Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady24

PIOSENKI NA WESELE

Polecane posty

Gość piosenki
MAM NADZIEJE ZE POMOGLAM PODAJAC TAK WYCZERPUJACA LISTE:pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nely
Witam, bylam 2 dni temu na weselu i wpadła mi w ucho bardzo fajna piosenka, tylko niestety nie wiem jak jej szukac. Znalazlam tylko wloską wersje Mait Maltis- Ma Ma Ma Mamma Maria. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też poprosze
Kto będzie taki hojny i powysyła mi piosenki na wesele pliska na e maila BARTEZ122@VP.PL z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anrdzej579
ja też bym prosił o lite z tymi piosenkami np email andrzej579@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dybek
Ja również poproszę o listę na mojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODALAM
PODAŁAM WSZYSTKIE PIOSENKI NA WESELE KTORE MIALAM I NIESTETY WIECEJ TYTUŁÓW NIE ZNAM;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lujaklubanska
HEJ AGATKO:) Ja poszujkuję właśnie fajnych piosenek na Sylwester do pracy..:) Moze mi też listę byś przesłała...?? Dam Ci podkłady w zamian.:D czy cuś :) hehe Pozrdrawiam..:D KLAUDIA e-mail: klaudia5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puopia
Witam, Czy ktos moze jeszcze ma ta liste piosenek od agatka1984?Jak bym mogla prosic o przeslanie na mojego maila (puopia@o2.pl). Nieststy kilkam na nick i nie moge znalezc maila do agatka1984. Z gory dziekuje za pomoc. P.S. ja tez uwazam, ze swojskie wesela sa najlepsze i taka muzyke na pewno uslysza moi goscie, ale polowa bedzie ze Szkocji i musze wprowadzic tez zagraniczne kawalki...chociazby kilka, zeby rozumieli!!!Moze jakies pomysly na anglojezyczne weselne hiciory? Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puopia
Prosze o liste jesli to mozliwe: puopia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puopia
Prosze o liste jesli to mozliwe: puopia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawellex84
Witam wszystkich. Bardzo dużymi krokami przygotowuje się do ślubu a co za tym idzie hucznego wesela z moja ukochaną, a muzyka dla mnie jest bardzo ważna. Czy mogę dostać listę o której wszyscy tak piszą??? Leczo20@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też moge mogę plosze
karolinka1510@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przema213
przyślijcie liste piosenek na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita89
Witam Czy jest ktoś w stanie wysłać mnie listę piosenek od Agatka1984 będę wdzięczna mój mail ochowiak.anita@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba9000
mam pytanko czy z tej stronki da sie sciągac utworki a jesli tak to w jaki sposób wielkie dzieki za pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pog_jag
czy ja rowniez moge prosic taka liste utworkow dla dj'a ania_pogoda@op.pl z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaPrzemek
Witamy, my również prosimy o rzeczoną powyżej listę na adres: petitto@o2.pl. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BELLUG
witam.też bym bardzo prosła spis piosenek na wesele najlepiej tylko polskie.z góry dziekuje.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybu
Kayah & Bregovic - Prawy Do Lewego Just5 - Kolorowe Sny T.Love - Polish Boyfriend Kukiz & Piersi - O, Hela! Kukiz & Piersi - Całuj Mnie Piersi - Bo jo Cie Kochom Reni Jusis - Zakręcona Papa Dance - Nasz Disneyland (Monaliza) Papa dance - Naj Story Stachursky - Typ Niepokorny Stachursky - Czuję i Wiem Stachursky - Jak w Niebie Boys - Jesteś Szalona Boys - Kochana Uwierz Mi Milano - Bara Bara Milano - O Tobie Kochana Voyager - Polskie Dziewczyny Happy End - Jak Się Masz Kochanie Bolter - Daj Mi Tę Noc Szwagierkolaska - U Cioci Na Imieninach Cezary Pazura - Przystojny Jestem Kasa - Smak 80-tych Lat Mandaryna - Ev'ry Night Oddział Zamknięty - Andzia Odział Zamknięty - Party Wanda i Banda – Hi-Fi cicha woda gdybyś był w rytmie cza cza kaczuchy mam cudownych rodziów mam ty decyduj dbaj o miłość psalm dla cienie dla ciebie niebo bez ciebie nie licze godzin ani lat wolność i swoboda ten którego kocham Katarzyna Skrzynecka czarny alibaba andrzej Zaucha niech mówią że to nie miłość miłość to wierność wyborowi taka miłość sam w raz przyszła do nas miłość nasza niebezpieczna miłość Michał Bajor kochanie moje kochanie uczucia michal bajor mamy siebie kiedy nie ma miłości zakochani sa wsród nas kombinuj dziewczyno historia tej miłości ta dziewczyna cza cza jesteś szalona prawy do lewego kolorowe jarmarki kiedy mówisz mi kocham cię o tobie kochana wielka miłość tak bardzo sie starałem dozwolone od lat 18 Beata Józek nie daruje ci tej nocy trudno tak trudno mi się przyznać wesele pocałuj mnie psalm kochania rudy rydz bo z dziewczynami jedna na milion czaniebieska piosenka chce tu zostać chcę być kopciuszkiem zabiorę cię już zawsze na zawsze sen na pogodne dni I can't help falling in love with you złote obrączki nprezenty dla młodych przyśpiewki dla teściów gorzka wódka chleb i sól kult-do ani dedykacja dla dwojga mamy siebie chłopcy radarowcy takie ładne oczy gdzie ci mężczyźni facet to świnia I Love You do bólu pogoda dla bogaczy rudy się żeni ę01-Czy chciałaby Pani 02-Serca dwa 03-W Zielonym Gaju 04-Wszystkie Rybki 05-Szła Dzieweczka 04-Złoty krążek 05-Ja Cię kocham 06-Gorzka wódka 07-Głęboka studzienka 08-Moja Cyganko 09-Cyganeczka Janeczka 10-Ore ore 13-Graj Piękny Cyganie 14-Grek Zorba idzie dziewczę po lesie słodka ania niedziela będzie dla nas don`t Be Cruel All Shook Up (let me be your) teddy Bearie