Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Asia.pl a niech sobie Monika_Nika wszystko co można zoperuje, przecież ty za to nie bedziesz ponosiła kosztów, no chyba że zazdrościsz,że ona sobvie coś poprawi ty nie, ale raczej w to wątpie. Policz do 10 i odetchnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_Nika
ooo.. już forum jest tylko dla dorosłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_Nika
eee.. ok to o czym teraz gadamy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika, są wakacje! idź pobiegaj... albo na lody, albo do kina... jakoś nie śmiem zaproponować "poczytaj coś" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_Nika
gruby miś - czytam, czytam ;) Stephen'a King'a :P A biegac to mi sie nie chce, ale i tak całymi dniami jestem, na dworzu.. a jak widac mam też czas tu zaglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! czytaj dalej, a jakbyś znalazła chwilę, na postudiowanie języka polskiego... to w naszym języku nie ma formy "dworzu" ;) "dwórz" nie istnieje, "na dworzE" jest poprawną formą :) wierzę, że zapamiętasz i się nauczysz czytaj dalej :D i jak najwięcej czasu spędzaj na dworze! niech się młoda główka przewietrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_Nika
A tam jedna mała pomyłka ;P A teraz jak tak sobie mysle... to prawie wszyscy do mnie pisali na gadu.. sms.. że np.chodźmy pochodzić po dworzu... albo na dworzu jest coś tam.Heh.. to przez nich.. :D A jak juz sa wakacje to mam zamiar podszkolić sie w angielskim.. a polski to tam.. kit z nim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
To jeszcze przy okazji nie stosuj apostrfów w dopełniaczu wyrazów angielskich NIE zakonczonych na samogloske. Wiec: Stephena Kinga. (swoja droga - szacunek, uwielbiam tego autora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanitkaa84
dziewczyny, chyba coś sie wam pomyliło, bo to jest strona o ;pomniejszaniu pierśi; a nie o tym jak i gdzie kupywac dobry stannik, więc albo piszcie na temat albo dyskutujcie sobie na innej stronie. (bez urazy). Ale my jak piszemy na dany temat to wy nam mieszacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanitkaa84
mam jeszcze pytanko , może któraś z was sie orientuje, czy można isć na taką operacje mając Spirale ( wkładka wewnątrz maciczna). Niewiecie czy nie ma rzadnych przeciwskazań??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
A ja już jutro będę na stoliku, niechaj mi wykroją wzsystko co nie potrzebne, niech dortoerk wyczaruje piękniusie cycusie:), i z moich żab niech się zrobią księżniczki, niech nie wymiotuje, niech sie dobrze czuje - jej to jakaś księga życzeń, dzewczyny pamiętajcie jak bedziecie pić popołudniową kawkę to wspomnijcie o mnie i niechaj wasze pozytywne myślenie obudzi mnie po narkozie :) lalalla niedługo cycki jak tralalalala, i cholerna walka z upałami i stanikiem co chyba przez miesiac przyrosnie mi do tych moich skargów hahahaha . Jak tylko będę w stanie napiszę co czułam, jak było aby sie z wami podzielić refleksją i nie namawiac broń boże do zabiegu ale zawsze to jakaś pociecha, pozdrawiam cycuszkolandki ! Teraz cierpliwie czekam na rozwój sytuacji nie to zebym nie trzęsła tyłkiem, ale potrzba ładnego biustu jest chyba silniejsza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sun-niva
