Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Stefan Niesiołowski Cover
A jeszcze jedno, moje słowa : "" karykaturalne bałwochwalstwo na pokaz "" podtrzymuję , dodając iż tyczy się to pewnej grupy osób z firmy , które manipulują nowo rekrutowanych nie do końca prawdziwym obrazem pracy. Oraz nieprawdziwym obrazem możliwości szybkiego wzbogacenia. Bo jak jest napisane "" PO CZYNACH ICH POZNACIE "" , a nie po gadaniu o frazesach. Mnie rekrutował D.O. roztaczając wizję milionów w kilka miesięcy , a sam jak potem zobaczyłem nie miał nawet biura , a jeżdził 15 letnim samochodem bardzo podłej klasy i niskiej marki. Bo nie powiedziałbym nic , gdyby to był jakiś szlachetny wóz , nawet 15-letni. I to jst dla mnie bałwochwalstwo.To długi temat , a ja mam zaraz też spotkanie. Odezwę się z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Niesiołowski Cover
Owszem kamilu idź , może zyskasz tak jak ja , bo chociaż już nie jestem , to dużo zmieniło się w moim działaniu pod wpływem OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tu sie nie zgadza
witam, coś tu chyba sie nie zgadza byłam tydzień temu na rozmowie kwalifikacyjnej w ovb w Opolu od razu zaznaczam, że czytałam wcześniej forum i myślałam że ta rekrutacja to jak sami piszecie pic na wode i każdego przyjmą, tymczasem ku mojemu zdzwieniu młody kierownik(mysle ze miał z 24 lata) pytał się mnie z wiedzy na temat ubezpieczeń społecznych (bo jak tłumaczył to ważne przy robieniu analiz), finansów, reformy emerytalnej, wogóle nie przygotowywałam się z tych tematów i moja wiedza wypadła słabo. ogólnie atmosfera była jednak miła, na koniec kierownik powiedział, że zadzwoni do mnie z decyzją za 2 dni. po 2 dniach pewna siebie odbieram tel i słyszę niestety pani kwalifikacje,doświadczenie nie są wystarczające do pracy jako doradca.... mam 26 lat wykształcenie wyższe , byłam pewna że sie dostane skoro przyjmują"małolatów" a tu niemiła niespodzianka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tu sie nie zgadza
witam, coś tu chyba sie nie zgadza byłam tydzień temu na rozmowie kwalifikacyjnej w ovb w Opolu od razu zaznaczam, że czytałam wcześniej forum i myślałam że ta rekrutacja to jak sami piszecie pic na wode i każdego przyjmą, tymczasem ku mojemu zdzwieniu młody kierownik(mysle ze miał z 24 lata) pytał się mnie z wiedzy na temat ubezpieczeń społecznych (bo jak tłumaczył to ważne przy robieniu analiz), finansów, reformy emerytalnej, wogóle nie przygotowywałam się z tych tematów i moja wiedza wypadła słabo. ogólnie atmosfera była jednak miła, na koniec kierownik powiedział, że zadzwoni do mnie z decyzją za 2 dni. po 2 dniach pewna siebie odbieram tel i słyszę niestety pani kwalifikacje,doświadczenie nie są wystarczające do pracy jako doradca.... mam 26 lat wykształcenie wyższe , byłam pewna że sie dostane skoro przyjmują"małolatów" a tu niemiła niespodzianka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Niesiołowski Cover
trafiłaś widać na kogoś , kto ma już serdecznie dość uczenia abnegatów finansowych , a oprócz tego poważnie podchodzi do tej pracy i nie ma zamiaru przerabiać tłumów. To dobrze , że trafiają się w końcu osoby , które poważnie traktują tę pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosław Sikorski
Dzięki Stefan, że jesteś ze mną, bo chyba niczego się nie dowiem. Chyba będę musiał pogonić tego pana Dyrektora, bo jak ma mi szukać kredytu jakiś "niedorobiony koleś" to obawiam się, że zamiast konsolidacji będę miał bankrutację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluś
Radek jeżeli spotkałeś jakiegoś ovbowca z tego biura to podziękuj jak najprędzej, bo to na "stówę" ktoś z dyrekcji państwa N, o której możesz sobie tutaj sporo poczytać. głównymi partnerami tych pracowników jest KRUK S.A. lub POŻYCZKI CHWILÓWKI ew. PROVIDENT. wiem co mówię. jeżeli podpuszczasz, to fajny żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawratceniec :D:D
hehe no tak od Nawratów... siła złego... słyszałem ze niezłe chocki klocki sie u nich dzieję ale sam nie potrafię potwierdzic... a tak to ratujcie drzewa http://masu.posadzdrzewo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani wyżej