chem więcej 2. Parostatek 3. Kuando Kuando 4. Tyle słonca 5. O Tobie kochana 6. Cała sala 7. Moje jedyne marzenie 8. Coco jumbo 9. Daj mi tę noc 10. serduszko puka 11. ostatni raz zatanczysz ze mna 12. mexicana 13. calupy welcome to 14. walk of life 15 mały biały domek 16. nadzieja 17. shalala lalala 18. takie tango 19. był taki ktos 21. marianna 23. nie zadzieraj nosa 24. byle bylo tak 25. za kazdy usmiech 26. tylko Ty 27. dziś prawdziwych cyganów 28. nogi 30 rosamunde 31 jak sie masz kochanie 33. szybki bill 34. kochana uwierz mi 35. tico tico 37. gdzie ten swiat 38. labamba 39. kankan 40 gdy nam spiewa Elvis 41. stand by me 42. kawiarenki 43. jeszcze dzien 44. diana 45. remedium 47 nie placz Ewka 48. Małgośka 49. be with you 50 jak przezyc wszystko ę51. jambalaya 52. ludzie pragną piekna 53. fale dunaju 54. o mnie sie nie martw 55. wróć do mnie 56. without you 58. nie zadzieraj nosa 59. wielka dama 60. za toba pojde jak na bal 61. genowefa 62. na zamku 63. ktos mnie pokochal 64. walce kufstein 65. nie zostało nam juz nic 66. lepszy model 67. co ty tutaj robisz 69. rysunek na szkle 70. to nie ja bylam ewa 71. biały latawiec 72. naj story 73 macho 74. to co dal nam swiat 75. kazatchok 76. cjlopcy radarowcy 77. powiem ci 78. autostop 79. nikt na swiecie nie wie 80 lato w kolobrzegu 81. slowo jedyne Ty 82. cjlopa z mazur 83. dwudziestolatki 84. gwiazdor 86 niebo moich stron 87 lato 88. zolte tulipany 89. bella bella donna 90 o hela 91. gdy zaplaczesz' 92. polka dziadek 93 paloma blanca 95 corka rybaka 96 zlamano juz tyle serc 97 moja cyganko 98 chialabym 99 matura 100 sing sing ę101 hej czy Ty wiesz 102 my cyganie 103 osiemnastke miala 105 nie domykajmy drzwi 106 inny nie bede 107 bal wszystkich swietych 108 niech zyje bal 109 rycz mala rycz 110 dlugosc dzwieku samolot 111 bailando 112 livin' la vida loca 114 bedziesze moj 115 lornetka 116 gdzie ten ktory 117 czarne oczy 118 filmowa milosc 119 boom boom boom 120 hej szala 121 polskie dziewczyny 122 l'italiano 123 tanczmy z cyganami 124 zawsze gdzies czeka ktos 125 czerwone korale 126 jedzie pociag 127 jolka 128 arrivederci moja dziewczyno 129 lobuz 130 kocham cie kochanie moje 131 slodycze 132 swiat wedlug Kiepskich 133 shirley 134 I love you do bolu 135 anna maria 136 bara bara 138 europa 139 greckie wino 140 guma 141 cyganeczka janeczka 142 dlaczego 143 kasztany 144 ukraina ęFalling in love with you bo jesteś ty What's a wonderful world" zabiorę cię już zawsze na zawsze sen na pogodne dni I can't help falling in love with you złote obrączki czy czuje pani czaczę ślubowanie zawsze tam gdzie ty miłość od pierwszego wejrzenia nie chem więcej kocham cie oczarowanie lipna miłość Nasze rendez sous- nowa wersja Grechuta - Będziesz Moja Pania 157 Gdzie ten który powie mi- Brathanki 158 W kinie w Lublinie- Brathanki 159 Takie tango- budka suflera 160 Bal wszystkich świętych- budka suflera 161 Nogi – Czarno czarni 163 Ściernisko- Golec orkiestra 164 Pędzą konie po betonie 166 Prawy do lewego- kayah 167 Śpij kochanie śpij- kayah 168 Ostatni raz zatańczysz ze mną- Krawczyk 169 Mój przyjacielu- Krawczyk 170 Serduszko puka w rytmie cza cza 171 Czekam na tę jedną chwilę- Krajewski 172 U cioci na imieninach- T. Love 173 Chłopaki nie płaczą- t.Love 174 Konik na biegunach- Urszula 176 Baśka- Wilki 177 Jak we Lwowie 178 Malcziki- Yugoton 179 Myslovitz- Długość dźwięku samotności 182 Raz dwa Trzy Oczy tej małej 183 Raz dwa Trzy Czy te oczy mogą kłamać 184 Raz dwa Trzy uciekaj moje serce 185 Jolka- budka Suflera 186 O Ela- Chłopcy z placu broni 187 Pod papugami- Niemen 188Baw sie w ciuciubabke- Niemen 189Plonaca stodola- niemen 190- 12 groszy- Kazik 191 Gdy nie ma dzieci- Kazik 193 Lady Pank- Tam gdzie ty 194 Niewiele ci mogę dać- perfekt 196 Grupa Q- Ach co to był za ślub 199 Daj mi tę noc 200 Do zakochania jeden krok 201 Dzisiaj, jutro zawsze kocham cię 203 Iść w stronę słońca 204 Jadą wozy kolorowe 205 Jej portret- Bogusław Mec 206 Kocham cię kochanie moje-Maanam 207 Kochać jak to łatwo powiedzieć- Szczepanik 208 Kolorowe jarmarki 209 Kwiat jednej nocy- alibabki 210 Małgośka 214 Marchewkowe pole- Lady Pank 215 Zawsze tam gdzie Ty- Lady Pank 216 Najtrudniejszy pierwszy krok- Jantar 217 Nie licząc godzin i lat 218 O mnie się nie martw 219 Pamiętam ciebie z tamtych lat 220 Parostatek 221 Radość o poranku- Grupa I 222 Leszcze- Ta dziewczyna 223Takie ładne oczy- Czerwone gitary 224 Nie zadzieraj nosa- Czerwone gitary 225 Prześliczna wiolonczelistka 227 Tak bardzo się starałem- Czerwone gitary 228 Kwiaty we włosach- Czerwone gitary 229 Nie spoczniemy- Czerwone gitary 230 Historia jednej znajmosci- Czerwone gitary 231 Tyle słońca w całym miescie 232 Znamy się tylko z widzenia- Trubadurzy 233 Jak się masz Kochanie Szwagierkolaska – U cioci na imieninach De Press – Bo jo cie Kochom Kombinuj dziewczyno - Leszcze Chałupy Dziewczyny które mam na myśli Już nie ma dzikich plaż Kiedy byłem małym chłopcem Szalała szalała Biesiadne Jesteś szalona – Boys Upływa szybko życie Wszystkie rybki Żółte kalendarze Cyganie Zorba Feel - Jak anioła głos Anna Jantar i Boguslaw Mec - Pozwolił nam los Anna Jantar - Moje jedyne marzenie Anna Jantar - Kto wymyślił naszą miłość Anna Jantar - Jeszcze nie wiem jaki jesteś Artur Gadowski - Ona i on Bajm - Ta sama chwila Bajm - Być z tobą Bajm - Myśli i Słowa Bayer Full - Dwa serca gorące Beata Bartelik - Sen na pogodne dni Borycewicz i Kukiz - Jesli tylko chcesz Chłopcy z Placu Broni - Kocham Cię Czerwone Gitary - Niebo z moich stron Czerwone Gitary - Wielka miłość Human - Słońce