Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Majkel Daglas
hehehe yamamoto - zajebista wypowiedź:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe wole zostać anonimowy z prostego względu, jakby moi byli pracodawcy się dowiedzili kim jestem to bałbym się o siebie:) mojemu koledze dwóch pijanych dyrektorów wpadło na mieszkanie w krakowie o 2 w nocy i chcieli go lać... 3 dni wcześniej złożył wypowiedzenie z pracy w ovb po 3 latach... więc zostane anonimowy:) hehe widzicie jak to jest z ovb już kiedyś prosiłem kogo kolwiek o wklejenie listy rankingowej:) pochwalcie sie ile jp robicie na miesiąc ovbiaki;> każdy przecież zarabia krocie w tej firmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
nie napiszą bo sie wstydzą.jak sekta trzymaja wszystko w tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
na moje pytania ovb-owcy nie odpowiadaja. Widocznie sa za trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleoog
widocznie mają cie za idiotę, co po tonie twoich wypowiedzi nie trudno wywnioskować, trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
po twojej wypowiedzi widać że jesteś wieśniakiem i pracujesz w ovb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
ja też jestem bucem , kanalią i burakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rae
OVB to niaciagacze - zarowno ludzi jak i pracownikow. Ci ludzie biora kazdego naiwniaka do pracy, a jak ktos ma lepiej poukladane w glowie to jest juz dla nich zagrozeniem (bo nie bedzie tyral na przelozonych). Szkolenie to pranie mozgu: facet biegal po sali, skakal na stoly i krzyczal teksty w stylu: Kto nie chce zarobic na samochod jest frajerem. Frajerzy wyjsc z sali! Teksty o dykcji i kulturze osobistej to jakis zart. Jeden kiero notorycznia smarka tam w rekaw. Inny co chwile spluwa na ziemie. Ludzie maja tam brud za pazurami jakby z pola dopiero co zeszli. Dykcja? moja kolezanka, ktora tam do dzis pracuje mowi: czemu nie przyszles na spotkanie, albo: mowiom o nas zle rzeczy. Ludzie, unikacje jak ognia nie dajcie sie wciagnac w ta piramide i bande kretynow. Doradca klienta to u nich tak jak konserwator powierzchni plaskich, brzmi ladnie ale praca do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tellllll
Ja byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej, ale mnie do siebie nie przekonali. Pierwsze było pytanie czy jestem bezrobotna zarejestrowana, bo bezrobotnych nie zatrudniają. w trakcie rozmowy stwierdziłam, że nie do końca jestem przekonana co do firmy i wyjazdu szkoleniowego i że za niego mam płacić. O płatność powiedzieli, że nie muszę płacić jeżeli im podam pięć nazwisk i nr telefonu moich znajomych i oni przyjdą na rozmowę do nich to ja wyjazd mam za darmo, kpiny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
ej piszcie od razu z kim i w jakich miastach mieliście te rozmowy. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleoog
typie, wyobraź sobie, że nie pracuje w ovb. ale ty jesteś widocznie za tępy żeby to zrozumieć - myślisz, że wszystko jest czarne lub białe, prosta istoto ? nie jestem zwolennikiem ovb, ale tym bardziej nie jestem zwolennikiem takich zwyrodnialców jak ty, bo debilizm i chamstwo boli mnie bardziej niż doradztwo tej pseudo-firmy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
Ci co pracują w ovb myślicie ze będziecie zarabiać góry pieniędzy,BZDURY!!!!!! teraz jeszcze ponaciągacie ludzi którzy nic o was nie wiedzą lub są niewyuczeni. ale większość skorzystała z waszej usługi bo chcieli pomóc bliskim którzy zaczynali w ovb!!!!!!!!!ale od 14 lat wyrasta mam pokolenie komputerowców a siła internetu zniszczy was samych.NIE BĘDZIECIE MIELI KLIENTÓW więc zaczniecie mniej zarabiać,co spowoduje że wasza firma skurczy się i nikt tam nie będzie chciał pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Oczywiście firma ta przetrwa jak szarańcza wyemigrujecie do krajów zacofanych ale PRZYNAJMNIEJ NIE BĘDZIE WAS TUTAJ no może nieliczni zostaną ale będą jak szczury NIEZAUWAŻALNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenujące OVB
Nie warto pakowac sie w OVB. Bylem chyba zauroczony, nasluchalem sie samych pozytywow, dowiedzialem sie ze warto byc INTELIGENTY a nie MADRY..?( co za Kretyn z tego tzw. "D.K-jowego" - wtedy byl jeden i syna. Zaden z nich nie ma wyksztalcenia odpowiedniego). No Masakra, nie mam wyksztalcenia ekonomicznego, kompletnie nie znam sie na finansach, lokatach. Jestem medykiem:) Oczywiscie nie stanowiło to dla nich problemu. Byly jakies szkolenia, wyjazdy,nawet szkokenie w Warszawie- ale to wszystko tylko sciema, a do szkolenia nie bylo w ogole podobne. raczej jak zrobic ludziom wode z mozgu. Teraz mi wstyd, czuje się glupio w obecnosci ludzi ktorym chcialem wcisnac jakis shit, ale widocznie byli nie tylko madrzy, ale takze inteligentni i nie dali sobie wcisnac tego gowna. HURA!! Ludzie pracujcie tak, byscie nigdy nie musieli sie wstydzic. poza tym szukajcie pracy z przyszloscia.. AKWIZYTOROM MOWIMY NIE!! PS. Dlaczego znikaja biura OVB z Wrocławia? czy biuro z feniksu dalej funkcjonuje? Nigdy nie zapomne tych glupiutkich ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleoog
Jak będą czytali wypowiedzi takich nieuków jak ty, to ja jestem spokojny o dalsze istnienie firm pośrednictwa finansowego. Akurat, czytając twoje zarzuty, włącza się odwrotny kierunek myślenia, niż ten, który chcesz osiągnąć, trollując tutaj oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleoog
poprzednia wypowiedź była skierowana do typa mieniącego się nikciem: oszuści ovb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Żenyjące OVB
Też wypowiedziałem się o OVB bezstronnie jako yamamoto , ale ty to jesteś faktycznie przetrzymany, albo z probówki, jełopie. Jesteś medykiem , chyba znachorem , bo nawet pisać nie umiesz logicznie.Kiedy w OVB był jeden D.K. Jak ja pracowałem 7-8 lat temu to już było 4-ech. Teraz pewnie jest z 10-u Ale nie o to chodzi , tylko o twoją pracę z przyszłością. Co wg. ciebie to znaczy ? Akwizycja będzie się rozwijać , oczywiście nie w formie Amway-a czy Herbalife-a tylko bardziej cywilizowana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenujące OVB
Abys nigdy na mnie nie trafil... OVBowcow mozna poznac na ulicy- same mlodziaki, nazelowane wlosy, palacze- rakowcy pluc- czyli jest nadzieja, ze bedzie was mniej, jakies tam garniaki.. z tym Dyrektorem to faktycznie, a raczej chodzilo mi o tych dwoch co ludziom wkrecali glupoty. Byc Kierownikiem OVB to ZENADA, jest nim przecietny matol, co studia robi zaocznie i to do tego z jakiegos nie koniecznie ambitnego kierunku. Oczywiscie sa wyjatki, ale na jakis 5 Kierownikow, ktorych poznalem ekonomie studiowal 1:) Marniutko.. Czy naprawde nie widzicie jak wasi "koledzy" nie wkreceni do OVB z was drwia? a Ci co zostaja w OVB zwykle obracaja sie wsrob ludzi z OVB.. PS. aktualnie robie specjalizacje a jestem dr MATOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenujące OVB
Zgadles!! jestem Dyrektorem i chciałem was sprawdzic...Daliscie sie nabrac robaczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenujące OVB
znasz jeszcze jakies wulgaryzmy? nie wyrazaj sie, czytaja to pracownicy OVB czyli ludzie, ktorzy dopiero skonczyli 18 lat.. Do uroczego PIERDOLENCA- za to Ci placa? uroczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenujące OVB
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz nie przeklinam
znam inne , ale po co ? nie jest moim celem obrazić ciebie , bo nawet cię nie znam ale co do jednego masz rację, garniaki to mają przyspawane , oni nawet sraja w garniturach i włosy to owszem żel , żel i jeszcze raz żel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
dziś idąc do banku po drodze wstąpiłem do przyulicznego małego baru, i stał tam taki w przedwojennym garniaczku żelik komórka przy uchu wielki biznesmen,posłuchałem no i prosze ovb-owiec na zapiekanke czekał a przed barem rozklekotane uno,bite piec razy sprowadzone z Holandii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
Koledzi I koleżanki jak możecie piszcie z jakich miast jesteście. Co do tych dwóch dyr z wroclawia, i młodego i starego znam osobiśie.... fakt faktem obaj pomału zdychają :) jak większość ludzi z ovb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genuintel
muszę was wszystkich pochwalić za inteligencję i sposób jaki się wyrażacie o firmie OVB - wulgaryzmy itd... BRAWO:) ale chciałbym zmienić temat: oglądaliście walkę pudziana z najmanem? kuhrwa ale mu pudzian nawalił - to była walka stulecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci ovb
no pudziana walka była bardzo dobra.ale reszta to żenada przez pare lat chodziłem w londynie na walki w klatkach i tam było wiele takich dobrych pojedynkow ale dlatego że zawodnicy z pierwszej ligi a nie z piątej.ale brawa dla pudziana zrobił to co powinien zrobic,szybki atak bo czy dłużej to pudzian by kondycyjnie nie wytrzymał.ośmieszył pudzian pozostałych zawodników polskich którzy uważają się za zawodowców a trenują godzinke dziennie i myślą że są najlepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imperio
oszuści ovb - zgadzam się z tobą, obrał bardzo dobrą taktykę żę poszedł na całość. Swoją drogą ciekawe czy jakby najman uciekał jeszcze tak przez minutę przed nim to czy miałby szansę? Pudzian to silny facet ale kondycyjnie mógłby paść po jakimś czasie. Ale w porównaniu z poprzednimi zawodnikami wypadł fenomenalnie! Ciekawe tylko czy mógłby się już równać z pawłem nastulą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blitzkrieg
Hej powiedzcie mi znawcy co jest lepsze w perspektywie 15-20 lat przy skladce 200zl Superfundusz Aspecta czy Future Invest? Ktory produkt jest najtanszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiorr
Future Invest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek co ma koniobijkę
ja odkładam do skarbonki co mi babcia kupiła pod choinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaKOKOjambo
Dołączam się do prośby wacel-a. Czy moglibyście pisać o OVB z jakich miast mówicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×