Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady24

PIOSENKI NA WESELE

Polecane posty

Gość Beerkses
Dałoby rade Agatko żebyś przesłała tą listę piosenek jeszcze mi?? Mój e-mail: krzyp1@wp.pl Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym poprosila o liste jesli moge:-) arlington.midtown322@reliancesecurity.co.uk dziekuje slicznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boniek22
też bym prosił o liste. Z góry dzęx:):):) boniek007@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlosekx
ja tez prosiłbym o tę liste.. wlosekx@o2.pl z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylku
dlaczego nikt nie wrzuci tej listy na formum,tylko tak wszyscy skamlą,żeby im przesłać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellap
Ja też poproszę. Ślicznie dziękuję ;) ellaptak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktoras z was ma juz zrobiona liste utworow to wrzuccie ja tu dziewczyny.. zawsze to bedzie jakas pomoc dla innych a moze i inni podsuna wam fajne utworki ktorych jeszcze nie macie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonaaa777
no to ja też poproszę o listę posenek na wesele, bo sama mam za 1,5 m-a, a nie wiem przy czym teraz najlepiej się bawić ? Mój nr gg to 8197680, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaaa
milenkaa4@buziaczek.pl tez poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka_24
Bardzo proszę o przesłanie mi listy z piosenkami na płytę weselną, bardzo mi na tym zależy to jest mój adres E-mail marzena694@vp.pl . Z góry Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel120682
Witam, ja tez prosiłbym liste piosenek na poprawiny, wesele za trzy tygodnie a ja nie mam nic zeby zabawic gosci na porawinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medea27
Agatko będe baaardzo wdzięczna za tą liste pioseneczek. z góry dziekuje:) Dagmara mail: agentka1980@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ukrywam ze temat mnie zainteresował jesli ktos moze przeslac te liste to poprosze lidzia101@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia147
Ja tez potrzebuje ta liste bardzo poprosze... Moja ciotka robi wesele ale w niemczech no i nie checemy pozwolic goscia by tanczyli przy niemieckich piosenkach... Moj e-mail: iza_horos@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milencia
pierwszy taniec: what a wonderful world? oprócz tego oczywiście kaczuszki, jesteś szalona i inne discopolo no i lemon trees, yellow river, one way ticket:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiamilusia
czy ja też mogę prosić o liste weselnych piosenek aga_ck@hotmail.com z góry dziękuję:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lista piosenek
Jak ktos bedzie chcial tytuly piosenek to pisac na mojego maila beatkamilk@o2.pl ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jednak podanm na forum pioenki
To jest mniejsza czesc z tego co chce podac:PP 1. a ja sobie gram na gramofonie 2.a ty masz 3.a whiter shade 4. a wszystko to bo Ciebie kocham 5.ach franka franka 6.ach jak przyjemnie 7.ach to byla noc 8.ada to nie wypada 9.adagio cantabuile 10.agatko pocaluj 11.aicha 12.akropolis 13.ale to juz bylo 14.ali baba 15.ali baba 16.all my loving 17.all of me 18.all that she wont. 19. always on my mind 20. andrusowskie tango 21.andzia 22.anna maria 23.anna 24.another day in paradaise 25.another night 26.antonina 27.are you lonsome tonight 28.arive derci roma 29.au sza la la 30. augustowskie noce 31.autobiografia 32, autostop 33.autumn leves 34.azzurro 35. babi lad 36.babski swiast 37.bahama mama 38.bajlamos 39.baju baj 40. bal wszystkich swietych 41.bambino 42.bananowy song 43. bando bando 44.bardzo smutna piosenka. retro 45, barwy jesieni 46.basia basia 47.badz gotowy dzis do drogi 48. badz dziewczyna z moich marzen 49. be my baby 50. beata 51.beatifilull life 52.belive 53.bella bella donna 54. besame mucho 55. bazpanska milosc 56. bede w niebie kuku grac 67.bedziesz moj 68. biala gwiazdka 69. biale noce 70. bialy krzyz 71. bialy latawiec 72.bielyje rosy 73. bikini 74.bliska mooim