moje Czerwone Gitary - Każdy swoje 10 minut ma Czerwone Gitary - Słowo jedyne Ty Czerwone Gitary - Najpiękniejsza Damian Holecki - Weselne dzwony De Mono - Zakochani De Mono - Niebo pełne gwiazd Edyta Geppert - Szukaj mnie Eleni - Tylko w twoich dłoniach Eleni - Dla ciebie jestem ja Eleni - Nasz najpiękniejszy dzień Eleni - Na miłość nie ma rady Farba - Chce tu zostać Grzegorz Tomczak - Niebieska Piosenka Halina Kunicka - pios. z filmu Noce i Dnie IRA - Ona i on Irena Jarocka - Ślubne prezenty Jerzy Połomski - Każdemu wolno kochać Kancelaria - Zabiorę Cię Katarzyna Sobczyk - Mały Książę Katarzyna Sobczyk - Schyłek lata Katarzyna Skrzynecka i Robert Janowski - Ten którego kocham Kayah i Kiljanski - Prócz Ciebie nic Kindla - Z kimś takim jak Ty Kindla - Oddaję ci wolność Kostek Yoriadis - Wszystko to co mam Krystyna Giżowska - Złote obraczki Krzysztof Krawczyk - Bo jesteś ty Kostek - Tak kochać tylko ciebie Krzysztof Krawczyk - O Tobie Krzysztof Krawczyk - Tylko Ty, tylko Ja Krzysztof Krawczyk - Weselne preludium Lady Punk - Zawsze tam gdzie Ty Maanam - Kocham Cię, kochanie moje Magda Femme - Rozmowa z aniołem Magma - Kochać i pragnąć Magma - Wszystkie chwile Marlena Drozdowskia -Kochajmy każdą chwilę Michał Bajor - Ja jestem bogaty Michał Bajor - Nie Znajdą Nas Michał Bajor - Tylko w moich snach Mieczysław Szczesniak - Zaczekam Natalia Kukulska - Zakochani Natalia Kukulska - Moje jedyne marzenie Natalia Kukulska i Piasek - Jesteś blisko mnie Olga Szomańska, Przemysław Brany - Niech mówią , ze to nie miłość Piotr Szczepanik - Kochać Raz Dwa Trzy - Pod niebem pełnym cudów Seweryn Krajewski - Miętowe pocałunki Skaldowie - Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał Skaldowie - Dopóki jesteś Sławek Uniatowski- Kocham cię Stachurski - Z każdym twym oddechem Sumptuastic - Kołysanka Tomasz Grelewicz - Zawsze będę cię kochał Tomasz Żółtko - Kochaj mnie i dotykaj Universe - W perły zmienić deszcz Universe - Zostań ze mną Zbigniew Wodecki - Oczarowanie Zbigniew Wodecki - Z tobą chcę oglądać świat Zbigniew Wodecki - Jeden krótki dzień Ziyo - Magiczne Słowa Artur Gadowski - Ona jest ze snu Wawele - Biały latawiec Czesław Niemen - Wspomnienie Tomek Makowiecki - Miedzy nocą a dniem Saturn - Czułe spojrzenia Bajm- Miłość to taki dar Magma - Niezapomniane słowa Dżem - Do kołyski Janusz Radek - Oblubieniec Weekend - Za miłość mą Ewa Bem - Cały świat Chłopcy z Placu Broni - Kochanie tęsknię do Ciebie Robert Gawliński - Niech mówi serce Urszula- Dziś już wiem Krzysztof Kilijański - Otulmy się miłością Marek Grechuta- Wesele Krzysztof Krawczyk Mieczysław Szcześniak - Spoza nas Damian Darko - Żono, moja żono Ricco - Z kimś Edyta Górniak / Mieczysław Szcześniak - Dumka na dwa serca Omega - Dziewczyna o perłowych włosach Irena Jarocka - Kocha się raz Goya - Mój Robert Chojnacki / Piasek - Niecierpliwi Mieczysław Fogg - Stary walc Irena Jarocka - Piosenka spod welonu 1. a ja sobie gram na gramofonie 2.a ty masz 3.a whiter shade 4. a wszystko to bo Ciebie kocham 5.ach franka franka 6.ach jak przyjemnie 7.ach to byla noc 8.ada to nie wypada 9.adagio cantabuile 10.agatko pocaluj 11.aicha 12.akropolis 13.ale to juz bylo 14.ali baba 15.ali baba 16.all my loving 17.all of me 18.all that she wont. 19. always on my mind 20. andrusowskie tango 21.andzia 22.anna maria 23.anna 24.another day in paradaise 25.another night 26.antonina 27.are you lonsome tonight 28.arive derci roma 29.au sza la la 30. augustowskie noce 31.autobiografia 32, autostop 33.autumn leves 34.azzurro 35. babi lad 36.babski swiast 37.bahama mama 38.bajlamos 39.baju baj 40. bal wszystkich swietych 41.bambino 42.bananowy song 43. bando bando 44.bardzo smutna piosenka. retro 45, barwy jesieni 46.basia basia 47.badz gotowy dzis do drogi 48. badz dziewczyna z moich marzen 49. be my baby 50. beata 51.beatifilull life 52.belive 53.bella bella donna 54. besame mucho 55. bazpanska milosc 56. bede w niebie kuku grac 67.bedziesz moj 68. biala gwiazdka 69. biale noce 70. bialy krzyz 71. bialy latawiec 72.bielyje rosy 73. bikini 74.bliska mooim mysla 75. blondynka 76, blondyneczka 77.blondyna 78. blue moonpol 79. bo lato rozpala 80. blue span eyes 81. bo nie zapomnisz mnie 82. bo tutaj jest jak jest 83. bo wazne ze jestes 84. bo z dziewczynami 85. bohema 86. boney mix 87, bony and clay 88.born to make 89. brown girl in the ring 90. bubliczki 91.budzikom smierc 92. buona sera 93 byle bylo tak 94. byl taki ktos 95.caluj goraco 96. caluj mnie 97, cambio dolor 98. cant help fallin love 99.carpi 100. carrisima 101.chalupy 102. chanse elese 103. chattanoga 104. chihuahua 105. chlopaki nie placza *. chodz pomaluj moj swiat *. chryzantymy *.ciao italia *. ciao ciao bambini *. cicha woda *. cicho plunie czas *. co jej mogels dac *. co powie ryba *. co przed nami *.ty na to *. co ty tutaj robisz *. comment sava *.cos optymistycznego *.corka rybaka *. crazy *. cudownych rodzicow mam *.cyganeria *. cyganska ballada *. cza cza dla Anii *. czrownice *.czas jak rzeka *. czas nas uczy pogody *. czego sie boisz *. czekolada *. czerwony jak cegla *. cziki cziki *. czlowiek ktorego kocham *. czterdziesci kasztanow *. czterdziesci lat *. czy bedzie ci ze mna *. czy czuje pani czacze *. czy pamietasz te noc *. czy pani marta *. czy pani mieszka sama *. czy te oczy moga klamac *. czy tutaj mieszka *. daddy cool *. daj mi te noc *. dajana * dance me to end love *.dens dens *. deszcz i lzy *. deszczowa piosnka *. diabellski mlyn *. diana *. dlaczego nie chcesz spac *. dlugi bill *. dmuchawce latawce *.do grajacej szafy *. do lezki *. do nieba *. do odsiedzenia *. do zakochania *.do zobaczenia *. dobra milosc *. dobrze wiem *. doktor ziwago *. dozwolone od lat 18 *. droga ktora ide *. duch * dumka * dwa serca dwa serca dwa smutki dwadziescia lat dwie bajki dwie morgi slonca dymek z papierosa dzieci pireusu dziewczyna szmana dziekie usta dzis prawdziwych cyganow dziwny jest ten swiat *.hej sokoly hello mary herbatka we dwoje historia jednej znajomosci hit the road jack horay how many roads I could have dan all night I just call I sara i tak sie trudno rozstac i wszystko sie moze zdarzyc im wiecej ciebie in the mood irena ja ciebie kocham a ty spisz ja sie boje sama spac ja spiewam piosenki ja wysiadam jada wozy kolorowe jak czaczy rytm jak minal dzien jak sie masz kochanie jak za dawnych lat jambolaya jasnowlosa java jedna na milion jedyne slowo Ty jedzie pociag jej czarne oczy jej portret jesienna zaduma jesienne roze jesienny pan jest takie miejsce jestem kobieta jestes lekiem na cale zlo jestes moim przeznaczeniem jestes najpiekniejsza jestes szalona jeszcze jeden dzien jesli kochasz jesli tylko chcesz jimmi jo julio jutro bedzie dobry dzien juz nigdy juz nie ma dzikich plaz juz nigdy kapitanskie tango karuzela kaziu zakochaj sie kazdy swoje 10 min ma kiedy bylem malym chlopcem kiedy cie kocham kiedys mnie pokochasz kiling me softly kissis for me kocha sie raz kochac cie nie przestane kochac kochac inaczej kochaj mnie kocham Cie jak irlandie kolorowe sny kolysanka kombinuj dziewczyno konik kropla deszczu krople deszczu ksciezycowa noc kuba wyspa kwiat jednej nocy kwiaty we wlosach la bamba la paloma la vida vida rocka lady lady latino disco lato lecz to nie to lepszy model let get laud letnia przygoda lornetka love me tender ludzkie gadanie latwopalni macarena malenka ewo malinowy krol mala blondyneczko male szczescia male kino male tesknoty malgoska maly bialy domek maly ksiaze maly mis maly zigolo mam dobry dzien mammy blue mamy tylko siebie marija martwe morze mezczyzno milales byc michelle mija rok milosc milosc ci wszystko wybaczy nilosc ja wino mily moj misty mlodym byc mniej niz zero mocniej moge wszystko moja i niczyja moja lady moja mala rozo moja mila moja cicha moje smutki mona lisa monika monika corka ratownika moon light serenade moon riv moj przyacielu my bony mysli i slowa na ciebie czekalem na dobre i na zle na jezykach na prawo most na trynidach zdrowie nad morzem nadzieja najpiekniejsza najtrudniejszy pierwszy krok napisz prosze nasza jest noc nasza noc natalie nel blu new york nie badz na mnie zla nie bylo ciebie nie kochac w taka noc nie licze godzin i lat nie ma wody nie mow nic nie placz nie placz ewka nie placz kiedy odjade nie placz malenka nie poganiaj nie spoczniemy nie wolno mi nie zadzieraj nosa nie zapomnisz nigdy nie zawsze musi byc nie zaluje nie zalujmy tej milosci niech moje serce kolysze niech zyje bal niedziela bedzie dla nas niepotrzebny kazdy dzien nigdy sie nie dowiesz nigdy wiecej night and day nikt na swiecie nie wie no bo ty sie boisz myszy no women no cry noc z renata noce sa takie upalne nogi o mnie sie nie martw o nic nie pytaj oczy czarne oczy masz niebieskozielone oczy szeroko otwarte od nocy do nocy od rana mam dobry humor oda oddalenie odplywaja kawiarenki odpowie ci wiatr odrobine szczesia w milosci on the sunny one way ticket only you orla cien osiemnascie miec lat osiemnastka ostatni walc pamietam ciebie z tamtych lat panna janka papierowy ksiezyc parasolki parostatek paryskie tango paryz pedza konie piaty bieg piechota do lata twist pijemy za lepszy czas pijmy wino za kolegow piosenka przypomni ci piosenka milosci plomienie milosci po co ten zal po ten kwiat czerwony pocaluj tylko raz pod papugami pokochaj mnie pokochaj moje marzenia pokolenie pola zielone pomykam do ciebie ponad tecza portafino portowe swiatla posluchaj co ci powiem poszlabym za toba poszukaj muszli powiedz powrocisz tu praw do nieba prawy do lewego private dancer prowadz mnie przejrzyj parzeanczyc cala noc przezylam z toba przezyj to sam puerto rico puste koperty pytasz mnie radio ramaja rasputin remedium rozmowa z aniolem rozmowa przez ocean roztancze w sobie swiat roza czerwona ruchome piaski rycz mala rycz rysa na szkle rzeka marzen saga o darii saled with a kiss samba a janerio samba sikoreczka sa takie dni se si bon sen sie spelni serce serduszko puka serenko siedem roz singen my love skrzypek slodka karolina slodkiego milego zycia slodycze smak pomaranczy soley soley sos spacer dzika plaza spacer po moskwie speedy gonzales staruszek swiat statki na niebie sto lat ivan stop sunny susana sza la la szal by night szarpany szczesliwej drogi szeptem szesnascie lat szewczyk szklana pogoda szkoda lata sciernisko slubne prezenty spiaca jola spij kochanie spij swiat nie wierzy lzom swiatla rampy ta dziewczyna ta mala jest wstawiona ta sama chwila tak bardzo sie staralem tak to bylo lato taka taka take my breath away taki dzien taki raj takie tango tamte prywatki tango milonga tancz glupia tancz polke saga o darii samba a janerio samba przed rozstaniem samba sikoreczka sankta maria satin doll sa takie dni se si bon sen sie spelni serce serduszko puka sereno seriale sex apel siboney siedem czarnych krow siedem roz singelk my love singel in rhe rain krzypek slodka karolina slodkiego milegoi zycia slodycze smak pomaranczy smoke gets in your eyes soley soley something stupid sos spacer dzika plaza spacer po moskwie speedy gonzales statki na niebie sto lat ivan stop stranger in sunhine sunny susana sza lal la szczesliwej drogi