Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość do * dobrze, że poczytałam
ten post wyzej to moj ^^ haha zeby nie bylo ze sie podszywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, że poczytałam
Ej, haha ale żal- to chyba za mało określeń zwierzęcych i gwiazdek w słowach masz w swoim poście, wpisujesz się w prezentowany od 233 stron system i właśnie tacy jak Ty zniechęcają najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kto się chce wzbogacić za dzień, będzie wisiał za rok." - Leonardo Da Vinci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB MyWay
chyba przestane się udzielać na tym forum bo meczą ,nie opinie ludzi którym się nie udało w OVB bo nastawiali się tylko na kasę czy tym podobne .... lub czytanie bzdur pracowników innych firm MLM którzy "jadą" po OVB . Prawdziwy sukces odnosimy tam, gdzie ktoś chce z naszych usług korzystać, a nie tam, gdzie nam uda się kogoś wykorzystać. weźcie to sobie do serca !!! spokojnej nocy życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovb
Popieram post wyzej ja tez chyba przestane tu zagladac bo czytac mi sie tego nie chce tych postow ludzi ktorzy albo ovb na oczy nie widzieli albo probowali i nic im nie wyszlo szkoda slow ja po woli sie rozwijam i jest ok pozdrowienia dla kierowników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urrrrrrrrrwwwał
Popieram post niżej, i dlatego przestaję się udzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgentBolek
Witam wszystkich naiwniaków z OVB ! Na początku pytanie: jaki jest najlepszy współpracownik OVB ?..... taki który popracuje ze 2-3 lata i odejdzie ! Dlaczego ? Bo przez ten okres sprowadzi klientów na których OVB zarabiać będzie latami, sprowadzi pracowników, z których nic nie będzie zarabiać, ale OVB zarabiać będzie. Czyli same korzyści dla . OVB. Po 2-gie, załóżmy ze weźmiemy innych naiwniaków pod lupę, tych którym się pozornie udało i są kierownikami niższego czy wyższego rzędu, i z tych chce mi się śmiać chce najbardziej. Oni lizać będą cały czas loda przez szybę i nigdy nie poczują smaku tego loda, będą tylko go oglądać. Ale koniec tych przenośni i do rzeczy. Kierownik to przede wszystkim zobowiązania finansowe, dokładanie się do kosztów utrzymania biura, materiałów eksploatacyjnych, szkoleń itd. Te koszty będą was gnębić przez cały czas, będziecie chodzić bez pieniędzy, obiecywać rodzinie że będziecie milionerami, za miesiąc znowu do kosztów OVB przyjdzie się dokładać. Po 3-cie, OVB goli agentów z prowizji i wypłaca śmieszne wysokości tych prowizji , podam przykłady: za ubezpieczenia majątkowe towarzystwa płacą agentom po ok. 25 %, ubezpieczenia komunikacyjne 12%,za NNW kierowców o pasażerów i Asistans 2 X więcej, za życiowe grupowe 27% co roku od inkasa składki co miesiąc przez cały okres opłaty polisy !!! , itd. Nie wiem jakie teraz OVB płaci prowizje ale wy możecie sobie