mysla 75. blondynka 76, blondyneczka 77.blondyna 78. blue moonpol 79. bo lato rozpala 80. blue span eyes 81. bo nie zapomnisz mnie 82. bo tutaj jest jak jest 83. bo wazne ze jestes 84. bo z dziewczynami 85. bohema 86. boney mix 87, bony and clay 88.born to make 89. brown girl in the ring 90. bubliczki 91.budzikom smierc 92. buona sera 93 byle bylo tak 94. byl taki ktos 95.caluj goraco 96. caluj mnie 97, cambio dolor 98. cant help fallin love 99.carpi 100. carrisima 101.chalupy 102. chanse elese 103. chattanoga 104. chihuahua 105. chlopaki nie placza *. chodz pomaluj moj swiat *. chryzantymy *.ciao italia *. ciao ciao bambini *. cicha woda *. cicho plunie czas *. co jej mogels dac *. co powie ryba *. co przed nami *.ty na to *. co ty tutaj robisz *. comment sava *.cos optymistycznego *.corka rybaka *. crazy *. cudownych rodzicow mam *.cyganeria *. cyganska ballada *. cza cza dla Anii *. czrownice *.czas jak rzeka *. czas nas uczy pogody *. czego sie boisz *. czekolada *. czerwony jak cegla *. cziki cziki *. czlowiek ktorego kocham *. czterdziesci kasztanow *. czterdziesci lat *. czy bedzie ci ze mna *. czy czuje pani czacze *. czy pamietasz te noc *. czy pani marta *. czy pani mieszka sama *. czy te oczy moga klamac *. czy tutaj mieszka *. daddy cool *. daj mi te noc *. dajana * dance me to end love *.dens dens *. deszcz i lzy *. deszczowa piosnka *. diabellski mlyn *. diana *. dlaczego nie chcesz spac *. dlugi bill *. dmuchawce latawce *.do grajacej szafy *. do lezki *. do nieba *. do odsiedzenia *. do zakochania *.do zobaczenia *. dobra milosc *. dobrze wiem *. doktor ziwago *. dozwolone od lat 18 *. droga ktora ide *. duch * dumka * dwa serca dwa serca dwa smutki dwadziescia lat dwie bajki dwie morgi slonca dymek z papierosa dzieci pireusu dziewczyna szmana dziekie usta dzis prawdziwych cyganow dziwny jest ten swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piosenki
*.hej sokoly hello mary herbatka we dwoje historia jednej znajomosci hit the road jack horay how many roads I could have dan all night I just call I sara i tak sie trudno rozstac i wszystko sie moze zdarzyc im wiecej ciebie in the mood irena ja ciebie kocham a ty spisz ja sie boje sama spac ja spiewam piosenki ja wysiadam jada wozy kolorowe jak czaczy rytm jak minal dzien jak sie masz kochanie jak za dawnych lat jambolaya jasnowlosa java jedna na milion jedyne slowo Ty jedzie pociag jej czarne oczy jej portret jesienna zaduma jesienne roze jesienny pan jest takie miejsce jestem kobieta jestes lekiem na cale zlo jestes moim przeznaczeniem jestes najpiekniejsza jestes szalona jeszcze jeden dzien jesli kochasz jesli tylko chcesz jimmi jo julio jutro bedzie dobry dzien juz nigdy juz nie ma dzikich plaz juz nigdy kapitanskie tango karuzela kaziu zakochaj sie kazdy swoje 10 min ma kiedy bylem malym chlopcem kiedy cie kocham kiedys mnie pokochasz kiling me softly kissis for me kocha sie raz kochac cie nie przestane kochac kochac inaczej kochaj mnie kocham Cie jak irlandie kolorowe sny kolysanka kombinuj dziewczyno konik kropla deszczu krople deszczu ksciezycowa noc kuba wyspa kwiat jednej nocy kwiaty we wlosach la bamba la paloma la vida vida rocka lady lady latino disco lato lecz to nie to lepszy model let get laud letnia przygoda lornetka love me tender ludzkie gadanie latwopalni macarena malenka ewo malinowy krol mala blondyneczko male szczescia male kino male tesknoty malgoska maly bialy domek maly ksiaze maly mis maly zigolo mam dobry dzien mammy blue mamy tylko siebie marija martwe morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piosenki czesc 3
mary an mary you maryniko matura memory meybe mezczyzno milales byc michelle mija rok milosc milosc ci wszystko wybaczy nilosc ja wino mily moj misty mlodym byc mniej niz zero mocniej moge wszystko moja i niczyja moja lady moja mala rozo moja mila moja cicha moje smutki mona lisa monika monika corka ratownika moon light serenade moon riv moj przyacielu my bony mysli i slowa na ciebie czekalem na dobre i na zle na jezykach na prawo most na trynidach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piosenki czesc 4
