Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

aha :/ Jezeli np ktos zmieni OFE??? To ja na tym cos zyskam czy tam chodzi o to glownie zeby ktos inwestowal kase w fundusze inwestycyjne... A tak jesli moge zapytac... Dlaczego juz nie pracujesz dla ovb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logann
w firmie ovb chodzi tylko i wyłacznie o jednostki. Najwięcej zarabiasz na tym ze podpisujesz umowy ze skladką regularna. Za zmiane OFE rzecz jasna tez otrzymujesz prowizje ale zdecydowanie mniejszą. Odszedłem z tej firmy poznieważ dość miałem przekrętów moich przełożonych. firma ta nazywa siebie doradcami finansowymi a z doradztwem nie ma to nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem... A jezeli chodzi o zarobki.... To mozna zarobic?? A Jak myslisz gdzie lepiej pozyskiwac klientow na wsi czy w miescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logann
pewnie że można zarobić i to nie mało. tak jak Ci już pisałem chodzi tam tylko głownie o jednostki więc czy ty będziesz miała klientów ze wsi, z miast to jest żadna różnica, byle tylko sprzedac produkt. tak to niestety tam wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... Juz sama nie wiem co sadzic o tym wszystkim... Juz sie pogłubilam sama :/:/ Podsumowanie... Wartoczy nie zawracac sobie tym glowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Musisz sama zdecydowac, czy warto. Słuchaj, nie piszemy zle, piszemy jak jest. Zarobic czasami mozna, ale jest to zarbobek raczej dodatkowy, nie stały, nigdy nie bedziesz pewna, ze zarobisz. Jak chcesz miec dodatkowa kase, to probuj, ale jak to ma byc podstawowa praca, to nie utrzymasz sie raczej. Co do kwestii pozyskiwania klientów, to j.w. sama szukasz w pamieci jakich i ilu masz znajomych, z nimi zaczynasz, na nich cwiczysz, i prosisz o polecenia do ich znajomych- tamci nie beda wiedziec, ze jestes taka mega swieza i nieoswiecona w kwestii finansów. Przeciez gdyby wiedzieli, to by sie bali kase Ci powierzyc... No kto byłby tak głupi gdyby wiedział? A bywa, ze przełozeni maja neiwiele wiecej wiedzy. Wiem, bo widziałam ilu sie pracowników przewineło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czytalam umowe i wydaje mi sie ze jest wszystko ok... Narazie jestem nastawiona pozytywnie a jak dalej bedzie to zobaczymy... Pewnie macie racje.. Ale tez chce sprobowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaKOKOjambo
Ona- OVB, widzę że jesteś z lekka zdezorientowana. Więc jest tylko jedna rada. Spróbuj, jeżeli nie spróbujesz to się nie przekonasz. Może akurat spodoba Ci się ta praca lub polubisz to. Nie kieruj się tylko opiniami. Zaczniesz pracę, zobaczysz na czym to wygląda i na czym polega. Z czym to się je. Jeżeli nie będzie Ci się to podobało to niema problemu zęby zakończyć umowę z OVB. Po prostu na własnej skórze trzeba zobaczyć jak to działa i wygląda. Zawsze to jakieś życiowe doświadczenie, chociaż nie mówię że musi być pozytywne. Przynajmniej na przyszłość będziesz jak co wiedziała od czego trzymać się z daleka. Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaryzykuje :D Moze sie uda:D Narazie jeszcze mam skad czerpac kase to jak sie nie powiedzie nie bede stratna:P:P Chociaz wydae mi sie ze praca jest ciekawa i mysle ze bedzie dobrze :D:D I dziekuje za wszystkie rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci z ovb
do ona-ovb tak tak wszystko jest jesne byle sprzedać i wcisnąć klientowi chłam a to że klient traci kase to juz nie ważne!!!!!polak potrafi załatwić rodaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie musze postepowac jak ty i postepowac ludzi.... A wiesz jak dzisiaj jest- uczciwie sie nie dorobisz.... Ale mnie zniechecacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam malutki blad :P Może nie musze postepowac jak ty i oszukiwac ludzi.... A wiesz jak dzisiaj jest- uczciwie sie nie dorobisz.... Ale mnie zniechecacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszusci z ovb