juz czas szeptem szewczyk szklana pogoda szkoda lata sciernisko slubne prezenty spij kochnie spij swiat nie wierzy lzom swiat rampy ta dziewczyna ta mala jest wstawiona ta sama chwila tak bardzo sie staralem tak to bylo lato taka taka take my breath away taki dzien taki raj takie tango tamte prywatki tango milonga tancz glupia tancz tancz polke a ja wole moja mame acapulko ach franka adios amigo america angelino aniu przebacz ataman bajo bango bal na gnojowej bal u weteranow batory beata biala mewa biala roza biale labedzie biale roze bucik mlodej byl sobie krol bylu swieta u szlichetow calowac nie jst zle caluje twoja dlon carewna casablanka celito lindo chachary chatko moja chce o tobie zapomniec chciala zosia jagodeki chicago co powie tata cyganeczka zosia cyganeczka cyganeria cyganka czapajew czrna morowa czarne oczka czerone i bure czerone jagody czerwone maki czerwone jabluszko czerwona jarzebina czerwone korale czerwony pas cztery razy czterech lysych czy chciala by pani dalej wesolo deszcz jesieni deszcze niespokojne dla pary mlodej walc dobrze sie sklada dom wloczegow droga do gwiazd dwaj murzyni dwanascie aniolkow dwie gitary dziadkowi dobrze bylo dzidzi dziewczyna wina nalej dzisiaj jutro dzis do ciebie ech muzyka ej przelecial fiku miku gdy mi ciebie zabraknie gdybym mial gitrare gdzie strumyk gdzie ta keja gigita gleboka studzienka gorzalka goralko hanko goralu czy ci nei zal graj piekny cyganie graj skrzypku graj granica halinka hej bystra woda hej baby baby hej dziewczynko hej idem w las hej sokoly hej tam pod lasem hej wy dziewczyny hej cyganie pojde hosabyna husia susia idealny sierzant idzie dziewcze po lesie idzie maciek ile jablek jagna i wojtek jaguar jaja fajne sa jak dlugo na wawelu jak dobrze nam jak mnie kochasz jarzebino czerwona jechal kozak jechali cyganie jedzie arab jesienna szaruga jeszcze bockia jeszcze po kropelce jesli kochasz kacabana kaczka dziwaczka karliku karolinka krakowiaczek ci ja kasia kiedy rum kolorowe jarmarki komui dzwonia konieczyna kotek kowboje krajobraz krakowianka jedna krasnoludek ksiaze ksiezyc nad krakowem ksiezycowa noc kto nas pokocha kukuleczka kupcie jaja kurdesz laura i filion lec glosie ladne oczy laczko maki malcziszka mala niebieska chusteczka te dla mnie te noce sa gorace teraz jestes tylko moja teraz juz wiesz teraz juz wiem the sing to byl swiat to byly piekne to ja i ty to nie ja bylam ewa troche ziemi troszke slonca ty jestes moim przeznaczeniem tyle slonca tylko ty tyrolskie tango u cioci na imieninach uciekaj moje serce uciekaj uciekaj uh la la laumowilem sie na usta milcza viva espania volare w arizonie w barwach latino w domach z betonu w drodze do fointenblo w kinie w lublinie w moim ogrodzie w moim ogrodzie w sina dal w swietle dnia walce czekokladowe walcz o swoje walentyna twist warszawa da sie lubic wciaz bardziej obcy wesele whiski wielka milosc wiem ze lubisz wiec prosze cie wio kkoniku wiosna women and love wreszcie sie ustatkujesz wspomnialem ten dzien wszyscy polacy wszystko mi mowi wybacz mi wyluzuj sie wymarzona milosc wypijmy za bledy z toba na zawsze za daleko mieszkasz mily za kazdy usmiech za mlodzi na sen zza nami milosc za ostatni grosz za rok moze dwa za ten papieros za toba pojde za zdrowie pan zabawa podmiejska zachodni wiatr zacznij od bacha zakazany owoc zakochani sa wsrod nas zakrecona zapomniec zapomnisz kiedys zaproscie mnie do stolu zastanow sie co robisz zatancz ze mna zatanczmy jeszcze raz zawsze ktos czeka zawsze tam gdzie ty zawsze z toba ze starej plyty zielona trawa zielone oczy zielone wzgiorza nad solina zlamano tysiac serc zlote obraczki zloty pierscionek znajde cie znajdziesz mnie znow znak pokoju znajde cie znamy sie tylko z widzenia zorba ja i ty zosienka zostan tu zostan ze mna zostanmy razem zwodzony most most ziwago zycie jak poemat zycie jest nowela zyj tylko chwila piechota do lata kolorowe jarmarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybu
Skaldowie - Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał Skaldowie - Dopóki jesteś Sławek Uniatowski- Kocham cię Stachurski - Z każdym twym oddechem Sumptuastic - Kołysanka Tomasz Grelewicz - Zawsze będę cię kochał Tomasz Żółtko - Kochaj mnie i dotykaj Universe - W perły zmienić deszcz Universe - Zostań ze mną Zbigniew Wodecki - Oczarowanie Zbigniew Wodecki - Z tobą chcę oglądać świat Zbigniew Wodecki - Jeden krótki dzień Ziyo - Magiczne Słowa Artur Gadowski - Ona jest ze snu Wawele - Biały latawiec Czesław Niemen - Wspomnienie Tomek Makowiecki - Miedzy nocą a dniem Saturn - Czułe spojrzenia Bajm- Miłość to taki dar Magma - Niezapomniane słowa Dżem - Do kołyski Janusz Radek - Oblubieniec Weekend - Za miłość mą Ewa Bem - Cały świat Chłopcy z Placu Broni - Kochanie tęsknię do Ciebie Robert Gawliński - Niech mówi serce Urszula- Dziś już wiem Krzysztof Kilijański - Otulmy się miłością Marek Grechuta- Wesele Krzysztof Krawczyk Mieczysław Szcześniak - Spoza nas Damian Darko - Żono, moja żono Ricco - Z kimś Edyta Górniak / Mieczysław Szcześniak - Dumka na dwa serca Omega - Dziewczyna o perłowych włosach Irena Jarocka - Kocha się raz Goya - Mój Robert Chojnacki / Piasek - Niecierpliwi Mieczysław Fogg - Stary walc Irena Jarocka - Piosenka spod welonu 1. a ja sobie gram na gramofonie 2.a ty masz 3.a whiter shade 4. a wszystko to bo Ciebie kocham 5.ach franka franka 6.ach jak przyjemnie 7.ach to byla noc 8.ada to nie wypada 9.adagio cantabuile 10.agatko pocaluj 11.aicha 12.akropolis 13.ale to juz bylo 14.ali baba 15.ali baba 16.all my loving 17.all of me 18.all that