na zdrowie nad morzem nadzieja najpiekniejsza najtrudniejszy pierwszy krok napisz prosze nasza jest noc nasza noc natalie nel blu new york nie badz na mnie zla nie bylo ciebie nie kochac w taka noc nie licze godzin i lat nie ma wody nie mow nic nie placz nie placz ewka nie placz kiedy odjade nie placz malenka nie poganiaj nie spoczniemy nie wolno mi nie zadzieraj nosa nie zapomnisz nigdy nie zawsze musi byc nie zaluje nie zalujmy tej milosci niech moje serce kolysze niech zyje bal niedziela bedzie dla nas niepotrzebny kazdy dzien nigdy sie nie dowiesz nigdy wiecej night and day nikt na swiecie nie wie no bo ty sie boisz myszy no women no cry noc z renata noce sa takie upalne nogi o mnie sie nie martw o nic nie pytaj oczy czarne oczy masz niebieskozielone oczy szeroko otwarte od nocy do nocy od rana mam dobry humor oda oddalenie odplywaja kawiarenki odpowie ci wiatr odrobine szczesia w milosci on the sunny one way ticket

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piosenki czesc 5
only you orla cien osiemnascie miec lat osiemnastka ostatni walc pamietam ciebie z tamtych lat panna janka papierowy ksiezyc parasolki parostatek paryskie tango paryz pedza konie piaty bieg piechota do lata twist pijemy za lepszy czas pijmy wino za kolegow piosenka przypomni ci piosenka milosci plomienie milosci po co ten zal po ten kwiat czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piosenki czesc 6
pocaluj tylko raz pod papugami pokochaj mnie pokochaj moje marzenia pokolenie pola zielone pomykam do ciebie ponad tecza portafino portowe swiatla posluchaj co ci powiem poszlabym za toba poszukaj muszli powiedz powrocisz tu praw do nieba prawy do lewego private dancer prowadz mnie przejrzyj parzeanczyc cala noc przezylam z toba przezyj to sam puerto rico puste koperty pytasz mnie radio ramaja rasputin remedium rozmowa z aniolem rozmowa przez ocean roztancze w sobie swiat roza czerwona ruchome piaski rycz mala rycz rysa na szkle rzeka marzen saga o darii saled with a kiss samba a janerio samba sikoreczka sa takie dni se si bon sen sie spelni serce serduszko puka serenko siedem roz singen my love skrzypek slodka karolina slodkiego milego zycia slodycze smak pomaranczy soley soley sos spacer dzika plaza spacer po moskwie speedy gonzales staruszek swiat statki na niebie sto lat ivan stop sunny susana sza la la szal by night szarpany szczesliwej drogi szeptem szesnascie lat szewczyk szklana pogoda szkoda lata sciernisko slubne prezenty spiaca jola spij kochanie spij swiat nie wierzy lzom swiatla rampy ta dziewczyna ta mala jest wstawiona ta sama chwila tak bardzo sie staralem tak to bylo lato taka taka take my breath away taki dzien taki raj takie tango tamte prywatki tango milonga tancz glupia tancz polke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piosenki czesc 6
pocaluj tylko raz pod papugami pokochaj mnie pokochaj moje marzenia pokolenie pola zielone pomykam do ciebie ponad tecza portafino portowe swiatla posluchaj co ci powiem poszlabym za toba poszukaj muszli powiedz powrocisz tu praw do nieba prawy do lewego private dancer prowadz mnie przejrzyj parzeanczyc cala noc przezylam z toba przezyj to sam puerto rico puste koperty pytasz mnie radio ramaja rasputin remedium rozmowa z aniolem rozmowa przez ocean roztancze w sobie swiat roza czerwona ruchome piaski rycz mala rycz rysa na szkle rzeka marzen%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIosenki czesc 7
saga o darii samba a janerio samba przed rozstaniem samba sikoreczka sankta maria satin doll sa takie dni se si bon sen sie spelni serce serduszko puka sereno seriale sex apel siboney siedem czarnych krow siedem roz singelk my love singel in rhe rain krzypek slodka karolina slodkiego milegoi zycia slodycze smak pomaranczy smoke gets in your eyes soley soley something stupid sos spacer dzika plaza spacer po moskwie speedy gonzales statki na niebie sto lat ivan stop stranger in sunhine sunny susana sza lal la szczesliwej drogi juz czas szeptem szewczyk szklana pogoda szkoda lata sciernisko slubne prezenty spij kochnie spij swiat nie wierzy lzom swiat rampy ta dziewczyna ta mala jest wstawiona ta sama chwila tak bardzo sie staralem tak to bylo lato taka taka take my breath away taki dzien taki raj takie tango tamte prywatki tango milonga tancz glupia tancz tancz polke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIosenki czesc 8
