 3 dni imprez i.....też plany poszły w łeb.Trudno się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny:d stawiam kawusię z rana i rózne ciasta,mam dużo,bo wczoraj robiłam jeszcze zaległa kawke urodzinowa,więc kto ma chęć to zapraszam:)... luiza duuużo zdrówka dla Kuby...🌼 miłego dnia wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D ja kawki nie pije ale wybaczam że nie ma herbatki :D:D a ciasto pycha palce lizać :D suuupermama mi to obojętne co będzie i tak na początku ciąży dużo przeszłam najpierw plamienia później krwawienie ale najważniejsze że dziecku nic sie nie stało no mój M to by chciał chłopca jak to facet ;) już powiedział że jak teraz nie będzie chłopca to za trzecim razem będzie :D:D ale ja tylko planowałam dwójkę i tak pewnie zostanie :) Sylwunia odezwij się 🌻 Luiza dużo zdrówka dla Kubusia 🌻 śle fluidki dla potrzebujących 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka- moj maly wkoncu zrozumial,ze nie moze rano po mnie skakac jak po trampolinie i poskutkowaly moje zakazy,wkoncu przestal:) radze non stop powtarzac,ze nie wolno az wreszcie sie uda,zobaczysz. Pyska-kochana wierze,ze opieka nad dzieciakami daje sie we znaki dlatego dawaj do mnie je do przedszkola :) ja tam mam 15stke i ...oczy dookola glowy:) .Napisalas do kogos,ze \'chlopaki zawsze chca byc jak ich tatusiowie...\' czytalam to zdanie kilka razy i sie zdolowalam bo niewyobrazam sobie tego jak moj synek mowi,ze chce byc taki jak jego ojciec...wtedy strzele sobie w leb.Modle sie,zeby nie wyrosl na tatusia bo wtedy zmarnuje sobie zycie a mi serce peknie.pocieszam sie,ze to ze mna najwiecej czasu spedza i moja rodzina ,z ktorej czerpie dobre przyklady. Sylwunia27-to bardzo przykre o dobijajace co napisalas,czlowiek w takiej sytuacji traci nadzieje i wiare nacokolwiek,ale uwierz mi,ze predzej czy pozniej sprawiedliwosc nadejdzie i ze zdwojona sila wroci zlo do tego typa co wyrzadzil Wam tyle cierpienia.Powodzenia! supermama-faktycznie biurokracja nerwy nam szarpie,ale ja na twoim miejscu cieszylabym sie,ze jade do Gdanska bo oczywiscie zaliczylabym plaze nad samym morzem,powdychala jod itp :) trudno,jak mus to mus.Tez myslalam o kupieniu namiotu,na pewno niezla frajde maja dzieciaki. luiza-jak maly?szkoda,ze nie poszlas z nim do lekarza od razu kiedy mial goraczke,zapisalby leki i szybciej by minelo.Tak ja zrobilam kiedy moj mial trzydniowke,moze Kuba tez ja ma?oby nie. kaskab-spoznione ale szczere zyczonka urodzinowe,duuuzo zdrowka i szczescia! Co do nowej pracy to spojrz troche bardziej optymistycznie,moze wcale nie bedzie tam tak zle,moze zadko bedziesz konczyc ok 18,jeszcze nie wiesz,wiec na zapas sie nie martw.I koniecznie masz tu zagladac i pisac jak Ci idzie.Zazdroszcze,ze teraz zaczynasz na caly etat. sylwinka-super ze malenstwo zdrowe,nie przejmuj sie tym,ze sie obraca,widocznie lubi fikolki:) A teraz co u mnie: Nie pisalam bo jak sie domyslalyscie nie mialam czasu a jak juz wszystko mialam zrobione mialam sile jedynie lezec przez tv a po chwili i tak zasypialam.Tydzien probny w pracy bardzo udany,ja zadowolona i szczesliwa bo w piatek wlascieilka powiedziala,ze mnie zatrudni w styczniu na caly etat:):):) Dla mnie to rewelka bo po pierwsze tyle czasu czekalam na jakas prace,po drugie od dziecka marzylam o pracy w przedszkolu,dodatkowe atuty to zero stresu,ze szef stoi nad glowa i patrzy na rece,nie bede miec kontaktu z kasa(nie wiem czemu ale zawsze mialam przed tym paniczny lek) i bede robic to co lubie,wiec czego mozna chciec wiecej?zadna praca nie da tyle satysfakcji i spelnienia niz ta do ktorej idzie sie z usmiechem na twarzy.Pewnie nie