Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady24

PIOSENKI NA WESELE

Polecane posty

Byc moze taki temat juz gdzies tu jest, ale nie mam sił szukac... Podajcie propozycje slicznych biosenek na wesele. I takich romantycznych i takich do zabawy. Moze razem stworzymy niepowtarzalną listę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stinggggg
When we dance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty zartujesz?? jest tyle siuper piosenek weselnych,mowie glownie o polskich....w sumie jesli to ma byc swojskie wesele,gdzie nie bedzie bufoniastego towarzystwa,to piosenki tpu : kaczuszki,bella marie, common sava i jestes szalona sa idelane....wszyscy usmieja sie i wybawia :D ile razy bylam na weselach to te piosenki zdaja egzamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaMala
kaczuszki? hahaha wesele z klasa jednym slowem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka1984
Lady24 podaj maila to ci wyślę moją listę, którą stworzyłam dla dj'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie wiem kto przychodzi na te wasze wesela?? mieszkamy w polsce,wasi rodzice wychowali sie na tych piosenkach...wydaje mi sie,ze rodzice by padli,gdby ktos im na weselu zaserwowal jakis zachodni kicz,ktorego nie znaja....prawda jest taka,ze najlepsze sa swojskie wesela,gdzie poznajesz pijanych wujkow 5 wod po kisielu:) gdzie wspominasz wujka staszka ktory tanczyl makarene na scenie...a nie to,ze "kwiaty byly piekne"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa
mroowa ma rację :) Wesele robi się przede wszystkim dla gości (ślub jest dla młodych), więc warto wziąść pod uwagę ich gust. A na weselach ludzie najlepiej bawią się przy starych sprawdzonych przebojach (wiem z własnego doświadczenia :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Agatka1984
Agatka, jeśli możesz - ja też poproszę o taką listę :) wonderland_a@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
złotą okrężnicę proponuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też poprosze
mpoczta1@vp.pl z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak poszlo, ale fajnie zobaczyc znana hmmmm twarz chyba nie znany nick nie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pisia sisia
Do mnie tez przemawiaja takie wesela z tradycyjnym reperuarem , czyli kaczuszki , jestes szalona , bialy mis i tak dalej. Ludzie sie przy tym wyglupiaja i jest wesolo. Po co brac wszystko tak powaznie. Poszlam raz na wesele , gdzie mloda para sie postarala o tzw. 'ambitny' zespol. Bylo bardziej rockowo - i tak ni to pies ni wydra , nie wiadomo bylo , co to z tym robic. Do sluchania owszem , przyjemne , ale ani to jakos potanczyc sie do tego nie dalo , a juz starsze osoby kompletnie nie umialy sie do tego zabrac. W rezultacie wyszlo dretwo. Choc 'z klasa'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak ja juz ci kiedys wysylalm liste, ale wyslalam jeszcze raz. Daj znc czy doszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym bardzo prosila o liste piosenek:) beataolk@poczta.fm z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszki i biały miś
to dopiero bezguscia - wieś tańczy i sie śmieje;) nie chcałabym być na takim weselu - i jeszcze te zabawy - nie dziwie się skąd obraz polskiego wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolmops
No to co że bezguście - ale przynajmniej jest śmiesznie i wesoło. Jakby zaczęli grać jakieś take another litte piece of my heart albo show me heaven , to nie wiadomo , co to z tym w ogóle zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti-b
Agatka1984 ja też bym prosiła o listę piosenkę na maila betti-b@o2.pl Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przestaje sledzic temat wiec jakby ktos chcial jeszcze liste to na maila( pod nickiem) dac znac prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka___
Nie liczę godzin i lat, Hej tam pod lasem, My cyganie, Jak się masz kochanie, Volaire, Latawce, dmuchawce, wiatr, Fatamorgana, Takie ładne oczy, Luciolla, Malinowy król, Besame Mucho, Blue Moon, When I Fall In Love, New York, New York, Que Sera Sera, Never gonna give you up, Zołte kalendarze, Nie ma jak u mamy... Jak sobie coś przypomnę to dorzucę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko!! ja tez biore slub 9 wrzesnia 06 poprosze o liste pioseneczek. pozdrawiam cattie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko!!! albo któras z osób której główna nasza bohaterka przesłała liste piosenke, prześlij i mi liste,ja mam wesele 16.09.2006 r i ero pomysłów na udaną zabawe, moze choć ta lista mi ułatwi sprawe pozdrawiam wszystkie forumkowiczki, ] mój mail: lady21@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti_27Zg
ja tez bym prosiła o liste z góry dziękuję keit_23@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pammy89121721721271
hej wesele hej wesele, tańcowało, grało i śpiewało ile tchu, Uuuuuu :D ale mi się nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak wszystkie to ja tez bym bardzo prosiła o liste piosenek od ktorejs z osob posiadajacej ją moj mail kaczka196@wp.p bardzo dziekujel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×