Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość katowiczanin
krakowiaczek daj namiar na siebie bo chce sprawdzic czy mowimy o tej samej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba2oo9
Weszłam na to forum z ciekawości,bo mój facet umówił się na spotkanie z przedstawicielem tej firmy w przyszlym tygodniu i chciałam troche powęszyć, o co może chodzić,bo mam uczestniczyc w tym spotkaniu.Widze jednak,że tam chyba straszne podziały są-jakby firmy w firmie były.Jedni od Zieleniewskich,inni od jakichś Nawratów,ale Ci drudzy, to chyba jakas pomyłka ,bo dużo negatywnych opinii im serwują.Ciekawa jestem,kto dziala w okolicach Żor,Pawłowic,bo to nasze okolice? Nie ukrywam,że mam mieszane uczucia i nie chciałabym ,żeby mój facet wpakował się z kasą w jakieś g....o*.Z drugiej strony nie mam zwyczaju nikogo skreślać na dzień dobry,więc zobaczymy ,co koleś,który ponoć z Pszczyny jest,będzie sobą reprezentował.Jeśli domyślacie się ,z ktorej dyrekcji może być,dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
krowicycek2+2 bawi mnie ten facet;)) posmiac sie mozna, nie mam zamiaru bynajmniej go nawracac, skoro wierzy, ze mu pomoga opłacac składki:D Co za naiwnosci, skad sie biora tacy ludzie:) Dalej uwazam, ze to prowokacja i nikt nie moze byc az taki głupi. abcd12 Ty mi cos mowisz o interpunkcji, kiedy kazde zdanie zaczynasz od małych literek:)) chyba zart jakis:D Ja sie po prostu smieje i nie jestem agresywna, ale nazywam rzecz po imieniu. Skad wiesz jak jest u "was"? Skoro miałes dopiero pierwsze szkolenie:D Co za naiwnosci głupota robic sobie umowe na 500 stow miesiecznie nie majac pracy. Niezłego jelenia znalezli, ze sie zaporzyczył i na dzien dobry bez zadnych pytan zrobił sobie umowe;) Moze ci i pomoga, zeby umowa nie padła, bo w koncu maja z niej dobra kase, a musieliby zwracac storno, ale osobiscie watpie. Wiesz jak ci wróze, powpłacasz, powpłacasz i zostaniesz z niczym wsciekajac sie w duchu na swoja naiwnosc;) Swoja droga dostałes ta kase? Dzis miałes miec;) Skad ta kasa tak szybko? Masz juz nr pracwoniczy? Na kogo pukty poszły za umowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Mamba pytajcie o konkrety, bo co agent, to inaczej. W jakim celu spotkanie? Chcecie powierzyc pieniadze czy pracowac? Jesli powierzyc pieniadze, to na jaki okres? Regularnie, czy jedna wieksza wpłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
sory sonja, że tak na ciebie naskoczyłem, ale mie wiem o co chodzi. punkty to dla mnie jasna sprawa, ale co to jest storno? dostałem informację od kiero, że prowizję wypłaci mi w poniedziałek wieczorem w biurze. umówiliśmy się, bo mój brat i jego dziewczyna, też chcą takie same polisy inwestycyjne. podpisałem umowe, żeby mieć lepszą emeryturę, a poza tym szewc bez butów nie może chodzić. wiesz o co chodzi. jeżeli coś jest nie tak, to skopię mojemu kumplowi jego obsrane, chude dupsko. myślę, że mnie nie wkręca, bo wie, że ze mną nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowicycek2+2
I co abcd frajerze oczka się otwierają? Co to jest storno? Zapytaj swojego kumpla i skopcie mu dupę razem z bratem. Rodzinna atmosfera, czy jak to napisałeś? Będziesz miał emeryturę jak ta lala. Powodzenia bałwanie. Jeszcze ci twój kiero z dyrektorem powinni dobrą wódkę postawić za naiwność. Przestań ściemniać i zgrywać idiotę. Bo takich palantów to nawet u Nawrata nie widziałem, a znam ich paru. Przysięgam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd12
