Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość dzinks
do wacel raz jeszcze 30,000JP napisałeś ale chyba palcem na lustrze w łazience po tym jak skończyłeś "playing with himself" WACEL = LOSER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
buhehehehhehe :D biedni ovbowcy:) mam zawsze zajebisty ubaw jak wchodze na to forum:D jak widzę to wasze pisanie tych bzdur które chcecie żeby inni łykli:D i jak widzę jak się wkurzacie jak mówi się głośno prawdę na wasz temat:)))) możecie mnie obrażać:) zwisa mi to:) a rang listę dostaję z centrali :) ovb jest sektą... ja sam nie raz nie spotykałem się z moimi znajomymi bo było ovb.... sam uwierzyłem w to złote góry... i śmiałem się ze wszystkich innych którzy mówili coś złego na ovb... byłem nawet w stanie za to komuś sprzedać strzała...:) pranie mózgu jak jasne cholera:) ludzie którzy zaczynają tam prace po prostu są mega naiwni:) a panowie dyrektorzy wiedzą jak wpłynąć na wyobraźnie :D Uwielbiam nie raz spotkać w tygodniu chłopaczków w garniturkach na jednym z przystanków:D jak dyskutują jak skombinować trochę analiz bo nikt nie chce się z nimi spotkać:D popatrzcie na siebie ovbowcy :) sami się nad sobą zastanówcie czy chcecie nadal się poniżać :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivandelgado
heh widze ze pojawil sie kolejny szczekacz idiota o nicku dzinks:) pozwólcie ze zacytuje jedno ze zdan z jego wypowiedzi... "Co do list rankingowych to dostajesztylko z jednej dyrekcji krajowej" tak własnie napisał kolega dzinks do wacela:) myśle ze ludzie ktorzy cos z ovb mieli do czynienia a takim kims jest chyba wacel po przeczytaniu takiego tekstu maja tylko i wylacznie jeden obraz przed oczym- dzinksa idioty ktory o ovb nie ma zielonego pojecia:) a co to kazda dyrekcja krajowa ma swoja rangliste ty baranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 000 jp / 4 lata / 12m-cy = 625jp miesięcznie. licząc średnio na R2 po odliczeniu podatku i storna wychodzi to niecałe 4000zł na miesiąc ( a z tego co wiem byłeś kierownikiem, więc kasa jest większa)....więc zastanawia mnie dlaczego już nie pracujesz w ovb skoro osiągając takie wyniki raczej miałeś żyłkę do tego. Odpowiedz mi ale tak szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interrius
wacel, czy ty w ogóle umiesz czytać, żeby fakty docierały do ciebie w sposób inny, niż tego chcesz ? 1150JP x 3,5 x 3,4 x 0,75 = 1026,73 zł (tak, jestem na działalności, i w ogóle dziwię się, że wszystkowiedzący wacel tego nie wiedział o.O) Więc przestań klepać o 1500 JP i naucz się liczyć ! Napisałem ci że jeszcze dwie umowy ze stycznia zostały mi wypłacone w lutym, więc nie musiałem nawet tych 1150 JP zrobić, dociera to do ciebie ? A że w grudniu byłem już na RIII to też zaprzeczysz ? Może mi jeszcze powiesz że nie było na rangliście Rki, która w październiku i listopadzie łącznie zrobiłaby 500 JP ? :D A co mnie i kogokolwiek obchodzi twoje 30.000 JP ? Jak teraz widać, jakim ignorantem jesteś ? W ogóle, to pisząc w twoim stylu, to powinienem napisać, że to jest niemożliwe, że łżesz jak pies, że robisz z siebie idiotę itp - brzmi znajomo ? to twój styl wypowiadania się na tym forum: "ja wiem wszystko najlepiej, wszyscy, którzy się ze mną nie zgadzają są debilami, a wszyscy co piszą pozytywnie o OVB to kłamcy i mają wyprane móżgi" Chłopie, przecież tego się nie da czytać... Czego się nauczyłem ? Sporo. A ty jak taki cwaniaczek jesteś, to powinieneś odpowiedzieć na pytania, jakie kiedyś ktoś ci zadał: jakie według ciebie są najlepsze produkty i jakie firmy byś polecał w poszczególnych sektorach... I tutaj już twoje bezsensowne szczekanie nie pomoże, konkretów nie podałeś, bo pewnie byś się tylko skompromitował. Jak odpowiedz na pytania na temat produktów, jakie to wielki doradca wacel posiada osobiście, to z chęcią napiszę ci, czego to się nauczyłem przez 5 miesięcy. A podejrzewam że mogę wiedzieć tyle, ile ty wiesz po napisaniu swoich wymarzonych 30000 JP :) Dla przypomnienia, pytania, które ominąłeś szerokim łukiem, żeby się nie skompromitować: 1. Jakie macie OFE ? 