Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

No i oczywiście przesyła gorące buziaki i życzenia duzo uśmiechu na codzień mało smutkow i wiele prezentów, dla Oli🌼🌼🌼 naszej Brylki córeczki bo dziś ma urodzinki, (zresztą nie tylko ona:P) ale z was ciotki :P Olu wszystkiego co dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Oli Brylkowej❤️👄🌼 http://www.cosgan.de/images/midi/musik/s040.gif http://www.cosgan.de/images/midi/musik/h085.gif http://www.cosgan.de/images/midi/musik/h090.gif http://www.cosgan.de/images/midi/musik/h080.gif Reszta jutro,albo tam kiedys;):P:D:D Julka fluidki zdrowotne dla coreczki.................❤️❤️❤️ Pyska no jasne,ze moja,bo czyja niby miala byc???jak tu nikt ostatnio niezaglada😠:P:P:D:D:D Spokojnej nocki zycze................🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zdążę dzisiaj:D Jagódko kochana duuuużo zdrówka dla Ciebie,góry prezentów i stosu słodyczy,buziaki🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ze jestem i ze wszystko przeczytalam ale nie mam juz sily nic pisac,postaram sie jutro. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaległe życzenia urodzinowe dla Oli i Jagody-wszystkiego najlepszego🌼🌼🌼 I zdrówka dla Jagody U nas wszystko dobrze,dzieciaki zdrowe.W piątek było zakończenie szkoły,występy i śpiewanie,bardzo przyjemnie spędziliśmy czas.Wczoraj byliśmy u znajomych,więc dzień szybko zleciał a dziś jak zwykle do teściów.Nie piszę często bo jak ciepło to cały dzień spędzamy na placu zabaw a jak zimno to umawiamy sie z koleżankami i idziemy do którejś z nich.Chociaż ostatnio wszyscy przychodzą do nas bo dzieciaki lubią się u nas bawić.I nie chcą wychodzić.Dobra Kuba chce grać więc muszę kończyć.Miłego dnia Sylwia my się nie gniewamy za stronke,wiemy ze one są przeznaczone dla Ciebie :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D dobra ja postawię już tą kawkę i herbatkę :D:D:D wszystkiego najlepszego dla Oli i Jagódki 🌻🌻🌻🌻🌻 Sylwunia ale masz szczęście w łapaniu stronki Gratuluje :P:D:D:D:D:D Julka dużo zdrówka dla Jagódki 👄 Iva tak jak pisze Pyśkaa głowa do góry 🌻 u mnie nic ciekawego Madzia zdrowa ja odebrałam w czwartek wyniki badań moczu i okazało się że mam infekcje pęcherza moczowego wizytę mam dopiero w środę 24 czerwca zobaczymy co lekarz powie i co mi przepisze :) Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭Julka wybacz plisssssssss😭ale ze mnie ciotka😠😭:( Wszystkiego najjj dla Jagodki naszej kochanej❤️👄❤️ 10000 lat zdrowka,szczescia i slodyczy,forumowa ciotka zyczy👄 http://www.cosgan.de/images/midi/musik/h080.gif http://www.cosgan.de/images/midi/musik/n030.gif http://www.cosgan.de/images/midi/musik/h085.gif Milego dnia Wam zycze i duzooo zdrowka....❤️ Ps.Julka wybacz mi:(🌼:( 🖐️:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:( Moj maz wrocil dzis do domu o kulach😭ma noge zmiazdzona,ale nie zlamana😭i dzieki Bogu😭 Masakra jakas jak nic u mnie w domu:(😭 Poprosze niesmialo o fluidki dla meza:( Jakos nic mi sie juz nie KCEee😭 Do jutra 🖐️:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sylwuś dużo fluidków przesyłam dla męża 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kasbak jak u mnie okaże się że mam synka to polecę Ci pozycję od tyłu i zaskoczenia :P:P:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ JUlka spóznione ale szczere wszystkiego dobrego dla Jagódki!!!Naj,naj najlepszego:D :D :D Sylwunia to straszne!!!Mega fluidki dla męza!!!!!:Onapisz jak tam dzisiaj:) Moje chłopaki pojechały dzisija na wycieczkę na cały dzień:Pposprzątałam już sobie w domu i mam wole:Ppoprostu odpoczynek i leniuchowanie:P :D :D-nie zaraz biore się za ich pokój,nie ma chłopaków to powyżucam co nie potrzebne:P:) Ja jeszcze 2,5 tygodnia i lecimy do Poski:Dnie mogę się już doczekać:)]] Stawiam pyszne ciasteczka i kawkę:)jest ktos chętny??:) hahahsylwinka ja to mam dwóch chłopaków,trzeba było się pytać o pozycję:P :P :P :P :D fluidkai dla całej reszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśkaa nic straconego jak teraz chłopaka nie będzie to mój M mówi że za trzecim razem na pewno więc mi możesz polecić pozycję :P:P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ WStawać spiochy kawka stygnie:) Ja dzisija rano mam wolne,dopiero w południe idę do pracy....wstałam niedawno i piję kawkę,dzieci mają już wakacje...mmmm coś wspaniałego:P :P :P:)takie leniuchowanie z rana:) Dzisija na obiad planujemy kluski śląskie s sosikiem i królika zapiekanego w piekarniku,zobaczymy co mi wyjdzie:Pno królik na pewno,martwię się jednak o te kluski sląskie :P :P :D Dziewczyny żeczywiście coś cicho tu u nas ostatnio...ale kazdy teraz gdzies wychodzi z dziecmi,ładana pogoda to nie siedzi się w domu. Sylwunia napisz jak tam noga twojego męza????mam nadzieję że juz co dzień to lepiej:) sylwinka to jaczekam na pozycję dziewczynki:):P :P :P kasbak co tam u ciebie????zapracowana pewnie jesteś:) luiza a co u was???:) Iva a co u was??jak tam twój mały przystojniak??:) Julka a co u ciebie,chyba dawno juz nie