Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POROZMAWIAJMY O TYM

TWOJ FACET I JEGO WYJSCIA Z KUMPLAMI- WEJDZCIE KOBIETKI

Polecane posty

Gość kipila
jesli to zostawie udlawie sie myslami :( i tak zle i tak nie dobrze.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem juz c będzie dla Ciebie lepsze.Skoro się z tym tak męczysz to moze zapytaj go o ten opis,ale wiesz nie wypytuj sie nic za duzo tak zebys nie pokazała mu ze cierpisz przez te jego opisy. Myslę ze jemu nadal na Tobie zalezy, tylko ze prowadzi jakies glupie gry i cos nie moze się zdecydowac. Wspolczuje Ci ....bo widac ze cierpisz bardzo przez niego.Ale mowie Ci im bardziej facetom się pokazuje ze nam zalezy tm oni stają się w stosunku do nas bardziej obojętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
agus przekonałas mnie musze byc silna chyba zwariuje ale to nic... widzisz ja caly cZas czuje , ze mu zalezy mimo roznych komentarzy i jego zachowan ... on prowadzi jakas gre .. dokladnie... widzisz mial sobie ten opis ale kiedy tylko weszlam na gg odezwal sie zaraz napisal ze teraz musi isc ale bedzie wtedy a wtedy tak jakbym sie o to pytała ( w dusz pomyslalam sobie a co ma mnie to teraz obchodzic czy jestes czy nie nie musisz mi sie tlumaczyc) teraz juz wrocil znowu narzucil opis skierowany do koleznaki ( ten sam) a za nied lugo opis ze nuda okropna czyzby nie rozmwaial z nia intensywnie , ze sie nudzi? ja natomiast caly czas milcze a on pewnie czeka az sie odezwe bo wkoncu poinformowal ze nie dlugo wroci tak jaby chcial zeby czekac na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak slonce musisz byc silna...Kiedy zobaczy ze Tobie jest to wszystko obojętne co on pisze do innych zacznie sądzic ze chyba juz Ci na nim nie zalezy...i jezeli faktycznie nadal Cię kocha i zalezy mu na Tobie będzie starał się Ciebie odzyskac.Faceci juz tacy są nie mozna im pokazywac za bardzo ze zalezy nam na nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
te jego opisy zaczynaja byc załosne zmienia je co 5 minut gruchaja sobie niby nie winnie ale ... no ciekawa jestem czy to na pokaz czy faktycznie jest nia az tak zaabsorbowany....wybaczcie ja ciagle o tym ale lepiej mi jest jak wyrzucam to z siebie i juz na spokojnie a to dzieki adze 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kipila - najzwyczajniej w świecie olej teo dupka :P niech se zmienia opisy... ty też wymyśl jakiś ciekawy opisik (niby do kolegi), a najlepiej poznaj jakiegoś normalnego faceta i wymyślaj opisy specjalnie dla niego :D 3maj się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli zmienia je co 5min to myslę ze nie są na powaznie ....on poprostu chce wzbudzic w Tobie zazdrość i tylko czeka az Ty to skomentujesz.... A Ty to poprostu olewaj i sama zacznij go w ten sam sposob denerwowac.Ustaw sobie opisik że dzisiaj się szykuje ciekawa impreza i ze liczysz np. na poznanie kogos ciekawego.Zobaczysz ze zaraz to skomentuje....albo na złość Tobie będzie tez ustawiał podobne opisy sobie.Ale jezeli jemu zalezy na Tobie to dlugo tak nie wytrzyma;).Facet kiedy czuje się zagrozony zaraz zmienia swoje nastawienie.Trzymaj się jakos i nie daj się sprowokowac jemu on tylko na to czeka.Dobrze ze piszesz o tym tutaj ....bo my Ci zawsze pomozemy i doradzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
moze nie doslownie co 5 minut ale dosc czesto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