2. Jaki macie III filar (a jak nie macie to dlaczego ?) 3. Ile płacicie za ub. mieszkania ? 4. Gdzie macie wykupione ub. NNW ? 5. W jakim banku macie konto oszczędnościowe ? 6. Jeżeli macie kredyt hipoteczny, to na jakich warunkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interrius to BUC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycony
OVB to coś więcej niż praca. OVB to sposób na życie. OVB to styl życia. Nie wszyscy są godni OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
1150JP x 3,5 x 3,4 x 0,75 = 1026,73 zł - świetny matematyk z Ciebie:) tylko że trzeba łącznie zrobić 1200 jp żeby być na RIII chyba że coś się zmieniło... ale nie istotne.... dla mnie walisz ściemę:) najpierw piszesz o grudniowej prowizji teraz że to w lutym eeee stary nie istotne:) pic na wodę foto montaż:) ignorantem? hehehe:) ok no jestem ignorantem:) i raczej nie da się czytać tego co ovbowcy wypisują:) popatrz sobie 2 - 3 strony wcześniej.... typ ponoć oszczędza przez 15 lat na SF:D a inny ovbowiec pisze o dziele inwestycji klienta na centrali.... masz płytkie myślenie:) jak wszyscy tam zresztą pracujący więc nie dziwi mnie to co piszesz:) jesteś kolejną katarynką która będzie klekotać jak nakręcona:) jeszcze gówno wiesz o ovb:) 5 miesięcy? pff co to jest?:) jak skończysz tam prace wpadnij na forum to napisać:) Czego się nauczyłeś? - odpowiedz "sporo" :D buhehehe ogólnikowe odpowiedzi:) sam zobacz jak masz wypaczone spojrzenie na rzeczywistość:) nie potrafisz konkretnie odpowiedzieć na tak banalne pytanie:) konkrety pisałem wcześniej... zresztą... ani ja, ani Ty nie znamy się na tym:) wy (kiedyś i ja) tylko sprzedajecie:) więc mówię że nie umiem udzielić Ci odpowiedzi na to pytanie bo nie mam odpowiednich kwalifikacji:) i żadna OWCA też ich nie ma:) jakie macie ofe? Jaki macie III filar? kto my?:D ale ja nie pracuje w żadnym finansowym gównie MLMie:) pytania średnio sprecyzowane:) do genzo... czułem zbyt dużo odpowiedzialność... a nie czułem że mam wystarczające wiadomości... ovb mi ich nie dawało a we własnym zakresie też były one ograniczone... wiele śmieci wyszło po czasie... jako jeden z pierwszych mówiłem że symulacje w exelu to taka ściema że szok.. to mi powiedzili panowie dr że "ludzikom mieszam w głowach".... lubiłem sprzedaż kasa była naprawdę dobra... ale przez te 4 lata dojrzewała we mnie myśl że ta praca nie zgadza się z moimi poglądami na pracę doradcy finansowego. 98% to naprawdę banda pozerskich kretynów.... "Nie wszyscy są godni ovb":D hehehehe jak to nie? przecież wszystkich się z ulicy ściąga:) taaa styl życia:D mówie ile to nie zarabiam jaką to zajebistą prace nie mam a w portfelu susza:D heehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werteneg
siema chcialem zapytac kiedy dostaje sie kase na przyznane pkty ktore zdobylem w OVB?? Sms z iloscia pktow dotarl do mnie kilka dni temu licencje zdalem jakies 2 tygodnie temu z gory dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werteneg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interrius