krowicycek2+2 sam jesteś palant. twój pseudonim pasuje do ciebie jak ulał. to, że czegoś nie wiem nie upoważnia cię do obrażania mnie. spadaj fiutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Abcd słuchaj, nie obraz sie, ale jak mozesz wkrecac bliskie osoby w umowy, o których nie masz zielonego pojecia. Dowiedz sie najpierw, podszkol, a pozniej umawiaj z ludzmi na umowy. Storno sa to pieniadze odejmowane od kazdej umowy, które przez jakis okres czasu lezą uziemione i zabezpieczaja towarzystwo, w razie gdyby jakas umowa padła, a jej własciciel przestał płacic. Agent dostaje prowizje,(jej czesc idzie własnie na storno), a klient po np 3 mscach stwierdza, ze to nie dla niego, ze rezygnuje- wtedy ta kasa jest sciagana z konta agenta na poczet tego długu. Jesli masz za mało umow za które wzieto storno to musisz oddac cos wziąl. Umowy czasami padaja, nikt Ci nie da 4 tys za darmo. Jesli umowa przetrwa iles tam( chyba 2 lata) to storno powinno byc wypłacane agentowi, a klient musi dalej wpłaca, zeby miec jakikolwiek zysk. Nie napisałes na kogo zostały napisane umowy. Jesli nie masz numeru pracowniczego, poszły na kolege i punkty beda liczone do jego awansu, a nie twojego. W sumie to nawet dobrze, bo jesli przestaniesz teraz płacic, to nie tobie, a koledze zabiora storno. Przyznam, ze bede w szoku, jesli ci ta kase da do reki, bo to znaczyłoby, ze on jest naiwny, a poza tym szczerze to nie sądze, zeby kierownik był w posiadaniu takiej kasy, tym bardziej, ze za Twoja umowe zapłca mu kiedy sie spolisuje i bedzie okres rozliczeniowy.Radze nieco sie zainteresowac umowami i opinia biura i nie patrzec bezkrytycznie, ani nie słuchac bezkrytycznie tego, co mowia. Zeby byc wspolpracownikiem trzeba wysłac papiery, napisac egzamin KnuiFe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykształciuch
Tragedia ta firma. Współczuje klientom, a jeszcze bardziej pracownikom z wypranymi mózgami. Pozdrawiam myślących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
500 zł / msc to ok 260 jp... a to na poziomie RI jest 260 jp * 2,5 * 3,4 * 0,75 - 19% podatku to dostaniesz ok 1200 zł.... i to nie od kierownika tylko za po napisaniu licencji które są raz na ruski rok... wiesz a to co Ci mówią ovbowcy traktuj z przymruzeniem oka bo to kłamcy i krętacze pozdro katowiczanin nosi Twoja ex oklulary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanin
krakowiaczek no daj jakis namiar na siebie gg albo cos bo niewiem kim jestes a najlepiej jak masz jaja to sie spotkaj zemna podjade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co Ty sie chcesz ze mna spotykac? nie jestem gejem kolego! pierdol laske i tyle ja mówie co widziałem... jeśli ta Twoja ex nosiła okulary. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVAŁBÓWKA czyli laska co się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanin
no ku....wa daj chociaz gg co ty taki dretwy jestes co mam po okularach osadzic czy to ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanin
krakowiaczek masz tu moj nr. gg1401176 jak bedziesz mial chwile to sie odezwij, bo chcialbym miec 100 % pewnosc ze piszemy o tej samej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IP nie kłamie
Może mi wyjaśnicie, dlaczego co drugi post (szczególnie te bezczelne i chamskie przeciw OVB) ma to samo IP ? Że też jednej osobie chce się siedzieć i obrażać wszystkim za - domniemam - marne pieniądze konkurencji. Pogratulować !! Prowokacja goni prowokację, a obrażania nie ma końca. Gość abcd też prowokuje, niby inteligentnie oczerniając firmę, a cała reszta ciągnie temat, popisując się swoją przenikliwością. To forum przerodziło się w żałosną szopkę przez jedną osobę (jedno IP), której kultura, używanie mózgu, ogłada i asertywność są raczej mało znane. Reszta (tutaj też pod różnymi nickami pojawia się często to samo IP) dopasowała się poziomem. O tym już tutaj ktoś wspominał - to jest trollizm - działanie na czyjąś szkodę, pozostając za zasłoną anonimowości czyli bohaterstwo dzisiejszej młodzieży, a w tym przypadku - śmiem rzec - niedorozwojów umysłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Ip he he no to sie popisałes błyskotliwoscia:D A ci co bronia , to rózne IP:D tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IP nie kłamie
