Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość wacel
No nie czytałem dlatego pytam się jak tam są ukryte opłaty?:) na globalu masz płacisz miesięcznie za konto i możesz inwestować w co chcesz od FI po spółki giłdowe bez prowizji:) i powiesz mi może że to jest lipa bo..? bo? bo SF i FI są najlepsze:D Kolego takie pierdolenie że to są najlepsze produkty na rynku wszystkim dawno się przejadło:) ściem i pic na wodę... żeby mieć zysk to trzeba tak koło 60 lat te 200 zł oszczędzać żeby były tam w miarę rozsądne pieniądze... to są własnie produkty dla leni i matołów... którym da się wcisnąć wszystko....lepiej oszczędzać 10 lat do skarpety... a potem kupić sobie jakiś grunt w dobrym miejscu.... i przykro nie czytałem OWU wykupu gruntów:P eheheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluś
dobrze powiedziałeś wacel. ovbowcy to w wiekszości lenie i matoły. szewce bez butów. sami gówno odkładaja bo ich nie stać. robią sobie umowę na siebie, jak im brakuje punktów do awansu, a po miesiącu ją lapsuja i na nowo. zaraz którys mi napisze, że jemu III filar jest niepotrzebny, bo ma emeryturę gwarantowaną z firmy ovb albo dochód pasywny mu się marzy. wyprane mózgi i nic więcej. tylko klientów szkoda i młodych którzy jeszcze nic nie wiedzą, bo budzą się za późno z debetem na koncie i u rodzinki przesrane. prowizja fajna rzecz, ale nie można robić kariery jak ktoś ma do roboty dwie lewe ręce. ogólniak albo w najlepszym wypadku licencjat zaocznie i na inną prace kręcą nosem, bo łatwa kasa się spodobała. zbyt dużo znam ludzi, którzy obudzili się za późno. to nie jest firma dla uczciwych bo góra jest chora i szkoda czasu bo ktoś może mieć dobre intencje przychodzac do firmy ovb i dla ideologii wypruje sobie flaki, a później wpadnie w machinę manipulacji i nie ma odwrotu. znam to dobrze. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego krytykujesz OVB skoro
to nie są ich produkty tylko compensy, generali, hdi, mbank, myślicie że w innych instytucjach doradczych czy multiagencjach ich nie ma??? hehe a jednak są!!!!! rozejrzyjcie się w koło, zbadajcie rynki firm doradczych ich produkty które polecają. Czy ja jako osoba nic nie wiedząca na temat FI sama mogłabym skorzystać z mbanku czy w innej tutaj cytowane instytucji by kupować jednostki ???? podejrzewam że po miesiącu byłabym na dużym minusie. Wymądrzacie się że tyle wiecie ale dzięki komu??? Osoby krytykujące to byli OVB powinniście być tej firmie wdzięczni, że dzięki niej zrozumieliście lub poznaliście rynek finansowy od kuchni!!!!!!! teraz wiecie co jest dobre dla ludzi, ale ja co nie miałam styczności z giełdą i innymi tego typu inwestycjami nigdy bym nie skorzystała z mbanku z inwestowania a dzięki programowi compensy SF mogę a mój doradca czuwa by wszystko było ok. Jestem zadowolona z mojego doradcy, jest uczciwy i wiele mi wyjaśnił i pomógł. Skoro byliście w OVB i zrezygnowaliście to musieliście nieźle kombinować, jesteście tacy irytujący!!!!!!!!!!Dajcie sobie już spokój i zajmijcie się swoja pracą obecną!!!! żebyście tak w rzeczywistości byli wspaniali i mieli takie dobre rady jak na tym forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
