Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady24

PIOSENKI NA WESELE

Polecane posty

Gość uppppppppppp
kostek - tak kochac tylko ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnek200000
Ja też bardzo poproszę taką listę... john.ek007@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cass Fox – Save me Natalie Cole – Gotta be Marques – Voyamos Companeros Brathanki – Gdzie ten który powie mi, Siebie dam po ślubie, W kinie w Lublinie Morcheeba – Undress me now Smolik – Kremowa rewolucja Reni Jusis – Mixtura, Magnes, Dreadlock holiday Toploader – Dancing in the moonlight Grypsy Kings – Salsa latino Lilly Alen – Smile Ramona Rey – Zanim słońce wstanie Sistars – Sutra Piasek – Niecierpliwi Outlandish – Aischa Kasia Stankiewicz – Schyłek lata Katie Melua – Nine Million Bicycles Krzysztof Krawczyk – Tylko ty, Tylko ja, Bo jesteś Ty Kiliański i Kayah – Prócz ciebie nic Israel Kamakwiwo – Somewhere over the rainbow Enrique Iglesias – Hero Juanes – La Camisa Negra Paparizou Elena – You are my number one Dionne Warwick – What the world needs now Perfekt – Kołysanka dla nieznajomej Amanda Lear – Enigma Natalia Kukulska – Przetańczyć z tobą chcę całą noc Anna Jantar – Do zakochania jeden krok Dwa plus jeden – Choć pomaluj mój świat Arsenium – Love me Outkast – Hey ya Czerwone gitary – Nikt na świecie nie wie (ja akurat mam na imię Ewa wiec pasuje :P) Big cyc – Rudy się zeni (a mój facet jest rudy więc też pasuje :P) The cure – Friday I am in love ... – Nie badź taki szybki bil Gloria Gaynor - love you baby Aretha Franklin – Call me Greek Zorba – Zorbas dance Skaldowie – Wszystko mi mówi że mnie ktoś pokochał Feist – One evening Seweryn Krajewski – Wielka miłość Bebe – Men Senara Bangles – Eternal flame The brand new heavies – Boogie Robert Chojnacki, Krzysztof Kiliański – Poranna nostalgia Mika – Lollipop, Relax take it easy David Grey – This year love Bob Sinclar – Love generation Jay Delano – Close to you Junior Senior – Move your feet Giorgia – Gocce di memoria Mezo – Sacrum Anita Lipnicka – Piękna i rycerz itd... przecież jest tyyyle pięknych piosenek :) Osobiście wrzuciłam jeszcze pare bardziej imprezowych hitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.bor
Bardzo prosze o liste piosenek na wesele.... z gory dziekuje !!!ania.bor@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
KRZYWE RYJE ! NIE PODAWAC MAILI TYLKO WKLEIC LISTE TUTAJ !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Ja polecam piosenkę KCI & JOJO - All my life - oczywiście, jeśli ktoś preferuje zagraniczne utwory :) To naprawdę arcydzieło muzyki rozrywkowej :> I słowa idealnie pasują... \"All my life I\'ve prayed for someone like You\" - Całe moje życie modlliłem się o kogoś takiego jak Ty ;) itede itepe... WARTO PRZESŁUCHAĆ!!!! Buziaczki dla przyszłych Panien Młodych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwierzu1990
Ja też poproszę taką listę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciekmm1
Jezeli mozna to tez bym prosil o ta liste nie koniecznie od Ciebie Agatko. Dzieki z góry i pozdrawiam maciekmm1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunik
Agatka. Jak możesz to wyślij mi tą listę ;D. Mój mail : kunik07@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia5901
Witam!! Do Agatka1984 Jak posiadasz jeszcze taka liste wyslij mi na e-maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emista
mam pytanie. Kto śpiewa "ślubowanie" A może ktoś zna słowa??Proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajaaaaaa
ja tez poprosze liste mariola69@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estupendo3
jesli mozna ja tez poprosze liste moj mail : anka3a@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldas
jeśli możesz Agatko to mi tez wyślij na maila ta liste piosenek sylus25@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agatka1894
ja równiez poproszę o te liste z GÓRY DZIEKUJE:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agatka1894
ja tez bym cie prosil o te liste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabik23
Czy ja tez moglabym prosic o liste piosenek na wesele?? Dzieki i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabik23