policzyć jak jesteście goleni. Oczywiście dotyczy to wszystkich tego rodzaju firm finansowych z planem kariery, i oczywiście mnie się nie udało w OVB zrobić kariery, doszedłem do kierownika okręgu czyli KO, czyli nokaut ! Zacząłem pracować bezpośrednio i to było najlepsze wyjście. Życzę powodzenia marzycielom, ale wasza szansa na sukces jest mierzona w promilach. Powodzenia. Agent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawniej R-ki zarabiały lepiej, ale teraz góra zapragnęła większej kasy na jeszcze lepsze fury, żeby mogli coraz to bogatszych biznesmenów mamić ogromnymi zyskami jakie dadzą im ich pieniądze jeśli tylko oddadzą je w ręce dyrektorów :)...No bo teraz już nie wypada podjechać BMW, tera trza se jakie Maseratti kupić albo Astona, co nie panowie i panie dyrektorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCIN CZĘSTOCHOWA
ALE Z WAS POECI :D CZYTAŁO SIĘ, WYPOWIEDZI SZANOWNYCH PANÓW PRAWIE JAK MICKIEWICZ, PODKREŚLAM PRAWIE BO JAK WIADOMO PRAWIE ROBI WIELKĄ RÓŻNICE, NO BO "DOMKI W SŁUPSKU I SŁOMKI W DUPSKU" TEŻ PRAWIE BRZMI TAK SAMO :D PODAJ SWĄ GODNOŚĆ BYŁY BL'u ABYŚMY MOGLI ZWERYFIKOWAĆ TWĄ PRAWDOMÓWNOŚĆ, CHYBA ŻE TEŻ SŁOWO PRAWIE (KIEROWNIK OKRĘGU) MOŻE MIEĆ TU ZASTOSOWANIE. ALE COŚ SIĘ JUŻ ZMIENIA KIEDYŚ BYŁO MOŻNA POCZYTAĆ WYPOCINY TYPU "ŻERUJĄ NA NAIWNIAKACH KTÓRZY PRZYCHODZĄ PODPISUJĄ UMOWY Z RODZINĄ I SĄ ELIMINOWANI" NO I ŻE NA NICH FIRMA ZARABIA A TERAZ PISZECIE O OSOBACH KTÓRE SĄ 2-3 LATA- TO CO NIE ZOSTALI WCZEŚNIEJ WYELIMINOWANI W CELU ZYSKU FIRMY :D ZDECYDUJCIE SIĘ W KOŃCU, USTALCIE SOBIE MIĘDZY FIRMAMI JEDNĄ WERSJE I SIĘ JEJ TRZYMAJCIE :) SAM ODPOWIEDZ SOBIE CZYTELNIKU JAKIEJ WARTOŚCI SĄ TE WYPOWIEDZI. SZANOWNY PANIE AGENCIE BOLKU, MA SZANOWNY PAN BARDZO NIEZDROWĄ FIKSACJĘ ORALNĄ, CIĄGLE SZANOWNY PAN PISZE O LODACH I ICH LIZANIU, ICH SMAKU O CHĘCI ICH SKOSZTOWANIA ITD. JEST TO BARDZO NIEZDROWY OBJAW, PRZYTACZAJĄC FREUD'a MOŻNA BY POWIEDZIEĆ ŻE JEST SZANOWNY PAN............:D ALE JA TEGO NIE WYPOWIEM, ODPOWIEDZ SOBIE SAM, KIM? A PRO PO SZANOWNEGO PANA Lesley, MASERATTI? ASTON? SZANOWNY PANIE DZISIAJ TO JUŻ PRZEŻYTEK TERAZ TO NAJMNIEJ BUGATTI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żeby zarobić na bugatti to aż takich bogatych frajerów w Polsce nie znajdziecie:) P.S a tak w ogóle to kobietą jestem ..panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCIN CZĘSTOCHOWA
UPSSS NIE ZAUWAŻYŁEM WALORÓW KOBIETY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgentBolek
MARCIN Z CZĘSTOCHOWY, jakoś ty swojej godności nie podałeś, ale twoje żałosne wypowiedzi świadczą o tym że jesteś jakimś żałosnym kierownikiem, może nawet nie z Częstochowy, może dyrektorem któremu brakuje argumentów do utrzymania odpowiedniej motywacji w swoim stadku i tego typy wypowiedzi ci totalnie walą mozolnie budowany schemat pseudo firmy. Oralne fiksacje to masz ty, bo ja pisząc o lodzie myślałem o lodzie Bambino, a ty myślisz o obciąganiu, ale jak lubisz to nie mam nic przeciwko, smacznego obciągania złamasie. Fakty jednak są takie jakie są, czyli nowi pracownicy mają dać listę i koniec .Obskoczyć swoich znajomych, rodzinę, dać klientów i nowych pracowników. Długo pieniędzy zarabiać nie będą, bo prowizje w OVB są głodowe. Kilka przykładów: ubezpieczenia majątkowe 28% z bonusami a w OVB ok. 6% a KOD ma pewnie ze 2,5% albo 3% , komunikacja: OC 12%, AC 13 % NNW i ochrona prawna 28%, pomoc drogowa 27%, to oznacza ze za jeden samochód o wartości 50.000 zł zarabiam ok. 320-340zł, a RI czy RII pewnie z 50 zł,. śmiechu warte. Z majątkiem jest ta sama sztuczka 28% do 5 czy 6% w OVB. Za ubezpieczenie domu i składce 600 zł zarabiam 170 zł, a u was może 38 dostanę. A ile to razy kierownik musi jechać z młodym na termin po takie ubezpieczenie, nagada się bidok, kawę wypije za darmo, ale paliwo wypali, czas straci i dostanie 30 zł prowizji.. biznes dla debili. W styczniu podpisałem grupowe w firmie, 55 zł od osoby, 18 osób, składka miesięczna 990 zł X 28% = 277 zł prowizji, co miesiąc, cały czas, tak długo jak będą płacić !!! Ale, co bym miał z OVB policz sobie głąbie, w pierwszym roku może 8%, w drugim i trzecim po 1% i kopa w dupę, halo halo ale gdzie jest kasa ? No cóż, kasa jest w OVB. Przykładów można mnożyć, ale na oszołama rady nie ma. Jest jeszcze jeden ważny temat, płacenie za biura, dokładanie się do kosztów biura , materiałów eksploatacyjnych itd, dlaczego o tym ważnym fakcie głąby nie mówicie na spotkaniach rekrutacyjnych ? Koszty są tak wysokie że dyrektorzy chodzą bez pieniędzy, bo prowizje są bardzo małe a koszty każdy wie jakie są. Koszty to zmora pracownika OVB, musi utrzymać biuro, samochód i paliwo, często fura jest na kredyt aby błysnąć nowemu że kasa się sypie, i jeszcze trzeba mieć coś na życie. Ale są też tacy co kasę mają, kilku, ale zdecydowana większość ma długi, to oczywiste, z tych prowizji i przy wysokich kosztach inaczej się nie da. I co złamasie, prawda w oczy kole ? I co teraz powiesz swoim współpracownikom, że to nie prawda ? No i masz problem, ale oralne fiksacje jakoś ci życie osłodzą, w końcu trochę przyjemności i radości ty potrzebujesz ! Powodzenia złamasie AgentBolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCIN CZĘSTOCHOWA
:D BARDZO ROZBAWIŁA MNIE WYPOWIEDŹ SZANOWNEGO PANA BOLKA AGENTA:) SZANOWNY PAN BARDZO SIĘ NAPUSZYŁ, MUSI WAŚĆ UWAŻAĆ BO WAŚCI JESZCZE ŻYŁKA PĘKNIE I JUŻ WAŚĆ Z TYCH MITYCZNYCH 277 ZŁ NIE SKORZYSTA I SZKODA BY BYŁO ;) A PRO PO WYPOWIEDZI "myślisz o obciąganiu" SZANOWNY PANIE BOLKU AGENCIE, PISZESZ COŚ ALE NIE CZYTASZ ZE ZROZUMIENIEM (WTÓRNY ANALFABETYZM) TO SZANOWNY PAN MIAŁ SOBIE ODPOWIEDZIEĆ, (JA NIE NAPISAŁEM NAWET SŁOWA NA TEMAT SEKSU ORALNEGO) NO I ODPOWIEDZIAŁ SOBIE!!! JEDYNE CO SZANOWNEMU WAŚCI DO GŁOWY PRZYSZŁO TO "OBCIĄGANIE"!!!!! WYBUCHASZ WAŚĆ ALE NIE "CELUJESZ" TAM GDZIE POTRZEBA. WYPOWIEDZI WULGARNE PONIŻEJ KRYTYKI, JA NIE OBRAŻAŁEM SZANOWNEGO PANA, NIE NAZWAŁEM WAŚCI "ZŁAMASEM", "GŁĄBEM", ANI NIE PISAŁEM ŻE SZANOWNY PAN JEST "ŻAŁOSNY" CZY JEDYNY SPOSÓB WYRAŻANIA JAKI ZNA PAN BOLEK AGENT JEST OBRZUCANIE WULGARYZMAMI. SZANOWNY PANIE CZY SZANOWNY PAN WIE, ŻE NAZYWA SIĘ TO AGRESJĄ WERBALNĄ!!! A KAŻDA AGRESJA JEST SPOWODOWANA NIEMOCĄ, SŁABOŚCIĄ I BRAKIEM ARGUMENTU, TYLKO JEDNOSTKI SŁABE NIE SĄ W STANIE ZAPANOWAĆ NAD SWOIMI EMOCJAMI. DROGI CZYTELNIKU ZASTANÓW SIĘ I ODPOWIEDZ SOBIE SAM, JAKIMI LUDŹMI MUSZĄ BYĆ OSOBY WYRAŻAJĄCE SIĘ W TAK ORDYNARNY I WULGARNY SPOSÓB.....? NO I JAKIE TAK NAPRAWDĘ MUSZĄ BYĆ ICH MOTYWY, SKORO SĄ NAJCZĘŚCIEJ PRACOWNIKAMI INNYCH FIRM!!!!! APELUJE O ROZWAGĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgentBolek
MARCIN CZESTOCHOWA , sam sprowokowałeś tego typu dyskusję, nie odnosząc się do argumentów i stawiając mnie w negatywnym świetle. Te 277 zeta jest co miesiąc przez 5, 10, 15 lat , czyli 3324 rocznie, jest to PRZYKŁAD budowania stabilnego dochodu bez kosztów, na ubezpieczeniach grupowych i życiowych. W OVB nie jest to możliwe, bo w pierwszym roku płaci 80% mniej prowizji jak ubezpieczyciele, dla stopni Reprezentant, a o drugim i trzecim nawet szkoda gadać. W czwartym roku nie płaci ani grosza. Z ubezpieczeniami majątkowymi jest podobnie, po prostu nie zarabiacie na koszty, utrzymujecie za to ze swojej pracy bardzo bogate OVB, i to jest sedno moich wypowiedzi. Dotyczy to WSZYSTKICH firm tego rodzaju,nie tylko OVB, ja pracuję bezpośrednio. Nie odniosłeś się do kosztów jakie ponoszą współpracownicy, a szkoda, te koszt mnie gnębiły od KOD do BL i w końcu zrozumiałem że ta robota jest dla debili, sam nim byłem, ale się zreflektowałem i przestałem marzyć. Straciłem kupę czasu i pieniędzy. Niech moje doświadczenie, które dotyczy WSZYSTKICH tego typu firm będzie przestrogą. To strata czasu i pieniędzy. Jak chcecie pracować w ubezpieczeniach to idźcie bezpośrednio do towarzystwa, możecie pracować z kilkoma, ale wówczas trzeba założyć OC za ok. 800zł w roku, tak ja zrobiłem. Twoje pismo odebrałem jak atak i kpinę, ale za wulgaryzmy przepraszam. Życzę powodzenia Marcinie z Częstochowy. AgentBolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były ofałbek
Marcin częstochowa , wszystkich poprawiasz i pouczasz, a sam jesteś burak. Piszesz z błędami, cały czas dużymi literami... słoma zawsze z butów wyjdzie. poza tym zgadzam się z przedmówcą z przed 3 stron: Kilka moich spostrzeżeń: - jaki doradca pyta się na spotkaniu o namiary na znajomych którym można wcisnąć podobne produkty i poświęca dużą część spotkania na wydobycie jak największej bazy, - jaka firma doradcza pyta się na mnie na spotkaniu dobierającym produkt inwestycyjny czy chce u nich pracować, - jaka firma doradcza na początku od nowego kandydata wydobywa