żal.pl :) skoro masz takiego cudownego doradcę niech Ci założy konto na globalu i Ci je prowadzi:) ponoć miał Ci znaleźć najlepszą ofertę badając cały rynek finansowy:D heheheh:D SF nie jest najlepszą ofertą:) a doradca z ovb to się tyle zna na FI co osoba po godzinnym studiowaniu FI na google... więc kolego że tak poproszę nie pier.dol głupot:) i co Ci niby pilnuje?:D może mi jeszcze powiesz że co chwile Ci allokację zmienia:D widzisz oferta ovb jest dla półmózgów:) przykro mi że nim jesteś:) i wybacz jeśli Cię to obrazi choć prawda czasem boli;) i wiesz kolego mbank to bank a nie pośrednik finansowy jak ovb:) ja wszystko co wiem teraz wiem fakt dzięki ovb... ale nie dzięki informacjom od nich tylko dzięki temu że tych informacji właśnie tam nie uzyskałem zacząłem się sam dokształcać:) i zrezygnowałem z OVb bo widziałem masę przekrętów:) i nie chciałem dalej tam pracować:) a irytująca jest wypowiedź Twoja kolego :) bo Ty gówno wiesz a się wymądrzasz:) i jeszcze raz z góry przepraszam jeśli Cię obraziłem:) po prostu nazywałem rzeczy po imieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluś
przecież ja nie krytykuję ovb, tylko ludzi, którzy pracują tam i robią wałki, a później wciągają w swoje machlojki nowych pracowników i ich rękami ciągną to na większą skalę. cierpi na tym firma ovb i przede wszystkim klienci, którzy zrażają się do wszystkich agentów. masz szczęście, że masz dobrego doradcę, ale zapytaj go czy spotkał kiedyś oszukanego klienta i czy fajnie sie z nim rozmawiało. w południowej polsce, czyli tu gdzie mieszkam (okolice bielska-białej), mówi się o grasujących agentach ovb. uzyskanie poleceń od klienta, który miał z nimi styczność graniczy z cudem. może to jest tylko jedno biuro czy dyrekcja, ale rynek jest wycięty kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Wacelu sam sobie przeczysz. Kiedyś cudowna uniqa teraz mbank :] a konkretów dalej brak. A komentarze typu OVB ok, ale ludzie którzy tam pracują robią przekręty świadczą tylko o waszej głupocie :] powiedzcie jak wygląda taki przekręt doradcy OVB? Że poleca klientowi np Aspecte gdy ten mu powie że stać go odłożyc 200zł mies aby swoją przyszłość zabezpieczyć? Nie kumam dalej... mówcie sobie co chcecie a OVB dalej będzie górą gdy reszta super doradców powoli się wykrusza :] Open Finans pajacuje reklamami na gg z lokatą 8% na 5 mies (a na dole tysiąc gwiazdek), Finamo na skraju bankructwa a wy się OVB czepiacie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
każdy ma jakiś sposób na biznes. Ja wybrałem sprzedaż produktów finansowych - ja nie muszę się na nich znać - ważne jest żebym umiał te produkty sprzedać i finał! Trzeba jeszcze nauczyć młodych nieokrzesanych pracowników sprzedaży i gra gitarka- kasa leci! A przecież o to tutaj chyba chodzi nieprawdaż wacel i laluś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
nie przeczę sobie:) konkrety też są:) a wałki były, duuużo wałków... i wg Ciebie to świadczy o mojej głupocie?:D hehhe:) ej ovbowcy:) bartek pochwal się lepiej ile jp było w styczniu i ile będzie teraz:D napisz nam trochę konkretów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacelu drogi dziękuję
że pomagasz ludziom przejrzeć na oczy wiesz nie twierdzę że zrezygnuję z OVB i ich pomocy ale chcę sprawdzić oferowane przez Ciebie produkty:) mam jeszcze na "zbyciu" jakieś 200 zł miesięcznie więc zaproponuj mi coś pokaż wszystkie koszta, wady i zalety. Bo wiesz jestem naiwna i głupia i nie rozumiem całego tego FI. Doradź mi taki produkt żebym była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