Witam, ufff...przebrnelam watek (no moze ominelam czesci nawiazujace do stanikow,bo ja do lobby trafilam juz dawno i nosze wlasciwy stanik). Prawda jest taka, ze stanik nie odciazy kregoslupa, a bluzki nadal rozchodza sie na biuscie. Nielubie swoich piersi (75 G), ale akceptuje. Mimo to powaznie mysle o operacji. Widze jak moja mama, po ktorej odziedziczylam owe ksztalty cierpi-jakie ma problemy z kregoslupem. A ja sie garbie cale zycie (24-letnie)! I mam objawy kwalifikujace mnie do operacji- bolesne ramiona (mimo dobrze dobranego stanika), wysypki i podraznienia pod biustem,bolace plecy i kark, dretwiejace palce i dlonie (tzw mrowki). Mieszkam w Angli, i tutaj moge sie starac o operacje finansowana przez NHS (czyli przez NFZ). Nie ma durnych wymogow z kilogramami na jedna piers, a predyspozycje do operacji moga byc zarowno fizyczne, jak i psychiczne (szczera nienawisc do wlasnego biustu, kompleksy - skad my to znamy:)). Co prawda lista oczekiwania jest dluga,ale porownywalna z listami w polskich prywatnych klinikach! Za miesiac wybieram sie do lekarza pierwszego kontaktu, ktory moze mnie zakwalifikowac na spotkanie z plastykiem (a jak nie ten to zawsze znajdzie sie inny) - poinformuje was co i jak. Na chwile obecna jestem zdezorientowana w jednym temacie - karmienia piersia. Tutaj dziewczyny ,pisza,ze absolutnie nie jest to mozliwe, jednak na brytyjskich forach jak i stronach NHSu, jest mowa o ''ryzyku niemoznosci karmienia'' - czyli karmienie jest mozliwe, ale nie zawsze. Przeprowadze dalsze sledztwo w tej kwesti, bo jest to dla mnie dosc istotna sprawa. W ogole fajne laski jestescie, i milo wiedziec, ze nie jest sie samemu. Jeszcze dwa slowa o niepelnoletniej osobce, ktora robi tyle zamieszania -proponuje calkowicie ignorowac jej posty. Jak stanie sie niewidzialna, przestanie odwiedzac to forum. Rowniez apeluje, o zaprzestanie dyskusji o stanikach, bo staniki to jedno,a operacja to jest zupelnie inna bajka. Pozdrawiam serdecznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkahejka
ja jestem po op zmiejszenia piersi, nieznacznie bo raczej to była plastyka ale ja wiem że karmić już nie bedę mogła bo pytałam o to lekarza;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_Nika
Asia.pl - i własnie o to mi chodzi! Nie wiem kiedy są te apostrofy itd :P Taaak.. tez bardzo lubię tego autora.. paniusia1 - Nooo to trzymam kciuki :D Sun-niva - Dość często odwiedzam Anglie.. ale niestety operacji tam nie zrobie :P Jeżeli kwalifikujesz się do operacji.. to całkowicie finansują cię NHS? Noo.. ja myśle, że całkowicie, ale może też dają tylko jakiś procent :P Co do karmienia.. prakrycznie wszędzie czytałam, że wogle nie mozna karmić piersią.. ale kto wie.. może jest jakas mała szansa ;) Jeszcze dwa zdania: Są tutaj dwie niepełnoletnie osoby.. to po pierwsze.. a po drugie to sama juz pisałam, żeby nie czytały moich wypowiedzi i nawet jak nie będą mi odpowiadać to i tak będe tu przychodzić i pisac.. więc nie bądź taka pewna, że "jak stanie sie niewidzialna, przestanie odwiedzac to forum. " mylisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa7777777777
Ludzie nie odpowiadajcie temu dziecku - DOŚĆ!!!!!!!!!!!! ja chcę czytać normalne teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_Nika
A tak wogle to przestańcie zwracać uwagę na moję błędy ortograficzne ;) to moja osobista sprawa :P iwa7777777777 - zachowujesz się jakbyś nigdy nie była dzieckiem -.- może DOŚĆ czepiania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie dziewczynki drogie. Pierwsza sprawa - napisałam do administracji. I jak widać poskutkowało, bo wypowiedzi M_N zostały skasowane. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3706055&start=2940 Jakby ktoś chciał przeczytać i dalej jest również odpowiedz do naszej forumowiczki (23.06.2008 g.22:47) od jednej z administratorek. Nic dodac nic ująć. Od str. 99 - 101, między wierszami oczywiście bo to jest forum ogólne dla wszystkich którym się cos tam nie podoba. Ale są tam nasze wypowiedzi - jak ktoś chce się pośmiać to polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno Moniko. Czemu Ty chcesz pomóc wszystkim jak dobra matka, jeśli nie prosi Cię nikt o pomoc. Najwięcej można dowiedzieć się na konsultacjach, a nie od tego, że czytasz "coś" w internecie. I osobom dorosłym nie potrzebne są rady osoby, która jeszcze mało w życiu przeżyła. Myśle, że każda z nas pamięta swoje lata młodzieńcze, ale każda jest dorosła i przeżyła swoje i najlepiej wie jakiej pomocy oczekuje, a wsparcia nie da im 15-latka dlatego, że wypowiada się, że bardzo komuś współczuje. Tym się różnią dorośli od nieletnich, że pokażą Ci co po kolei masz robić - to jest wymiana DOŚWIADCZEŃ. Nikt nie miał zamiaru Cię urazić, ale zastanów się nad tym co Ty piszesz i co z tego jest komu potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_N
Nati-7 - powiem tyle, że mnie wyręczyłaś bo sama juz chciałam napisac, żeby skasowali WSZYSTKO co pisałam, więc za to jestem Ci wdzięczna. Dosławnie dzień przed twoim napisaniem ja chciałam tez tam napisać ;) No i nieźle juz nawet skróty od mojego nicku powstają M_N.. hmm.. Ty wiesz jaką ja miałam beke jak przeczytałam twoją wypowiedź na forum "śmieci" ? Jestes jedną z tych, które uważają, że obrażanie jest złe itd. Ale oczywiście jak każda tutaj na to nie patrzysz. Ja na to wogle nie patrze. Jak ktoś mnie obraża to ja też to robie.Proszę bardzo niech się "posmieją" z tamtego forum. Mnie to nie obchodzi.. ale jak widać Ciebie bardzo. Poprostu zrobisz wszystko, żeby być wrednym. I jeszcze jedno nati. Czemu obchodzi Cie co ja robię? Nie znasz mnie i nie wiesz jaka jestem naprawde. Lubie pomagac więc tutaj na swój sposób też to robię. Ale takie osoby jak np. TY mi na to nie pozwalają. I myślisz, że jeżeli powiesz mi, że mam skończyć to skończe? Proszę bardzo.. jak ci to aż tak bardzo przeszkadza to nie czytaj tego co pisze i nic do mnie nie pisz. Mnie tu dla Ciebie nie ma, ok? I nikt mnie nie prosi o pomoc, tak? Cały czas myslałam, że jak ktos sie o coś pyta i nie podaje kogo.. to pytanie jest do WSZYSTKICH. Ale jak widać jest tylko do Ciebie bo pewnie Ciebie wszyscy proszą o pomoc. W internecie tez dużo mozna się dowiedzieć. Jak wiesz dość sporo osób nawet i z tego forum dużo się dowiedziało, a to jest własnie internet. I powiedź mi komu ja tak bardzo współczuje? Myslisz, że 16-latka nic nie wie? Już nie musicie pisać tej 15 tylko 16. No to cię zaskocze bo wiem sporo. Może nie tyle co 30 - latka. Ale swoje wiem. Zastanowiłam sie co tu pisze i może nie pomogłam na tym forum zbyt dużo, ale wiesz... jak mnie hamują wypowiedziami typu sikso spylaj stąd ( nie będe wypisywac caałej reszty) to troche trudno cos zrobić. Nie chciałam być w tej wypowiedzi wredna jak ty w swojej pierwszej. Ale ja tylko Ci odpisuje. Wiec od teraz nie czytasz tego co pisze i każda robi swoje, ok? Dlatego nie pisz co myslisz o TEJ mojej wypowiedzi, a następnych nie czytaj bo napewno nie będą do Ciebie. Nie chcesz chyba, żeby wszystko zaczeło sie od nowa i żebyś musiała znowu pisac do administracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota00
Trzymacie kciuki za paniusię.Dzisiaj ją kroją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marna87
Witam, mam takie pytanko czy jeszcze któraś z pań, oprócz dwóch które już sie wypowiedziały na forum, zrobiła sobie operacje u dr Bieńkowskiego w Bydgoszczy?? bo jestem zdecydowana na operacje ale nie wiem jaką klinike wybrać, po przeczytaniu wszystkich postów coraz bardziej zastanawiam sie na Gdynią no ale chyba jeszcze troche musze poszperać w necie o tych lekarza. Bede wdzięczna za jakiekolwiek informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
