Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość OVB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB
Czy wy nie widzicie ze zogen robi sobie z was jaja??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB1
OVB WIDAĆ, ZE JUZ NIE PRACUJESZ BO JESTES IDIOTA! NIE PISZE DO TEGO POZYCJE WYZEJ TYLKO DO TEGO DALSZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile ile ile
Pytanie do tych którzy pracują w OVB. W przeciągu jakiego czasu muszę zwrocic prowizje jeżeli klient przestał wpłacać?dodam ze nie chce tam już dłużej pracowac wiec nie mowcie o tym ze będzie to odejmowane od mojej aktualnej prowizji bo wiecej prowizji nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
Ile ile ile - jeżeli klient przestał wpłacać, to pojawi ci się storno - przy następnej prowizji ci odejmą więc nie masz sie co przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o odpowiedź
Hej ludzie którzy są w OVB i nie są eRkami.. jak to jest z tą Wielką Galą OVB ?? czy za to sie coś płaci czy jak to wygląda ?? przeciez to jest w zarąbistych hotelach więc na pewno nie jest to jakaś tania impreza ?? każdy płaci za siebie czy OVB pokrywa koszta wszystkiego ?? pzdr zainteresowany :) piszę pracę nt OVB i jest to jedno z pytań na ktore nie mogę znaleźć odpowiedzi. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
połowe pokrywa centrala a drugą połowę zabiorą Ci z prowizji, nie ma nic za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ściemniaj Wacel. Gala jest za darmo. Trzeba tylko dojechać a płatne jest GST tylko może z tym pomyliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o odpowiedź
ok czyli dwie różne odpowiedzi i która jest prawdziwa... ciekawe... a co ze spaniem ?? to rozumiem we własnym zakresie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
za Gst płaci się 318 zł + koszty prowizji natomiast gala jest bezpłatna i kosztuje od 30 do 34 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozśmieszony OVB
Nie moge ze śmiechu. Jest za darmo ale płaci sie tyle i tyle :) Rewelacja ta firma. Przecież jak sie płaci to nie jest za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bil
niech ktoś naprawdę bezstronny kto zna się na finansach i logicznym myśleniu napisze w końcu czym jest ovb piramida czy nie sekta czy nie ale osoba która wie jak to jest naprawde może wie jak to jest w Europie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bil
niech mi ktoś powie jak jest z wypłatami w tym ovb są wogóle jakieś pieniądze wypłacone ktoś wogóle jakieś pieniądze widział od nich .W normalnej pracy są co miesiąc a w nie normalnej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
w OVB dostajesz co miesiąc wypłatę do ręki na czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spart
OVB kantuje i nie wypłaca kasy. Pracuje tam za darmo. Nie potrzebuję pieniędzy bo żywię się marzeniami o sukcesie :) A sektą jesteśmy jak najbardziej... gorsi od kółka różańcowego :D Pierzemy mózgi, a później je zjadamy :) Całkiem fajnie więc zapraszamy serdecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kieorwnik Okręgu
W OVB wyrabia się nawyk sukcesu - na na każdego wygranego pada jednen przegrany....a ja zawsze wygrywam. Jestem skazany na sukces.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były kierownik
Po pierwsze odp na pytanie na temat gali nic sie za nią nie płaci, jest za darmo. Za seminarium gst płaci sie około 300 zł za cały pobyt i to jest cały koszt. A na temat pracy to nic mądrego nie moge napisać. Jak dla mnie to więcej z tym problemów niż korzyści. Cały czas spędzony w OVB to jedno wielkie pranie mózgu i karmienie marzeniami na sukces. Tak naprawde osobiście nieznam nikogo z pracowników ani klientów kto by dobrze na tym wyszedł. Więc wykarzcie się troszke większą inteligencją niż ja i nie wchodzcie w tą firme z żadnej strony, chyba że lubicie niepewne jutro. A opowiastki o tak zwanym sukcesie no oczywiście zdażają sie ale to są ludzie którzy od momentu wejścia OVB do polski zaczeli tam prace i już mają duże struktury. A kase robią właśnie na takich nowych nieświadomych którzy ulegają gadce o sukcesie. Więc szczeże odradzam posłuchajcie sie kogoś kto już tam pracował. Już wole zamiatać ulice niż pracować w OVB przynajmniej mam pewność ile zarobie i że wogóle zarobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfd
witam . wiem ze na pewno takie pytania byly juz tu zadawane ale mimo to licze ze znajdzie sie ktos kto zechce mi na nie odpowiedziec . a wiec: 1 w jaki sposob zdobywa sie swojego pierwszego klienta czy musze szukac kogos wsrod znajomych lub rodziny czy korzystam z jakiejs bazy danych posiadanych przez firme 2 czy jesli nie posiadam wsrod znajomych lub rodziny osob ktore byly by zainteresowane korzystaniem z uslug firmy OVB to mam wogule czego szukac w tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfd
mam jeszcze jedno pytanie jak wyglada pierwszy miesiac pracy w tej firmie ? czy da sie w ciagu niego cos zarobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kieorwnik Okręgu
