Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anicca

Nadmierne pocenie pod pachami

Polecane posty

Gość koniec potu !!
http://www.everdry.eu/ ta strona jest tez po polsku i w polsce tez mozna zamowic... ja zamowilam,na drugi dzien dostalam i uzylam... pot pod pachami doslownie mnie zalewal,odkad uzylam everdry nie mam juz problemu... NAPRAWDE DZIALA !!!!!!! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogi234
dobry rollon lub deo spray antyperspirant też powinien sobie poradzić. Fajne są podobno deo spray Fresh i Energy od Evy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńkie żółte kwiaty
Hej wszystkim, miałam ten sam problem co Wy. Niedawno kupiłam w aptece Driclor jakieś 35 zł i powiem Wam, że jestem zadowolona:) przez tydzień stosuje się go na umytą skórę pod pachami przed snem i zmywa rano a później co 2, 3 dzień i efekty są naprawdę dobre bo w ogóle się nie poce:) jedyny minus to to, że skóra pod pachami cholernie piecze niczym się zaśnie ale da się wytrzymać:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papugaa167
probowalem wszystkiego, bylem juz wku*** tym ze sie poce pod pachami a na koszulce sa dwie wielkie mokre plamy bez wzgledu na to co robie, znalazlem na forum kilka opinii o antyprespirancie --*Everdry*--, zamowilem z allegro, 3 dni stosowania i.... jest pieknie;) działa naprawde dobrze i tak jak w opisie produku;) polecam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia987
papugaa ja tez uzywam Everdry i tez jestem zadowolona, rzeczywiscie 3 dni stosowania i po problemie, potem tylko co jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiązywacz problemów
Witam Was, Z problemem pocenia się pod pachami borykałem się prawie trzy lata. Nie jest to przyjemne. znam ten ból. Na szczęście udało mi się pozbyć problemu metodą prób i błędów. Uwierzcie mi kwestia psychiki nie ma nic do tego, tak jak niektórzy piszą. Rozwiązanie jest bardzo proste aczkolwiek jego znalezienie zajęło mi trochę czasu. Recepta: raz dziennie 1 tabletka potasu (rano) raz dziennie 1 tabletka magnezu (rano) raz dziennie 1 tabletka tranu (rano) - chociaż nie wiem czy ona ma jakiś wpływ co drugi dzień na noc antidral pod pachy i rano oczywiście zmyć. Sam antidral wcześniej nic mi nie dawał ani też etiaxil. Ale w połączeniu z tabletkami rewelacyjny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza16
a byliscie z tym u dermatologa ? ja sie poce zawsze wystarczy ze wyjde na autobus i juz mokro:-( ale najbardziej sie poce jak sie smieje myslicie ze powinnam isc do dermatologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz90
"rozwiazywacz problemów" w jaklim czasie to stosowanie Ci pomogło ?? jak nie psychiki to czego... wydaje mi sie ze wlasnie psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka1985
Hej, ostanio slyszalam o bardzo skutecznych preparatach przeciw poceniu. Nazywają sie AHC20, Everdry i Sevendays. Czytałam o tych produktach będąc we Francji. Czy ktoś z forumowiczów miał z tym środkiem do czynienia albo wie gdzie to kupić? Proszę dajcie znać. Dodam, że Etiaxil i Antidral na mnie już nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adenneih
Cześć, Ludki! ;( jestem zrozpaczona, przychodzę tu z tym samym problemem. To już jest nie do wytrzymania :( pocę się od jakich 2-3 lat, mam 17, ale to tak, że naprawdę mnie to denerwuje i niemiłosiernie dręczy! Nie umiem sobie z tym poradzić. Swego czasu myślałam, że to problem higieny - ale z tym jest naprawdę w porządku, myję się 2 razy dziennie, a mimo to i tak - wychodzę gdziekolwiek do ludzi, po czym za 15 min. potrafię się ,,czuć". A, właśnie. Pocenie poceniem, osobiście uważam, że coś w rodzaju psychiki musi mieć na to jakiś wpływ, bo kiedy o tym nie myślę, tj. jakoś świadomie unikam, to nie jest AŻ TAK źle, ale jest. Ale najgorsze, kiedy do tego dochodzi nieprzyjemny... (już nie) zapach. Używam, oczywiście, antyperspirantów różnego rodzaju (które nic nie dają! ;( ;( ) a mimo to czuję dziwny smród... Pomocy! Czy to kiedyś zniknie? Chyba pobiegnę zaraz do apteki po ten Antidral i jakieś tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adenneih
