Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka 23

MóJ PARTNER JEST DUŻO STARSZY...

Polecane posty

nie wiem jak ty ale ja obserwując młode dziewczyny widzę że ich panowie mają jeszcze jaśnieszy ślad na palcu po obrace, a one staraja się tego nie widzieć , czy raczej wolą nie widzieć, tylko co w tych chwilach myśli taka zona i jej dzieci o tym panu i tej pannie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantomania
Ja się staram nie wypowiadać "obiektywnie" i nie generalizować, bo po pierwsze życie sprawia różne niespodzianki i jest nieprzewidywalne i nigdy nie należy mówić nigdy (mój przypadek!), po drugie młode dziewczyny...hm....nie wiem, zależy co kto ma w głowie, a żona pana to już w ogole insza inszość. Mój przypadek pokazał mi, abym nigdy nie starała się oceniać innych, bo najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego zadałam kilka pytań a nie osądziąłm je sterotypowo, bo tak nie jest każdy, przypadek jest inny, tak samo jak każdy człowiek jest inny. tylko tak mi się jakoś nasuneło na myśl , po tym jak przeczytałąm ze on jest starszy i że się zakochałam bez pamięci! Czasami w miłości jest potrezbny rozum, aby kogos taka miłością nie skrzywdzić! Krzywda tak jak miłość to pojęcie względne . Ale jesteśmy ludzmi nie zwierzętami, i potrafimy odróżnić zło od dobra. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i lasencje
stare pryki umary, że nie piszecie juz o szczęściu i miłości do nich :D:D:D:DD:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantomania
Świat jest pełen nieopierzonych zakompleksionych prawiczków. Polish Pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma Pucia
Ja tez mam starszego partnera-sa sto razy lepsi od mlodych,niedoswiadczonych ciagle szukajacych celu i przewaznie naduzywajacych alkoholu.Kto nie sprobuje ten sie nie przekona :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do CALINECZKA. Mądrze piszesz,choc nie zawsze moge sie z Toba zgodzic.Takich przypadkow jak moj i wielu innych kobiet nie powinno sie oceniac jesli sie tego nie przezylo.Kazdy jest inny,kazdy ma swoje ciemne i jasne strony,kazdy ma dwa wyjscia-albo sie skonczy albo bedzie tral na zawsze.Ehh cos nie moge dzis pisac.Moze pozniej....Trzeba brac sie za swiateczne porzadki ;) Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa
JA życze Ci przede wszystkim powodzenia... doskonale sie z Tobą zgadzam, bo moj facet jest ode mnie starszy o 15 lat i wiele przykrosci ze strony otoczenia juz mnie spotkało... z perspektywy czasu wiem jednak, ze nie warto sie tym w ogole przejmowac... najwazniejsza jeest miłosc... sama sie boje co będzie za jakiś czas... ale czy lepiej umawiac się z kimś kto może zapewnić ci pewną przyszłośc emocjonalnie i seksualnie, czy moze spelniac sie przy osobie, ktora darzy sie głebokim uczuciem? moim zdaniem to drugie... dziewczyny... walczcie o to co na prawde wazne... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mala
Pleciesz bzdury.starszy facet to koszmar ,który ja musze znosic.jest starszy o 20 lat,dla mnie sie roziódl i od tego czsu jest moim koszmarnym męzem.nie wypada mi go zostawic ale po 16 latach małzenstwa mam wszystkiego dośc i uważam ,ze ot kara ddla mnie ,ze kiedys rozbiłam jego rodziene.Chodze na terapię grupową i tam takich jak ja jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi faceci zawsze byli starsi odemnie, w sumie to ani jeden nie byl w moim wieku....:) a teraz... moj maz jest odemnie starszy 11 lat, i jest ok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaBEZbalkonu
moj facet jest staszy odemnie o prawie 20 lat ( ja mam 25). Jest najpzystojniejszym, najmadrzejszym, najbardziej dowcipnym facetem na swiecie i kocham go do szlenstwa... mam cicha nadzieje ze kiedys stworzymy wspaniala rodzine... o to prosze los kazdego dnia... pozdrawiam wszystkie zakochane w starszych od siebie :P kum kum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO DO MALA Przykro mi ze musisz sie \"meczyc\" ale wyglada na to ze to jednak nie byla milosc. Pozdrawiam i zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Ja mam partnera starszego o 11 lat,jesteśmy ze sobą ponad 4 lata, wkrótce bierzemy ślub. Miłość...to jest siła,która pozwala walczyć z trudnościami. Każdy z nas będzie kiedyś stary ,będzie miał mniej sił niż 20 lat wcześniej. A jeśli go kochasz to nie będziesz się zastanawiać co będzie za 20 lat.Bo nigdy nie wiadomo komu z brzegu...Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
doppel herz nie wszyscy zdradzaja.....tak jak ty zapewne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat
jeśli ktoś chce zdradzić partnera to zrobi to bez względu czy jest on starszy o rok, 5 czy 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak ktoś chce seksu a partner nie może - i już nie będzie mógł Wtedy idzie szukać sprawnego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat
miałam faceta w swoim wieku... i on też "niemógł"... Nie ma reguły. A zauważ, że tu nie wiek odgrywa największą role tylko uczucie. Po za tum czy musi dojść do pełnego stasunku by zadowolić drugą strone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
doppel herz Zanim nie bedzie mogl minie jeszcze duuuuuzo czasu a i pozniej znajdzie sie jaks sposob.Nie mowie o zdradzie oczywiscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
18 lat masz swieta racje....brawo! Zgadzam sie z Toba w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat
Dziękuje za słowa uznania 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
18 lat nie dziekuj-madrze napisalas wiec cie popieram Pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie długo zbrzydną wam w oczach te stare pryki. A wtedy los was pokaże i nikt was nie będzie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
Doppel herz i odezwal sie cichy glos zazdrosci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat
wyrocznie tutaj mamy... Proroka śmiałabym rzec nawet ;) A myślisz, że rówieśnik zbrzydnąć nie może? Myślisz, że związek z równolatkiem jest zawsze idealny? W każdym związku może dojść do rozstania bez względu na wiek, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcecie mieć partnera na całe życie. Tylko na chwilke. Pewnie jesteście brzydkie jak żona prezydenta i takie pryki to wasza jedyna szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
doppel herz Jak sie naprawde zakochasz to nie bedziesz nikomu zle zyczyc... Milosc nie patrzy na metryke.... Zycze wiecej szczescia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×