xfd - nie było tutaj jeszcze takiego pytania dlatego odpowiem 1) pierwszego klienta musisz zdobyć w rodzinie, potem w znajomych a dopiero potem działasz na zasadzie poleceń. 2) jeżeli nie posiadasz takich osób w rodzinie bądź w znajomych, to mimo to musisz takie osoby zainteresować na siłe bo z tego jest prowizja pierwszy miesiąc w firmie jest dość owocny - ja w pierwszym miesiącu zarobiłem 1800 na ręke a teraz otrzymuje systematyczną prowizję z moich murzynów....tzn. reprezentantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfd
a co jesli na prawde nie znajde takich osob wsrod znajomych i rodziny. czy to oznacza ze nie mam szans na owacna wspolprace z firma OVB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
no praktycznie jesteś wtedy pogrzebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfd
do kierownika okregu - thx za odpowiedz po Twojej odpowiedzi nasuwa mi sie jeszcze jedno pytanie dotyczace firmy OVB . czy nie jest ze kontakty i znajomosci sa wazniejsze od umijetnosci pracownika. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
powiem więcej: jesteś wtedy w czarnej dupie za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfd
czyli rozumiem ze brak kontaktow przekresla mnie w tej firmie.dopiero zaczynam ''przygode'' z OVB (drugie szkolenie ) czy wg Ciebie mam szanse na prace w tej firmie?? bo na dzien dzisiejeszy musze powiedziec ze nie ma wsrod moich znajomych ani rodziny osob ktore byly by zainteresowane uslugami firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
nie do końca... Jeżeli pracownik nie ma umiejętnosci sprzedazowych to nie jest do konca skreslony- zawsze moze podpisac umowy z rodzina i ze znajomymi i dopiero wtedy odpasc- zawsze wpadnie jakas prowizja. jezeli nie masz osób znajomych, to twoją ostatnią deską ratunku będzie niezła gadka i dar przekonywania. Weź książkę telefoniczną i dzwoń. ale nie daje ci dużych szansy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spart
xfd Nie słuchaj tych bzdetów. Nie jesteś pogrzebany/a. Faktem jest, że bez poleceń będzie trudniej, ale to nie znaczy że nie da się pracować. Zresztą to w jaki sposób znajdziesz klientów zależy od Ciebie. Wiadomo że jak będziesz zaczepiać przypadkowych ludzi na ulicy czy dzwonić z książką telefoniczną to wiele Ci z tego nie wyjdzie. Ale wystarczy bacznie się rozglądać w życiu prywatnym i tam często można znaleźć klientów. Np fryzjerka :) I generalnie umiejętności liczą się bardziej i gwarantuję Ci to. Bo nawet gdyby się miało 1000 adresów na kartce, to bez umiejętności i profesjonalizmu nic nie zdziałasz. I nie są to pierdoły ze szkoleń i marzenia o sukcesie. To są fakty. Jeśli jesteś zainteresowany/a faktami to śmiało pytaj. Chyba że wystarczy Ci ten forumowy płacz ludzi którym tam nie wyszło z własnej głupoty i cwaniactwa najczęściej. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
nie słuchaj go, on kłamie. Jestem kierownikiem okregu i wiem co mówię - a mówie to z obfitego doświadczenia. Spart to człowiek z wypranym mózgiem żyjący marzeniami. ja żyję realiami dlatego osiągne sukces. Gdy przeprowadzam rozmowy klasyfikacyjne to kładę szczególny nacisk na to, jak liczna współpracownik ma rodzine. Wtedy wiem że z takiego wspołpracownika bede mial pozytek na jakies 3 miesiace, reszta odpadnie - taka jest prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawiddd
Witam, nazywam się Dawid Adamaszek chciałbym TOBIE zaproponować współpracę. Chcę abyś nauczył się korzystać z daru, jakim jest Marketing Sieciowy, mógł dorobić kilka złotych do pensji, a z czasem zbudować swój WŁASNY, NIEZALEŻNY BIZNES. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak ja PRACUJĘ i zarabiam i jak TY możesz to robić Zapraszam na moją stronę: http://www.otostrona.pl/fm-biznes/ Pozdrawiam serdecznie Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spart
Hehe kierownik okręgu jak z koziej dupy trąba :) xfd... Jeśli ktoś tutaj narzekał na ciulowego przełożonego to masz tutaj świetny przykład ;) Gościu zbiera biedne erki wysyła do rodzin i przekreśla gdy już mu przyniosą pare punktów i prowizji. Nie tak się tutaj pracuje i średnio wierze że takim czymś do kierownika okręgu się doturlał. Także w skrócie nie słuchaj bredni co poniektórych na tym forum. Weź to na logike :) Ja przedstawiam fakty, oni powtarzają w kółko że mamy wyprane mózgi, że sekta, że gwałcimy oszukujemy bijemy i tak w kółko. I mówią to wszystkie cwaniaczki które chciały jechać na przekrętach i kombinacjach. Jeśli myślisz tylko o kasie i o tym jak tutaj ściemniać ludzi żeby podpisywać wnioski to daj sobie spokój z tą pracą bo skończysz jak ci kretyni z długami i wielkim żalem do OVB. Jeśli natomiast jesteś osobą cierpliwą i uczciwą to możesz śmiało zaczynać. I pamiętaj o samodoskonaleniu się, szkolenia to nie wszystko. Doczytuj w domu, pytaj się o wszystko i zbieraj wiedze, żeby później w prosty sposób przekazać ją klientowi. Skup się na pracy a kasa sama przybiegnie. Jak na pierwszym miejscu będzie kasa, to zaczną się problemy.... Wątpliwości? Pisz :) Przez forum Ci chyba mózgu nie wypiorę ;D a być może rozwieje jakieś Twoje wątpliwości. Tak btw... byli rozśmieszeni i inni tacy.... co Wy z tym praniem ciągle? :D presja brudu czy co? Zamiast pierdzieć na forum przejdźcie się do pralni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×