A czy ktoś tutaj ostatnio broni ? Jest tylko obrzucanie błotem. Z tego samego IP jest głupi post, a potem pojawia się odpowiedź z tej samej lokalizacji, także brawo. Ci co bronili na stałe (batosai i inni) mieli różne IP, czego nie można powiedzieć o jakimś fanatyku, który już ze 20 razy zmieniał nick a jest na tym forum od półtora roku i co jakiś czas pod innym nickiem kreuje nowe zarzuty (a ostatnio to już tylko wyzywa wszystkich w niewyszukany sposób). A Ty, Sonju, coś tam od czasu do czasu przebąkiwałaś na temat socjotechnik itp a sama je stosujesz - rzadko odpowiadasz na pytania, a jedynie wymijająco stawiasz kontr-zapytanie i tak się z Tobą rozmawia od dłuższego czasu. PS. Żeby zczytać czyjeś IP nie trzeba być błyskotliwym, tylko trzeba znać Admina portalu ;) Ty go nie znasz, nie masz wglądu do statystyk, więc tylko możesz się domyślać kto dubluje nicki, ja to wiem, więc ten temat możesz zakończyć. Choć pewnie jak zawsze, nie powinnaś mieć nic do powiedzenia, ale swoje i tak napiszesz.... kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IP nie-OVB tak
IP nie kłamie, ovb tak , czyli akwizytorzy OVB. Pisałem wielokrotnie, nikt się nie ustosunkował dlaczego OVB rekrutuje tysiącami do pracy, skoro uważa ,że to praca dla wybranych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buli anda
Phi to akurat bardzo proste i jasne...otóż mój były dyrektor krajowy zawsze powtarzał, że z większej ilości osób zawsze ktoś zostanie na dłużej a może nawet na stałe "nigdy nie wiesz kiedy trafi ci się twój dyrektor" OVB to jedno wielkie pranie mózgu od samego początku...sick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
No to zle zczytałes, bzdury gadasz. A ponadto yrzeba byc chyba nawiedzonym, zeby na takim forum sledzic ip uzytkowników, bo niby po co. A ja akurat naleze do mniejszosci, co pisze własnie konkrety. A ty? cos wniosł do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB jest bo jest
On Sonju wniósł prawdę oczywistą , że OVB jest jedyne i niepowtarzalne , a kobiety powinny siedzieć cicho i rodzić dzieci, ewentualnie klepać jednostki pracy dla szefów ćwierćinteligentów. Zastanawiam się czy jegomość nie jest z sekty Badaczy Pisma Świętego bardziej znanej jako Światkowie Jehowy. Ale to już inna bajka , chociaż metody takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kręty wór
sonja robi loda komu popadnie, dlatego wszystkie cwele jej bronią. ovb nawet ip nie pomoze bo to tłuki nie z tej ziemi. i mozecie possać mi wora bo ja nie mam ip. daliscie sie wydymać tej firmie to teraz się bydłujcie. i najważniejsze: trzeba być idiotą żeby siedzieć na tym forum :) (to jest dla bystrzaków:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kręty wór
sonja przepraszam za nocną wypowiedź, ale nachlałem się winkiem " Zemsta Sołtysa " i tak mnie siekło, bo ja przecież biorę leki na moją shizofrenię i napisałem takie bzdury i obraziłem kobietę. Wstydzę się i przepraszam. Ale najgorsze to to winko , tak mnie po nim zakręciło w brzuchu ,że nie doleciałem do kibla , tylko zesrałem całe mieszkanie no i oczywiście gacie.. Zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan681
A co to facetów można obrażać, a kobiet nie ? Pałuj się feministko Sonju czyli Kręty Worze II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta prawda