wacel, dalej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... napisałem o prowizji za grudzień, a jakbyś nie wiedział kolejnej rzeczy, to prowizję za produkcję w grudniu dostaje się w lutym. żeby dostać się na RIII nie trzeba 1200 JP, to jest nieaktualne w polskim planie kariery - OVB sporo się zmieniło odkąd przestałeś pracować, dlatego nie powinieneś tak twardo twierdzić że wszystko wiesz... odnośnie pytań o produkty, chodzi o OFE, III filar, konto, kredyt, lokatę/TFI twoje prywatne albo te które ty byś polecał - pochwal się jaką wiedzę i świadomość ma osoba, która zrobiła 30.000 JP i cały czas obstaje że wszystko wie najlepiej :)) Czy to są trudne pytania dla takiego zajebistego znawcy jak ty ? Zacytuję cię: "zobacz jak masz wypaczone spojrzenie na rzeczywistość, nie potrafisz konkretnie odpowiedzieć na tak banalne pytanie" - dobrze, że ty potrafisz ;) "konkrety pisałem wcześniej... zresztą... ani ja, ani Ty nie znamy się na tym" Jakbyś pisał konkrety, to bym wiedział jaki masz OFE, gdzie masz załozone konto, gdzie masz wykupione ubezpieczenie NNW, a tego nie wiem, więc powiesz mi co nazywasz konkretem ? I to że ty się nie znasz na produktach finansowych nie oznacza, że ja również, nawet po 5 miesiącach pracy. Nie myśl tylko przez pryzmat siebie, bo nie każdy jest tobą. Napiszę ci konkrety na temat tego czego się nauczyłem przez 5 miesięcy (choć i tak pewnie zaskoczę cię, i napiszesz że ściemniam), ale tak jak zaznaczyłem - napisz mi najpierw konkretne odpowiedzi na pytania zadane wcześniej na temat produktów. Czekam. 1. Jaki masz OFE ? 2. Jaki masz III filar (a jak nie macie to dlaczego ?) 3. Ile płacisz za ub. mieszkania ? 4. Gdzie masz wykupione ub. NNW ? 5. W jakim banku masz konto oszczędnościowe ? 6. Jeżeli masz kredyt hipoteczny, to na jakich warunkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interrius
werteneg, nie masz managera, żeby zadać mu to pytanie ? naprawdę uważasz, że to możliwie najlepszy sposób poznania odpowiedzi na to pytanie - zadanie go na tym forum ? odpowiem ci: kasę dostaniesz 17 maja, o godz. 14:11 na konto, które wskazałeś, po uprzedniej odpowiedzi na list polecony żądający potwierdzenia twojej tożsamości poprzez podanie numeru karty i PINu do twojego konta bankowego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
ej boze boze:) nigdy nie mówiłem że wszystko wiem:) nie wiem czemu sobie to ubzdurałeś:) mam swoje zdanie i potrafię go bronić i tzn że jestem wszechwiedzący? nadal to tylko świadczy o Twoim płytkim powierzchownym myśleniu.... niestety:) ok odpowiem na Twoje pytanie choć pewnie zaraz mi napiszesz że to do dupy, że z taką wiedzą to dobrze że nie pracuje w ovb :D uprzedzam z góry że mam to w dupie:) 1. OFE Generali.... (jeszcze w ovb sobie takie założyłem:D) 2. samego IKE czy kapitałówki nie mam bo to kupa na maksa ale mam: a) dwie lokaty strukturyzowane roczną i trzyletnią b) cześć środków zamrożona na kilka lat w fundusze hedgingowe c) wolne środki które co miesiąc wpłacam sobie na konto oszczędnościowe na 7 % w skali roku, z możliwością wybierania bez utraty odsetek. d) inwestowanie w dwie działalności gospodarcze to jest mój III filar... 3. za 60 metrowe mieszkanie na chronionym osiedlu, 350 zł na rok. 4. NNW w AXA 5. Nobel Bank 6. 20 lat na 3,5% bez cesji mieszkania. choć prawdę mówiąc wcale nie musisz tyle o mnie wiedzieć ale fakt że to żadna tajemnica:) proszę wścibski ovbowców:) Wy też się nie znacie:) SF na którym pewien ovbowiec oszczędza 15 lat jest idealnym przykładem..... a teraz słucham czego Cię nauczyła firmia ovb: 1. z jakiego zakresu miałeś szkolenia, gdzie i kto Cię szkolił? 2. Jak wyglądało Twoje zdawanie egzaminu agencyjnego z wpisem do KNF? (tzn czy nadal to taka sama ściema) 3. I dodatkowo też odpowiedz na te pytania gdzie masz ofe? III Filar... ups tego pewnie nie masz bo Cię nie stać:P kredytu też nie.... bo nie masz zdolności.... ale na resztę odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivandelgado
nie liczyłbym wacel że uzyskasz na te same pytania odpowiedz:) oj ovbovcy coraz słabiej wyglądacie na rankliscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhgod
Ten tekst chyba mówi wszystko jako podsumowanie tej dotychczasowej wojny słownej: Do wszystkich... Tak czytam te wszystkie wypociny i oczom nie wierzę... ani nie pracuję w tej firmie, ani nie jestem ich klientem. Powiem tylko tyle... Sekta?! Zlitujcie się! Ktoś rzucił hasło sekta i reszta podłapuje to niesamowicie szybko... a czy w ogóle wiecie co to jest sekta? Z sekty teoretycznie nie można odejść, wciąga ciebie i pilnuje. Więc jakim cudem wypowiadają się tutaj osoby, które już z firmy odeszły? Zwłaszcza była jedna osoba co w firmie już nie pracuje mimo tego, że wypowiedzenia nie złozyła... czy sekta wtedy nie powinna takiej osoby nawiedzać i pytać się czemu już nie uczestniczy aktywnie w ovb? Trochę teorii: "zbiór ludzi o charakterze totalitarnym, naruszający podstawowe prawa człowieka lub zasady współżycia społecznego, która poprzez stosowanie technik psychologicznych i socjologicznych, wykorzystanie fizyczne, psychiczne lub materialne powoduje uzależnienie osoby od tej grupy lub jej przywódcy, a jej wpływ na jednostkę, rodzinę lub społeczeństwo ma charakter destrukcyjny". Jakoś nie słyszałem wśród swoich znajomych, żeby nie mieli dla mnie czasu bo mają spotkanie w ovb, lub z ludźmi tam pracującymi. To ze wykazują takie podejście do swojej pracy a nie inne.... może po prostu oznaczać, że z dobrym nastawieniem podchodzą do zarabiania pieniędzy. Fakt, faktem pojęcie psychologii, perswazji mają w małych paluszkach... ale na tym polega sprzedaż. Bo raczej nie kupimy produktu od kogoś kto przyjdzie pokaże produkt i będzie się na nas ślepo patrzył. Zajrzyjcie do telewizji... telemarket... reklama polsat cyfrowy... nawet te infolinie dzięki którym zarobisz w 5 sekund 1000zł... konkursy smsowe... reklama PZU... reklama ING... sprzedaż sprzedaż sprzedaż! I ile ludzi daje się na to złapać... Jedni będą narzekać na PZU, inni na dekoder polsatu, inni na linię telefoniczną, jeszcze inni na biedronkę.... Biedronka, tesco, żabka... mówicie w ovb nie szanują pracownika... zajrzyjcie tam... zajrzyjcie do pierwszej lepszej firmy gdzie pracują ludzie... i im na ścianach też powypisujcie to co tu na forum ovb. Oczywiście wszędzie znajdą się czarne owce i nie mogę tu powiedzieć że ovb jest wyjatkiem... ale jestem pewny że znajdzie się ktoś w tej firmie co na prawdę chce klientowi pomóc. I tak samo jak nie neguję istnienia czarnej owcy, wy nie powinniście negować istnienia osoby szczerej i oddanej sprawie. Czemu odpowiadają na te wszystkie posty? Z prostej przyczyny...są to ludzie...w dodatku ludzie młodzi... a jak każdy wie za młodu człowiek jest impulsywny i broni swojego. Cały czas podkreślam, iż nie bronię tutaj tej firmy... odpowiadam tylko na pytania zadane i pozostawione bez odpowiedzi... bądź też na "głupawe oskarżenia" ... Kolega co tu siedzi od kilku miesięcy i bluzga na firmę... proponuję znaleźć jakieś twórcze zajęcie i wyzbyć się gniewu... bo oczywistym jest że coś sobie w ten sposób rekompensujesz. Uważasz się za osobę inteligentną? Cieszy mnie to. Więc pokaż tą inteligencję i więcej się nie odzywaj...bo tylko prostak bedzie siedział na necie i czekał na każdy pojawiający się post tutaj. Jest też ktoś pod : kierownik okręgu. Kolegom z pracy albo radzę wyslać cię do szkoly albo zabronić pisania tutaj. Jesteś osobą reprezentującą firmę więc tak się zachowuj a nie wypisujesz tutaj o czekoladkach które masz