buhehehehe!! Polecam Super Fundusz :) z Twoich 200 zł będe miał na poziomie gst (na którym byłem przed rezygnacją) prowizji jakieś 800 zł :) więc nie licho okazja:P SU damy na 5000 tys allokację na Best Momentum, Legg Masson i może w budowlańca ING.... tak mi dyrektor kazał choć nie powiedział dlaczego:)) allokacji składek nie musimy zmieniać bo każdy fundusz w bardzo długim horyzoncie inwestowania przynosi zysk:) więc tak... przez pierwsze 3 lata jak zrezygnujesz z opłacania polisy tracisz 100% kasy którą tam wsadziłaś:) czyli 7200 zł:) więc tego nie rób:) umowa jest na 20 lat bo jak wiesz długoterminowe oszczędzanie przynosi zyski:) jest to zasada procenta składanego:) i przez te 20 lat lepiej też nie rezygnuj z tej polisy nawet choćby te 200 zł było Ci potrzebne na insulinę skoro chorujesz na cukrzycę typu pierszweszego:) choć tak naprawdę po 20 latach guzik z tego będziesz miała... od tych 200 zł musisz odjąć koszty SU oraz opłate za prowadzenie rachunku:) najlepiej w tym produkcie oszczędzać ok 60 lat... wtedy wyraźnie będziesz miała jakieś zyski... ile masz lat? 25? ooooo to na 85 urodziny dostaniesz super kase i poszalejesz:D podoba Ci się moja propozycja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacel to jest twoja odpowiedź
poprosiłam grzecznie byś znalazł mi w swojej ofercie program który umożliwi mi inwestowanie bo pisałeś że znasz super inne opcje a ty zamiast mi doradzić wyśmiewasz jesteś chyba niepoważną osobą albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Dalej czekam na propozycję tak ja poprosiłam:-) Pomóż biednej głupiej skorzystać z lepszych propozycji o których tak piszesz. A o SuperFunduszu już się nie wypowiadaj, bo wiem jakie opłaty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha zapomniałam
wspomnieć albo się zapytać u licha skąd ci przyszło do głowy że choruję na cukrzycę!!!!!!!!!!!!! pokazałeś pięknie swój poziom inteligencji pogratulować tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moimi jp się nie interesuj. Pisze z grupą tyle, że mam za co wyżyć. I jak zwykle nie ma od ciebie konkretów. Dowiedziałem się tylko że przekręty były że ho ho i tyle, ale jakie to nie napiszesz. Ściemniaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliksirr
wacel, nie pisz o produktach, bo się tylko błaźnisz... 1) Legg MASSON ? :D 2) Dyrektor doradził Ci taką alokację i nie powiedział dlaczego ? A sam nie wiesz dlaczego ? - Dywersyfikacja walutowa, branżowa i geograficzna oraz dywersyfikacja wśród TFI. Jak nic CI to nie mówi to napiszę, że takie fundusze stanowią wszystko, co powinien mieć dobry portfel inwestycyjny. 3) Jak będzie potrzeba na insulinę to po 2. roku możliwe są wykupy częściowe, więc dostęp do pieniędzy jest możliwy bardzo szybko, nie trzeba czekać 20 lat. Wiesz jak działa wykup częściowy ?? (pokaż mi umowę, gdzie od początku masz dostęp do kasy i brak jest opłat od wykupu całkowitego w pierwszych 10 latach umowy !!) 4) Koszty SU, opłata za prowadzenie umowy - zbrakło wiedzy, żeby napisać coś konkretniejszego - jaka jest ich wysokość ? 5) 85 rok życia ? SF nie może trwać tak długo - pewnie maksymalnego wieku ubezpieczonego nie znasz... Pogratulować wiedzy i tego, że masz czelność wypowiadać się i jeszcze pisać, że się na czymkolwiek znasz ;)) Jak z taką wiedzą doradzałeś klientom, to współczuję im takiego doradcę-leszcza. Wiadomo już dlaczego nie pracujesz. Już może ci podziękujemy za wypowiedzi, bo ośmieszasz się... Czekam na błoto z twojej strony i kolejne przechwałki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dalej czekam
na ofertę od ciebie Wacel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko spoko koledzy. Wacel na pewno ma jeszcze jakiegoś asa w rękawie ;p Po drugie wacelu zrozum, że nawet jeżeli w twojej słowackiej strukturze coś było nie tak ( w co niezbyt wierze) , to nie znaczy że reszta struktur jest tym zarażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulcik
kolega eliksir ma racje co do super funduszu, wszystko sie zgadza co powiedzial ale to 10 lat jest przy ofercie gdzie trzeba odkladac minimum 600zl miesiecznie a do tej kwoty calkowity wykup bez oplat jest mozliwy po 20 latach :) ale co tam jak po 2 juz mozesz robic czesciowy co kosztuje 20zl tylko :) i oplaty sa naprawde bardzo niskie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulcik
o sorki plus ma składke od 500zl moj błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
hehehehe jesteście niesamowici:) poważnie:) piszecie o moim poziomie inteligencji?:) a sami jaki prezentujecie?:) wam można mówić że gówno jest gównem a wy będziecie mówić że to mus czekoladowy i jeszcze ze smakiem będziecie zajadać:) :D bartuś Ty nie bardzo wierzysz hehehe no spoko spoko a jak te ten dział inwestycji klienta na centrali?:) działa dalej?:) ja o przekrętach pisałem kilka stron temu i nie chce mi się tego pisać jeszcze raz:) a i tata mojego kolegi jeszcze z ovb ma teraz chyba 73 lata i ma SF:) jak będzie trzeba to do tego Pana mogę dać wam numer żebyście zobaczyli choćby ten przekręt:) ZAŁOŻYLI 70 LETNIEMU CZŁOWIEKOWI SF! NA 20 LAT!!! DEBILE Z OVB! POZDRAWIAM DR MIGACZA! 509700661 ZADZWOŃCIE DO NIEGO I SIĘ ZAPYTAJCIE! a i koleżanko RIII (pewnie od dwóch lat) nie jestem doradcą:) nie mam uprawnień do tego żeby Ci cokolwiek doradzić:) a jak jesteś głupia to bardzo mi przykro:) przyjdzie ovbowiec i zgarnie na Tobie prowizję:P jesteś na to skazana:) i pokaż mi gdzie pisałem że znam super inne opcje?:D a cukrzyce zawsze możesz mieć;) to jest choroba wieku starczego:) człowiek inteligentny potrafi zobaczyć bagno w którym jest i z niego wyjść:) a osoby które raczej inteligencją nie grzeszą brną w to bagno ciągnąc innych za sobą i nie mając swojego zdania powtarzają tylko wyświechtane regułki nauczone od swoich przełożonych:) dlatego ovba bardzo łatwo poznać :D Noooo bartuś co jest?:) no powiedz ile JP piszesz:) przecież zarabiacie tam takie grube pieniądze ponoć:D ja pisałem z grupą po 2 tys miesięcznie:) historycznie osobistych jp miałem po 3 latach 14.000 :) do eliksir Tak kolego było:) nikt nie mówił dlaczego:) a skąd miałem to wiedzieć na RI albo RII? oo czyli na ślepo wybrałem dobre fundusze;D jestem doradca ovb na 5 plus;) i ile tego wykupu mogę zrobić po 3 latach?:)i kolego są takie możliwości odkładania pieniędzy tylko że nie na kapitałówce najlepszej na świecie jaką jest SF:) ani inne tego rodzaju opcje do wyciągania kasy z klienta! i w dupie mam jaka jest wysokość opłat... nie zajmuje się tym... zresztą i po Twojej wypowiedzi widać że SF jest Ci obcy:P hehehhehe sam się zbłaźniłeś:) wykup po 2 roku? znasz ten produkt bardzo dobrze:) doradco ovb:D i kolega niżej to samo:D mam z was taki polew że szok:) wiem że SU ściąga dużo kasy bo ok 30 zł plus 8 zł opłaty za prowadzenie konta... a co do 5 to chodziło mi o to że ten produkt wcześniej nie daje rewelacyjnych efektów w oszczędzaniu..... dopiero po 60 latach jest tam sensowna kasa z 200 zł.... i nie przechwalam się bo niby czym?:) mogę być leszcze kim chcesz, ale nie muszę się błaźnić przed ludźmi jakim to bogatym doradcą nie jestem a w portfelu 5 zł:D i jeździć oplem kadetem rocznik 90;) przechwalasz to się Ty... bo wystarczy jechać na gst seminarium i pogadać o produktach z kierownikami oddziału:D albo z przyszłymi kierownikami oddziału:) Ci to mają wiedzę!:) jesteście dla mnie bandą debili idiotów i pozerów:) ale spoko to tylko moje zdanie które nie zmieni tego że dalej będziecie ludzi nakręcać na SF:) (bo nic innego nie sprzedajecie, SF jest dobre dla każdego!). Jestem szczery a jeśli was to obraża to przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacel nie obrażaj mnie