ostatnio też byłam na rozmowie w opolu i chyba też ta sama osoba mnie rekrutowała, podczas rozmowy zapukał kolejny kandydat, jakiś małolat w dresie itp, gdy ten "chyba " kierownik go zobaczył , przeprosił mnie i wyszedł na chwile do niego , powiedział mu: " że aby uczestniczyć w rekrutacji wymagany jest tak jak wspominałem panu elegancki strój" i że chlopaczek się nie dostosował to ten kierownik od razu powiedział że nie ma szans na prace w ovb i chłopaczek smutny sobie poszedł.. niestety ja po II-iej rozmowie kwalifikacyjnej po 2 dniach dostałam telefon, że nie przeszłam do trzeciego etapu;/ na drugą rozmowe musiałam już czytać jakas ustawe o ubezpieczeniach społecznych, pytał mnie o m.in gwarancje skarbu państwa i jakies tam jeszcze inne rzeczy nie pamietam juz ;p czy w innych miastach łatwiej sie dostać do ovb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluś
jasne, że łatwiej. w bielsku-białej, ale pytaj o biuro przy ul. mickiewicza, tam biorą nawet bez średniego wykształcenia. na cechowej już trochę trudniej. jak nie masz za daleko z opola, to dawaj do bielska-białej. spiszesz trzy polisy i w lipcu będziesz kierownikiem bez problemu. jak nie masz średniego to puszczą papiery na siostrę albo ciotkę. pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość festyn w chałpie
wy fest mocie zryte po garach . najezdzacie na ovb a pewnie sami lepsi nie jestescie . do pana nawrata nie mam nic bo mnie duzo nauczyl przez ten niecaly miesionc a pozatym jest bardzo przystojny i z klasa a przedewszystkim inteligentny. ! Ostatnio dostalam pierwszom wyplate i jestem zadowolona bo nigdy wczesniej nie zarobilam 1000 zlotych . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluś
co do wyglądu pana nawrata też uważam, że nie można mu nic zarzucić. przyznaję, że jest przystojny, inteligentny i ma dobry gust - zwłaszcza jeśli chodzi o kobiety i samochody. pierwsza klasa. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik z klimatyzacją
Zapraszam na wczasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie aż mnie skręca jak to czytam pan N nie jest ani inteligentny ani błyskotliwy a po jego żonie widać że nawet gustu mu brak niszczy wszystko i wszystkich a chwilówki to u nich norma powinni go już dawno wywalić na zbity pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Niesiołowski Cover
Witam. Odczep ty się wieśniaku od pana N. Cóż ja takiego złego ci zrobiłem , że wszystko na pana N. A jaka żona ??? Ja jestem homosiem , bo taki jest teraz trend w modzie !!! No i ja nie mam żony tylko mam męza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluś
Ty misiu, to na sto procent masz małego wacka. Najpierw czepiałeś się Piotrka Ł, teraz Nawratów. Ciekawe co Ty sobą prezentujesz ciulu złamany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający się z ciekawości
kochani ja miałem do czynienia z Panami Markiem i Marcinem Zielenie..... żeby nie używać nazwisk ale dwóch dyrektorów krajowych syn i ojciec :) co sądzicie o tych panach :) tak z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluś
ogólnie zieleniewscy są w porządku, chociaż podobno każdy ma "swoje za uszami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluś
ja uważam, że zieleniewscy są w porządku. chociaż podobno każdy ma "swoje za uszami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty laluś ciulu złamany !!! odwal się mój wacek ma się dobrze gdybyś z nimi pracował tak jak ja do dziś z N pracuję to byś tak nie pie... u nas w strukturze same buraki i wszyscy mają papiery na ciotki lub braci takie klocki więc bujaj się ....bo szkoda na takich jak ty słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty laluś ciulu złamany !!! odwal się mój wacek ma się dobrze gdybyś z nimi pracował tak jak ja do dziś z N pracuję to byś tak nie pie... u nas w strukturze same buraki i wszyscy mają papiery na ciotki lub braci takie klocki więc bujaj się ....bo szkoda na takich jak ty słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty laluś ciulu złamany !!! odwal się mój wacek ma się dobrze gdybyś z nimi pracował tak jak ja do dziś z N pracuję to byś tak nie pie... u nas w strukturze same buraki i wszyscy mają papiery na ciotki lub braci takie klocki więc bujaj się ....bo szkoda na takich jak ty słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamykowa
co sądzicie o ovb z krakowa? biuro przy ul wadowickiej... ponoć to jakaś gałąź ovb ze słowacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gałąź Dawidowa
Tak ten odłam pochodzi od Dawida Koresha z jego sekty , która zeszła do podziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyllllda
Do Kamykowa, to rzeczywiście gałąź ze Słowacji od świętej pamięci Pana Palesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gałąź Dawidowa