dostać od szefa Ogólnie rzecz biorąc, uważam że firmę nalezy zostawić w spokoju. Niech sobie działa jak chce... Jakbyśmy mieli zamykać wszystkie firmy które czekają na nasze pieniądze to trzeba by było po pierwsze zlikwidować nasz rząd... sądy (prawników) ... policję... szkoły wyższe! Tak szkoły wyższe...płatne... one też od nas ciągną kasę ile mogą...szok?! przecież to nie do przyjęcia! Oblewają ucznia tylko po to żeby zapłacił za poprawę....szkoły jazdy! Łapóweczki...bez nich nie zdasz... i tak dalej i tak dalej... Śmieszni są ludzie co narzekać lubią Życzę zarówno ovb jak i innym firmą, aby klienci byli zawsze zadowoleni. Bo tak na prawdę o to chodzi. Nie chodzi o zadowolenie osób już nie pracujących w firmie, ani osób ktore z firmą styczności nie miały, chodzi o zadowolenie waszych klientów. Także dzialajcie, może w końcu w Polsce emeryci będą żyli na tym samym poziomie co w Niemczech...gdzie dla nie wtajemniczonych tłumaczę, emeryci nie siedzą w domu licząc tabletki, a podróżują i cieszą się życiem... bo po latach ciężkiej pracy na to zasłużyli właśnie... Dla ciekawskich... jestem studentem psychologii Stąd też mój wywód.. będę szedł po tym na psychiatrię, więc zapraszam już teraz kolegów z zaburzeniami rzeczywistości Może uda mi się was przywrócić społeczeństwu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rata tata
jak sie wiedzie dyrekcji nawrata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikczemnicy
Ja nie wiem jak ludzie mogą narzekać na tą prace. Pracujesz ile chcesz, zarabiasz ile chcesz, jesteś Panem siebie. Dodatkowo masz poszanowanie u społeczeństwa bo jakby nie patrzeć jest to zawód zaufania społecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaKOKOjambo
Wacel, zawód zaufania społecznego. Czytaj uważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
SORKI:p ale i tak boki zrywam jak widze coś takiego :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interrius
widzisz wacel - jak pięknie i trafnie podsumowałeś sam siebie: "ok odpowiem na Twoje pytanie choć pewnie zaraz mi napiszesz że to do d**y, że z taką wiedzą to dobrze że nie pracuje w ovb uprzedzam z góry że mam to w dupie" 1. OFE Generali - ok 2. lokaty strukturyzowane zakładać w czasie, w którymi WIG20 uzyskał zysk na poziomie 100% a najlepszy polski fundusz akcyjny 87%, nie mówiąc już o inwestycjach w rynki azjatyckie i popularne BRICi - ponad 120% ? brawooooo za obeznanie w rynku :))) fundusze hedgingowe jak zamrożenie kapitału na lata ? jaja sobie robisz :D to są instrumenty dla uzupełnienia i wyważenia portfela inwestycyjnego, a nie narzędzia, które same w sobie dają bezpieczeństwo połączone z zyskami; za ostatni rok benchmark funduszy hedgingowych zyskał troszkę ponad 20%, więc pięknie zarabiasz w czasach hossy :D możesz też mieć fundusze oparte na "shortach" ale one ostatnio przynoszą straty, a jak byś sobie hedga krótkiej sprzedaży chciał potrzymać i zamrozić na kilka lat to jesteś finansowym ignorantem :D rozwój firmy - ok 3.350 zeta za mieszkanie to lekka przesada :D; dwa dni temu ubezpieczyłem mieszkanie 75-metrowe, niestrzeżone (a więc bez zniżek) od ognia, kradzieży, przepięć i OC w życiu prywatnym - wszystko na wartości odtworzeniowej (jeśli wiesz co to znaczy) i bez jakichkolwiek franszyz/udziałów własnych za 220 zł, także cieszę się że umiesz sobie doradzić, gdzie wybrać drogie ub. mieszkania :D 4.NNW w AXA ? - ściema albo głupota!!! A że niby w jakim produkcie ? Bezpiecznej dekady byś nie wybrał, bo jest na długi czas, nie mówiąc już o OWU, Planu Ochronny to już ub. kapitałowe, a Rodzinna Decyzja jest opłacalna dla rodzin, gdzie jest już trochę dzieci... innej opcji za bardzo w Axie nie masz jeżeli chodzi o NNW :D 5. masz konto w Noble Banku, gratuluję niskich opłat :D hehe i do tego napisałeś że masz jeszcze konto oszczędnościowe na 7% :D - na pewno tego nie masz w NB, a o ile w ogóle to masz, to chyba dawno widziałeś oprocentowanie tego konta - może jeszcze z reklam w TV coś ci się kojarzy - dzisiaj nie ma takiego konta na rynku, a już na pewno nie w twoim NB :D 6. 