Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość abcd12
Co sądzicie na temat Dyrekcji Nawrat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deywoo
co da nawratow to mozna by bylo tutaj kilka stron napisac... ale mysle ze ci ludzie nie zasluzyli nawet na to by poswiecic im kilka zdan na nedznym forum... nawrat i jego zona to najwieksza kpina jaka widzialem w swoim zyciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAŁYHUJWSŁOŃCULŚNIĄCY
Jest to najlepsza Dyrekcja w Polsce, a może nawet w Unii Europejskiej, ja tam pracuję od 6 lat i jestem już wysoko. Podoba mi się tu system motywacji oraz karania za brak wydajności w pracy. Jest to najbardziej spektakularna grupa docelowo nastawiona na Sukces przez duże "" S "". Nie żałuję pieniędzy, które wtpoiłem w tę działalność, bo wiem ,że z czasem osiongnę stopień Dyrektora i będę leżał pod palmami a tu będą R-ki werbować swoje riodzinki na produkciki. Tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
ile u nawrata zarabia r1, bo słyszałem, że jak jest lojalny to sporo? prosze tylko o powazne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIECAŁYHUJWSŁOŃCULŚNIĄCY
Ja jestem RIII i zarabiam w zależności od oskubania członków dalszej rodziny. Bo najbliższą juz zaopatrzyłem w funusiki. A do obcych nie chodzę bo za drzwi mnie wypiepszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
jeżeli cię "wypiepszają" to chyba mają powód. z tego co piszesz to nie jesteś uczciwy, bo nawet jeżeli zrobili ci w ovb pranie mózgu to skubanie własnej rodziny jest bez sensu. jak oskubiesz swoich rodziców, to nic nie dostaniesz w spadku. zastanów się proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIECAŁYHUJWSŁOŃCULŚNIĄCY
do abcd12 m.widzę ,że nie kumasz klimatu moich wypowiedzi. Cały i Niecały w słńcu itd wypowiedzi to parafraza na zwyrodniały system szkoleń motywacyjno-sprzedażowych jaki panuje w OVB. Jest to żywcem wyjęte z sekciarskich metod od lat propagowanych przez Amway i inne MLM . Możesz się spierać, twierdzić, że jestem nieudacznikiem itp. bo tak szkolą Cię w firmie, ale jeśli chcesz dyskutować to zapoznaj ię z najprostszymi metodami psyhomanipulacji, stosowanymi w MLM-ach. Potem podyskutujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deywoo
ty koles abc czy jakos tam skad ty sie urwales? co to za pytanie ile zarabia R1 u nawrata? masz jasno podane zrobki na poszczegolnych stanowiskach wiec co ma do tego nawrat? naciagasz ludzi podpisujesz umowy masz kase, nie podpisusz nie masz kasy proste jak budowa cepa. a co do nawrata to gdzie ty sie chlopie pchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
chodzi właśnie o to, że nie pracuję w ovb ale miałem zamiar. wiem co to są metody psychomanipulacji i "pranie mózgu" bo czytajac to forum mozna poznac kilkanaście odmian. słyszałem od znajomych, że u nawrata najlepiej sie zarabia i nawet r1 ma niezłe kokosy. nie wiem kto to jest ten nawrat ale chyba ktoś ważny..? mój kolega ma mi załatwic spotkanie z nim. mam pietra jak cholera i próbowałem sie cos dowiedziec żeby mnie gość na dzień dobry nie skreślił. trzymajcie za mnie kciuki pliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowicycek2+2
ty abcd12 jesteś chyba po*je*ba*ny. chcesz powiedzieć, że przeczytałeś całe forum i nie wiesz kto to jest nawrat? powodzenia na rozmowie. a swoją drogą to gratuluję kolegi, który chce cię wciągnąć w to gówno. to jest lepsza jazda niż okradanie rodziny. jeżeli już koniecznie musisz pracować w ovb to wybierz sobie jakąś normalną dyrekcję bo takie też w polsce istnieją. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynkadody
Cześć! Chcę się podzielić swoim doświadczeniem z tą firmą. Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Bielska Białej. Był u mnie kiedyś ągent ovb nie pamiętam nazwiska, bo nie zostawił wizytówki. Miał na imię Mateusz. Był bardzo dobrze przygotowany do spotkania. Miał dużą wiedzę i udzielał wyczerpujących informacji. Szkoda, że nie miałam wtedy pieniędzy, bo z pewnością rozpoczęłabym oszczędzanie w funduszu, który mi proponował. Z tego co zapamiętałam to pracował w biurze przy ulicy Katowickiej w Bielsku-Białej. Kiedy ostatnio tam przejeżdżałam to okazało się, że nie ma tam już biura ovb. Nie mam możliwości skontaktowania się z nim. Jeżeli miałabym zdecydować się na oszczędzanie to chciałabym być obsługiwana przez takiego właśnie agenta jak ten sympatyczny blondyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To by batosrji
to był kolega batosraii a lepiej obsłuży cię Miczas Sriczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Abcd, co za bzdura- u Nawrata sie super zarabia??? Co za idioci wymyslaja takie teksty, a hmmm nastepni powtarzaja. Co ma do tego Nawrat? Ile zrobisz tyle zarobisz, to akord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
sonja22 jeżeli nie jesteś w temacie to się nie wypowiadaj. Akord to jest na taśmie w fabryce, a z tego co wiem to w ovb zarabia się za efekty pracy. jak jestes dobry to zarobisz. jak nie to nie. z tego co sie zorientowałem wynika, że u nawrata r1 zarabia lepiej niż kierownik gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAŁY TEN ZGIEŁK
do abcd12 : Ty chłopie masz albo małego wacka, albo zesrałeś się w gacie, albo jesteś jjeebnięty, sonja22 pisze tobie konkretnie, a ty karpie przetrzymany odpowiadasz coś, co się ani kupy, ani dupy nie trzyma. Powtarzam, cchhuujjaa wiesz o pracy w OVB , i robisz z siebie kretyna na forum. P.S. A może nim jesteś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
Przepraszam, ale ja jestem z probówki dlatego mam problemy ze zdrówkiem psychicznym.ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAAAAAAa znów ten pająk na ścianie patrzy się na mnie ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA gdzie mnie ciągniesz poczwaro MMMMMAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMOOOOOOOOOOOO RRRRAAAATTTTUUUUJJJJJ !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek co ma sraczke
Idę znowu do kibla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowiczanin przyślij mi proszę ten filmik o tym BMW E46 coupe na maila: maciej.n.n@gmail.com chętnie się pośmieje `razem z Tobą. Dzięki, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
to się porobiłooooo !!! przyjeli mnie do ovb. w najlepszej strukturze. teraz wam wszystkim pokażę jak się wymiata. oto nowy dyrektor państwowy czy jak to się nazywa. czapki z głów. to nie jest prowokacja. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12 to niedouczony małolat
Dyrektor państwowy, gdzie ty żyjesz OVB to nie PGR ani nie jakiś SKR. To mega korporacja znana z akwizycji produktów ubezpieczeniwych. Przez siebie nazywana Firmą Doradczą. Z doradztwem ma tyle wspólnego co ryba ze słoniem. Ale nie w tym rzecz, najlepszą dyrekcją w Polsce jest dyrekcja z koszęcina, przeczytaj o tym na 4 stronie tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanin
bvo a zkad jestes? znasz tego buraka co? szmata (moja byla) od roku mnie zdradzala z nim dyrektora sie jej zachcialo pnad 6 lat z suka bylem i tak mi podziekowala teraz buja sie skoda superb no i ma sponsora! widocznie za biedny bylem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
