Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamuska_7

Szp.Kopernika w Krakowie - ktoras moze tam rodzila???

Polecane posty

Gość subiektywna
Przepraszam, ale czy musisz tam rodzić? Asolutnie nie polecam, chyba że się leczysz u któregoś z lekarzy i posmarowałaś ile trzeba. To wydaje mi się obiektywną częścią mojej wypowiedzi. Obiektywnie też trzeba stwierdzić, że jeśli coś zagraża dzieciakowi- to tam trzeba rodzić, bo jest najlepsza opieka dla maleńtasów. Natomiast subiektywnie stwierdzam, że mnie wypatroszyli fachowo, ale zbyt pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subiektywna
Aha, a opieka potem PONIŻEJ KRYTYKI (oczywiście, jak juz napisałam bez posmarowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga kobieto
Nie jestem mama i nie jestem jeszcze w ciazy, ale moj ginekolog, do ktorego chodze pracuje w tym szpitalu. Nie wiem zatem, czy jesli zajde w ciaze, to bede tam rodzic, ale jest to jakos mozliwe. Slyszalam troche niepochlebnych opinii i zastanawialam sie czy to dotyczy personelu, czy sprzetu, czy warunkow... Skoro piszesz, ze cesarke zrobili w sposob fachowy, to juz jest cos, mysle nawet, ze duzo. A co do tego "smarowania". Kobietki, zyjmy w obecnej rzeczywistosci. Czy jesli idziesz do dentysty nie prywatnie, to bedzie zrobione dobrze???, pomyslcie nad tym. Niemal wszedzie i ze wszystkim jest o wiele lepiej w momencie gdy zalatwia sie cos prywatnie. Pozdrawiam i chetnie sie czegos dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... i co ja mam myśleć na ten temat.... lezalam juz dwukrotnie podczas ciazy w tym szpitalu i jakis specjalnych zarzutow nie mam do personelu i warunkow.... pielegniarki owszem jedne sa mniej drugie bardziej sympatyczne ale musialabym wszystkim posmarowac aby czuc sie bardzo dobrze... mam lekarza z tego szpitala do ktorego chodze prywatnie jest rzeczowy i opiekunczy... na ostatniej wizycie maz zapytal wprost o kasiorke bo bede miec znieczulenie zo. i ku naszemu zdziwieniu doktorek wcale nie podal swojego cennika.... przyznam ze mamy w zamiarze cos odpalic i jemu i pielegniarce i anastezjologowi ale ie bardzo wiemy ile... poza tym bije sie to z naszymi przekonaniami ale dla tzw. \"spokoju ducha\"!!! tak wlasnie mamy zamiar zrobi... no mam nadzieje ze znajda sie rozniez jakies pozytywne opinie...chodz bardzo dziekuje za te negatywne daja do myslenia i pozwola nam przygotowac \"grunt\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli
chodzisz prywatnie do lekarza z tego szpitala i trafisz na oddział na którym pracuje to nie masz się czym martwić. Podczas obchodu powinni zapytać kto Cię prowadził podczas ciąży, jeśli podasz nazawisko lekarza który tam pracuje to będziesz miała dobrą opiekę. Przynajmniej tak było w przypadku paru koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolezanka
prócz slicznego synka wróciła z Kopernika z...... mniej slicznym.... gronkowcem złocistym (po cesarce) :O :O Dodam ,że klnie na nich jak szewc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu...przykro mi ze tak sie skonczylo cc dla Twojej kolezanki... tak chodze do lekarza z tego szpitala i wiem ze bedzie przy mnie podczas porodu i wszyscy wiedza jak tam jestem ze od tego doktorka...wiec mam nadzieje ze wszysko bedzie oki bo powyzsze inf. mnie troszku zdolowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam lekarza z Kopernika i też chyba tam będe rodzić. Przestałam się już przejmować tymi opiniami. A kiedy bedziesz tam rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jakiej ulicy jest szpital
Kopernika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKA27 juz na dniach mozna powiedziec mam termina na 4 kwietnia zaczynam miec niesamowite chustawki nastrojow ogolnie czuje sie dobrze tyle tylko ze nie mam na nic sily a ty masz na kiedy termin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka20 dzieki za link oj zdolowalam sie... ale powiem wam ze lezalam dwukrotnie na kopernika i nie bylo tak tragicznie jak piszecie nie wiem czy mialam jakies szczescie.. u mnie to juz postanowione mam lekarza z kopernika i tam bede rodzic i mam nadzieje ze bede miala cos pozytywnego do napisania po calej akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska_7: Ja dopiero w lipcu ale zbieram opinie o szpitlach. W grudniu na Kopernika rodziła jedna z moich koleżanek i ogólnie była zadowolana. Jak zapytałam się jej czy podjeła by jeszcze raz taką samą decyzje to mówiła że tak. Na forum gazety wyczytałam wiele pozytwynych opini o tym szpitalu. Ja jeszcze biore pod uwage Siemieradzki ze względu na to że można mieć swoją położną lub Żeromski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj Kopernik
Dziewczyny, czy któraś z WAs jest pacjentką doktora Ludwina z tego szpitala? Czy prowadził Waszą ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka27
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×