3,5% ? heh, w PLNie to możesz sobie pomarzyć o takim %, a w walucie obcej musiałbyś taki kredyt brać jak waluta była bardzo tania, co akurat jest dla Ciebie strasznie niekorzystne, jeżeli bierzesz kredyt walutowy na "dołku" (wiesz dlaczego ?) W ogóle chłopie... dwie działalności prowadzisz, a masz czas żeby w ciągu max. godziny czasu odpisać na tym forum na każdego posta ? Inna sprawa że pewnie tylko o OFE napisałeś prawdę, bo jakbyś miał konkretne produkty, to byś napisał ich nazwę i trochę szczegółów, a tak napisałeś zdawkowo coś tam i mało który z produktów jest choć w połowie tak atrakcyjny jak te najlepsze na rynku - a jakieś NNW a AXA, konto w NB, 7% na koncie oszczędnościowym i aż 350 zł za mieszkanko ? heh, porażka, jak tak sobie sam doradzasz :D jeszcze struktury w czasach rocznej hossy i hedgingi na kilka lat :D ja pierniczę, ale polewkę mam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.były prcownik :)
Mam ważne pytanie dotyczące rezygnacji z pracy. Pracuję (pracowałam) w OVB półtora tygodnia - przeszłam pierwsze szkolenie i miałam dotąd jedną analizę z klientem - skończyło się (na szczęście) tylko na zmianie OFE. Podpisałam do tego czasu umowę z OVB (umowa o zlecenie) Rezygnuję z powodów, które już nie raz tu padły, więc dam sobie spokój z argumentacją mojej decyzji. Teraz czas na pytanie, najlepiej do OVBowców ;) lub do kogoś, kto już zrezygnował. Co mi grozi za natychmiastową rezygnację z pracy? Oczywiście oprócz straty prowizji (w moim wypadku grosze). Jakieś kary finansowe? Niestety umowę mam w biurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna.były pracownik :)
Szczerze mówiąc mam to gdzieś :) Ba, nawet specjalnie idę osobiście do firmy i powiedzieć dlaczego rezygnuję (jestem przygotowana na pranie mózgu) zamiast załatwić tego przez telefon :) Dalej czekam na (poważną) odpowiedź : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atnek
ależ ty tępa jesteś.... po co lazłaś do tej sekty ? teraz się martw, znajomi nie będą się do ciebie przyznawać, nikt cię do pracy nie przyjmnie po tym jak napiszesz sobie w cv że tam pracowałaś; narobiłaś sobie tylko długów i problemów; a teraz teraz nawet ci te zapchlone ovbowce nie pomoga i nie wytłumaczą co zrobić z umową; ja też ci nie pomogę, bo nie wiem co się robi, ale widzę że ta firma to tragedia i ogólnie dobrze ci, ze teraz masz problemy - trzeba było unikać tego z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek ty chyba
Nie przeczytałeś ze zrozumieniem:-) Justyna nie ma żadnych długów!!! Ja też tam pracowałam a raczej pracuję....na papierze leci już 4 miesiąc ale od 2 miesięcy nic kompletnie nic nie robię, bo mam pracę podstawową. Zraziła mnie dyrektorka bo po co przyjmuje osoby które to traktują jako dodatkowe zajęcie, a potem ciśnie na punkty i spotkania??? Dlatego całkowicie zrezygnowałam. Nie mam zamiaru robić na kogoś, kto tylko dużo gada. Właśnie ovbowcy będę miała z tego jakieś konsekwencje że nie rozwiazałam umowy nie dałam wypowiedzenia??? Mój kierownik wie że już mam to głęboko w ..... ale nic mi nie powiedział na temat jakiś formalności z powodu rezygnacji. Niech sami załatwią ten temat. Teraz na razie jeszcze dostaję prowizje i mi przychodzą sms-y o moich prowizjach:-) no zobaczymy jak długo hehehe. Ale ogólnie muszę napisać że tu gdzie byłam wcale nie było tak źle a moja rezygnacja tylko z powodu mojej podstawowej pracy (do 18) i braku czasu na spotkania po pracy no i oczywiscie brak zrozumienia u dyrekcji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
