Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

aaa jeszcze odpowiedź dla genzo:) ja jestem tym ex-ovbowcem do którego pisałeś że jest idiotą:) hehe:) taaaa powiem Ci coś o panu vojtecku... kiedyś byliśmy z chłopakami zkp na sali pokopać w halówkę... przyjechał pan szanowny dr.... i byliśmy pewni że skoro sra tak kasą to nam taki małym RIII i RII tą sale zapłaci:) i co się stało... na koniec po meczu jak trzeba była zapłacić za salę powiedział "noo panowie, ja jestem dyrektorem to nie muszę płacić" :D Chłopaki od Pana Cebuli to potwierdzą:) Pytanie jest co Ty osiągasz w tej pracy teraz?:) bo jak patrzyłem na ostatnie listy rankigowe to porażka.... ja mam tylko po ovb długi:) i były momenty jak pisałem wyżej że zarabiałem po 15 - 20 tys z osobistej.... :) a inwestycja długoterminowa to nie inwestycja która od razu przynosi stary:) ale fakt to w dużej mierze Tomek Amarii z WIOFu narobił bałaganu (zwolennik wszystkiego co akcyjne) pamiętam jeszcze jego wykład w maniowych w lipcu zeszłego roku (ostatni przed tym jak go wyjebali z WIOFu:D ) i jak nam kadził żeby walić w akcji jeszcze więcej!!! Więc Genzo czy jak Ci tam jak Ci idzie to dobrze, tylko sam sobie szczerze przed sobą odpowiedz... czy aby napewno masz takie kokosy jaki Ci obiecywał pan vojtecek :D dr regionalny który kiedyś drzewo z lasu zwoził:D bo ja doskonale wiem jak w ovb cudownie stwarza się pozory:) - dzień dobry, co tam u pana słychać - aaa wie Pan zajebiście :D buehhehehehe OVB to kupa i takie jest moje zdanie, 1 osobie na 100 może coś tu wyjdzie.... i to też przez fart... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze raz coś do gonzo..... inwestycja którą miała moja rodzina to WIOF grecko-cypryjski:) idealnie pasuje do tego Twoja wypowiedź że polska jest krajem rozwijającym się:D hehehehe Masakra, ale poważnie teraz widzie jak ludzie mają tam prane mózgi:) zasada jest taka "Ty wiesz, ale OVBowiec zawsze wie lepiej":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŁODUPCY Z PUSTĄ KABZĄ
Tak jest jak waść piszesz, ja też 3 lata zapierdzielałem, nim doszedłem do wniosku, że mogę to samo robić bez Derektorów w garniturach z ciucholandu.a jak masz wieści sierze to czy Dyrektor stanisław P. tam jeszcze pracuje, ten z Koszęcina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masedse
a jak tam nauczyciel wf(po studium naucz.) wielki dyrektor i najlepszy z doradcow finansowych nawrat? hahahhahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko Pikuś
zdzierżyć można wszystko, ale nie to , jak patałachy nazywają siebie doradcami , o ile mniej kpin pod ich adresem by padało, gdyby przyznali się do prawdziwego swojego działania, czyli akwizycji produktów finansowych. " prawda Was wyzwoli " inaczej skazani jesteście na wieczną kpinę i pogardę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamamoto
Witam. ale tu posucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabanek
w środę miałam iśc na rozmowę do OVB po tym co przeczytałam na tym forum czyli wpisy z 2 lat jestem przerażona zaskakuje mnie też sposób " reklamowania" firmy i pisania o swoich niekwestionowanych sukesach przez 1 z dyrektorów tej firmy pomijając błędy w pisowni-każdemu może się zdarzyć, zaskakuje mnie forma wypowiedzi Pana dyrekora Stanisława z tego co pamiętam wydawało mi się, że osoba piastująca stanowisko dyr. w jakiejś fimie powinna prezentować jakich poziom-mój błąd w myśleniu, lub brak obycia niektórych dyr. zaskakuje mnie też forma obrony własnego gniazdka przez osoby, które pracują w tej firmie, nie wiem z czego to wynika tym, którzy bez ściemy opisywali z doświadczenia typ pracy i swoje spostrzezenia bardzo dziękuję nie wiem czy jezdzenie nowym Audi A7 czy innym mercedesem w zamian za namawianie ludzi na kupno polisy czy czegoś tam jest moim marzeniem życiowym, zwłaszcza jeśli droga do tego usłana jest Panami dyr. z tzw klasą i bitwą o klienta dzięki za szczerość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracowałem w Solid Rock. tam to dopiero próbowali zrobić pranie mózgu ale się nie dałem. jutro idę sprawdzić OVB i opisze wam wszystko wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STOLICA OVB POLSKA
