Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Margarett, niedawno chwaliłaś się, że Ola powiedziała pierwsze zdanie, a ja czekałam kiedy Paulinka zacznie (jest miesiąc młodsza od Oli). A teraz już mnie chwilami dręczy jej paplanie. Też już łączy wyrazy, typu \"mama piciu\". A ponadto zaczyna wszystko nazywać, część słów brzmi tak samo, ale ja potrafię ją zrozumieć. I jeszcze jak coś ją zaintryguje chce się tym dzielić ze wszystkim, np. usłyszy pieska i biega po domu wołając \"mama au, au\", \"tata au au\", \"babu au, au\",itd..., oczywiście trzeba jej przytakiwać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie ogarnęłam jako tako bajzel po dwuosobowym tornadzie, jakie przeszło dziś przez mój dom. Mąż dawno śpi, a ja usiadłam sobie jeszcze do kompa, żeby się poskarżyć. Te chłopy to naprawdę potrafią się ustawić. Dziś puściły mi nerwy i wykombinowałam sobie, że zostawię męża z dziećmi na weekend i wyprowadzę się np do rodziców (jak zaczęłam myśleć, do kogo mogłabym się tak spontanicznie wmeldować na dwa dni, to nikt inny nie przyszedł mi do głowy:-( ) Poinformowałam o tym mojego męża sms-em, a on po powrocie z pracy oświadczył, że chyba nic z tego, bo go w sobotę nie będzie. Musi służbowo wyjechać jutro do Kołobrzegu i wątpi, czy wróci na sobotę:-( No szlag to może trafić. A myślałam, że wreszcie dotrze do niego, że mam dość, ja na chwilę się wyrwę, a on zobaczy, jak miło jest siedzieć całe dnie w domu z chorymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret, ja robiłam Gosi taki panel jak była malutka. I wykazał, że nie ma alergii na nic. A miała na większość produktów spożywczych:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na weekend jadę do rodziców ,ale z dziećmi bo mężuś pracuje. Za bardzo tam nie odpocznę bo mój synuś tylko u mnie na rękach:( babci przez to przykro ale co mam zrobić i jeszcze są tam dwie moje siostrzenice więc bęzie niezły młyn. Przeraża mnie jeszcze podróż pks z wózkiem i torbą podróżną i oczywiście z dziećmi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio bardzo rzadko tam jeżdżę ,a nie mam daleko tyko ze wzgędu na pewne nieporozumienia w rodzinie unikałam tych wyjazdów. Mój ojciec potrafi nieraz umilić atmosfere,że się wszystkiego odechciewa:( Jadę tam tylko dla mojej mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, właśnie czytałam na innym temacie, że jechałaś do porodu rowerem:-D Ja z Gośką też jeździłam na rowerze w ósmym miesiącu, ale z Alą po wycieczce rowerowej w drugim miesiącu łożysko mi się odkleiło, to sobie odpuściłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna pamiętam jak pytałam lekarza czy mogę jeździć to się zaczął śmiać bo byłam kolejną dziewczyną w tym dniu ,która o to pytała:) A poskarżę się na mojego ślubnego;) tydzień temu kupiłam nową miotłę która ma dłuższy drążek i proszę go żeby mi wkręcił jakiś haczyk na tą miotłę bo stary jest za nisko i chcę ją wreszcie powiesić!! Ale ja to mam problem,co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja mam niejedno w domu do powieszenia:-) Wprowadziliśmy się do nowego domu ponad rok temu, a lampa Gosi nadal leży na komodzie u niej w pokoju. A na suficie straszy żarówka:-( Gumijagoda, miło się rozmawia, ale ja jutro znowu będę chodzić na rzęsach. Idę spać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO BĘDZIE CHYBA CIĘŻKI DZIEŃ, WIDZE PO DZIECIACH. JAKIEŚ UPARTE BARDZIEJ NIŻ ZWYKLE. Jak tam dziś wasze pociechy? POGODA BARDZO WIETRZNA, ALE CO TAM HARTOWAĆ SIĘ TRZEBA PRZED ZIMĄ. Jak myślicie będzie sroga zima? Kala uszy do góry ;) jutro będzie lepiej. Słońca w sercu w ten pochmurny dzień. , ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna.33/Małgosia-31.05.2002-4 l., Ala--09.11.2005-7 