NB to PB i dlatego tam mam hipotekę i konto:) zresztą na śwetnych warunkach:) a NNW mam w AC:) i wiesz wartość mieszkania jest znaczna jak i ruchomości więc jak na te opcje jakie miałem do wyboru ta jest idealna dla mnie:) Widzisz ja to robię po swojemu, bo wzrostu działalności miałem przez ostatne 6 miechów (licząc obrót miesięczny) na poziomie 300% więc żadne fundusze nie dadzą mi takiego zysku:) gdzie to "indywidualne" podejście do klienta?:P ja mam swój portfel inwestycyjny zrobiony w taki sposób:) najwięcej agresywnie, część zrównoważenie i część bezpiecznie:) a na mój Fundusz Hadgingowy nie powinieneś źle mówić bo to nowe horyzonty C kwadrat.... od compensy sprzedawane jeszcze niedawno przez OVB:P a kolejna sprawa w pytaniach nie pytałeś o konkretne nazwy produktów:) wiesz ja mam głęboko w poważaniu to co piszesz:) Ty masz polewkę?:) ok śmiej się:) nie ma problemu:) obrót mam większy w ciągu miesiąca jak cała Twoja struktura:P dlatego mam na to wyjebane:) i napisałem prawdę co do generali bo jest produktem ovbowskim:D hehehehe. A czas jest:) w biurze przy kawce:) lubię się pośmiać z was biednych doradców finansowych:)))) i z tego jak staracie się wywyższać swoją "wiedzą" :D hehehehe:D No to teraz Panie piękny słucham:) odpowiedziałem na Twoje pytania Ty odpowiedz na moje:) czekam niecierpliwię:) pytania masz powyżej:) i zaraz zobaczymy gdzie Ty masz kredyt hipoteczny:D albo czy stać Cię na PB:D Super Profesjonalny Doradco z OVB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkowa czytelniczka
Ci co tu wszyscy wypisują te bzdury na temat ovb, chyba nie mają co w domu robic ani czym sie zając na zasiłku?, tylko siedziec na necie, pisać bzdury i obrazać innych, typowe polskie beznadziejnie społeczenstwo, brak słow...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignacy ovbowski
Wacel nie chce nic mówić ale Interius cie troszke posprzątał nie uważasz? troszkę wiedzy posiada jak zauważyliśmy a ty pewnie dalej będziesz zarzucał mu jej brak. Jesteś niedouczony.... ....ta - prowadzisz 2 działalności i masz czas odpisywac na kazdy post - sciemniacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefannnnnnn
To czemu ten cały Interius nie odpowie na pytania Wacela???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivandelgado
bo możę już w ovb nie pracuje i nie będzie tych lamusów tak zaciekle bronił? ja już jakiś czas temu napisałem wacelowi żęby sie nie spodziewał że ten koleś mu na te same pytania odpowie, a to dlatego ze ma zryty beret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interrius
Spokojnie panowie, trochę pracowałem, a na weekend trochę prywatnych spraw... Odnośnie wcześniejszej wypowiedzi wacela, jeżeli Nowe Horyzonty ktoś nazywa funduszem hedgingowym, to tak jakby mylić słonia z lampartem :D NNW przy AC ? to pogratulować takiego NNW jak idziesz pieszo oblodzonym chodnikiem, jeździsz na nartach/rowerze, przemieszczasz się innym autem itp - brawo :)) ciekawe czy wiesz od jakiego uszczerbku Axa ci wypłaci odszkodowanie ? :> i że ja jeszcze z tobą muszę rozmawiać na temat finansów... No ale żeby ivan delgado przestał szczekać, to odpiszę... Ważniejsze szkolenia: - Legg Mason - temat: sytuacja na rynku polskim, wykrywanie trendów rynkowych pod kątem analizy fundamentalnej - C-Quadrat - alternatywne metody inwestycyjne/porównanie rynków światowych pod kątem trendów