Prawda o Nadaniaczu: Widzisz Batosai, kłopot polega na tym, że taki malarz ścienny, czy sprzedawca w mięsnym - oni wytwarzają realną wartość dla klienta. Dlatego nie możemy ich nazwać naciągaczami, oni nie wciskają niczego na siłę. (no chyba, że ktoś z mięsnego próbowałby sprzedawać np. zepsute wędliny). Dobrze, że żartujecie sobie w biurze z tego, że jesteście naciągaczmi. Przynajmniej jesteście tego świadomi, a może wyrachowani i bezczelni jak napisałem wcześniej. No cóż, ja byłem naocznym świadkiem Waszych chamskich pogaduszek, nadymanego poczucia stania ponad wszystkim i traktowania pozostały lud, jak takie małe mrówki, ktore mozna łatwo nakłonić na podpisanie umowy. No bo one głupie. Zwlaszcza jak się ma taki super ovbowski bajer. Jakies obelgi innych na Wasza robotę? Nie martw się, zapijecie i nie będziecie się przejmować, co tam inni spoza świętego ovb sobie gadają i tylko "tak w żarcie" będziecie nazywali się naciągaczami , bo Batosai - lojalny pracowniku - chamstwa Ovb nie chcesz ujawniać (czyżby to jednak ta sama lojalność,o której mówisz podczas prezentacji firmy?). Ha, nie jesteście wcale lepsi! Ten parasol ochronny, o którym gadacie klientowi, to tak naprawdę chroni Wasze tyłki i Waszą machinerię do robienia pieniędzy a z klientów robicie inwalidów!! Jedna bardzo ważna sprawa!, ja nie nazywam Cie Batosai naciągaczem, tylko naganiaczem! A to jest spora różnica. Nie myl tych pojęć! To bardzo ważne rozróżnienie. Naganiacz zawiera w sobie cechy naciągacza + posiada dodatkową, unikalną właściwość. A mianiowicie naganiacz musi dodatkowo szybko biegać za klientem. Powiedz mi, jaką wartość produkujesz dla społeczeństwa? Jako Ovbowiec jesteś jak pirania i wszelkimi możliwymi środkami próbujesz pozyskać krew (pieniądze) klienta (nawet przez zmonopolizowanie tego forum!!), przez wyuczone gadki, odpowiedni ubiór (kreujesz słomianą, oszukańczą pewność siebie i pseudo fachowość), dzieki którym ukrycie dajesz do zrozumienia potencjalnemu klientowi, że jest głupi i nic nie wie na temat finansów. Zdajesz sobie sprawę, że w zaciemniony sposób zabierasz mu jego wolny wybór i nieżadko ciężko zarobiony kapitał? Po co ona ma myśleć, samodzielnie być świadomym swoich możliwości, co może niezależnie zrobić ze swomi pięniędzmi, widział wiele fajnych opcji; lepiej spowodować, żeby poczuł się niepewnie (np. przestraszyć go skomplikowanym rynkiem finanswowym, groźbami przyszłości) tylko po to, żeby przestał ufać sobie, pozwolił się wyręczyć i zaufał Twojemu wyuczonemu, pustemu wiezerunkowi oraz Twoim "najlepszym" rozwiązaniom specjalnie, indywidualnie dla niego ; no i w końcu podpisał z Tobą umowę, oddał swoje pieniądze, które symbolizują jego realną pracę, na to, co Ty mu mówisz! Ciach, pach! I masz szybką prowizję w kieszonce. Widzisz kolego, co innego jakby on sam do Ciebie przyszedł. Pozwoliłbyś mu wtedy wybierać. Pozwoliłbyś mu zdać się na swój rozum i spokojne rozeznanie, co rzeczywiscie jest dla niego najlepsze. A nie wciskał mu swoje niezawodnie manipulacyjne gadki. Uszanowałbyś wtedy go i jego inteligencje. Ale nie ,Ty próbujesz być szybszy i wyręczać go. Trzeba jak najszyciej omamić go. Jego spokojne rozeznanie nie jest wskazane! Ty nie edukujesz go finansowo (może połowicznie, przypominająć mu, że warto oszczędzać), tylko ogłupiasz i robisz niejako niewolnikiem finansowym, (dawaj pieniądze na to, co Ci mówię, że jest dobre, oszczędzajmy po mojemu!!). Próbujesz być głupio sprytny, ale pamiętaj, społeczeństwo nie lubi nieuczciwego sprytu! Stąd zawszę będą obelgi wobec tego, co robisz. Eh, po co ja to piszę, Ty i tak jesteś zapewne ślepy na tę stronę medalu, bo ona jest uciążliwa w ganianiu. Ganiasz dla tych, co