moze i dobry pomysl z opisami ale czy on przypadkiem nie pomysli ze robie to celowo bo ja rzadko dawalam opisy a tu nagle bede sypac nimi bardzo prawdopodobne ze tak pomysli juz mnie kiedys podchodzil chcial mi wmowic ze on wie czemu tak robie ja sie wyparalam przekonujaco ale byl zazdrosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jedyny facet na świecie :P Po co zadawać się z dupkiem skoro można znaleść fajnego? :D Przemyśl to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... to może zrób opis np. \"Tęskniłam za tobą mój aniołku :*\" trudno się połapać czy chodzi o dziewczynę czy chłopaka ;) Zawsze możesz powiedzieć, że odezwała się twoja koleżanka z którą dawno nie rozmawiałaś i jesteś bardzo zajęta bo planujecie wspólny wypad do pubu/dyskoteki :P Nie wiem czy to dobry pomysł ale zawsze jakiś ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie musisz często takich opisow sobie ustawiac ale np co piątek lub sobote.W koncu jestes sama i chyba masz prawo wyjsc sobie gdzies.I jezeli posądzi Cię ze cos chyba bajerujesz z tymi opisami to poprostu powiedz mu ze \"jestes sama i ze chyba mozesz robic teraz co chcesz, i że w piatki czy w soboty nie będziesz siedziec w domu kiedy mozna się troche zabawic i poznac nowe osoby\".Tup-tup tez dobry przyklad podała.Zawsze mozesz powiedziec ze własnie odswiezasz swoje dawne znajomosci i ze gdzies sobie wychodzicie razem:) No a tak na marginesie gadaliscie dzis ze sobą na gg? Ja własnie czekam na swojego bo ma przyjechac do mnie....jestesm ciekawa czy ta kłotnia cos dała i czy w koncu faktycznie dotrzyma słowa i będzie tak jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
heh agusia nie uwierzysz wyniknelo cos smiesznego :) ustawil sobie ten swoj rewelacyjny opis a ja musialam zejesc z kompa na dobra chwile jak wrocilam nie dalam sie odrazu dostepna a zostalam na niedostepnym mial jego opis posiadal smutna mine i teraz ze nie ma mojego .... i tutaj to nazwanie o ktore ostanio mi sie rozchodzi:) pomyslalam sobie ze gadal z ta kolezanka i pewnie poszla sobie skoro taki smutny opis no to ja wtedy dawaj wskok na dostepna a on ledwo mnie zobaczyl odzywa sie do mnie i pisze jak szalony a ! i zaraz mienil sobie opis na pozytywny z trescia ze ......... juz jest !hehe czy to aby nie dziwne ? potem znowu musialam zejsc i znowu dal opis ze ........ nie ma za chwile sie pojawialam a on dawaj opis ze .... juz jest! co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
hehe raczej to drugie zaczynam byc pewna ze pogrywa bo znowu sie wkopal w trakcie rozmowy heh powiem tylko ze w pewnym momencie zagielam go zaczal opowiadac ze widzial sie z koleznka dzisiaj bo miala mu przekazac pewna rzecz zgubiona przez niego on mi to juz kiedys opowiadal ze byl u niej i ja odzyskal wiec mu to mowie ze przeciez juz odzyskal ta rzecz on sie zmieszal i zaczal krecic no nie wazne w kazdym razie cos pogrywa stara sie duzo mowic o kolezance a wlasciwie po co mialby sie chcwalic jakby bylo cos miedzy nimi bylby zajety randkowaniem z nia a nie spowiadal sie ze byl u niej itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
jesli nawet byl to dlugo nie zagrzal przeciez wiem kiedy byl na gg kiedy ja zeszlam i kiedy sie pojawilam to bedzie gdzie do polgodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ja jestem szczęśliwa, że mój facet tak ze mną nie pogrywa :D Szczerze Ci radze, nie zawracaj sobie tym dupkiem głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