Witam Serdecznie,pisze tu pierwszy raz i pewnie ostatni,pracuje w OVB i to jest praca jakiej szukałem, studiuje do tego finanse.Lecz jeśli chodzi o firmę to zapewnia ona najlepsze warunki jakie spotkałem w doradztwach w warszawie... twierdze,iż firmę tworzą ludzie a nie ściany,ciesze się ,że tacy maruderzy jak wy już nie pracują w OVB ALLFINANZ POLSKA, bo przyznam że poznałem kilka osób oszukanych lub źle obsłużonych przez pracowników OVB (pewnie was) np: Rzeszów, Kraków .Teraz możecie przynajmniej popisać sobie na forum jak wam źle było i nie będziecie już naciągać ludzi. Jedna rada do was( nie potępiam was lecz radze na przyszłość): CZY TO BĘDZIE OVB ,CZY OPEN FINANCE, FINAMO,EXPANDER, CZY KAŻDA INNA PRACA,JEŚLI BEDZIECIE PATRZEĆ PONURO NA ŚWIAT TO TAKIM ON BEDZIE,JEŚLI ZOBACZYCIE TE DOBRE RZECZY TO BĘDZIECIE JE PRZYCIĄGAĆ.BO KAŻDEMU ZALEŻY ABY BYĆ SZCZĘŚLIWYM A NIE NARZEKAĆ-TO NIE PROWADZI DO SUKCESU. "NIE POWIEM ŻLE O NIKIM, ALE POWIEM WSZYSTKO CO WIEM DOBRE O KAŻDYM" F.Bettger Ja patrze tak na świat: "Człowiek jest wielki nie prze to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" Ś.P. JAN PAWEŁ II :):):) Pozdrawiam Wszystkich i życzę sukcesów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PONIŻEJ PASA CHWYT-TYLKO w OVB
Witaj chłopcze, dziewczynko lub dyrektorze OVB. zacznę od końca- Jan Paweł II to właśnie chwyt poniżej pasa, OVB dla mnie to gnidy zawszone, pozbawione wszelkich zasad moralnych dla chwilowego zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koootek
Dzielenie się w OVB jest naprawdę bardzo dobre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi ktosiu.... co gwarantuje OVB swoim pracownikom po za możliwością sprzedaży produktów parnterów, tworzeniem swoich struktór i dostawaniu marnej prowizji...?? odp jest prosta... nic... podam przykład z mojej noty prowizyjnej:) produkt Compensa Super Fundusz składka 200 zł/msc moja prowizja (na poziomie RII) 500 zł cała prowizja za ten produkt 3000 zł.... dostałem 500 zł za moją ciężką pracę a panowie wyższa sfera zabrali 2500 zł!!!! i to jest niby sprawiedliwe? etyczne? przecież to zwykły wyzysk? tego szukacie? to właśnie na tych początkująchych opiera się ten biznes... na zwykłym wykorzystywaniu, i forma i taktyka firmy ovb jest taka (działa w 90%) że młody pracownik RI nagania swoją rodzinę do podpisywania umów i inwestycji, rodzina podpisuje pracownik robi pierwsze jednostki, awansuje na RII:) i... zaczyna się kupa... każdy rozsądny człowiek, szczególnie po tym co nam dostarczyły media przez ostatnie dwa lata na temat finansów z góry podziękuje doradcy (:D) z ovb.... i tak też później się dzieje że ta osoba zdycha, dostała marne grosze i tyle.... podam przykład mojego byłego współpracownika... w pierwszym miesiącu na rodzinie zrobił 900 jp... dostał ok 4800 zł po półtora miesiącu.... super.... tylko co z tego jak później każdy klient który nie był z jego rodziny olewał go i po 5 miesiącach chłopak zdechł.... dyrektorzy się nachapali bo łącznie zarobili na chłopaku ok 30 tys zł... dlatego powiem to co już mówiłem... można w ovb zarobić ale jest to zarobek na krótką metę... jakby ta pracała była taka cudowna to dlaczego na 20 zaproszonych osób na rozmowę kwalifikacyjną zostaje tylko 1? z czego z 10 nowo przyjętych osób po 6 miechach zostaje też 1.... rotacja jest olbrzymia... zaraz jakiś zatwardziały ofałb napisze że ta praca jest tylko dla najlepszych :D buhehehe:D ta praca jest dla tych którzy potrafią świetnie manipulować ludźmi:) i nie mają sumienia:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były GST Bielsko