są wyżej. Jak będziesz dużo ganiał, staniesz sie królem naganiaczy. I wtedy to inni będą ganiać dla Ciebie. Tak więc staraj się kolego, staraj! I to szybko! Bo w dzisiejszych czasach coraz trudniej byc naganiaczem i się dobrze ustawić. Konkurencja na rynku kolego!! Aha, i radziłbym Ci, żebyś nie "dostawał ciśnienia" tylko pogodził się z faktem, że dla wielu ludzi już jesteś widziany jako naciągacz/naganiacz. Ovb samo sobie na to miano zasłużyło. I słusznie. Żegnam Panie Naganiaczu, mesjaszu Ovb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Mysle,ze czas nakarmic bydełko chłopaki, a nie rozpisywac sie na jakims forum. Po postach widze ze słoma ostro z butów musi wystawac;) Nie ze mna takie numerki, goncie na pastwisko, prowokacja sie nie udała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Btw Dobrze wiedziec, ze fani, czy tez pracownicy Ovb to prawdziwe buraki, po waszych prostackich wypowiedziach mozna to wywnioskowac(o ile zrozumiesz(cie) to słowo:D) Niezły poziom buraczano- miesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabura City
elo prostactwo jest tutaj wszechogarniajace, a jedynie ty sonju jestes ostoja prawa i sprawiedliwosci i jestes takim lustrzanym odbiciem batosaia - zawsze masz racje bo wystajesz ponad poziom prostakow i wiesz wszystko najlepiej a tak na powaznie to twoje dwie powyzsze wypowiedzi jak i poprzednie tez swiadcza o tym jaki poziom reprezentujesz i nie unos sie ze jestes kobieta, bo baby to chuje... ja nie jestem zwolennikiem ani przeciwnikiem tej calej smiesznej firmy, o ktorej tutaj sie rozpisujecie, ale po tonie mojej wypowiedzi zaraz wlaczy ci sie myslenie typu: kto nie jest za mna ten jest z ovb. bardzo prostolinijne i malostkowe, jakbys nie potrafila otworzyc sie na inne scenariusze i kierowala sie tylko kategoriami czarne-biale. tak na serio, teraz jada po tobie jakies pajace, tak samo jak po batosaiu inni pajace wczesniej - widocznie wasz typ tak ma i znajda sie tacy co lubia madralinskich zwyzywac. narzekasz na fanow ovb a popatrz 2-3 strony wstecz jakim jezykiem mowia przeciwnicy, co za rzeczy wypisuja, jak wszystkich wyzywaja i opluwaja. troche obiektywizmu, bo wydaje mi sie ze kiedys dyskusja byla na jakims poziomie a jak zaczelo brakowac argumentow to zaczelo sie mieszanie z blotem w niewybredny sposob i to sie zaczelo ze strony przeciwnikow - nie wiedzieli co pisac to zaczeli obrabiac tylki poszczegolnym forumowiczom. chyba nieco wieksze chamstwo jest ze strony przeciwnikow (ty zdajesz sie tego nie widziec, i jakos nie tonowalas wypowiedzi wielu innych burakow, ktorzy potrafili pisac mierne idiotyzmy). ovbiki dostosowaly sie poziomem i tez operuja teraz ta samo bronia. no i ty rowniez nie wytrzymalas i zaczelas to robic. bo trudno spodziewac sie o inna reakcje obronna. generalnie pozostal trollizm bo wymiana argumentow dobiegla konca i wszystko zostalo tutaj juz powiedziane in plus i in minus a koles co napisal o batosaiu ? heh, chlopie, spozniles sie o kilka miesiecy, nie wiem do kogo i po co to napisales, zrob sobie update

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batosai poległ-uczcijmy pamięć
Wielki Batosai poległ w starciach z brutalną polityką OVB, nie wykazywał się , nie pisał produkcji, nie rekrutował nowych idiotów , miał widać małą rodzinkę więc wydupczyli go , ale nie z OVB , tylko z kręgu Celebrytów. No i gość kupił u Chińczyków tępy nóż i pociął się. Widać miał dość zakłamania w szeregach kadry dyrektorskiej, tych fałszywych przyklejaonych uśmiechów i pytań : jak tam ??? SUPER ??? Minuta ciszy , no chyba że prezydent ogłosi batosai-owa Żałobę Narodową. Ale w to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×