Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady24

PIOSENKI NA WESELE

Polecane posty

Gość golara
Agatka1984 poprosze cie o tę liste bo chcialabym sobie ściagnac i posluchac z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarena21
Agatko prosze wyslij mie tez swoja odjazdowa liste, bede bardzo wdzieczna papa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anushka84
I ja prosze bardzo ładnie jakąś duszyczke która posiada ta liste o przesłanie mi na maila a_sladowska@o2.pl z góry dziiękuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala35wp.pl
ja tez poprosze olala35@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo mam wesele
tez bym bardzo prosil o liste ale to bardzo bardzo na mojego maila! z gory Wam dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny1
Czy macie jakiś pomysł na pierwszy taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BuuBaa
ja tez poprosze taka liste kuba16_1900@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozecie podeslijcie liste
aniutka.ak@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzinka
bardzo proszę o wyskanie listy aga20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka121
Witam!! Większość osób zastanawia się nad pierwszą piosenką do której będzie tańczyła Para Młoda więc polecam MY HEART WITH GO ON wykonuje ją Celine Dion. Ta piosenka była wykorzystana w filmie pt. TITANIC. NAPRAWDE POLECAM ONA JEST ŚWIETNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka121
PODAM PROPOZYCJE PIOSENEK NA WESELE cicha woda gdybyś był w rytmie cza cza kaczuchy mam cudownych rodziów mam ty decyduj dbaj o miłość psalm dla cienie dla ciebie niebo bez ciebie nie licze godzin ani lat wolność i swoboda ten którego kocham Katarzyna Skrzynecka czarny alibaba andrzej Zaucha niech mówią że to nie miłość miłość to wierność wyborowi taka miłość sam w raz przyszła do nas miłość nasza niebezpieczna miłość Michał Bajor kochanie moje kochanie uczucia michal bajor mamy siebie kiedy nie ma miłości zakochani sa wsród nas kombinuj dziewczyno historia tej miłości ta dziewczyna cza cza jesteś szalona prawy do lewego kolorowe jarmarki kiedy mówisz mi kocham cię o tobie kochana wielka miłość tak bardzo sie starałem dozwolone od lat 18 Beata Józek nie daruje ci tej nocy trudno tak trudno mi się przyznać wesele pocałuj mnie psalm kochania rudy rydz bo z dziewczynami jedna na milion czaniebieska piosenka chce tu zostać chcę być kopciuszkiem zabiorę cię już zawsze na zawsze sen na pogodne dni I can't help falling in love with you złote obrączki nprezenty dla młodych przyśpiewki dla teściów gorzka wódka chleb i sól kult-do ani dedykacja dla dwojga mamy siebie chłopcy radarowcy takie ładne oczy gdzie ci mężczyźni facet to świnia I Love You do bólu pogoda dla bogaczy rudy się żeni ę01-Czy chciałaby Pani 02-Serca dwa 03-W Zielonym Gaju 04-Wszystkie Rybki 05-Szła Dzieweczka 04-Złoty krążek 05-Ja Cię kocham 06-Gorzka wódka 07-Głęboka studzienka 08-Moja Cyganko 09-Cyganeczka Janeczka 10-Ore ore 13-Graj Piękny Cyganie 14-Grek Zorba idzie dziewczę po lesie słodka ania niedziela będzie dla nas don`t Be Cruel All Shook Up (let me be your) teddy Bearie chem więcej 2. Parostatek 3. Kuando Kuando 4. Tyle słonca 5. O Tobie kochana 6. Cała sala 7. Moje jedyne marzenie 8. Coco jumbo 9. Daj mi tę noc 10. serduszko puka 11. ostatni raz zatanczysz ze mna 12. mexicana 13. calupy welcome to 14. walk of life 15 mały biały domek 16. nadzieja 17. shalala lalala 18. takie tango 19. był taki ktos 21. marianna 23. nie zadzieraj nosa 24. byle bylo tak 25. za kazdy usmiech 26. tylko Ty 27. dziś prawdziwych cyganów 28. nogi 30 rosamunde 31 jak sie masz kochanie 33. szybki bill 34. kochana uwierz mi 35. tico tico 37. gdzie ten swiat 38. labamba 39. kankan 40 gdy nam spiewa Elvis 41. stand by me 42. kawiarenki 43. jeszcze dzien 44. diana 45. remedium 47 nie placz Ewka 48. Małgośka 49. be with you 50 jak przezyc wszystko ę51. jambalaya 52. ludzie pragną piekna 53. fale dunaju 54. o mnie sie nie martw 55. wróć do mnie 56. without you 58. nie zadzieraj nosa 59. wielka dama 60. za toba pojde jak na bal 61. genowefa 62. na zamku 63. ktos mnie pokochal 64. walce kufstein 65. nie zostało nam juz nic 66. lepszy model 67. co ty tutaj robisz 69. rysunek na szkle 70. to nie ja bylam ewa 71. biały latawiec 72. naj story 73 macho 74. to co dal nam swiat 75. kazatchok 76. cjlopcy radarowcy 77. powiem ci 78. autostop 79. nikt na swiecie nie wie 80 lato w kolobrzegu 81. slowo jedyne Ty 82. cjlopa z mazur 83. dwudziestolatki 84. gwiazdor 86 niebo moich stron 87 lato 88. zolte tulipany 