Witam, Jestem byłym GST Z bielska. Pracowałem w najlepszej dyrekcji Okręgu u Pana Piotra Łuki. Niestety Pan Piotrek Łuka miał pecha że pracował w najgorszej dyrekcji Krajowej Nawrata. Wytrzymał facet bardzo długo- aż się mu dziwie ale z tego co wiem to dzisiaj juz tam nie pracuje. Więc Nawrat ma problem bo stracił najlepszego człowieka jaki kidykolwiek mu się trafił. Nie obawiam się o Pana Piotra Łukę bo uczciwy człowiek zawsze sobie poradzi. Nawrat jak dalej będzie prowadził swoje gierki to niedługo zostanie sam-czego mużycze serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oferta współpracy dla OVBowców
Witam! Zapraszam do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą zarobić, a nie zbijać bąki na forum pisząc bzdety... Krótko: Jestem przedstawicielem jednego z banków. Zajmuje się TYLKO I WYŁĄCZNIE kredytami hipotecznymi. Mało tego. Wśród oferty kredytów hipotecznych mojego banku upodobałem sobie KONSOLIDACJE HIPOTECZNE. Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz tutaj: http://wyborcza.pl/Biznes/1,82244,6973370,To_nie_koniec_kryzysu__Zaciska_sie_petla_dlugow_Polakow.html albo tu: http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/20208,1_2_mln_polakow_nie_placi_w_pore_rachunkow_i_pozyczek.html czy też tu: http://www.dziennik.pl/gospodarka/article439493/Polacy_wpadli_w_spirale_dlugow.html Z każdym miesiącem przybywa Polaków, którzy zaczynają opóźniać się z płaceniem rachunków, a będzie jeszcze gorzej... Dlaczego więc KONSOLIDACJE HIPOTECZNE? 1. Konsolidacja gotówkowa nawet na 8-9 lat to już dla wielu żadna konsolidacja - za dużo jest kredytów do spłacenia! 2. Możesz obniżyć ratę nawet o 70-80%!!! 3. Możesz rozłożyć okres spłaty nawet na 30 lat!!! 4. Kredyt hipoteczny jest najtańszym kredytem na rynku - kilkukrotnie tańszym niż kredyty gotówkowe, które tym kredytem spłacamy! 5. Dla większości jest to ostatnia deska ratunku na uratowanie się przed windykacją i bankructwem!!! Dodatkowo TYLKO w naszym banku: 6. Możliwość kredytu NA OŚWIADCZENIE - jest to JEDYNY w POLSCE kredyt hipoteczny, który możesz dostać na oświadczenie!!!! 7. Możliwość kredytu dla osób z opóźnieniami w spłatach kredytów nawet do 90 dni!!! 8. Możliwość zabezpieczenia się na kilku nieruchomościach!!! 9. Możliwość zabezpieczenia się na nieruchomości osoby trzeciej!!! Może to być nawet mieszkanie sąsiada!!! ;) 10. Wstępna decyzja nawet w ciągu 2-5 dni!!! Oprocentowanie kredytu od 7,9% w skali roku!!! Przykład: Kredyt w kwocie 100.000zł - rata już od 825zł!!! Na czym więc polega moja propozycja współpracy? Proste - szukasz klientów, którzy chcą wziąć taki kredyt - przekazujesz im nr do mnie. Tyle. Proste? Jeśli klient, którego znalazłeś spełni warunki, to ja dalej załatwiam z nim sam wszystko. Jeśli chcesz, to możesz mi pomóc w kwestii kompletowania dokumentów, itd. Jeśli klient otrzyma kredyt, to Ty dostajesz swoją prowizję - od 1 do 2% od wartości netto kredytu, czyli: kredyt na 100.000zł - dla Ciebie jest od min. 1000zł do max. 2000zł na rękę!!! Chcesz poznać dalsze szczegóły? Zapraszam: idlaw@o2.pl 667 901 476 OFERTA DOTYCZY WOJEWÓDZTW: 1. Wielkopolskie 2. Zachodniopomorskie 3. Lubuskie 4. Pomorskie 5. Kujawsko-Pomorskie. Zapraszam do kontaktu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowiaczek1 - Jeżeli chodzi o Vojtecka to się z