she wont. 19. always on my mind 20. andrusowskie tango 21.andzia 22.anna maria 23.anna 24.another day in paradaise 25.another night 26.antonina 27.are you lonsome tonight 28.arive derci roma 29.au sza la la 30. augustowskie noce 31.autobiografia 32, autostop 33.autumn leves 34.azzurro 35. babi lad 36.babski swiast 37.bahama mama 38.bajlamos 39.baju baj 40. bal wszystkich swietych 41.bambino 42.bananowy song 43. bando bando 44.bardzo smutna piosenka. retro 45, barwy jesieni 46.basia basia 47.badz gotowy dzis do drogi 48. badz dziewczyna z moich marzen 49. be my baby 50. beata 51.beatifilull life 52.belive 53.bella bella donna 54. besame mucho 55. bazpanska milosc 56. bede w niebie kuku grac 67.bedziesz moj 68. biala gwiazdka 69. biale noce 70. bialy krzyz 71. bialy latawiec 72.bielyje rosy 73. bikini 74.bliska mooim mysla 75. blondynka 76, blondyneczka 77.blondyna 78. blue moonpol 79. bo lato rozpala 80. blue span eyes 81. bo nie zapomnisz mnie 82. bo tutaj jest jak jest 83. bo wazne ze jestes 84. bo z dziewczynami 85. bohema 86. boney mix 87, bony and clay 88.born to make 89. brown girl in the ring 90. bubliczki 91.budzikom smierc 92. buona sera 93 byle bylo tak 94. byl taki ktos 95.caluj goraco 96. caluj mnie 97, cambio dolor 98. cant help fallin love 99.carpi 100. carrisima 101.chalupy 102. chanse elese 103. chattanoga 104. chihuahua 105. chlopaki nie placza *. chodz pomaluj moj swiat *. chryzantymy *.ciao italia *. ciao ciao bambini *. cicha woda *. cicho plunie czas *. co jej mogels dac *. co powie ryba *. co przed nami *.ty na to *. co ty tutaj robisz *. comment sava *.cos optymistycznego *.corka rybaka *. crazy *. cudownych rodzicow mam *.cyganeria *. cyganska ballada *. cza cza dla Anii *. czrownice *.czas jak rzeka *. czas nas uczy pogody *. czego sie boisz *. czekolada *. czerwony jak cegla *. cziki cziki *. czlowiek ktorego kocham *. czterdziesci kasztanow *. czterdziesci lat *. czy bedzie ci ze mna *. czy czuje pani czacze *. czy pamietasz te noc *. czy pani marta *. czy pani mieszka sama *. czy te oczy moga klamac *. czy tutaj mieszka *. daddy cool *. daj mi te noc *. dajana * dance me to end love *.dens dens *. deszcz i lzy *. deszczowa piosnka *. diabellski mlyn *. diana *. dlaczego nie chcesz spac *. dlugi bill *. dmuchawce latawce *.do grajacej szafy *. do lezki *. do nieba *. do odsiedzenia *. do zakochania *.do zobaczenia *. dobra milosc *. dobrze wiem *. doktor ziwago *. dozwolone od lat 18 *. droga ktora ide *. duch * dumka * dwa serca dwa serca dwa smutki dwadziescia lat dwie bajki dwie morgi slonca dymek z papierosa dzieci pireusu dziewczyna szmana dziekie usta dzis prawdziwych cyganow dziwny jest ten swiat *.hej sokoly hello mary herbatka we dwoje historia jednej znajomosci hit the road jack horay how many roads I could have dan all night I just call I sara i tak sie trudno rozstac i wszystko sie moze zdarzyc im wiecej ciebie in the mood irena ja ciebie kocham a ty spisz ja sie boje sama spac ja spiewam piosenki ja wysiadam jada wozy kolorowe jak czaczy rytm jak minal dzien jak sie masz kochanie jak za dawnych lat jambolaya jasnowlosa java jedna na milion jedyne slowo Ty jedzie pociag jej czarne oczy jej portret jesienna zaduma jesienne roze jesienny pan jest takie miejsce jestem kobieta jestes lekiem na cale zlo jestes moim przeznaczeniem jestes najpiekniejsza jestes szalona jeszcze jeden dzien jesli kochasz jesli tylko chcesz jimmi jo julio jutro bedzie dobry dzien juz nigdy juz nie ma dzikich plaz juz nigdy kapitanskie tango karuzela kaziu zakochaj sie kazdy swoje 10 min ma kiedy bylem malym chlopcem kiedy cie kocham kiedys mnie pokochasz kiling me softly kissis for me kocha sie raz kochac cie nie przestane kochac kochac inaczej kochaj mnie kocham Cie jak irlandie kolorowe sny kolysanka kombinuj dziewczyno konik kropla deszczu krople deszczu ksciezycowa noc kuba wyspa kwiat jednej nocy kwiaty we wlosach la bamba la paloma la vida vida rocka lady lady latino disco lato lecz to nie to lepszy model let get laud letnia przygoda lornetka love me tender ludzkie gadanie latwopalni macarena malenka ewo malinowy krol mala blondyneczko male szczescia male kino male tesknoty malgoska maly bialy domek maly ksiaze maly mis maly zigolo mam dobry dzien mammy blue mamy tylko siebie marija martwe morze mezczyzno milales byc michelle mija rok milosc milosc ci wszystko wybaczy nilosc ja wino mily moj misty mlodym byc mniej niz zero mocniej moge wszystko moja i niczyja moja lady moja mala rozo moja mila moja cicha moje smutki mona lisa monika monika corka ratownika moon light serenade moon riv moj przyacielu my bony mysli i slowa na ciebie czekalem na dobre i na zle na jezykach na prawo most na trynidach zdrowie nad morzem nadzieja najpiekniejsza najtrudniejszy pierwszy krok napisz prosze nasza jest noc nasza noc natalie nel blu new york nie badz na mnie zla nie bylo ciebie nie kochac w taka noc nie licze godzin i lat nie ma wody nie mow nic nie placz nie placz ewka nie placz kiedy odjade nie placz malenka nie poganiaj nie spoczniemy nie wolno mi nie zadzieraj nosa nie zapomnisz nigdy nie zawsze musi byc nie zaluje nie zalujmy tej milosci niech moje serce kolysze niech zyje bal niedziela bedzie dla nas niepotrzebny kazdy dzien nigdy sie nie dowiesz nigdy wiecej night and day nikt na swiecie nie wie no bo ty sie boisz myszy no women no cry noc z renata noce sa takie upalne nogi o mnie sie nie martw o nic nie pytaj oczy czarne oczy masz niebieskozielone oczy szeroko otwarte od nocy do nocy od rana mam dobry humor oda