ms./pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.20006lat,Bartuś-15.09.2005.13m-cy/Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002-4 lata....................../Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003............................./małopolska Brylka.29 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002......./ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006......../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003-3l, Ola 02.02.05-16ms./małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005....................................../lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006................../Olsztyn Marteczka77.28...../Kamilek-16.09.2003-2,9m-cyDamianek-10.04.2006-2m-ce/Lublin Patipaula-/Patrysia i Paulinka 22.04.2000........................./Gdańsk Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l........................./ Göteborg Mamka/Magda 26/mama Alanka - 06.04.2006................./Warszawa E.w.k.a-Pawełek 08.09.2003 ............................./okolice Krakowa Paula24 - Patryk 01.06.2006 ......................................../ Poznań Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol KAWKA54..26./Oskarek01.06.2002,Maksiu09.08.2004.../WAŁBRZYSKIE Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Spytałam dziś Paulinkę czy chce dzidzię. A na powiedziała \"tszy\" (3). No to mój mąż ma niezły problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dzięki Kala ;) Zuzia musisz złożyć zamówienie u męża na trojaczki he he ;) Mój Oskarek jeszcze w piżmie i zadaje dziś strasznie dużo pytań. Maks to telemaniak, już na dwór muszę go siłą. Muszę teraz iśc wpadnę trochę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie pytanie: czy słyszałyście coś o book clubie?? wspominali o nim w Mamo juz jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dzien dobry wszystkiim, u nas dzis piknie.ma byc 21 stopni.nie gotujemy, idziemy do mamy na gotowe.:-) pocieszajace ze nie tylko mojego meza trzeba prosic sto tazy zeby cos zrobił...moj przez dwa tygodnie wieszał mi karnisz w pokoju... a parapety dalej stoja nie załozone... ja tez chciałabym umyc okna, ale teraz przy moich maluchach to prawie niewykonalne...musiałabym zaangazowac Miłoszka:-):-) ale moze dzis spróbuje.. kto wie, moze sie uda.. a propo tabletek, to tez sie wybieram do gina,i nie mam pojecia co wybrac,. ja napewno przez nastepne 5 lat nie chce miec dzici, ale jakos boje sie tej wkładki, no i kłuci sie to troche z moimi przekonaniami.bo przeciez ta mirena działa tez jako srodek wczesnoporonny, no nie? tabletki bym chciała ale zle na mnie działaja, poprostu pęka mi głowa... tak czy inaczej musze sie szybko wybrac, bo zyje w ciagłym strach:-) miłego dnia wam zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie a nie piknie, wybaczcie za błędy ale pisze jedna ręką, bo trzymam malucha na drugiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest to przypuszczam księgarnia wysyłkowa, z której przysyłaja co miesiąc książeczki dla pociechy adresowane na nią, ale niestety nie wiem gdzie tego szukać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja na nogach już od 6 rano,bo na 7 miałam stawić się w przychodni na badanie-piłam dziś glukozę.Pani nawet się zdziwiła bo nie chciałam do niej cytryny.Mężus w domu.Wczoraj rozwiązał umowę o pracę,bo znalazł nową.Ten tydzień jest zakręcony.We wtorek mąż był na rozmowie a w środę zadzwonili,że go przyjmują i to na stałe.Wczoraj złożył wypowiedzenie,a firma poszła mu na rękę i od dziś nie pracuje.do nowej pracy idzie 6 listopada.Więc trochę czasu spędzi z nami.Kuba się cieszy,bo z tatą może sie wyszaleć.Ja właśnie będę kończyć,bo muszę pieczone ziemniaczki zrobić.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×