tobą zgodzę - drań i chytrus. Słyszałem o tej akcji z salą! Ale nijak sie to ma do tego że osiągnął wysokie stanowisko w OVB - a jego cechy charakteru mnie nie interesują! "...Pytanie jest co Ty osiągasz w tej pracy teraz? bo jak patrzyłem na ostatnie listy rankigowe to porażka..." - nie osiągam tak wysokich wyników jak ty, ale ziarnko do ziarnka itd... A jeżeli chodzi o twoje wyniki - podejrzewam już kim jesteś ( były współpracownik pana migacza). Owszem byłeś dobrym współpracownikem- wiele o tobie słyszałem, mówiono o tobie w naszej strukturze. I wiem z jakiego powodu nie ma cie w firmie ale o tym nie chce tu pisać. Fundusze akcyjne - nie dziwie się czemu nie ma cie w firmie - totalnie nie masz o tym zielonego pojęcia. WIOF grecko-cypryjski - heh P.S. Chciałem cie przeprosić za to że rzucałem do Ciebie mięchem w ostatnim poście, poniosło mnie bo nie miałeś racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanin
jutro napisze o tym czyms co co sie zwie ovb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie byłem u pana migacza bezpośrednio... mylisz mnie z panem P. widzisz ziarnko do ziarnka...a gówno z tego masz... prawda jest bolesna... i uwierz że na temat inwestycji mam duuużo więcej info od Ciebie... tylko że w tym nieszczęsnym 2007 roku za bardzo wierzyłem w to co mówią moi przełożeni (inwestujcie w akcje, akcje górą!)... a od kogo miałem się uczyć jak nie od nich??? najgorsze jest to że ovb to bujanie w obłokach i życie marzeniami... widze listy rankingowe.... boze przecież R i większość gst nic nie zarabia... za co wy żyjecie???? no bo chyba nie powiesz mi że taka RII co robi 140 jp to zarabia kokosy??? ciężko przeżyć za 700 zł cały miesiąc.... Boże a ilu widze jest takich co mają 90 jp o i jest ktoś kto ma samego ofika 11,25 jp:D czy to jest wg Ciebie drogi przyjacielu dobry zarobek? Czy tym chcesz się pochwalić innym których chcesz zaprosić do tego biznesu? powiesz mi w czym nie mam racji?:) w tym że opisuję co to jest tak naprawdę ovb?:) prawda jest tak że ovb to kupa i tyle:) strata czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt - rzeczywiście myślałem że mam do czynienia z panem P:) Nie wiem na jakiej podstawie śmiało stwierdzasz że masz wiecej informacji na temat FI ode mnie - prrzecież sie nie znamy. Co do reszty twojej wypowiedzi - masz racje! Zgadzam się z tym że jest sporo R-ek i GST którzy marnie zarabiają (jest duże prawdopodobieństwo że odpadną, ale może zdarzyć sie że prztrwają i stworzą potężne struktury). Kolego, za bardzo patrzysz pod kątem: "ile zarobie za ten miesiąc". W OVB prztrwa ten kto mysli kategorią: " jak będzie wyglądał mój biznes za 7,8,10 lat" OVB to MLP - możliwość utworzenia dochodu pasywnego jaki zagwarantują ci współpracownicy i twoja struktura... i tu pojawia się problem który poruszyłeś i niestety też muszę się z nim zgodzić. Mianowicie: jak zaprosić do biznesu osobę, skoro sam w nim dużo nie zarabiam... Dlatego tym bardziej się dziwię, dlaczego ty, człowiek o takim potencjale nie przetrwał w tym biznesie? przeciez twierdzisz że zarabiałeś duże, bardzo duże pieniądze. Miałeś problem z zaproszeniem nowych osób? gdybym ja tyle zarabiał co ty< to z ręka na sercu ci mówię - że ja bym nie miał!!! Ile udało ci się osiągnąć w OVB? ilu miałeś ludzi? jakie stanowisko osiągłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz tak samo Ty nie możesz stwierdzić że ja się nie znam na funduszach, jako jeden z niewielu półtora roku temu uciekałem ze swoimi klientami do funduszy stabilnego wzrostu... Ok, teraz ja się zgadzam że jest to biznes długo falowy, tylko 99% którzy idą do ovb chcą zarabiać nie za 10 lat tylko teraz... Wiesz ciążko jest Ci być obiektywnym