"a i koleżanko RIII (pewnie od dwóch lat) nie jestem doradcą nie mam uprawnień do tego żeby Ci cokolwiek doradzić a jak jesteś głupia to bardzo mi przykro przyjdzie ovbowiec i zgarnie na Tobie prowizję jesteś na to skazana i pokaż mi gdzie pisałem że znam super inne opcje? a cukrzyce zawsze możesz mieć to jest choroba wieku starczego" nie jestem pracownikiem tej firmy tylko klientem wcześniej pisałeś o jakimś globalu czy też mbanku zaledwie strona wcześniej, wspominałeś że jesteś związany z rynkiem finansowym, więc pomyślałam logicznie że jesteś doradcą, bo tak dobrze znasz produkty więc spytałam się o propozycję oszczędności 200 zł miesięcznie w inny sposób niż SF a ty znowu nie podałeś konkretów tylko jakieś obelgi kolego zastanów się na słownictwem, widzę że na siłę chcesz udowodnić coś co jednak nie jest dla ciebie znane bo nie umiesz podać dokładnie innych opcji o których rozpisujesz się, same poszlaki bo gdzieś dzwoni ale nie wiesz w którym Kościele. Przestań mnie obrażać. Do Panów z OVB właśnie Wacel udowodnił swój poziom. Dużo gada ogólnikowo, obraża a jak ktos chce szczegółów to najlepiej wykręcić się że nie jest doradcą:D buahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urgen+t
Wacel PODAJ KONKRETNIE JAKI PRODUKT JEST LEPSZY!!!!!!!! -bo jak narazie to nie popisałeś sie niczym konkretnym specjalnie przeczytałem wszystkie posty bartestg i nigdzie nie znalazłem żeby on się gdzieś przechwalał zarobkami, więc ciekaw jestem dlaczego mu to zarzucasz??? cienki z ciebie gość bo tylko najeżdżasz, obrażasz a jak cie ludzie proszą o konkrety to nigdy w swoich postach nic o nich nie napomkniesz:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nigdy nie pisałem o moich zarobkach, ale może teraz zaspokoje troche wacelka. Jestem KOD od ponad roku. Sam pisze po 200-400 jp w miesiącu co jak dla studenta daje niezły zarobek. Z grupą mam dużo więcej i niedługo będę się przymierzał do KO. Może też niedowiarkom powiem jak moja kariera wyglądała... , skończyłem technikum ekonomiczne, teraz studiuje, zacząłem w grudniu 2008 na KOD awansowałem w kwietniu 2009, w tym samym miesiącu otworzyłem własne biuro i do dziś działam sobie spokojnie w moim 50 tysięcznym mieście i okolicy. Nie mam bogatej rodziny ani wielkich kontaktów znajomi skończyli mi się już po 2 miesiącach i od tej pory obsługuję obce osoby ale również i firmy. Jakoś nie zauważyłem żeby OVB mnie w jakiś sposób oszukało. Klienci są zadowoleni, prowizje się zgadzają więc nie wiem o co tu płacz tłumu. Mam dużą satysfakcję gdy przychodzą do mnie klienci wzburzeni podwyższaniem składek i miganiem się od odszkodować przez PZU które ma biuro piętro podemną a ja daje im to czego chcą czyli konkretne produkty partnerów OVB prazy okazji obsługując ich kompleksowo. Analiza-->doradztwo-->serwis. Czy jakaś firma da mi większe możliwości rozwoju niż OVB? Bez jeszcze ukończonych studiów mógłbym conajwyżej pójść na staż do sporzywczego za 600zł więc sory, ale wolę się wybić. Nie powiem ci tylko skąd jestem bo jest tylko 1 biuro w moim mieście i moi pracownicy zaraz by mnie rozpoznali. Ale co bym się nie naprodukował to wacel i tak wie swoje. Powiedz mi do holery co jest nie tak z którąkolwiek z firm której produkty sprzedajemy że nazywasz OVB oszustami? Przykład z ty 70-letnim dziadkiem jest wprost debilny bo wiek osoby wstępującej w SF to max 55 lat więc sama Compensa zablokowała by taką polisę nawet DK tu nic nie zdziała i teraz widać kto tu ściemnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory, od prawie roku jestem KOD w kwietniu będzie rok, literówka (bo mi zaraz kłamstwa zarzucą :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacel ucichł