89. bella bella donna 90 o hela 91. gdy zaplaczesz' 92. polka dziadek 93 paloma blanca 95 corka rybaka 96 zlamano juz tyle serc 97 moja cyganko 98 chialabym 99 matura 100 sing sing ę101 hej czy Ty wiesz 102 my cyganie 103 osiemnastke miala 105 nie domykajmy drzwi 106 inny nie bede 107 bal wszystkich swietych 108 niech zyje bal 109 rycz mala rycz 110 dlugosc dzwieku samolot 111 bailando 112 livin' la vida loca 114 bedziesze moj 115 lornetka 116 gdzie ten ktory 117 czarne oczy 118 filmowa milosc 119 boom boom boom 120 hej szala 121 polskie dziewczyny 122 l'italiano 123 tanczmy z cyganami 124 zawsze gdzies czeka ktos 125 czerwone korale 126 jedzie pociag 127 jolka 128 arrivederci moja dziewczyno 129 lobuz 130 kocham cie kochanie moje 131 slodycze 132 swiat wedlug Kiepskich 133 shirley 134 I love you do bolu 135 anna maria 136 bara bara 138 europa 139 greckie wino 140 guma 141 cyganeczka janeczka 142 dlaczego 143 kasztany 144 ukraina ęFalling in love with you bo jesteś ty What's a wonderful world" zabiorę cię już zawsze na zawsze sen na pogodne dni I can't help falling in love with you złote obrączki czy czuje pani czaczę ślubowanie zawsze tam gdzie ty miłość od pierwszego wejrzenia nie chem więcej kocham cie oczarowanie lipna miłość to sa moje propozycje piosenek przepraszam że tak są dziwnie ponumerowane........MAM NADZIEJE ŻE POMOGŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka121
moja dalsza propozycja piosenek które mogą pojawić sie na waszym weselu -WSZYSTKO MI MÓWI ŻE MNIE KTOŚ POKOCHAŁ -PODARUJ MI TROCHE SŁOŃCA -CHODŹ POMALUJ MÓJ ŚWIAT -JESTEŚ LEKIEM NA CAŁE ZŁO -GDZIE SIĘ PODZIAŁY TAMTE PRYWATKI -SNY NOCY LETNIEJ -NIE JESTEŚ SAMA POZDRAWIAM ŻYCZE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelcia
agatka ja tez po prosze o tę liste :))) z gory dzieki kamelcia19@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula0234
ja tez poprosze liste piosenek na moj adres meila ula0234@o2.pl bede bardzo wdzieczna z gory dzieki czekam!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1984
Czy Agatko1984 mogla bys mi wyslac liste. Albo czy moglby to zrobic kto kolwiek kto ja ma. misia-84@o2.pl Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1984
Ma ktos moe tekst piosenki "cudownych rodzicow mam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka121
TEKST PIOSENKI MAM CUDOWNYCH RODZICÓW Kto mi tuż przed snem nucił bajki baj, baj I kto przybiegał z bzem, kiedy maił się maj Kto wybaczał mi każdą złość, każdy błąd Gdy kryłam wielkie łzy, w domu najmniejszy kąt Co wieczór obraz ten, kołysze mnie do snu tato młody jak maj i mama wśród bzów Ref. Cudownych rodziców mam, cudownych rodziców mam odkryli mi każdą z dróg, po której szłam Mam cudownych rodziców bo, przyjaciółmi moimi są w porę rzekli mi: "dalej to idź drogą swą" Sama idę więc, ale po drogach mych będą wciąż za mną biec i mnie strzec myśli ich Jak motyl zastygł czas pod fotografii szkłem Patrzę na nie nie raz i jedno wiem:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1984
Bardzo dziekuje za tekst. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achar
czy ktos jeszcze ma te liste? poprosilabym o przeslanie na maila achar@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka5iullka
ja rozniez bylabym wdzieczna o przeslanie tej listy od Agatki lub od kogos kto ja juz otrzymal :) Ka5iullka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka5iullka
czy ma ktos piosenke "reke Ci daje" ??? bardzo bym prosila o przeslanie ka5iullka@wp.pl brzmi ona tak; "reke Ci daje, milosc Ci daje cenniejsza niz pieniadz, siebie Ci daje nim to potwierdzi kaplan przed Bogiem, czy dasz mi siebie .... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josha
Agatko:) ja również proszę Cię ładnie o tą listę na mój adres josha13@wp.pl z góry dziękuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio
Witam prosze przeslijcie mi liste tych pisoenek na maial radzio00@wp.pl, z gory dziekuje mam nadzieje ze wasze wesela byly udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RóWNIEZ BARDZO PROSZE O PRZESłANIE LISTY Z GóRY DZIęKI askak@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1984
ka5iullka czy przeslal ci ktos piosenke "reke ci daje" . Jesli tak czy mogla bys mi tez przeslac. Wszedzie jej szukalam i nigdzie nie moglam znalezc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppp
przetanczyc z toba chce..., byc zawsze tam gdzie ty, chce tu zostac, a ja bede twym aniolem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1984
I jeszcze raz prosze o liste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×