raz bede zmeczona ale kto nie jest?zycie.Kolejnym zadowoleniem z tej pracy dla mnie jest fakt,ze podjecie pracy oznacza dla mnie przeprowadzke na moje mieszkanko,ktore stoi puste,czyli zapowiadaja sie wielkie zmiany w moim zyciu i wcale sie ich nie obawiam a wrecz przeciwnie.Jeszcze sie pochwale,ze wlascicielka (laska strasza od emnie moze o 3-4 lata) jest fajna,normalna osoba i powiedziala,ze od razu po mnie widziala,ze mam podejscie do dzieci,ze moje poprzedniczki w porownianiu ze mna sie nie porownywaly i najwiekszym dowodem,ze dobrze wybrala byly wypowiedzi dzieci na moj temat,typu: a kiedy przyjdzie ta pani najsympatyczniejsza i najmilsza?:) albo gdy w pierwszym dniu po godzinie same podchodzily i sie przytulaly itp :) Do stycznia bede chodzic tam na kilka dni kiedy bede potrzebna,np na zakonczeniu roku itd,i teraz juz odplatnie:) Poza tym,nie wiem czy pisalam,ale mecze sie z alergia,w srode ide do alergologa na testy,zobaczymy co powie. Ostatnio kilka dni padal deszcz non stop,na szczescie od wczoraj jest ladnie a dzis slonko bardzo grzeje. Zapomnialam dodac,ze przez ten tydzien probny przyzwyczailam sie do rannego wstawana i jestem bardziej wyspana i szybciej wstaje:) pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva26 cieszę się z Twoich dobrych wiadomości.Oby tak dalej A co u nas.Kuba przespał noc ale gorączka powróciła rano,trochę ją zbiliśmy i poszliśmy do lekarza.Okazało się że ma anginę.Dostał zastrzyki,bo pobolewa go brzuch i nie chcieliśmy ryzykować że jak zażyje lekarstwo -to może zwymiotować .Teściowa będzie do mnie jeździła 2 razy dziennie.Jak dobrze mieć pielęgniarkę w rodzinie.Kuba nie jest zadowolony bo straci wycieczkę za szkoły,ale obiecaliśmy mu że jak wyzdrowieje to tam pojedziemy.To na razie tyle z mojej strony. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tylko na momecik,bo czekam na usprawiedliwie dla synka do szkoly:( Dawdiek ma zapalenie migdalow:(ma antyb.i paracetamol jak zwykle:(😠 Dzis czul sie dobrze przez caly dzien:)wogole,to i super wyglada:) Jutro idzie juz do szkoly:) My dzis zrobilismy prezenty na dien dziecka;)bo jutro maz dlugo ma byc w pracy:Owiec wolelismy dzisiaj dzieciakom niespodzianke zrobic;) Kupilismy Dawciowi namiot Ben10 z takiej bajki moze czaicie o co kaman;)i pistolet na wode;) Dominis dostal hulajnoge igi pigla tez z bajki jego ulubiobej,no i pistolet,co by Dawciowi nie zabieral;)Kupilam tez po super maskotce takiej do wozka;)dla Conorka i Gabrysia:)dzieciaki zadowolone i ciotka tez;):D:D My dzis caly dzien spedzilismy nad morzem,a potem byl grill i tak,to mile dzien spedzilam;):) Reszte odpisze jutro;) IVA👄🌼❤️ Pozdrawiam serdecznie Wsie mamy:)👄🌼 Fluidkow moc sle dla potrzebujacych..........................🌼 Do jutra🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej kolejnosci z okazji DNIA DZIECKA zycze WSZYSTKIM Naszym dzieciom najkochanszym duzo zdrowka,wszystkiego czego sobie tylko wymarza w swoich malych glowkach i aby czasem daly Nam mamom troche odpoczac :) Na dzis jestem zaproszona z siostrami przez moja mame do restauracji chinskiej na obiad:) (swoja droga to bardzo mile,ze nasza mama wpadla na taki pomysl,pomimo tego,ze mamy juz swoje dzieci,oprocz najmlodszej) ,pozniej do domku na pyszny deser lodow,salatki owocowej itp a pozniej ide z siostra i jej corcia dwuletnia do klubu zabaw,ogladalam galerie na necie i fotki sa super.Zobaczymy jak to wyjdzie. Marcelek w prezencie dostal 2 samochody,wiekszy wywrotke i mniejszy koparke:) uchachany od ucha do ucha :) Dzis wstalam o 6.15 bo szlam do lekarza i o dziwo nie chce mi sie -jeszcze- spac hehe Przesylam fluidki dla