do ona-ovb co ty piszesz przeczytaj inne posty bo chyba mnie z kimś mylisz!nie oszukuje nikogo i nie pracuje w ovb!ani nie pracowałem.a ty jesteś zwykłą wieśniarom wiec idz oszukuj do tej sekty palantów!!!!!jak czytam te twoje wpisy to myślę że jesteś dziwna.hahaha zobaczysz ile się dorobisz!!!!!Jezu że w Polsce jest tylu głupców i to młodych! to dla mnie szok.ale co się dziwić jak idioci żądzą Polską!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mozesz sobie mnie obrazac.... Bo to tylko swiadczy o tym ze brak ci kultury... Szczeze nie obchodzi mnie twoje zdanie na ten temat... Ale szanuje twoje zdanie....Jezeli tak uwazasz twoja sprawa... Ja narazie inaczej to wszystko postrzegam... Byc moze sie myle... Ale to juz nie twoj problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś uszatek-koala
str. 116 tego forum - aż miło się czyta! pierwszy raz chyba od 150 stron były kulturalne odpowiedzi na pytania, ale niestety pod koniec włączył się do dyskusji ten wieśniak "oszuści ovb" który każdego obraża na tym forum i jeszcze tłumaczy coś o krzywdzie ludzkiej - www.żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaKOKOjambo
Oszusci z ovb, Ona- OVB ma Cie nie pouczać a Ty możesz sobie ja bezpodstawnie obrażać i wyzywać tak?? I rozumiem że jesteś Nostradamusem XXI wieku wiedzą wszystko na temat Ona-OVB, jakie ma zamiary i jak będzie postępować. Piszesz że jak czytasz wpisy Ona- OVB to myślisz że jest dziwna. Ja patrząc na Twoje wpisy mam podobne wrażenie. Przychodzi mi tutaj do głowy sytuacja przytoczona bodajże przez szanownego pana Wacla, który mówił o kierowniku OVB skaczącym na biurka i wykrzykującym różne rzeczy i hasła. Szczerze mówiąc, to jak patrze na mnogość wykrzykników stawianych przez Ciebie ( co raczej sugeruje na bardzo głośny ton wypowiedzi) to również postawiłbym Cie w takiej samej sytuacji jak ten kierownik. A szacunek dla drugiej osoby to pewnie dla Ciebie pojęcie względne. więc rób tak dalej a na pewno wszystkim na będzie sie lepiej żyło ;) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oszusci OVB: Mam dla ciebie rade: czytaj uwazniej wypowiedzi bo widze ze masz problemy ze zrozumieniem pewnych tekstów na tym forum.... kto tu sie zwie doradca finansowym?? A chocby nawet to co w tym zlego?? Tak sie nazywa takie stanowisko... Jezeli ci to przeszkadza to nazywaj sobie to jak chcesz.... Jak mam sie nazwac?? Piekarz, murarz, oszust?? A to ze jestes nie kulturalny to swiadczy o twojej glupocie... Jaki masz cel obrazac mnie na tym forum?? Nie znasz mnie... ja nie bronie OVB... Nie wiem jak tam jest.. I chcialam zasiegnac waszej opini.. jak zauwazyles to teraz nigdzie nie ma kokosow... Zapewne domyslam sie ze jesli pracujesz to takze jestes pionkiem takim jak ja bede w OVB... A co do oszukiwania ludzi?? Jak ja moge kogos oszukac?? To chyba do klienta nalezy decyzja czy godzi sie na takie warunki a nie inne... Przedstawiasz wszystko czarno na bialym i albo ktos bedzie zainteresowany albo nie... I jak chcesz oceniac ludzi i obrazac to znajdz sobie inny temat na ten forum np. "co o mnie myslisz"... Tam bedziesz mial pole do popisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik OVB
do Ona-ovb: ty nie bedziesz przedstawiac czarno na bialym umow... Hehe, gdyby tak bylo nikt by ich nie podpisywal. Kierownictwo bedzie cie uczyc jak podejsc klienta psychologicznie - odpowiednia kolejnosc cech produktu, odpowiednie slowa, gesty... To wszystko ma znaczenie. Czasami pominie sie pewne kwestie, albo zbagatelizuje - typu : pan sobie moze o tym w OWU poczytac, ale to jak wszedzie jest. U mnie na doradztwie ani razu nie bylo mowy o kosztach gdy robilem je z przelozonym, jakos sie je pomijalo, bo byly "zbyt skomplikowane". Wiem, ze w ktoryms biurze zrobiono nawet takie wzorcowe doradztwo- miale pare stron i bylo wszystko napisane po kolei co mowic, co