hehe pewnie znowu zastanawia się nad kolejnym zarzutami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
hehehe:) compensa za tą umowę nie wypłaciła prowizji:) ale umowa jest nadal 20 letnia:) więc nie jest to oszutwo?:) mówie jak będzie trzeba do załatwie numer do tego Pana który tą umowę ma:) heheh:D a gdzie ja mu zarzuciłem że dobrze zarabia?:D wszyscy się ovbowcy chwalą że kupe kasy zarabiają;) to było do ogółu:P no tak trudno się było domyśleć;) konkrety i tak dalej pisałem kilka stron wcześniej i nie chce mi się powtarzać:) konkretny produkt który jest lepszy?:) moim zdaniem lepiej pobawić się forksem :) i nikt mnie o konkrety nie prosi:) zobacz jak Ty napisałeś "PODAJ KONTRETY" :P hehehe:) SF, FI i inne tego typu kapitałówki to to samo jak sprzedaż filtrów do wody na zasadzie odwróconej osmozy (ostatnio był u mnie komiwojażer z jakiejś firmy), niby zdrowe, niby potrzebne a cholernie drogi... gość udowadniał mi że nawet woda w butelkach jest niezdrowa:D to samo jest u was... domyślcie się sami o co mi chodzi:) Bartuś a co z tym działem inwestycji klienta?:) działa jeszcze?:) ok 21 lat:) i jesteś doradcą który ma wiedze i doświadczenie w tej dziedzinie:) mhm:) w 6 miesięcy KOD?:) i stać Cię na swoje biuro? na KOD??? stary to Ty piszesz chyba z 5 tys jp miesięcznie.. i czyżby to była struktura z krosna?:P od Pani dr Lidi?:P i skoro by Cię rozpoznali to co to za problem?:) przecież nie masz się czego wstydzić:) u nas był jeszcze przed analizom był rynek finansowy:D i przez pierwsze 2 lata symulacje robiliśmy w exelu:D taka ściema że szok:) (jak przyszedłem do struktury w krk to juz tam robili symulacje w exelu) Widzisz a ja jestem pewien że nikt do Ciebie nie przychodzi:) ale napewno chciałbyś żeby tak było:) i czy w pzu oc nie jest konkretnym produktem? wszystkie produkty po za ovbowskimi są złe! jak chcesz przyjacielu zawsze mogę wpaść do Twojego biura na kawkę:) wiesz wolę się miło zaskoczyć (że w ovb pracują naprawdę porządni 21latkowie z dużą wiedzą) jak boleśnie rozaczarować. Herbalive, Novision, HMI, Monaviu każdy MLM daje Ci takie szanse:) PFM z sącza:) oni np mają duuuużo lepsze warunki pracy jak w ovb, wyższe prowizje, do tego dotacje unikjne, pożyczki unijne, kredyty bankowe:) więc możliwości masz dużo:) nie, nie pisałem że jestem związany z rynkiem finansowym:) dalej świadczy to o Twoim niskim IQ:) nie miałaś w szkole pewnie na polskim czytania ze zrozumieniem:D hehe:) a ogólników nauczyli mnie mówić w ovb;) i doradcą nie jestem:) nikt piszący na tym forum nim nie jest:) i koleżanko jak jesteś tak leniwa że sama nie chcesz sobie poszukać albo porównać chociaż innych możliwości oszczędzania to żal.pl mi Ciebie:) P.S czy sprzedajecie jeszcze Nowe Horyzonty? Mogę się pomylić ale to jest ten produkt z C kwadratu który rozprowadza compensa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WACEL TUTAJ IQ nic
ma do gadania mówisz o lepszych opcjach, byłes pracownikiem OVB poznałeś dzięki nim rynek finansowy, na co zwracać uwagę itp. na pewno też dużo czytałeś dokształcałeś się w tym temacie. Wiesz co dobre, jak inwestować więc masz znajomość tego rynku dlatego poprosiłam o pomoc, mbank owszem czytałam ale nie znalazłam tam żadnego OWU tylko streszczenie tego. O globalu nie wiem gdzie szukać może jakiś link. Co z tego, że założę tam konto i zacznę wpłacać skoro nie wiem jeszcze jak wybierać jednostki itp. które są dobre, dlatego może na początek mi pomożesz. A co do "KONTRETY" literówki każdemu się zdarzają :-) widzisz znasz te wszystkie programy jak pomnażać kasę, podziel się ze mną tą wiedzą:-) mój mail jasikl@o2.pl i już nie krytykujmy się na tym forum. Przepraszam za wcześniejsze ataki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los smiechos