oddalenie odplywaja kawiarenki odpowie ci wiatr odrobine szczesia w milosci on the sunny one way ticket only you orla cien osiemnascie miec lat osiemnastka ostatni walc pamietam ciebie z tamtych lat panna janka papierowy ksiezyc parasolki parostatek paryskie tango paryz pedza konie piaty bieg piechota do lata twist pijemy za lepszy czas pijmy wino za kolegow piosenka przypomni ci piosenka milosci plomienie milosci po co ten zal po ten kwiat czerwony pocaluj tylko raz pod papugami pokochaj mnie pokochaj moje marzenia pokolenie pola zielone pomykam do ciebie ponad tecza portafino portowe swiatla posluchaj co ci powiem poszlabym za toba poszukaj muszli powiedz powrocisz tu praw do nieba prawy do lewego private dancer prowadz mnie przejrzyj parzeanczyc cala noc przezylam z toba przezyj to sam puerto rico puste koperty pytasz mnie radio ramaja rasputin remedium rozmowa z aniolem rozmowa przez ocean roztancze w sobie swiat roza czerwona ruchome piaski rycz mala rycz rysa na szkle rzeka marzen saga o darii saled with a kiss samba a janerio samba sikoreczka sa takie dni se si bon sen sie spelni serce serduszko puka serenko siedem roz singen my love skrzypek slodka karolina slodkiego milego zycia slodycze smak pomaranczy soley soley sos spacer dzika plaza spacer po moskwie speedy gonzales staruszek swiat statki na niebie sto lat ivan stop sunny susana sza la la szal by night szarpany szczesliwej drogi szeptem szesnascie lat szewczyk szklana pogoda szkoda lata sciernisko slubne prezenty spiaca jola spij kochanie spij swiat nie wierzy lzom swiatla rampy ta dziewczyna ta mala jest wstawiona ta sama chwila tak bardzo sie staralem tak to bylo lato taka taka take my breath away taki dzien taki raj takie tango tamte prywatki tango milonga tancz glupia tancz polke saga o darii samba a janerio samba przed rozstaniem samba sikoreczka sankta maria satin doll sa takie dni se si bon sen sie spelni serce serduszko puka sereno seriale sex apel siboney siedem czarnych krow siedem roz singelk my love singel in rhe rain krzypek slodka karolina slodkiego milegoi zycia slodycze smak pomaranczy smoke gets in your eyes soley soley something stupid sos spacer dzika plaza spacer po moskwie speedy gonzales statki na niebie sto lat ivan stop stranger in sunhine sunny susana sza lal la szczesliwej drogi juz czas szeptem szewczyk szklana pogoda szkoda lata sciernisko slubne prezenty spij kochnie spij swiat nie wierzy lzom swiat rampy ta dziewczyna ta mala jest wstawiona ta sama chwila tak bardzo sie staralem tak to bylo lato taka taka take my breath away taki dzien taki raj takie tango tamte prywatki tango milonga tancz glupia tancz tancz polke a ja wole moja mame acapulko ach franka adios amigo america angelino aniu przebacz ataman bajo bango bal na gnojowej bal u weteranow batory beata biala mewa biala roza biale labedzie biale roze bucik mlodej byl sobie krol bylu swieta u szlichetow calowac nie jst zle caluje twoja dlon carewna casablanka celito lindo chachary chatko moja chce o tobie zapomniec chciala zosia jagodeki chicago co powie tata cyganeczka zosia cyganeczka cyganeria cyganka czapajew czrna morowa czarne oczka czerone i bure czerone jagody czerwone maki czerwone jabluszko czerwona jarzebina czerwone korale czerwony pas cztery razy czterech lysych czy chciala by pani dalej wesolo deszcz jesieni deszcze niespokojne dla pary mlodej walc dobrze sie sklada dom wloczegow droga do gwiazd dwaj murzyni dwanascie aniolkow dwie gitary dziadkowi dobrze bylo dzidzi dziewczyna wina nalej dzisiaj jutro dzis do ciebie ech muzyka ej przelecial fiku miku gdy mi ciebie zabraknie gdybym mial gitrare gdzie strumyk gdzie ta keja gigita gleboka studzienka gorzalka goralko hanko goralu czy ci nei zal graj piekny cyganie graj skrzypku graj granica halinka hej bystra woda hej baby baby hej dziewczynko hej idem w las hej sokoly hej tam pod lasem hej wy dziewczyny hej cyganie pojde hosabyna husia susia idealny sierzant idzie dziewcze po lesie idzie maciek ile jablek jagna i wojtek jaguar jaja fajne sa jak dlugo na wawelu jak dobrze nam jak mnie kochasz jarzebino czerwona jechal kozak jechali cyganie jedzie arab jesienna szaruga jeszcze bockia jeszcze po kropelce jesli kochasz kacabana kaczka dziwaczka karliku karolinka krakowiaczek ci ja kasia kiedy rum kolorowe jarmarki komui dzwonia konieczyna kotek kowboje krajobraz krakowianka jedna krasnoludek ksiaze ksiezyc nad krakowem ksiezycowa noc kto nas pokocha kukuleczka kupcie jaja kurdesz laura i filion lec glosie ladne oczy laczko maki malcziszka mala niebieska chusteczka te dla mnie te noce sa gorace teraz jestes tylko moja teraz juz wiesz teraz juz wiem the sing to byl swiat to byly piekne to ja i ty to nie ja bylam ewa troche ziemi troszke slonca ty jestes moim przeznaczeniem tyle slonca tylko ty tyrolskie tango u cioci na imieninach uciekaj moje serce uciekaj uciekaj uh la la laumowilem sie na usta milcza viva espania volare w arizonie w barwach latino w domach z betonu w drodze do fointenblo w kinie w lublinie w moim ogrodzie w moim ogrodzie w sina dal w swietle dnia walce czekokladowe walcz o swoje walentyna twist warszawa da sie lubic wciaz bardziej obcy wesele whiski wielka milosc wiem ze lubisz wiec prosze cie wio kkoniku wiosna women and love wreszcie sie ustatkujesz wspomnialem ten dzien wszyscy polacy wszystko mi mowi wybacz mi wyluzuj sie wymarzona milosc wypijmy za bledy z toba na zawsze za daleko mieszkasz mily za kazdy usmiech za mlodzi na sen zza nami milosc za ostatni grosz za rok moze dwa za ten papieros za toba pojde za zdrowie pan zabawa podmiejska zachodni wiatr zacznij od bacha zakazany owoc zakochani sa wsrod nas zakrecona zapomniec zapomnisz kiedys zaproscie mnie do stolu zastanow sie co robisz zatancz ze mna zatanczmy jeszcze raz zawsze ktos czeka zawsze tam gdzie ty zawsze z toba ze starej plyty zielona trawa zielone oczy zielone wzgiorza nad solina zlamano tysiac serc zlote obraczki zloty pierscionek znajde cie znajdziesz mnie znow znak pokoju znajde cie znamy sie tylko z widzenia zorba ja i ty zosienka zostan tu zostan ze mna zostanmy razem zwodzony most most ziwago zycie jak poemat zycie jest nowela zyj tylko chwila piechota do lata kolorowe jarmarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybu
szewczyk szklana pogoda szkoda lata sciernisko slubne prezenty spij kochnie spij swiat nie wierzy lzom swiat rampy ta dziewczyna ta mala jest wstawiona ta sama chwila tak bardzo sie staralem tak to bylo lato taka taka take my breath away taki dzien taki raj takie tango tamte prywatki tango milonga tancz glupia tancz tancz polke a ja wole moja mame acapulko ach franka adios amigo america angelino aniu przebacz ataman bajo bango bal na gnojowej bal u weteranow batory beata biala mewa biala roza biale labedzie biale roze bucik mlodej byl sobie krol bylu swieta u szlichetow calowac nie jst zle caluje twoja dlon carewna casablanka celito lindo chachary chatko moja chce o tobie zapomniec chciala zosia jagodeki chicago co powie tata cyganeczka zosia cyganeczka cyganeria cyganka czapajew czrna morowa czarne oczka czerone i bure czerone jagody czerwone maki czerwone jabluszko czerwona jarzebina czerwone korale czerwony pas cztery razy czterech lysych czy chciala by pani dalej wesolo deszcz jesieni deszcze niespokojne dla pary mlodej walc dobrze sie sklada dom wloczegow droga do gwiazd dwaj murzyni dwanascie aniolkow dwie gitary dziadkowi dobrze bylo dzidzi dziewczyna wina nalej dzisiaj jutro dzis do ciebie ech muzyka ej przelecial fiku miku gdy mi ciebie zabraknie gdybym mial gitrare gdzie strumyk gdzie ta keja gigita gleboka studzienka gorzalka goralko hanko goralu czy ci nei zal graj piekny cyganie graj skrzypku graj granica halinka hej bystra woda hej baby baby hej dziewczynko hej idem w las hej sokoly hej tam pod lasem hej wy dziewczyny hej cyganie pojde hosabyna husia susia idealny sierzant idzie dziewcze po lesie idzie maciek ile jablek jagna i wojtek jaguar jaja fajne sa jak dlugo na wawelu jak dobrze nam jak mnie kochasz jarzebino czerwona jechal kozak jechali cyganie jedzie arab jesienna szaruga jeszcze bockia jeszcze po kropelce jesli kochasz kacabana kaczka dziwaczka karliku karolinka krakowiaczek ci ja kasia kiedy rum kolorowe jarmarki komui dzwonia konieczyna kotek kowboje krajobraz krakowianka jedna krasnoludek ksiaze ksiezyc nad krakowem ksiezycowa noc kto nas pokocha kukuleczka kupcie jaja kurdesz laura i filion lec glosie ladne oczy laczko maki malcziszka mala niebieska chusteczka te dla mnie te noce sa gorace teraz jestes tylko moja teraz juz wiesz teraz juz wiem the sing to byl swiat to byly piekne to ja i ty to nie ja bylam ewa troche ziemi troszke slonca ty jestes moim przeznaczeniem tyle slonca tylko ty tyrolskie tango u cioci na imieninach uciekaj moje serce uciekaj uciekaj uh la la laumowilem sie na usta milcza viva espania volare w arizonie w barwach latino w domach z betonu w drodze do fointenblo w kinie w lublinie w moim ogrodzie w moim ogrodzie w sina dal w swietle dnia walce czekokladowe walcz o swoje walentyna twist warszawa da sie lubic wciaz bardziej obcy wesele whiski wielka milosc wiem ze lubisz wiec prosze cie wio kkoniku wiosna women and love wreszcie sie ustatkujesz wspomnialem ten dzien wszyscy polacy wszystko mi mowi wybacz mi wyluzuj sie wymarzona milosc wypijmy za bledy z toba na zawsze za daleko mieszkasz mily za kazdy usmiech za mlodzi na sen zza nami milosc za ostatni grosz za rok moze dwa za ten papieros za toba pojde za zdrowie pan zabawa podmiejska zachodni wiatr zacznij od bacha zakazany owoc zakochani sa wsrod nas zakrecona zapomniec zapomnisz kiedys zaproscie mnie do stolu zastanow sie co robisz zatancz ze mna zatanczmy jeszcze raz zawsze ktos czeka zawsze tam gdzie ty zawsze z toba ze starej plyty zielona trawa zielone oczy zielone wzgiorza nad solina zlamano tysiac serc zlote obraczki zloty pierscionek znajde cie znajdziesz mnie znow znak pokoju znajde cie znamy sie tylko z widzenia zorba ja i ty zosienka zostan tu zostan ze mna zostanmy razem zwodzony most most ziwago zycie jak poemat zycie jest nowela zyj tylko chwila piechota do lata kolorowe jarmarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agapawlak
proszę o listę piosenek z góry dziękuje to mój adres agapawlak203@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezka123
czy mógłbym prosić o spis piosenek na wesele lub inne okazje mój email to mania.krzysztof2@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy jestescie TEPI I TEPE?????????? przeciez te piosenki są tu wklejone!!!!!!!! po co prosicie o wyslanie ich an maila!!!?????? co za kretyni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aduss__3
Wyslij mi tą liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Dawcio
Ja bym także prosił o tę lista na moje go e-maila :djdawcio1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie,
ctrl+c, ctrl+v, to takie trudne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela9619
aGatko mozesz mi wysłac tą liste na moj adres ??? prosze cie bardzo ilona9619@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×