a ja wole moja mame acapulko ach franka adios amigo america angelino aniu przebacz ataman bajo bango bal na gnojowej bal u weteranow batory beata biala mewa biala roza biale labedzie biale roze bucik mlodej byl sobie krol bylu swieta u szlichetow calowac nie jst zle caluje twoja dlon carewna casablanka celito lindo chachary chatko moja chce o tobie zapomniec chciala zosia jagodeki chicago co powie tata cyganeczka zosia cyganeczka cyganeria cyganka czapajew czrna morowa czarne oczka czerone i bure czerone jagody czerwone maki czerwone jabluszko czerwona jarzebina czerwone korale czerwony pas cztery razy czterech lysych czy chciala by pani dalej wesolo deszcz jesieni deszcze niespokojne dla pary mlodej walc dobrze sie sklada dom wloczegow droga do gwiazd dwaj murzyni dwanascie aniolkow dwie gitary dziadkowi dobrze bylo dzidzi dziewczyna wina nalej dzisiaj jutro dzis do ciebie ech muzyka ej przelecial fiku miku gdy mi ciebie zabraknie gdybym mial gitrare gdzie strumyk gdzie ta keja gigita gleboka studzienka gorzalka goralko hanko goralu czy ci nei zal graj piekny cyganie graj skrzypku graj granica halinka hej bystra woda hej baby baby hej dziewczynko hej idem w las hej sokoly hej tam pod lasem hej wy dziewczyny hej cyganie pojde hosabyna husia susia idealny sierzant idzie dziewcze po lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIosenki czesc9
idzie maciek ile jablek jagna i wojtek jaguar jaja fajne sa jak dlugo na wawelu jak dobrze nam jak mnie kochasz jarzebino czerwona jechal kozak jechali cyganie jedzie arab jesienna szaruga jeszcze bockia jeszcze po kropelce jesli kochasz kacabana kaczka dziwaczka karliku karolinka krakowiaczek ci ja kasia kiedy rum kolorowe jarmarki komui dzwonia konieczyna kotek kowboje krajobraz krakowianka jedna krasnoludek ksiaze ksiezyc nad krakowem ksiezycowa noc kto nas pokocha kukuleczka kupcie jaja kurdesz laura i filion lec glosie ladne oczy laczko maki malcziszka mala niebieska chusteczka te dla mnie te noce sa gorace teraz jestes tylko moja teraz juz wiesz teraz juz wiem the sing to byl swiat to byly piekne to ja i ty to nie ja bylam ewa troche ziemi troszke slonca ty jestes moim przeznaczeniem tyle slonca tylko ty tyrolskie tango u cioci na imieninach uciekaj moje serce uciekaj uciekaj uh la la laumowilem sie na usta milcza viva espania volare w arizonie w barwach latino w domach z betonu w drodze do fointenblo w kinie w lublinie w moim ogrodzie w moim ogrodzie w sina dal w swietle dnia walce czekokladowe walcz o swoje walentyna twist warszawa da sie lubic wciaz bardziej obcy wesele whiski wielka milosc wiem ze lubisz wiec prosze cie wio kkoniku wiosna women and love wreszcie sie ustatkujesz wspomnialem ten dzien wszyscy polacy wszystko mi mowi wybacz mi wyluzuj sie wymarzona milosc wypijmy za bledy z toba na zawsze za daleko mieszkasz mily za kazdy usmiech za mlodzi na sen zza nami milosc za ostatni grosz za rok moze dwa za ten papieros za toba pojde za zdrowie pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piosenki
zabawa podmiejska zachodni wiatr zacznij od bacha zakazany owoc zakochani sa wsrod nas zakrecona zapomniec zapomnisz kiedys zaproscie mnie do stolu zastanow sie co robisz zatancz ze mna zatanczmy jeszcze raz zawsze ktos czeka zawsze tam gdzie ty zawsze z toba ze starej plyty zielona trawa zielone oczy zielone wzgiorza nad solina zlamano tysiac serc zlote obraczki zloty pierscionek znajde cie znajdziesz mnie znow znak pokoju znajde cie znamy sie tylko z widzenia zorba ja i ty zosienka zostan tu zostan ze mna zostanmy razem zwodzony most most ziwago zycie jak poemat zycie jest nowela zyj tylko chwila piechota do lata kolorowe jarmarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×