inwestycyjnych - ING TFI - perspektywy i oczekiwania na rynku budownictwa i nieruchomości - Analizy Online - działalność OFE w ostatnich 3 latach - przyjęte strategie i ich ocena, wrażliwość zarządzających na zmiany trendów, perspektywy na przyszłość - ZUS - mechanizmy przekazywania składek emerytalnych oraz zasady naliczania kapitału początkowego - TMS Brokers - warsztaty inwestycyjne, rynek Forex - Signal Iduna - funkcjonowanie prywatnych ubezpieczeń medycznych i zdrowotnych - porównanie produktów na rynku - Generali - szkolenia z zakresu ubezpieczeń majątkowych, wskaźniki szkodowości, funkcjonowanie franszyz, roszczenia, - Uniqa - ubezpieczenia dla małych i średnich podmiotów gospodarczych - o szkoleniach wewnętrznych w OVB z zagranicznymi szkoleniowcami odbywającymi się w Warszawie dla najlepszej kadry managerskiej nie piszę, bo i tak uznacie je za pranie mózgu ;) Egzamin na licencje w KNF - no cóż, kazali nam się przygotować, ale ogólnie jak ktoś jednak się nie przygotował to i tak zdał, inna sprawa, że aby zaliczyć test, trzeba było mieć bodajże 66% poprawnych odpowiedzi, a szkolenia przed egzaminami były pod kątem produktów, które były w testach, aczkolwiek nie ukrywam, że wkurzyłem się, że ja się skrzętnie przygotowałem i zdałem, a co niektórzy po prostu zdali... Moje produkty: 1. OFE Generali, ale nie narzekałbym też na Polsat :) 2. III Filar - Fundusz&Perspektywa, ze składką minimalną, do zwiększenia po 3 latach (zorientowani wiedzą dlaczego ;0), inne formy III filara też preferuję, ale na nie przyjdzie jeszcze czas, a jednak wolę mieć już dziś jeden dedykowany produkt pod tym kątem, którego nie ruszę i już dziś chciałem się zmotywować do odkładania 3. Kredyt - na razie nie jest mi potrzebny, działalność mam kilka miesięcy, więc - jak pewnie nie wiesz - na razie o kredyt nie ma sensu się starać, ale jakbym miał wybrać, to wiem gdzie dzisiaj uzyskać kredyt w PLN na 6,41% (oprocentowanie rzeczywiste, na 100% wartości nieruchomości!!), w walucie też wiem gdzie uzyskać 4,10% (90% LTV) i do tego nie trzeba mieć PB ;) 4. Ub. mieszkania, które wynajmują moi rodzice studentom opłacam ja - ze zniżkami pracowniczymi płacę 190 zł :) Hestia7: - ogień: 280 tyś, ruchomości: 80 tyś, kradzież: 40 tyś, przepięcia: 20 tyś, OC: 50 tyś, Home assistance za free do 6 razy w roku; 5. NNW w Compensie - 40.000 zł od 1%, 24h, RP+Europa+Świat, od 51% wypłacane podwójnie, 87 zł rocznie :) 6. Banki: mBank (ROR + konto biznesowe, utrzymanie bez opłat, karty, przelewy, zlecenia stałe bez opłat) + Polbank z kontem Mocno Oszczędzającym na 5,35% wacel., kredyt na 20 lat na mieszkanie... a może nadpłaciłbyś trochę kredytu, a ty bawisz się w struktury, fundusze i konta oszczędnościowe ? ciekawe... i co jeszcze ci się marzy ? to wszystko się nie trzyma logicznej całości... 300% obrotów z działalności i dalej męczysz się z kredytem ? :D a może napiszesz o ile wzrosły ci też koszty tej działalności ? nie jest to przypadkiem 330% ? a co ? cukrem ostatnio handlowałeś ? masz hipotekę przy private banking ? hehe ;D a to ciekawe... bo prędzej by ci przyznali kredyt odnawialny lub inwestycyjny, a nie hipotekę przy koncie PB (które najczęściej jest kontem firmowym) ivan delgado, może teraz twoja kolej ? też chcesz tak zabłysnąć jak wacel ? fundusz hedgingowy Nowe Horyzonty i NNW przy aucie, do tego hipoteka przy koncie firmowym, a może jeszcze tak jak wacel masz auto w leasingu w swoim PB ? :D hehe ;D pokory i ogłady, a nie o finansach tutaj dyskutujecie, nie macie nic ciekawego do powiedzenia, oprócz wymyślanych historyjek i wyimaginowanych zysków waszych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×