aha moj mail ggiemza@msn.com- dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_czworka
ja tez pprosze o taka liste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia-84zg
Wszyscy prosza o ta liste a czy ktokolwiek ja dostał?? sama o nia prosilam na swoj slub a do dzisiaj nie widzialam jej na oczy a juz jestem 2 miesiace po slubie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka82
Agatka1984 proszę prześlij mi również Twoją listę :) Mój e-mail : jbielawa@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka82
POWTARZAM LISTĘ ktoś już ją na forum miał podane :o) Szybkie 1 Pulp Fiction (Twist Contest) 3 Grease Lighting / Grease (Soundtrack) 5 Grease /Summer lovin 6 The time of my life (Dirty dancing) 7 The Doors Break on Throught 8 The Doors Light My Fire 11 The Beatles- Twist and shout 12 The Beatles -Can’t buy me love 13 The Beatles -Hard days night 14 The Beatles -Love me do 15 The Beatles I want to hold your hand 16 The Beatles - She Loves You 17 The Beatles -Help! 18 The Beatles - Yellow Submarine 19 C’mon everybody 20 Let’s twist again- Chuby Checker 21 Rock around the clock 22 Hit the road Jack -Ray Charles 23 Satisfaction-Rolling stones 24 Everybody loves somebody sometime- 25 Easy- faith no more 26 YMCA 27 Private Dancer- Tina Tuner 28 What’s love got to do with it -Tina Turner 29 We don’t need another hero -Tina Turner 30 I’m so excited- Pointer Sisters 31 I will survive- Gloria Gaynor 32 The moment I wake up 33 Saturday night fever- Bee Gees 34 Africa- Toto 35 I need a hero- Bonny Tyler 36 Anything you want you got it- Roy Orbison 37 Mesecina- serbskie 38 Kalasnikov- serbskie 39 Take on me- A-Ha 40 I Was Born to Love You – Queen 42 I want to break free- Queen 45 We are the champions- Queen 47 Radio Ga-Ga- Queen 48 Friends Will Be Friends- Queen 49 Bitter Sweet Symphony- The Verve 50 Should I stay or should I go- the Clash 51 Common people- Pulp 52 Can’t get you out of my head- Kylie Minogue 53 Gimmie, gimmie, gimmie- Abba 54 Dancing queen- Abba 55 Chiquita- Abba 56 Money, Money, Money- Abba 57 Super Trouper- Abba 59 It’s my life- Bon Jovi 60 The final countdown- Europe 61 Neverending story- Limahl 62 You’re my heart you’re my soul- Modern Talking 64 Losing my religion- REM 65 Joyride- Roxette 66 Boys- Sabrina 67 Friday I’m in love- The Cure 68 Sunday bloody Sunday- U2 69 Discotheque- U2 72 Wake me up before you go, go- The Wham 75 Every Breath You Take- Sting 76 Roxanne- Swing 77 Californication- Red Hot Chili Peppers 78 By the way- Red Hot Chili Peppers 82 Pretty woman- Roy Orbison 84 One way ticket- Eruption 85 Sun of Jamaica 86 Daddy Cool- Boney M 87 Rivers of Babylon-Boney M 88 Hooray, hooray it’s a holiday-Boney M. 89 Acapulco- Matia Bazar 90 Baila Morena- Zucchero 91 Bailamo- Enrique Iglesias 92 Congratulations- Cliff Richard 93 Be my lover- La Bush 94 Neh nah nah- vaya con Dios 95 Una paloma blanca 96 Felicita 97 L’Italiano vero 98 Ciao ciao bambino 99 Volare 100 Let’s get loud / Jenifer Lopez 101 Uno, dos, tres / Ricky Martin 102 Livin’la vida loca / Ricky Martin 103 Rock DJ- Rombie Williams 104 Lemon tree Anita Lipnicka & John Porter - Bones of Love Frank Sinatra - New York New York Livin La Vida Loca - Ricky Martin Opus – Life is Life Carlos Santana – Corazon Espinado Bellini – Samba de Janeiro Wolne: Stand By Me Chris Issak- Wicked games 74-75 one way train 104 If God Will Send His Angels -U2 105 With or without you- U2 106 Pulp Fiction- Girl, You'll Be a Woman Soon 107 Shape of my heart / Sting 109 Something stupid / Robbie Williams&Nicole Kidman 110 When I fall in love / Nat King Cole 111 San Franscisco- Scott Mac Kenzie 112 Sacrifice- Elton john 113 Stairway to heaven- Led Zeppelin 114 Love is around- Wet wet wet 115 Thank You- dido 116 I'm No Angel- Dido 117 The Man Who Sold the Word- nirvana 118 Woman in love- Barbra Streisand 119 Djurdjevdan- serbskie 120 S vremena na vreme- serbskie 121 Yesterday- Beatles 122 Angel- Robbie Williams 123 She's The One- Robbie Williams 124 Everything I do- B.Adams 126 Lady in red- Chris Deburgh 127 May it be- Enya 128 Imagine- Lennon 129 Wind of changes- Scorpions 130 Nothing compares to you- Sinead O'Connor 131 All for love-Bryan Adams, Sting and