Może to jest wina mojej ,,diety"? skoro pocenie się jest wynikiem przemian metabolicznych... Szczerze mówiąc, jestem skłonna w to uwierzyć i zmienić moją do góry nogami w każdej chwili, bo mam koleżankę, która odżywia się świetnie, ze snem wszystko gra tak, jak powinno, w ogóle dziewczyna jest zdrowiutka i czyściutka [jeśli chodzi o sposób życia, bycia i - jak już mówiłam - jedzenia] i nie ma z tym żadnych problemów. Zazdroszczę... :( moja ,,dieta" w zasadzie bazuje na chemii, jak w większości przypadków - od tego nie da się uciec. Często jem tzw. zupki chińskie i inne pierdólstwa, sypiam różnie, choć ostatnio staram się to normować... I w ogóle w domu tak nie mam, cokolwiek robię. już mnie to dobija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandrova
Hej, hej. O, widzę, że my w jednym czasie. ;] też mam straszliwy problem z poceniem, w zasadzie zawsze, nawet 10-15 min po umyciu. Nie wiem, czy to może wynik tego, że w czasie ostatniego roku trochę się "zasiedziałam" i rzadziej się ruszałam? Bo w końcu ma na to też wpływ krążenie. Myślicie, że gdy przy sposobności wakacji zacznę coś robić, grać, to może trochę się uspokoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandrova
* to pocenie, rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandrova
Adenneih, lepiej nie biegnij, bo się spocisz :) nie no, niestety znam ten ból. niech ktoś poratuje... czy ten antidral na pewno cosik działa, czy to tylko takie... chwilowe...? a może można cóś pić, jakieś ziółka, które by coś pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żandzia
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żandzia
Czesc. Słuchajcieja mam tez problem z poceniem i jestem załam an bo probowalam juz rexone for teens i nic nadal tak samo wiec zobaczylam ze polecacie antidral wiec szybko do apteki i....uzylam go chyba z 6 razy i nic nadal tak samo a do tego podraznil mi jeszcze strasznie skure.Niewiem co robic wstydze sie nawet powiedziec o tym mamie. co mam robic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkaa22
Ludzie, nie marnujcie kasy na preparaty typu Antidral czy Etiaxil - szkoda pieniędzy bo albo nie pomoże albo pomoże na krótki czas. Oprócz tego drażni skórę co jest gorszym uczuciem od spoconych pach. Kupcie sobie Everdry. Buteleczka ma 50 ml i starcza na rok czasu! Żadnych podrażnionych pach i zero potu już po 3 zastosowaniach. Nie piszę tego dla reklamy tylko żeby Wam pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaha119912
Mam 14 lat o mam problem z poceniem sie wszystkiego już próbowałam i nie wiem co teraz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liza85
kaha119912 Kup sobie Everdry tak jak poleca martyna. Ja również korzystam z tego poduktu i jestem w 100% zadowolona. Produktu używam od 2 miesięcy i od tego czasu wcale się nie pocę a wczesniej pocilam sie na prawde mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfgh
Borykam się z tym samym problem, więc jestem jak najbardziej za tym by kupić EVERDRY widząc ile jest pozytywnych komentarzy na jego temat. Zastanawia mnie tylko czy działa wyłącznie pod pachy czy w inne miejsca też tj stopy a zwłaszcza DŁONIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się powtórzę (pisałam już o tym w innym temacie). Na nadpotliwość świetne są zastrzyki z botoksu. Można nim leczyć i pachy i dłonie, a efekt utrzymuje się przez kilka miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka88