no i co? mówiłem, że będę wymiatał. drugi dzień w pracy i spisałem pierwszą umowę. OVB future invest. ze składką 500 mies. mój kolega kiero pożyczył mi na pierwsza składkę. ale frajer . jutro mam dostac prowizję. prawie 4 tys. wiedziałem, że w tej strukturze najlepiej sie zarabia. i co sonja? jaki akord? spadaj na taśmę. a za miesiąc nowy samochód i niedługo sam będę kiero. jak mój kumpel. ha ha. pięknie!!! pozdro. trzeba iść spać bo jutro znowu szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahhaha pożyczył Ci na na składkę?:D jutro porwizji 4 tys?:D buhahahahahahah!!!!!! młody jesteś kompletnym kretynem:) daj na looz:) i sam sobie polise spisałeś:) suuuper jesteś:) Boże..... jak młodzi ovby mają naaaasrane w głowach... ale suma sumarum potem większości to nastaranie zostaje.... p.s Katowiczanin... to ja znam Twoją byłą... i powiem Ci że pierwszym raz widziałem jak ten Pan bzykał ją dokładnie jakiś rok temu w warszawie:) a dupeczke miałeś zajebistą... OVB TO KUUUUUUUPA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nervolus
o tak ovb to wielka kupa:) szczegolna kupą jest struktura nawrata najwiekszego z przekretów:) a co do waszej dyskusji o twojej bylej lasce to olej temat ziomek, jak poleciala na zburaczalego dyrektorka i hajs to wiesz, na tyle widac zasluguje:) zal mi tych ovbowskich kretaczy bo kiedys obudza sie z reka w nocniku z dlugami, bez przyjacioł:) jest jeszcze ktos od nawrata? chetnie poczytam o te strukturce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowicycek2+2
Abcd12 no to gratulację! zajebisty wynik. Widzę, że w najlepszej strukturze znowu nałapali jeleni i idiotów. Jest znowu szansa na niezły wynik całej Dyrekcji. Szkoda tylko, że netto drastycznie spada. A ty Prezes Helmut patrzysz i nie grzmisz. Może to jedyna droga do sukcesów..? Fakju OVB!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Buahhhaaaaa Ty chyba sobie jaja robisz:)))) Nie wierze, ze ktos jest taki durny:D A na 2 składke to kto ci pozyczy?:DDDDDD Ty głupku wiesz,ze to umowa długoterminowa???? I przynajmniej ze dwa lata musisz opłacac swoja prowizje i prowizje innych, co sa na toba:D a takze tych z towarzystwa. NO TO CI SUKCES:))) Prowokacja jak nic, nikt taki durny byc nie moze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
I to dzis masz dostac swoje 4 tys?:D? Czekam na recenzje ha ha ha. Chyba ktos chce oczernic ta strukture udajac idiote, tak mi sie wydaje, bo kto normalny pisze na siebie umowe na 500 nie majac nawet na składki:) Łosiu jak chcesz ja spłacac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Relacje... :) chyba spie jeszcze. To czekaj Abcd kiedy bedziesz kiero kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
sonja skąd w tobie tyle agresji. jeżeli zarobiłem 4 koła to mam na 8 składek wiec mam czas na odrobienie się. nie traktuję tego jak hazard, ale faktycznie gdyby się nie udało to mój kiero i dyrektor obiecali, że mi pomogą. u nas nie jest tak że, musisz radzić sobie sam. wszyscy sobie pomagaja. taka rodzinna atmosfera. poza tym jak piszesz to uważaj na interpunkcję. pa.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowicycek2+2
Sonja odpuść sobie tego idiotę abcdefghijk. Znam go. To znany prowokator. Występował kiedyś w kabarecie i niedługo bedziemy mieć tu skecze zamiast postów. Piszmy lepiej o czyms konkretnym. A jezeli to prawda, że pracuje u nawrata to dobrze, bo idioci i przekręty pasują do tej struktury i niech lepiej trzymają się razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×