chorych chlopakow MILEGO DNIA ps dzis znowu zaczelo padac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH POCIECH Z OKAZJI DNIA DZIECKA:) http://www.cosgan.de/images/midi/musik/h100.gif http://www.cosgan.de/images/midi/musik/h085.gif 👄❤️👄❤️👄👄❤️👄❤️👄👄❤️👄❤️👄👄❤️👄❤️👄👄❤️👄❤️👄👄❤️👄❤️👄 U mnie pogoda cudna:)maly spi,a ja lece sprzatac,bo potem ma wpasc kolezanka na ploty;) Dawcio czuje sie juz lepiej:) Sprawa mojego brata bedzie dalej sie toczyla:)prokuratorka zlozyla apelacje:)teraz czekamy na dalszy przebieg sprawy:( U mnie wszystko po staremu:)nie pisze czesto,bo nie mam jak;)pogoda super,to caly dzien jestem z malym na dworze:)a i wiecznie cos robie w domu:Oi konca nie ma:( Fluidki sle chorowitkom..........................👄❤️👄❤️👄 Zycze milego dnia Wam Wszystkim:) 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski mam pomysl: Co myslicie o powstaniu tabeli dzieki,ktorej bedziemy na biezaco co dotyczy nas i naszych dzieci osobiscie?mysle,ze to fajny pomysl bo bedziemy mogly np znalezc sie na NK (ja niektore dziewczyny mam ale niestety nie wiem ktora to ktora bo tam nie ma nicu z kafe),pamietac daty urodzin itp,no to jak? Ja zaczynam,a Wam jak sie podoba pomysl,dolanczajcie :) NICK E-MEIL IMIONA DZIECI UR NASZE UR DZIECI IVA26 fantazja88_14@wp.pl Marcelek 23.09.82 14.11.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nierowno mi wyszlo tak jak chcialam,moze ktos poprawi albo dolaczy cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva,a kogo masz z dziewczyn???napisz mi ;)to Cie znajde;) Masz sylwinke??kasbak??Luize??ja je mam,to bym i Ciebie jakos znalazla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa jutro zapodam Wam kilka zdjec;) Bay:D:D:D:D Widze,ze ruch jest tutaj,ze hooo,hooo:P:P:D:D:D:D 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia ja nie mam czasu.Jak Kuba w domu na chorobowym to nie wiem do czego ręce włożyć.Kubie po zastrzykach już lepiej zostało mu jeszcze 5 .W piątek robię mu badania i idę do kontroli.Dziś mam jeszcze zebranie w szkole i nie wiem ile posiedzę.Pogoda u nas w kratkę więc z Julką nie wychodzimy,bo jak raz to zrobiłyśmy to zaczęło padać.Dobra kończę bo słyszę jak dzieciaki się kłócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny:) Oj pustki cos dzisiaj,stawiam kawkę i soczek:) Dziewczyny sory że nie nie ma ale szukamy teraz nowego komputera...załatwiania i wszystkiego że hoho od nowa wszystko trzeba bedzie instalować,siedze cały czas i słucham porad brata:P :P:)...fluidki dla wszystkich!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam..luiza kliknełam ci na tą twoją grę,mam nadzieję że dobrze:P:) Stawiam jeszcze po paczusiu dla wszystkich:P :Pa co tam trzeba nieraz sobie dogodzic:D:D :P :P Lece kończyć szorowanie tarasu,rozkładam zaraz swój leżaczek i przynajmniej 15 min odpoczynku:P :P :Dmoże wpadniecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D Iiiiiiiiiiiiiiii 🖐️:P A tu kilka fotek obiecanych;)aaa i pyska FOchhhhh:P:P:Pza stronke oczywiscie:P:D:D:D:D Dawcio z Dominisiem:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2775c711746bd48e.html Wczorajsza zabawa:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f25cd3616670645d.html Dominis i jego lili,lili:D:Dsklada tak raczki i spiewa:D:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2392afe466843902.html Conorek:)18 czerwca skonczy roczek:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3ef33c457e88fb1.html Manka swisnij:D:D:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7409d24793d0b04.html Reszta zdjec jest tam tez;) Do juterka paaaaaaaaaaa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×