Rod Stewart 132 Always- bon jovi 133 Stand by me- elvis 134 Are you lonesome tonight- Elvis 135 Love Me Tender- Elvis 136 Can’t help falling In love- Elvis 137 Because you loved me- C. Dion 138 Could you be loved- bob Marley 139 Crazy- Aerosmith 140 How deep is your love- bee gees 141 I just called to say I love you- stevie wonder 142 When the man loves a woman 143 Layla- Eric Clapton 144 Love and marriage- Frank Sinatra 145 No woman no cry- bob Marley 146 Say you say me- Lionel Richie 147 Hello - Lionel Richie 150 Georgia on My Mind- Ray Charles 151 Strangers in the night- Sinatra 152 Tell him- C. Dion 153 Unforgettable - Natalie Coles 155 When I Need You - Leo Sayer 156 You Are So Beautiful - Joe Cocker Biełyje rozy Polskie Nasze rendez sous- nowa wersja Grechuta - Będziesz Moja Pania 157 Gdzie ten który powie mi- Brathanki 158 W kinie w Lublinie- Brathanki 159 Takie tango- budka suflera 160 Bal wszystkich świętych- budka suflera 161 Nogi – Czarno czarni 163 Ściernisko- Golec orkiestra 164 Pędzą konie po betonie 166 Prawy do lewego- kayah 167 Śpij kochanie śpij- kayah 168 Ostatni raz zatańczysz ze mną- Krawczyk 169 Mój przyjacielu- Krawczyk 170 Serduszko puka w rytmie cza cza 171 Czekam na tę jedną chwilę- Krajewski 172 U cioci na imieninach- T. Love 173 Chłopaki nie płaczą- t.Love 174 Konik na biegunach- Urszula 176 Baśka- Wilki 177 Jak we Lwowie 178 Malcziki- Yugoton 179 Myslovitz- Długość dźwięku samotności 182 Raz dwa Trzy Oczy tej małej 183 Raz dwa Trzy Czy te oczy mogą kłamać 184 Raz dwa Trzy uciekaj moje serce 185 Jolka- budka Suflera 186 O Ela- Chłopcy z placu broni 187 Pod papugami- Niemen 188Baw sie w ciuciubabke- Niemen 189Plonaca stodola- niemen 190- 12 groszy- Kazik 191 Gdy nie ma dzieci- Kazik 193 Lady Pank- Tam gdzie ty 194 Niewiele ci mogę dać- perfekt 196 Grupa Q- Ach co to był za ślub 199 Daj mi tę noc 200 Do zakochania jeden krok 201 Dzisiaj, jutro zawsze kocham cię 203 Iść w stronę słońca 204 Jadą wozy kolorowe 205 Jej portret- Bogusław Mec 206 Kocham cię kochanie moje-Maanam 207 Kochać jak to łatwo powiedzieć- Szczepanik 208 Kolorowe jarmarki 209 Kwiat jednej nocy- alibabki 210 Małgośka 214 Marchewkowe pole- Lady Pank 215 Zawsze tam gdzie Ty- Lady Pank 216 Najtrudniejszy pierwszy krok- Jantar 217 Nie licząc godzin i lat 218 O mnie się nie martw 219 Pamiętam ciebie z tamtych lat 220 Parostatek 221 Radość o poranku- Grupa I 222 Leszcze- Ta dziewczyna 223Takie ładne oczy- Czerwone gitary 224 Nie zadzieraj nosa- Czerwone gitary 225 Prześliczna wiolonczelistka 227 Tak bardzo się starałem- Czerwone gitary 228 Kwiaty we włosach- Czerwone gitary 229 Nie spoczniemy- Czerwone gitary 230 Historia jednej znajmosci- Czerwone gitary 231 Tyle słońca w całym miescie 232 Znamy się tylko z widzenia- Trubadurzy 233 Jak się masz Kochanie Szwagierkolaska – U cioci na imieninach De Press – Bo jo cie Kochom Kombinuj dziewczyno - Leszcze Chałupy Dziewczyny które mam na myśli Już nie ma dzikich plaż Kiedy byłem małym chłopcem Szalała szalała Biesiadne Jesteś szalona – Boys Upływa szybko życie Wszystkie rybki Żółte kalendarze Cyganie Zorba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka82
Do Agatka1984 Twój e-mail się nie wyśwetla :/ ale są na forum z 3 lub więcej list więc inni też powinni sobie dać rade ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeczko7875
dzieki sliczne za liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny1
Przy tej piosence tańczyliśmy swój pierwszy taniec weselny, ale lepsza jest wersja w wykonaniu zespołu, który nazywa się Kancelaria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adusia1983
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luck
hej ma moze ktos utwor "Cipulenka" zaczynajacy sie tak "Na gondoli na gondoli jakas para sie.... kołysze " w wersji mp3 lub tekst tego utworu? byl bym wdzieczny za przeslanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pomyslu na nicka
troche pozno sie dopisuje ale dopeiro co znalazlam temat :) sama podobny zalozylam wlasnie.. wiec jesli mozna.. aprilariesa@yahoo.co.uk :) dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pomyslu na nicka
"uk" razem :) bez spacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×