łatwo powiedziec jak uczucie sie zakorzenilo w sercu w kazdym razie zobacze jak to bedzie wygladalo dalej nie wiem moze ja sie myle moze to nie tak moze nie obchodze go wcale a moze obchodze a nie chce tego pokazac po sobie i cuduje zebym to ja za nim łazila i prosila o powrót a moze nie dojrzalosc daje o sobie znac bądz co badz nie jestesmy juz razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
eh boze faceci to umieja.... przeciez jak sobie przypomne co on wyprawial zeby mnie zdobyc to przechodzi mnie dreszczyk a dopiero pozniej oliwa wyplywa.... jak sa pewni swojego to zaczynaja sobie pogrywac eh nie wiem moze mnie sie wydawalo z tymi opisami teraz zniknal i zostwil opis ze ....... nie ma a przeciez ja jestem czyli to nie o mnie ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
tup tup fajnie ze trafil Ci sie normalny facet nie kombinator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się cieszę, szkoda tylko, że pracuje do późna... Aaaaaaaa...kiedy wreszcie się u mnie zjawi? :/ Napisz co tam u Ciebie, i przemyśl to co napisałam wcześniej... :P Mi udało się wyleczyć z jednej miłości... I szczęśliwie pojawiła się następna :) Trzeba być dobrej myśli poprostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
witam! teraz przynajmniej wiem ze aktulne jego opisy dotycza mojej osoby - pojawilam sie na gg on juz mial opis ze" ........ nie ma" kiedy mnie zobaczyl jak z procy wystrzelil z zapytanie co u mnie i zaraz zmienil opis na " i juz ............ jest" , chcialam sie upewnic czy to rzeczywiscie o mnie zniknelam iopis ze mne nie ma pojawilam sie opis ze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipila nie wiem po co on robi takie glupie podchody...czy nie moze Ci poprostu napisac abyscie się spotkali i pogadali?!Przeciez to co on w tym momencie wyprawia jest smieszna i strasznie dziecinne... No a Ty jak tam masz juz jakis opisik ze dzis się gdzies wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipila nie wiem po co on robi takie głupie podchodzy...?Czy nie moze Ci poprostu napisac abyscie się spotkali i pogadali?!Przeciez to co on teraz wyprawia jest smieszne i dziecinne strasznie. A Ty jak tam masz juz jakis opisik ze wieczorem gdzies wychodzisz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za tą powtórke ale myslałam ze się nie wysłało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaa
ale to fajne, daje ci do zrozumienia ze jestes wazna, super:) mi sie podoba, zawsze ujmowlao mnie nietypowe "podrywanie" jak pan staral sie o chocby tak pomyslami:) super, ma fajan dusze:) i takie to fajne, ze i w taki sposb daje ci do zrozumienia, jak bardzo bardzo jestes mu bliska:) super bo te kolacje, diamnety to takie oklepane a sa kobietki ktore wola wlansie takie cos, czy poezje, czy topki zakladane dla niej, serca, buziaczki superrrrrrrrrrrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie narazie jest super.Wczoraj było u mnie moje kochanie i byłam bardzo mile zaskoczona jego zachowaniem:)Był strasznie kochany...własnie taki jaki był kiedy zaczynalismy ze sobą chodzic.Teraz widze ze się naprawde stara.Tylko ciekawe jak długo to potrwa?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulkaaaa no nie wiem czy to takie strasznie super jest?!Moze i by było gdyby ta znajomość się zaczynała a nie po tym jak ze sobą zerwali?! Chyba poprostu nie jestes troszke w temacie.Bo dla mnie takie zachowywanie się jest dziecinne...(oczywiscie jak w tym wypadku,bo co innego jakby się wczesniej nie znali i ich znajomość dopiero się zaczynała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki troche się powtorzyłam:DAle mniejsza z tym wiadomo o co mi chodziło ;)Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×