wszystkie kontakty w rodzinie i znajomych którym można wcisnąć jakiś produkt (oczywiście jak kandydat zrezygnuje, to opiekę przejmie kierownik) - jaka firma doradcza nie inwestuje w biura i ładna siedzibę tylko jeździ po mieszkaniach niczym sprzedawca telewizji kablowej - jaka firma doradcza zatrudnia ludzi bez kwalifikacji. OVB=AKWIZYTOR nic więcej ludzie bez wiedzy sprzedającyy towar zalecony przez górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCIN CZĘSTOCHOWA
SZANOWNY PANIE AGENCIE BOLKU Z TYMI PROCENTAMI TO SZANOWNY PAN TROCHĘ POSZALAŁ, WNIOSKUJE ŻE BARDZO DAWNO PAN BOLEK NIE WIDZIAŁ LISTY PROWIZJI, WIĘC JAK SIĘ TU ODNOSIĆ MERYTORYCZNIE DO TAKICH BĄKÓW, JAKIE SZANOWNY PAN ZAPISAŁ. SZKODA CZASU NA PIERDOŁY, PROPONUJE SZANOWNEMU AGENTOWI ZORIENTOWAĆ SIĘ NIECO, A DOPIERO PÓŹNIEJ POEZJE TWORZYĆ. SZANOWNY PAN JEST AGENTEM JAKIEGO TOWARZYSTWA UBEZPIECZENIOWEGO? A PRO PO AGENTÓW TOWARZYSTW; WIECIE CZYM SIĘ RÓŻNI ROZJECHANY KOT OD ROZJECHANEGO AGENTA? - PRZED ROZJECHANYM KOTEM WIDAĆ ŚLADY HAMOWANIA :D OPRÓCZ PROWIZJI LICZY SIĘ COŚ WIĘCEJ, UBEZPIECZENIA SĄ PO TO, ABY W RAZIE SZKODY ZOSTAŁO WYPŁACONE ODSZKODOWANIE, A NIESTETY ŻADEN AGENT NIE BĘDZIE SRAŁ POD SIEBIE I WYSTĘPOWAŁ PRZECIWKO FIRMIE W KTÓREJ PRACUJE, BO ZOSTANIE WYWALONY. NA SZCZĘŚCIE MY NIE JESTEŚMY PRACOWNIKAMI ŻADNEGO Z TOWARZYSTW I W RAZIE SZKODY JESTEŚMY W STANIE POMÓC NASZYM KLIENTOM. ŻADEN Z MOICH KLIENTÓW NIE ZOSTAŁ BEZ NALEŻNEGO MU ODSZKODOWANIA. TAKA NASZA PRZEWAGA, SZANOWNY PANIE AGENCIE BOLKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCIN CZĘSTOCHOWA
KULTURĘ OSOBISTĄ TO WAĆPAN CHYBA Z OBORY WYNIÓSŁ!!!!! BOGACTWO SŁOWNIKA SZANOWNEGO PANA JEST PORAŻAJĄCE, NICZYM PODRZĘDNEGO KLOSZARDA, KTÓRY SĄCZY PRZEZ WIĘKSZOŚĆ DNIA ŚREDNIO ALKOHOLOWE NAPOJE OWOCOWE- ŻEBY NIE POWIEDZIEĆ "JABOLE" :D SZANOWNY PAN CHCIAŁBY SOBIE W ŁADNYM BIURZE POSIEDZIEĆ I TYŁEK WYGRZEWAĆ? NIESTETY Z TAKIM SŁOWNICTWEM TO TYLKO DO ŁOPATY. SZANOWNY PANIE GDYBY NIE SPRZEDAWCY TELEWIZJI KABLOWEJ TO SZANOWNY PAN OGLĄDAŁ BY TERAZ "WUJKA DOBRA RADA" I "GĄSKĘ BALBINKE' :D NA DZIEŃ DZISIEJSZY SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA JEST NAJSKUTECZNIEJSZĄ FORMĄ POZYSKANIA KLIENTA, FIRMY Z TYMI JAK TO SZANOWNY PAN OKREŚLIŁ "ŁADNYMI SIEDZIBAMI I BIURAMI" POSZŁY JUŻ PO ROZUM DO GŁOWY I ROZPOCZĘŁY POZYSKIWANIE KLIENTA BEZPOŚREDNIO, BO ZOSTAWAŁY DALEKO W TYLE. A RYNEK JEST NIE UBŁAGANY I NIE ZNA LITOŚCI DLA FIRM KTÓRE SĄ SŁABSZE. WYPOWIEDZ SIĘ GENIUSZY CO MASZ NA MYŚLI BEZ KWALIFIKACJI, CO DLA SZANOWNEGO WAĆPANA OZNACZA -KWALIFIKACJE? JAKIE WEDŁUG SZANOWNEGO PANA POWINNA MIEĆ KADET UBIEGAJĄCY SIĘ O AKCESJĘ? MOŻE SIĘ CZEGOŚ NAUCZĘ OD WAŚCI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgentBolek
MARCIN CZĘSTOCHOWA, i tu się chłopie mylisz i mataczysz, bo waszą listę otrzymałem, LISTA PROWIZJI 43 , obowiązuje od 01.09.2011, i co widzę, nie pomyliłem się co do wyliczeń waszych prowizji, tak jak były głodowe tak są, dorabiaj OVB bo do niczego się więcej nie nadajesz, niech cię prowadzą jak psa na smyczy. W końcu dzięki takim jak ty OVB kwitnie, niech cię motywują i poganiają, w końcu potrzebują niewolników i tanich wyrobników, a ty masz satysfakcje ze pracujesz dla spółki akcyjnej. Na satysfakcji się jednak kończy, a życie zweryfikuje twoje decyzje. Co do odszkodowań , tak trzeba skonstruować polisę aby nie trzeba było się płaszczyć u szkodowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgentBolek
A co do prowizji w towarzystwach, to tak jesteś zakręcony że nawet nie wiesz ile płacą, prowizje to jedno a bonusy z obrotu kwartalnego o których nie wspomniałem to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgentBolek
Były ofałbek ma oczywiście rację, napisał całą prawdę, włóczycie się po domach i żebracie o polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były ofałbek
Marcin Częstochowa. Pracownik którego firma zatrudnia powinien coś wiedzieć na temat finansów, mógłby mieć chociaż wykształcenie w tym kierunku. A niestety w OVB przyjmują każdego z biegu, bo ma znajomych których naciągnie. U nas sprzedawało się tylko jeden produkt Compensy (żonaty kierownik Compensy na meetingach stukał kierowniczke OVB) który zaleciła góra a klientowi się mówiło że wybrałem dla Pana ten produkt z pośród wielu innych, bo jest stworzony specjalnie dla Pana potrzeb. I tak jest w każdym oddziale OVB! Sprzedajecie jeden produkt masowo, mówiąc ze jesteście obiektywni i nie uzależnieni od innych firm! A Wasi pracownicy to często buraki którzy wiedze o finansach mają taką jak pracownicy Biedronki (nie urażając ich). Jesteście mocni tylko w gębie i potraficie mówić jakie to OVB nie jest wspaniałe, a tak naprawdę jedziecie na kredytach, tylko budzicie się jak jest juz za późno! Mam kilku znajomych, którym OVB poważnie zrujnowało finanse, obiecywanie gruszek na wierzbie, złotych gór , ludzie jadą na kredycie aż "zacznie się zarabianie", które tak naprawdę sie nie zaczyna... pozdrawiam Was bankruci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCIN CZĘSTOCHOWA
SZANOWNY PANIE AGENCIE BOLKU, "to tak jesteś zakręcony że nawet nie wiesz ile płacą" CZY NAPISAŁEM CHOĆBY SŁOWO NA TEMAT PROWIZJI I BONUSÓW Z T.U. NAPISAŁEM ŻE WIEM LUB NIE WIEM? CO TY Z PRZEDSZKOLA UCIEKŁEŚ BĘDZIESZ SIĘ PRZEKOMARZAŁ KTÓRY MA ŁADNIEJSZY PLECAK LUB PIÓRNIK! CHŁOPIE OGARNIJ SIĘ. NIE PISAŁEM O KONSTRUKCJI POLISY ANI O UMIEJĘTNOŚCIACH ICH WYSTAWIANIA, BO DLA MNIE JEST TO PODSTAWA PODSTAW, NAPISAŁEM O BACIE NA FOCHY TOWARZYSTW, TAM TEŻ PRACUJĄ LUDZIE I TEŻ MAJĄ HUMORY A DZIĘKI TEMU ŻE DUŻY MOŻE WIĘCEJ MOŻEMY ZAWSZE POMÓC NASZYM KLIENTOM. ALE JAK WAĆPAN UWAŻA OBSŁUGĘ PO SPRZEDAŻNĄ ZA PŁASZCZENIE SIĘ "aby nie trzeba było się płaszczyć u szkodowców" TO JUŻ SZANOWNEGO PANA PROBLEM, A WŁAŚCIWIE PROBLEM TYCH BIEDNYCH KLIENTÓW OBSŁUGIWANYCH PRZEZ PANA BOLKA AGENTA. NIE WIEM DO TEJ PORY W JAKIM TOWARZYSTWIE WAŚĆ PRACUJE, SZANOWNY PAN WIE W JAKIEJ FIRMIE PRACUJE JA, A WAŚĆ? CZY ODPISZE ZARAZ SZANOWNY PAN ŻE NIE MOŻE NAPISAĆ LUB JAKIEŚ INNE BZDETY? JEST SZANOWNY PAN NA TYLE ODWAŻNY ABYŚMY MOGLI POZNAĆ KTÓRA CZĘŚĆ KONKURENCJI PRZELEWA SWÓJ JAD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgentBolek
"DUŻY MOŻE WIĘCEJ MOŻEMY ZAWSZE POMÓC NASZYM KLIENTOM". Ale się usmiałem, myślisz ze kazdemu tan kit sprzeaż ? jesli chodzi o towarzystwa z którymi pracuję to powiem tylko że z dwoma z waszej listy tez prację, a jak chcesz wiedziec więcej o prowizjach to sobie niestety musisz połaźić i popytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były ofałbek
Widać kolega z częstochowy ma ładnie wyprany mózg :) komornik pomoże mu zejść na ziemię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgentBolek
Ratunku chyba dla niego nie ma, widać z tego co pisze że oszołom do potegi. Typowy OVB fan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinya
poziom rozmowy jest beznadziejnie niski ale tak to bywa jak dzieciarnia udaje dorosłych,a tak z innej beczki widziałem ostatnio jaką grupę otwartą zrobiło Generali dla OVB poprostu rewelacja niestety inne multiagencje mogą tylko o takich pomarzyć- w takich chwilach załuje się że się odeszło z OVb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walec
Co słychać na podhalu? panowie Mi.... i St..... Nadal trzymają stołki dyrektorskie czy jak to w jednym smutnym kawale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfred Staniszewski
MARCIN CZĘSTOCHOWA - zachowaj się chociaż godnie Bo na argumenty dotyczące prowizji reagujesz atakiem , obrażasz agentów bezpośrednich , a kim ty do Ku_rwy Nędzy jesteś jak nie Agentem , przecież nie jesteś Doradcą , nie zachopwuj się jak Pajac , uszanuj innych , a oni też będą cię szanowali. Prowizje są w OVB na skraju śmierci głodowej , jeśli się je odniesie do bezpośrednich agentów , a budowanie struktury często wielokrotnie przewyższa kosztami zyski z tych nowych R-ów Bo tylko uświadom sobie jedno , pogardzany przez was Agent Bezpośredni ma prowizje ze sprzedaży na poziomie Dyrektora Krajowego OVB !!!!!!!!!! Więc troche pokory i szacunku dla innych agentów , w końcu niczym się od nich nie różnisz , i na koniec pytanie : co znaczy Duży może więcej ? kto jest tym dużym ? bo chyba nie firma , można powiedzieć krzak , wytłumacz , dlaczgo w II co do wielkości mieście w polsce czyli w Krakowie nie ma Biura OVB , niemówie oczywiście o jakiejs kanciapie koło kotłowni i obsranego kibla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovalbej
Właśnie jak tam podhale? Pan M i Pan S nadal bujają się drogimi furami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeereeeesssskka
pan T.S i P.M??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×