i też pamiętam jak pracowałem w ovb dzielnie broniłem swoich poglądów tak jak Ty:) Niestety ovb jest mrzonką, iluzją czymś co może Ci się uda zdobyć... Nie ma systemu kształcenia... jak ja zaczynałem tą pracę to mi obiecywano szkolenia, wykłady, szkolenia partnerska seminaria... a przez rok czasu był tylko szkolenia podstawowe zachwalające ten biznes:D OVB do miana "doradcy finansowego" brakuje baaaardzo dużo... bycie obiektywnym przez to że się ma kilkunastu partnerów to nie wszystko... wiedza produktowa to też nie wszystko. prawie wszyscy ovbowcy nie mają zielonego pojędzia nawet co to jest PKB per capite... albo co to jest prawo ciągnienia... hmm tłumaczą że w ich pracy jest to nie potrzebne... jak nie potrzebne jak są doradcami finansowymi! ja od doradcy wymagam fachowe i kompletnej wiedzy z dziedziny finansów... to tak jakbym poszedł do gościa który mówi że jest lekarzem choć nie skończył studiów i będzie mnie leczył lekami o których coś wie (bo da się to wyczytać i nauczyć) ale jakie mogą być tego skutki? Ludzi miałem dużo, wszystko zdechło bo nikt nie zarabiał.... dlaczego na tyle osób które są w strukturach pana Stafiry i pana Migacza na rang liście jest tylko 20% tych osób? Ja naprawdę się dziwię dlaczego KNF jeszcze nie wparował do ovb... Ta praca stwarza pozory, kilku ludzi ma dobrze panowie dyrektorzy.... choć i oni jeszcze nie dawno robili po 2 tys jp (styczen, luty 2009). Struktura nasza (moja była) i tak była o niebo lepsza od tych od pana pasieki nawrata walniętego dr z wroclawia i tej jaroszowej.... gdzie sprzedawali tylko ovb FI.... dobry lek na wszystko... a nie mieli pojecia co to jest wiof.... Zmienie zdanie na temat ovb jak drogi przyjacielu zostaniesz dr do 2 lat albo jak powstanie akademia kształcenia doradców albo jak do ovb zaczną przyjmować ludzi kompetentnych do tego zawodu tj. ludzi po ekonomi. pozdrawiam P.S a jak już wcześniej napisałem dochód pasywny w ovb dla kadry kierowniczej to wykorzystywanie początkujących pracowników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do systemu kształcenia - masz racje. Też denerwuje mnie to, że większość szkoleń dotyczy motywacji i pochlebstwa firmy. Jeżeli chodzi o kompetencje pracowników - też się z tobą zgadzam. OVB popełnia moim zdaniem drastyczny błąd - zatrudnia stado baranów, nie robi selekcji, nieraz gdy jestem w biurze i widze jakie osoby tam pracują to aż mnie krew zalewa. OVB patrzy na ilość nie na jakość i stad te marne wyniki na listach rankingowych. Ale zauważ, ze jest też kilkadziesiąt R-ek, które systematycznie co miesiąc są w czołówkach list rankingowych.DLATEGO ZAZNACZAM że nie jest to praca dla każdego! Zauważ jeszcze jedną istotną rzecz: to nie ty zarządzasz pieniędzmi klientów - twoim zadaniem jest wskazanie klientowi odpowiedniej instytuicji z doświadczeniem w zarządzaniu kapitałem klienta. Jeżeli klient chce mieć pewny zysk to niech wsadzi kase na lokate. My możemy mu zaproponować inwestycje, gdzie osiągnie kapitał znacznie większy niż na lokacie, ALE musi byc swiadomy że jest to związane z ryzykiem, gdyż fundusze akcyjne w pewnym okresie mogą zrobić duże przyrosty, ale moga dać również straty -Dlatego nie robimy inwestycji na 2,3 lata tylko na 10 bądź dłużej. niestety u nas w słowackiej strukturze ciężko sie rozwinąć bo nie dość że są okresy karencji (głupota jakich mało) to jeszcze podwyższone wymagania co do osiągnięcia stanowisk (duża ilość jp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanin
pfff ovb bylem klientem ovb i co po dwoch latach niemam dobrej opini o tych posrednikach,agentach a nie jak sie nazywaja niezalezni doradcy finansowi moja byla narzeczona zaczela prace tam na poczatku 2008 namowila mnie na DWSa (chyba stabilnego wzrostu ale niejestem pewien) na kturym mial byc pewny zysk co najmniej 10% reczyla za to glowa i teraz by bez glowy chodzila ale jaka to roznica skoro ma teraz tak zryty beret ze nic nieda sobie powiedziec na to cos co sie zwie ovb Zrobila mi tez polise comp. JUBILAT po prostu super niewiem jak ale sie na to zgodzilem do 65 roku zycia mam wplacac po okolo 150zl cala kasa ktora wplacam idze na konto oprocentowane 3.5% min bez podatku belki i do tego gratis ubezpieczenie(bo przeciez wraz z kierowniczka wybrala to co dlamnie najlepsze) tylko szkoda ze jestem gornikiem i przy obecnych zasadach na emeryture pojde jak bede mial 50 lat super ale jeszcze propo tego ubezpieczenia, towarzystwo wyplaci swiadzczenie,gdy wartosc procentowa trwalej utraty zdrowia wyniesie 10% wiec mam teraz czolo rozwalone 4 szwy i co za to jest 5% to ja sie pytam jak bym sobie dal leb uciac dostalbym 10% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanin
Jeszcze jedno odniose sie do dyr.vojtecka ma ciekawy pomysl na motywacje swoich pracownic do pracy(czysty burak).W nagrode za najlepszy wynik w miesiacu zabral moja byla dziewczyne i kierowniczke do krakowa BMW(pozyczanym chyba od brata) wciskajac kit dziewczyna ze jest to jedyne takie w polsce jak by ktos chcial zobaczyc zwylke E 46 coupe to zapraszam do p.vojtecka lub moge wyslac filmik na maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadzin
katowiczanin, mylisz vojtecka ze stafira. To on mial bmw brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanin
ok dzikuje za sprostowanie pomylilem tych dyrektorow pracujesz w ovb sadzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadzin
tak pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty Vojtecek
Potwierdzam to że Vojtecek jest burakiem nie z tej ziemi a jego sposoby na motywacje pracownic zna cała struktura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanin
fakt jest taki ze w tej firmie zrobia wszystko zeby zrobic ci wode z mozgu i nikt mi tego niepowie bo wiem to z doswiadczenia jak to ktos wczesniej napisal mozna to porownac do sekty i jeszcze te cale szkolenia-korewskie zycie moja kolezanka pracowala w tele 2 z tego co mi opowiedziala, dziala to podobnie,niestety wszystkie te firmy dzialaja podobnie psychologia psychologia i jescze raz psychologia a potem juz tylko psychiatra bo po okolo 2 lat pracy w takiej firmie juz niepogadasz z czlowiekiem normalnie chyba ze ma odporna psyche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesmiewcaa
a co tam u nawrata? buahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ktoś mnie wcześniej wywoływał, więc się pojawiam. Nie udzielam się ponieważ wszystko co miałem do dodania napisałem. Nadal pokreślę, że nie uważam OVB za cud. Co do dyskusji stwierdziłem, że nie warto dyskutować, z tego względu że praktycznie wszystko zostało powiedziane, a nie mam zamiaru wysłuchiwać obelg pod moim adresem mimo że nic nikomu nie zrobiłem i nikogo nie obraziłem. Tak w skrócie. Co jakiś czas odwiedzam jednak forum. Pamiętajcie - OVB to nie jest pewność nieprzeciętnej linii zarobkowej!! Trzeba pracować i bardzo się starać, to wtedy przychodzą jakieś efekty. Nie ma nic za darmo. Jeszcze dodam, że szkolenia są robione z pompą na tzw. "pranie mózgu" przynajmniej w pewniej części, ale co nie znaczy że są całkowicie bez sensowe, każdy może takie przefiltrować przez swój własny filtr i wyciągnąć to co może mu się przydać. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanin
no wreszcie sie tu ovbowiec przyznal o co chodzi tak naprawde z tymi szkoleniami uklon dla ciebie ze jeszcze to widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×