Tak ten odłam pochodzi od Dawida Koresha z jego sekty , która zeszła do podziemia. Nie wierzysz ? Zadzwoń do Mietka z Tychów. tel. 505-568-157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gałąź Dawidowa
Tak ten odłam pochodzi od Dawida Koresha z jego sekty , która zeszła do podziemia. Nie wierzysz ? Zadzwoń do Mietka z Tychów. tel. 505-568-157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluś
misiu. ja nie jestem ciulem złamanym, to ty nim jesteś. i na dodatek masz małego wacka. a skoro nadal pracujesz w tej słynnej dyrekcji, to pewnie nie masz też jaj. pozdro. pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy sobie szczerze jak wygląda praca w OVB;) Jest to sama sprzedaż produktów ubezpieczeniowo- finansowych. Ludzie nie muszę mieć ukończonych studiów, ani sami inwestować, aby tam pracować. Na dodatek muszą postawić się za ekspertów, sami wybierają fundusze dla klientów( nie inwestując). To jest totalna porażka. Na dodatek polisy inwestycyjne( Unit Linked) jakie sprzedają są najsłabsze w kraju. Podsumowując: Pracownik: Praca polega na sprzedawaniu polis osobom najbliższym, braniu od nich poleceń i trafiania do jak największej liczby ludzi. Tak jak pisałem są to najsłabsze produkty inwestycyjne na naszym rynku. Na dodatek pozostawiają was bez opieki. Przychodzi kryzys i wszyscy, którzy założyli u was polisę tracą 50-70% swojego kapitału(można tego uniknąć uciekając w fundusze bezpieczne). Ale niestety nikt nie dostanie takiej informacji. Do młodych ludzi: Nie psujcie sobie swoich kontaktów na starcie, ponieważ naprawdę nie warto;) Klient: Odradzam korzystanie z ich usług. Żadnej opieki, słabe produkty oraz w większości doradcy, którzy sami nie inwestują ani nie mają wykształcenia pokrewnego. Inwestować w przyszłość trzeba i to za pomocą Unit Linków( emerytura, wykształcenie dzieci, inne marzenia materialne)- dostały wiele nagród za produkt zaspakajający najwięcej potrzeb. Małymi kwotami można uzbierać ogromny kapitał. Natomiast nie takimi produktami, nie z taką opieką takich doradców. Wybranie takiego produktu jest decyzją na całe życie. Zadbajcie o to, aby doradca pokazał wam kilka rozwiązań, sprawdźcie przynajmniej u 2och doradców, zapytajcie o jego wykształcenie, doświadczenie w inwestowaniu. A najbardziej odpowiednim doradcą, będzie doradca posiadający certyfikat EFG wydawany przez Europejska Akademie Planowania Finansowego, uprawniający do pracy jako doradca w całej Europie. Listę doradców można sprawdzić na stronie Akademii. Pozdrawiam i życzę każdemu sukcesów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy sobie szczerze jak wygląda praca w OVB;) Jest to sama sprzedaż produktów ubezpieczeniowo- finansowych. Ludzie nie muszę mieć ukończonych studiów, ani sami inwestować, aby tam pracować. Na dodatek muszą postawić się za ekspertów, sami wybierają fundusze dla klientów( nie inwestując). To jest totalna porażka. Na dodatek polisy inwestycyjne( Unit Linked) jakie sprzedają są najsłabsze w kraju. Podsumowując: Pracownik: Praca polega na sprzedawaniu polis osobom najbliższym, braniu od nich poleceń i trafiania do jak największej liczby ludzi. Tak jak pisałem są to najsłabsze produkty inwestycyjne na naszym rynku. Na dodatek pozostawiają was bez opieki. Przychodzi kryzys i wszyscy, którzy założyli u was polisę tracą 50-70% swojego kapitału(można tego uniknąć uciekając w fundusze bezpieczne). Ale niestety nikt nie dostanie takiej informacji. Do młodych ludzi: Nie psujcie sobie swoich kontaktów na starcie, ponieważ naprawdę nie warto;) Klient: Odradzam korzystanie z ich usług. Żadnej opieki, słabe produkty oraz w większości doradcy, którzy sami nie inwestują ani nie mają wykształcenia pokrewnego. Inwestować w przyszłość trzeba i to za pomocą Unit Linków( emerytura, wykształcenie dzieci, inne marzenia materialne)- dostały wiele nagród za produkt zaspakajający najwięcej potrzeb. Małymi kwotami można uzbierać ogromny kapitał. Natomiast nie takimi produktami, nie z taką opieką takich doradców. Wybranie takiego produktu jest decyzją na całe życie. Zadbajcie o to, aby doradca pokazał wam kilka rozwiązań, sprawdźcie przynajmniej u 2och doradców, zapytajcie o jego wykształcenie, doświadczenie w inwestowaniu. A najbardziej odpowiednim doradcą, będzie doradca posiadający certyfikat EFG wydawany przez Europejska Akademie Planowania Finansowego, uprawniający do pracy jako doradca w całej Europie. Listę doradców można sprawdzić na stronie Akademii. Pozdrawiam i życzę każdemu sukcesów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×