pisałąś???:P :P :DJak tam Jagódka wyzdrowiała???:) dobra uciekam do kuchni,obiorę ziemkniaki i przygotuję króliczka do piekarnika:Pzapraszam na obiadek:P-ja królika nawet nie ruszam,nie przepadam,za to moje dzieci...mmmm:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co żeby nikt nie woadł na moją kawkę?????fooochchchch,i to duży:O Wróciliśmy właśnie z basenu,lece pod prysznic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nieciekawie wyglada-meega fluidki sylwunia:)strasznie obsinaczona:(nie wspomnę jak pewnie boli:(.... sylwunia spokojnej nocki,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pyska no nieciekawie wyglada i bardzooooo mocnoooo boli:(:O Dziekuje za fluidki🌼👄 Kurcze,ale tutaj tlok:Pnormalnie nie wiem co mam pierwsze czytac i co komu odpisywac:P:P:P:D:D:D:D:D Pozdrawam serdecznie Wsie🌼👄 Spokojnej nocki zycze.......................🌼 Fluidkow moc dla potrzebujacych sle........................❤️❤️❤️ 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia zdrówka dla męża,na zdjęciach rzeczywiście ta noga wygląda nie ciekawie. U nas jakoś leci.Pogoda w kratkę więc wykorzystujemy czas kiedy nie pada i chodzimy na rower.Kuba zaczyna coś chrząkać,ma katar.Nie wiem czy go coś nie bierze.Wcale bym się nie dziwiła bo mąż opycha go lodami ,chociaż proszę aby tego nie robił bo przecież nie dawno chorował,ale on stwierdził że nic mu nie będzie.Jutro jak dopisze pogoda jedziemy do Krakowa na pokazy samolotów.Dobra kończę bo pranie czeka na prasowanie.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D stawiam herbatkę i kawkę bo jeszcze nikt nie postawił :D:D:D Sylwuś dużo zdrówka dla męża śle fluidki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 byłam w środę u lekarza i na 99% będzie córeczka ale lekarz powiedział że jak będzie synek to mam nie płakać a ja mu powiedziałam że najwyżej przyjdę z reklamacją mała waży 1180 g i jak na razie przytyłam 2 kilo tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Sylwinka kawka pychota ja dokładam smaczne ciasteczka może ktoś się skusi ...........gratuluję dziewczynki ja jak z Kubą w ciąży byłam to dwa razy zapewniali nas że to dziewczynka no i wyszedł chłop :P:):):) dziewczyny ja mam nadzieję że po wakacjach topik ruszy bo jak na razie to pada na nie powiem co :) u nas pogoda nieciekawa jak nie pada to wieje ale w sumie to tak nawet ciepło jest ja siedzę w domu z dziećmi w poniedziałek jedziemy z Kubusiem do Gdańska do ortopedy na konsultację mam nadzieję że lekarz nie wyskoczy z pomysłem żeby nogę w gips wkładać bo trochę się krzywi ,przy okazji odwiedzę moją siostrę bo mieszka w Gdyni niestety muszę już kończyć bo obiad kończę dziś fasolka po bretońsku jak ktoś ma ochotę to zapraszam :):) Sylwia oczywiście dla twojego męża mega fluidki ta noga naprawdę nieciekawie wygląda mam nadzieję że już trochę lepiej 🌻 serdecznie pozdrawiam resztę wirtualnych przyjaciółek 👄👄🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa zapomniałam jeszcze napisać że dziś zapisałam się na kurs kosmetyczno -fryzjerski w up i proszę o trzymanie kciuków żebym się dostała bo mało miejsc a dużo kandydatek nie jest to szczyt moich marzeń ale postanowiłam spróbować może w takim zawodzie więcej pracy będzie a nawet jak nie to i tak w domu siedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supermama gratuluje :D ja skonczylam kurs ukladania kwiatow, tez zawsze myslalam, ze to nie dla mnie, ale naprawde mi sie poodbalo :) i angielski, niedlugo sie wybeiram na kolejny poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ivett witaj co u ciebie kochana zaglądasz na moment z buźkami ale nic nie piszesz mam nadzieję że u ciebie wszystko się ułożyło ja bardzo bym chciała dostać się na ten kurs ale to jeszcze nic pewnego bo mają dużo zgłoszeń ale bardzo bym chciała zawsze to jakaś odmiana no i może akurat poszczęściło by mi się i znalazłabym pracę po tym kursie choć to mało prawdopodobne ale zawsze trzeba mieć nadzieję no nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:eehhhh myślałam że może załapię się na stronkę ale nic z tego no trudno idę sobie już .......:P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supermama ostatnio rozmawiałam z sąsiadką i do samego porodu mówili że będzie dziewczynka a urodził się chłopczyk więc ja już powiedział że lekarza się nie spytam o płeć tylko poczekam do września jedno co nie mogę jeść to słodkiego bo po nim albo mam zgagę albo wymiotuje a najbardziej mi ogórki podchodzą w środę przywiozłam od mamy świeżo zakiszone ogórki i wczoraj zjadłam cały 1 l słoik ogórków a za kurs trzymam mocno kciuki 🌻 a reszta to pewnie śpi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sylwinka słuchaj ja byłąm dwa razy w ciązy i jedno co tylko jadłam to -OGÓRKI!!!:D:D:D a jak zupe zrobiłąm to taka kwaśna była że nikt nie jadł a ja się zajadałam,czyli moja ciąza była ogórkowa haha:) Pozdrawiam wszystkie bo lece zaraz z rana do pracy...buziaki dlka wszystkich ,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×