kolego wacel, bartuś dalej zabija ludzi smiechem uzywajac tekstów ze w ovb działa ten jakze magiczny dział? hehehhehe załosni ovbovcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaKOKOjambo
Kolego "los smiechos". Śmiać to się można z Ciebie. Nad postem Wacela masz wypowiedź bartka. Wystarczy to przeczytać ze zrozumienie i będziesz miał swoja odpowiedź. Więc po co te durne pytania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex pracownik
Nikomu nie polecam tej firmy !!! Zarówno osobą chcącym się tam zatrudnić jak również osobą które chcą ulokować tam pieniądze. Pracowałem w tej firmie i wiem jak trudno wyrwać od nich pieniądze, jeszcze nie dostałem wynagrodzenia za umowy z lipca 2009, kolega jak sie wykłócił to dostał ( za umowę zmiany ofe 13 złotych) śmiech na sali, gdzie na paliwo i telefony wydał 3 razy tyle ! Zaś kolega który ulokował pieniądze chcąc je wyciągnąć walczy już ładnych kilka miesięcy i nic !!! Wiecznie brakuje czegoś, jak nie podpis to PESEL który dawał już ze 2 x co najmniej, to coś innego.... Złodzieje i oszuści ;] Ryją łeb jak "Amway", dorabiają się dyrektorzy i kierownicy, którzy utrzymują się z prowizji pracowników najniższego szczebla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nazbierało się tego :D Jak będę miał chwilę to chyba nawet wrócę do dyskusji... w sumie jedyny w miarę sensownie wypowiadający się do wacel bo na reszte buraczków krzykaczy jak ten powyżej szkoda czasu ;] Generalnie jak się już tak przyczepiliście SF to powiedzcie dlaczego uważacie że opłaty w nim są drogie? SF stworzony jest nie dla wielkich inwestorów takich jak np wacel. Bo tacy ludzie faktycznie będą sobie inwestować samemu i będą nawet na tym coś zarabiać. Ale my nie odwiedzamy tylko samych zamożnych i obeznanych klientów. SF jest dla ludzi którzy nie mogą sobie pozwolić na wielkie inwestycje, ale którzy chcą faktycznie zabezpieczyć swoją przyszłość. I moim zdaniem w ciągu 20 lat spokojnie da się to osiągnąć. Wacel twierdzi że po 60 latach będzie tam konkretna kwota... i ma racje będzie i to bardzo konkretna :) Ale "konkretna" to w tym przypadku pojęcie względne. My nie robimy z ludzi średnio i mniej zamożnych milionerów... bo się kuźwa nie da :) No nie oszukujmy się.... My im pomagamy uzbierać kapitał na tyle duży, że nie obniżą standardu życia na emeryturze, a wręcz mogą go podwyższyć. Wacel ma dobre argumenty ale mówi niestety nie na temat ;) Jest XXX rozwiązań lepszych od SF, pewnie... ale nie dla każdego :) Nie każdy może pozwolić sobie na wkład 20tys albo innej podobnej kwoty jednorazowo itd itp. SF to produkt elastyczny i dla mniej zamożnych klientów. Jeśli ktoś mi powie że lepiej zarobią na lokacie czy koncie oszcz to niech się solidnie rozpędzą i pierdolną w ścianę centralnie czółkiem ;) I życzę im powodzenia w leczeniu i oszczędzaniu. I wy tu pitu pitu a ja w tym czasie i setki innych pracownikow OVB obsluzylismy kolejnych klientów, którzy są zadowoleni i którzy polecili nas dalej... I co byście nie gadali i nie tworzyli na tym forum to my pracujemy dalej :) Musicie sie z tym pogodzić że u nas klienci są zadowoleni.... za co pieniaczy, konkurencje i innych pajaców przepraszamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×