rysowac... I to ma byc podchodzenie indywidualne do klienta?? Po co jest analiza, skoro kazde doradztwo bedzie wygladac tka samo?? zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem doskonale to rozumiem... Zdaje sobie z tego sprawe ale chyba warto ssprobowac i sie przekonac jak to wyglada od tej drugiej strony... Ale czy jak bede sprzedawac OFE czy perfumy to lepiej wyjdę?? nie sadze.. Wiec wole sprobowac w OVB:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I brawo dla Ciebie za dobre myślenie. Chciałbym mieć więcej pracowników którzy myślą w ten sposób :) Jestem KOD w OVB pracując już dokładnie rok i jak na razie jest wszystko w porządku. Pracuje tak jak chce pracować ONA-OVB wykładam klientowi czarno na białym wady i zalety każdego produktu (nawet że jak do 2 lat przerwie to traci wszystko). Klient musi wiedzieć wszystko o produkcie. Po podpisaniu umowy spotykam się jeszcze raz z klientem i wspólnie analizujemy OWU gdy sam już je przeczyta (klient ma prawo wycofać się przed rozpoczęciem ochrony i oddana jest mu wpłacona 1 składka jak by ktoś nie wiedział). Z resztą OVB to nie tylko UFK a 80% zarabia się na serwisach współpracując i robiąc "dobrze" klientowi. Ja zdążyłem już to zrozumieć a reszcie życzę by też zrozumieli że jeżeli ich praca opiera się na Analiza-Doradztwo-Wniosek-Dowidzenia to nie mają czego szukać w tej firmie. Mam nadzieję że kiedyś wszyscy kierownicy i dyrektorzy to wprowadzą w swoich strukturach a skończy era buraków takich jak Wacel i spółka a na forum takim jak to zacznie się mówić o firmie pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA-OVB patrz na siebie
wytykasz komuś ,że pisze ""wieśniarom "", a popatrz sama na siebie, czy nie jesteś faktycznie wieśniarą, bo ""narazie"" ""szczeże"" jakoś mi nie pasują, a tylko jedną wypowiedź przeczytałem : 27.12.2009 godz. 12:53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
To stanowisko nie nazywa sie wcale doradcą finansowym- ale agentem ubezpieczeniowym. Tak dla scisłosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Btw za zmiane OFE masz ok 30 zł, powiedzmy, choc to zalezy od kilku kwestii. Dodam jedno- nic sie tak ciezko nie sprzedaje jak ubezpieczenia. Duzo łatwiej sprzedac perfumy, bo to konkretny zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra :D perfumy:D Juz takie raz cos sprzedawalam... Z grupa 15osobowa schodzilismy pol miasta i sprzedalismy razem 1buteleczke... Bo kto ci da 180zl za perfumy?? No chyba nikt... Ale za caly dzien dostalam 10zl.. Super za autobus sie wrocilo... Czysty zysk jak to napisalas.... Ale do rzeczy... Zasiegnelam waszej opini... Troszke mnie zwyzywaliscie... Ale ok... dzieki za wszystko... Ale dalej nie rozumie po co ten watek na tym forum??? Po to zeby sie obrazac nawzajem?? chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanin
powiedz mi z kad jestes i ile masz lat ? bo takiej glupiutkiej nawet blondynki juz dawno nie widzalem buahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYTRZEPAJ SE CHUJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem brunetką:D:D:D Ja tez juz dawno nie rozmawialam z ludzmi ktorzy nie umieja odpowiedziec na proste pytania.... Zadaje pytanie "warto pracowac w ovb" to dostaje odpowiedz ze jestem głupia blondynka i wiesniara :D Ludzie opamietajcie sie.... Ja nikogo tutaj nie oceniam wiec wy nie oceniajcie mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno:P:P Moze zaczniemy wszystkim bledy w pisowni wytykac :D Bedzie sprawiedliwie... "z kad" ( i to ja jestem glupia) hehe Ty wcale nie jestes lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste pytania
chcialbym zapytac kogos jaka jest prowizja za zmienienie komus ofe. dla przydladu, klient ma II filar od poczatku czyli od 1999 i co miesiac do ofe ma odprowadzane 190zl. jaka prowizje od podpisania takiej umowy ma racownik ovb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×