Witam, chciałam poinformować, że znalazłam nowy produkt. Jest bardzo skuteczny. Nazywa się AHC20 i został wyprodukowany w Szwajcarii. Na początku traktowałam go jak jeden z wielu który jak zwykle nie pomógł. Pociłam się bardzo a teraz wszystko przeszło bez żadnych kosztownych zabiegów. Na prawdę polecam. Nie dołujcie się, że się pocicie tylko działajcie... coś na pewno Wam pomoże. Więcej informacji na temat produktu: http://allegro.pl/item1166016701_ahc20_antype rspirant_problem_pocenia_nowosc_099.html PS. Jest też osobny produkt na stopy i dłonie. Nazywa się AHC30 forte, również dostępny na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia23
Moi drodzy czytam wasze wszystkie wypowiedzi i szczerze mówiąc podnoszą mnie one na ducu, bo widzę, że nie jestem sama ze swoim problemem. Ja stosowałam Iwostin. Nakłada się go wieczorem na umytą i dokładnie osuszoną skórę. Rano należy go zmyć i nałożyć deo. efekty na początku były całkiem zadowalające, jednak po kilku dniach problem powrócił... Myślę, żeby spróbować Antidral. Mam nadzieję, że to mi pomoże. Głowa do góry moi drodzy!!! Coś nam musi w końcu pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam preparatu Iwostin. Stosuje się go tak samo jak Etiaxil, ale niestety mnie nie pomógł... Teraz myślę o zakupie Antidralu... Mocno wierzę, że to mi pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek37
Dziewczyny, często jestem w niemczech, mogę wam zamówić Everdry jak chcecie? m.krzyszton@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtytey
pomożcie mój problem zaczal sie w 5 klasie i trwa nadal używalam wiele antypespiranó lady spik street i n24 h i nivea , rexona, brizlism girs,garnier i wiele innych nawet takiego dezodorantuza 68 zł pisało że działa , 24 h na dobe ze jest mocny ze nic nie bedzie widac i sie nim wypsikałam a po30 min cała koszulka była mokra jak zwalczyć pocenie i dlaczego sie pocimy ? bpris pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszki
witam! Tak jak wszyscy mam ten sam problem od 6 blat. Próbowałam wszystkiego i na dzien dzisiejszy nic juz nie działa. Najpierw zaczełam używać etiaxilu (na początku działał, później "szczypał"), potem środek podobny do etiaxilu ale nazwy nie pamiętam. Później przerzuciłam sie na Antidral mam go do dzis ale nie używam, bo chwilę po nałożeniu tak mnie szczypią pachy, że lecę go zmyć bo nie idzie wytrzymać. Specjalne wkładki do naklejania też używałam ale czasami lubią się odklejać i zamiast skupić się na pracy to co chwilę zaglądam pod pachy sprawdzając czy przypadkiem nic mi nie wisi :) Zamierzam: zakupić Everdry i spróbować, jak to się nie sprawdzi to pomyślę o jonoforezji a w ostateczności botox. Taki mam plan i zobaczymy co mi w końcu pomoże. Dla początkujących polecam zacząć najpierw od Antidralu bo jest tańszy od etiaxilu. Każdy może reagować inaczej na różne środki, mi już nic nie pomaga :) Jak zadziała Everdry to się na pewno pochwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszki
Zapomniałam dodać, że różne leki też brałam hamujące pocenie ale nic z tego. Piłam herbatę z dziurawca (nie wolno pić latem bo od słońa mogą pojawić się plamy na skórze, które już nie zejdą) - też nie pomogło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam antidral użyłam go tylko raz bo tak mnie po nim skóra swędział że musialam drugi raz się myć. Nie polecam jeśli ktoś ma wrażliwą skórę, mojego chłopaka też swędziało strasznie choć do wrażliwców nie należy. Tak swędzi że nie da się nawet zasnąć przez to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie antidral tak działa :/:/ Ale ja kupiłem sobie perspiblocka w kulce, bo też jest taka wersja, a stosuje się go jak etiaxil, teraz to tylko raz dwa razy w tyg przejadę, a wydajny jest bardzo i nie pachnie, wiec moge sobie potem na perfumy pozwolić. No i nie to co antidral, ten nie uczula! Poszukajcie u siebie w aptece!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×