Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rybka 27

dermatix,veraderm ktos uzywal?

Polecane posty

hey:) we wrzesniu mialam wypadek na zawodach (skoki na batucie) i mialam 2 operacje na kolano. Mam blizne 13 cm, która bardzo wolno się goi. Chciałabym się zapytać jakie sposoby usunięcia tego polecilibyście mi. Usunięcie tej blizny jest dla mnie bardzo ważne, bo jest ona na kolanie i jest widoczna, a mam 16 lat. z góry dzieki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papajka...
blizny nie da się usunąć, można tylko sprawić, żeby była mniej widoczna. Po to właśnie te wszystkie maści, lasery itd. Kolano to takie miejsce, gdzie bardzo trudno coś zdziałać bo skóra cały czas jest narażona na naciąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzikabestia
Hejeczka... Bardzo proszę o radę..;/ Mam keloid na lewym uchu...fakt że od strony..głowy.. ale jest duży, twardy, rośnie i boli...do tego stopnia ze nie mogę nosić okularów i czapki jednocześnie a o spaniu na lewym boku mogę pomarzyć.. Wycinana już była dwa razy.. za pierwszym odrosła 2 razy większa... za drugim miałam po wycięciu robioną kilka razy krioterapię.. niestety zaczęły się strajki i zdążyła odrosnąć..i wciąż rośnie... Regularna Krioterapia (zamrażanie azotem) jest ponoć skuteczna..choć mało przyjemna (podwójne mrożenie raz w miesiącu przynajmniej- na uchu- boli i się paprze - robi się ropiejący bąbel jak po oparzeniu) Dlatego proszę o jakąkolwiek skuteczną alternatywę.. najlepiej finansowaną z NFZ (Kriotriapia była refundowana) Z góry dziękuję za wszelkie info Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxj
do Dzikabestia: moja siostra po wycięciu znamienia \"dostała\" w prezencie keloid. NIE WOLNO BROŃ BOŻE!!!!!!!!!!!!!!!!!! tego wycinać bo ZAWSZE odrośnie!!!!!!!!!!!! dostawala przez 1,5 roku jakies zastrzyki w to - skutek mizerny.. póżniej smarowała właśnie maścią dermatix - jak za taką cenę bez większych rewelacji..jeżdxi do Łodzi co kilka miesięcy na laser..po kilku naświetleniach spłaszczył się, już nie jest taki twardy jak wcześniej..smarowanie maściami, kremami itp nie pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxj
dodam, że siostra walczy z tym okropnym bliznowcem trzeci rok!!! na szczęście trafiła całkiem przypadkiem na specjalistę z Łodzi ! jeżdizła ponad rok do Buska Zdroju, ale niestety..dopiero ten lekarz naprawde jej pomogl i widoczne sa pierwsze rezultaty. Jej keloid jest jakis bardziej "uparty". Założę się zę gdyby trafiła na tego lekarza wcześniej, nie miała by na plecach tego czegoś. Przynajmniej nie w takim rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzikabestia
Zastanawiam się czy nie wyciąć i odrazu laserem potraktowac zeby nie zdazyl odrosnac... to jest na tye wielkie i twarde..w konsystencji to raczej crząstka niz blizna..;/ ile kosztuje taka laseroterapia..tak niedyskretnie spytam.. na Politechnice Łódzkiej-gdzie mam zamiar sie wybrac- sa lasery ale nie refundowane... az boje sie pomyslec ile to bedzie kosztowac...tez sie z nim 'bujam' juz ktorys rok... a kilka miesiecy ciaglego babla na uchu, bolu i ropy mnie wykonczylo nerwowo...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzikabestia
i przepraszam za błedy...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniunia17
Mam bliznę po małym wypadku jest ona średniej wielkości i jest wypukła;/ Polecono mi maść Cepan . Odradzam. Widzę bardzo bardzo małą poprawę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silikonlady
dermatix i veraderm to praktycznie jedno i to samo - roznia się nazwą i ceną. jedna i druga maść polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxj
laser kosztuje 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxj
..takze nie wiele wiecej niz ten żel dermatix...na laser jezdzi sie co 4 m-ce (chyba...zapytam dokladnie siostre i dam znac:) mysle, ze sie oplaca...znacznie jej sie splaszczyl..tez miala taki twardy bardzo i wypukly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ginger_
Pół roku temu miałam wypadek. od tego czasu mój prawy policzek i szyja pokryte są przerosłymi bliznami. Od listopada używam Dermatixu. Uważam, że jest rewelacyjny. Początkowo przeraziła mnie jego cena, ale udało mi się kupić w necie 60gram za 250zł. Używam tej tubki do dziś. Po płytszych bliznach nie ma już śladu. Te przerosłe wyblakły. Ostatnio chirurg plastyczny kazał mi masować te blizny - wziąć bliznę, jakby się chciało ja uszczypać i rozcierać ją. Zalecał, by masować w ten sposób 4x dziennie po 15 min. Od dwóch tygodni masuje w ten sposób raz dziennie i blizny maleją w oczach.Polecam zarówno Dermatix jak i masaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkmyside
Heej mam wielki dylemat!!! miała usuawne znamione i było ich az 8 :o były usuwane metoda laserowa ale pozaostały mi po nich czerwone plamy... co polecacie ? Mam dopiero 16 lat i nie chce zostac z tymi plamkami na całe zycie.... bardzo prosze o rade !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broskin
MAM OGROMNĄ PROŚBĘ DO PHIZIO I DO ROXY, PODAJCIE PROSZĘ NAZWISKO TEGO LEKARZA W ŁODZI OD BLIZNOWCÓW. MOJA 1-ROCZNA CÓRECZKA ULEGŁA POPARZENIU W LUTYM TEGO ROKU, CZYLI 2.5 MIES. TEMU. MA BLIZNĘ PRZEROSTOWĄ NA PRZEDRAMIENIU PO OPARZENIU II STOPNIA. ZALEŻY MI NA SZYBKIM LECZENIU TEJ BLIZNY, ALE POD OKIEM SPECJALISTY. Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ I POMOC. DO ŁODZI MAM 100 KM, ALE LECZENIE WŁAŚNIE TAM BYŁOBY DLA NAS NAJBARDZIEJ WYGODNE. POMÓŻCIE PROSZĘ, BARDZO NA TO LICZĘ. POZDRAWIAM SERDECZNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phizjo
Klinika "Dermed" Łódź. Tel.(o42)6321044. Doktor Bartkowiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broskin
dzięki serdeczne za błyskawiczną odp. To dla mnie bardzo ważna i priorytetowa sprawa, więc naprawdę z całego serca dziękuję za ten namiar. Dużo dobrego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata33
czesc, czy ktos wie jak usunac stare blizny potradzikowe? Moja twarz jest "podziobana" otworkami wielkosci ziarenek piasku. Dermabrazja laserowa mi nie pomogla :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata500
Jak długo można/należy stosować Dermatix? Używamy go od 8 miesięcy - czy jego stosowanie nadal jest sensowne, czy ma jeszcze wpływ na wygląd blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hercia
mam blizny po cięciu żyletką (tzw.sznyty),mają sporo lat,ok.10.człowiek młody to głupi.blizny są dosyć delikatne,cienkie,ale są jaśniejsze niż skóra nie ruszona.no i że są 3 i na ręku to się rzucają w oczy,bo każdy się domyśla co to jest.a że teraz czlowiek coraz starszy i dziecko ma i prace ma,to się teraz wstydze.w pracy zawsze noszę długi rękaw.no i baaaardzo bym chciała żeby znikły:( stosowałam cepan ale nic nie pomógł,stosowałam też veraderm i myśle że jest całkiem dobra mimo że nie używałam regularnie i tylko jedno opakowanie ale widze różnice.teraz przymierzam się do drugiego opakowania i jeszcze ten no-scan słyszałam ze może pomóc i najnowszy krem "ze śluzu ślimaka" ten ostatni ciężko dostać,ale na allegro jest.jestem też zainteresowana jakimiś zabiegami czy operacjami ale nie znam się na tym i nie znam żadnych klinik co się tym zajmują.jestem z warszawy to może coś polecicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KELO COTE
czy ktoś używał kelo cote? To chyba amerykańska wersja dermatixu, z jakimś dodatkowym składnikiem. Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak01
Czy zna ktoś może spycjaliste od koloidów z Wawy, jestem po leczeniu sterydowym jest mapłaska ale mało pomogło:( help...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter_mol
Witam, Kupiłam na allegro dermatix ale cały czas czytam, że należy posmarować i poczekać aby wyschła. Moja w ogóle nie wysycha posmarowana blizna jest cały czas świecąca. Może to nie jest oryginalna maść??? Proszę napiszcie jak jest konsystencja tej maści.... Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk_24
hej! ja mam dermatix kupiony w hurtowni farmaceutycznej i blizna też się świeci jakby była posmarowana olejem i nie wysycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter_mol
dzięki storczy_24, a już się martwiłam, że może trafiła mi się podróbka. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też świeci (przecież jest napisane w ul, że pozostawia silikonową powłoczkę), ale się wchłania ładnie - kilka min po posmarowaniu jest suche, może za dużo tego smarujesz jednorazowo..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawier
Witam. Od wczoraj używam veraderm. Czy ktoś wie jak dokładnie się go stosuje. Wieczorem posmarowałem i zostawiłem na noc. Rano miałem problem ze zmyciem tego żelu. Czy przed nałożeniem drugi raz trzeba odczekać jakiś czas? I czym to zmywać. Jeśli ktoś używał ten żel bardzo proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jak dermatix, normalnie zmyć wodą z mydłem na przykład (u mnie schodzi bez najmniejszego problemu) - potem spłukać, osuszyć skórę i możesz nakładać nową warstwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksawier
wielkie dzięki. Zaraz nakładam następną porcję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×