I co i wielkie g........ z mojego zabiegu a dlaczego to Wam koleżankim zaraz napisze. POCZYTAJCIE TO WAŻNE !!! Historia zaczyna się dwa tyg temu, kiedy to zamieściłam ogłoszenie na forum zabiegów operacyjnych o zamianie terminu z września na czerwiec lub lipec u dr Furmanka w klinice w Tryńcu. Na moje szczęście odezwała się jedna z forumowiczek, jakże wielkie było moje szczęście :) ponieważ termin miała na 25 czerwca - a już był 15 czerwiec, chcąc złaapać Pana Boga za nogi szybko zadzwoniłam do kliniki i poinformowałam, że Pani X oddała mi swój termin i zaraz zadzwoni do dokotora aby ustalic sobie inny tarmin zabiegu, oczywiście doktor nie miał obiekcji, przyjał informację, napisałam w emailu wszystkie ważne pytania, udzielił odpowiedzi, kazał mi jeszcze wysłać zdjęcia. Otrzymując email zwrotny było już dla mnie zaskoczeniem, że podniósł cenę z 23000 na 30200??, Ale ok, nie grało to dla mnie różnicy byle bym miała zabieg w tym terminie, nadeszła środa tydzień przed zabiegiem chyba ze stersu, upału, picia zimnego zaczerwienieł mi się gardło, poszłam do lekarza, aby mi coś doradził, stwierdził, że jest drobny stan zapalny mam wziąść antybiotyk 3 dni a potem domowe sposoby typu herbatka cytryna, miód itd. i mam w poniedziałek przyjść na konsultację, zapytałam czy to nie wpłynie negatywnie na zabieg lekarka odpowiedziała, że nie, bo gdyby tak było to poinformowałby mnie o tym fakcie - zastosowałam sie do zaleceń lekarza, jako dobra i posłuszna pacjentka :). Napisałam o tym dr Furmankowi, który odpisał mi, że sugeruje, aby przełozyć zabieg bo musi byc 2 tyg przerwy po lekach gdyż wpłynie to źle na narkozę i sam zabieg, nie iwem ogólnie jak to miało sie do istoty sprawy ale konsultowałam się i nie było nigdzie mowy o wpływie antybiotyku na te stany rzeczy - dziwne prawda:(. Oczywiście Szanowny Pan Doktor wyznaczył mi termin na 9 grudnia - paranoja, bo człowiek czeka miesiacami a potem jeszcze, a znów coś wyskoczy np choroba dr - jak to było w moim przypadku przyjazdu na konsultacje - przyjechałam ,a dr chory, dobrze, że uprzejmośc dr Brzuchaskiego pozwoliła mi na odbycie konsultacji. Wracając do sedna sprawy jak się okazało w poniedziałek było wszytko ok, zadzwoniłam do kliniki odebrała siostra potwierdziłam przybycie w środe na zabieg siostra napisała podziekowałam i ok. Nadeszła upragniona środa, wtorkowa głodówka przygotowania i jazda, przyjeżdzamy na miejsce, a tu niespodzianka!!! PAN DOKTOR MNIE NIE ZOPERUJE BO ON MI NAPISAŁ W EMAILU, ŻE WYZNACZA MI TERMIN 9 GRUDNIA - ROZMOWA TOCZY SIE TELEFONICZNIE PONIEWAŻ JA JESTEM W AMBULATORIUM A DOKTOR NA SALI OPARACYJNEJ I ON STWIERDZA TELEFONICZNIE, ŻE JA NIE MOGĘ MIEĆ OPEARCJI BO JESTEM CHORA - POPROSTU ŚMIECH NA SALI!! JA TŁUMACZĘ, ŻE NIE JESTEM CHORA , OPINIE NA TEMAT CHOROBY NIE DA SIĘ PRZEZ TEL. USTALIĆ TYLKO NA PODSTAWIE BADANIA , BADANIA KRWI, MOCZU ITP - NIE KOŃCZYŁAM MEDYCYNY, A O TAKICH RZECZACH TO CHYBA DZIECI W PODSTAWÓWCE WIEDZĄ :) ON TERAZ NIE MOŻE ZE MNĄ ROZMAWIAC BO MA ZARAZ ZABIEG, JA PYTAM O MÓJ POPRZEDNI TERMIN, ON MÓWI, ŻE JA ZREZYGNOWAŁAM, ALE OD KIEDY SKORO NIE ZOSTAŁAŁAM JESZCZE ZOPEROWANA. NAJGORSZE BYŁO TO, ŻE POPTRAKTOWAŁ MNIE I TĄ DRUGĄ FORUMOWICZKĘ JAKO HANDLARY TERMINAMI. TYLKO JEDNO PYTANIE - ŻE TO JA BYM MIAŁA STRATY, A NIE ZYSK BO TO JA POPROSIŁAM O ZMIANĘ JA NIE ODSTAPIŁAM SWOJ EGO TARMINU !! TE SŁOWA BYŁY DLA MNIE DOPEŁNIENIEM WSZYSTKIEGO, NIEKOMPETENCJA, BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI, NACIĄGNIĘCIE NA STRATY FINANSOWE I MORALNE - TO WSZYSTKO CO CECHUJE PANA DR FURMANKA. A JA MIAŁAM TAKIE DOBRE ZDANIE O NIM:( - SZYBKO JE ZMIANIAM DROGI PANIE DOKTORZE!!! - MAM NADZIEJĘ, ŻE PAN TO CZYTA, W DUCHU CHCIAŁBYM WIERZYĆ, ŻE NIE JEST PAN TAKIM SPECJALISTĄ JAK MNIE PAN POTRAKTOWAŁ - BO JEŚLI JEST INZCEJ TO DROGIE PANIE BADŹMY OSTROŻNE W WYBIERANIU SPECJALISTÓW, KTÓRYM POWIERZAMY SWOJE ZDROWIE I URODE - BO PRZECIEŻ PO TO ONI SĄ! GDYBY NIE NASZA CHĘĆ ZMIANY TO NIE BYŁO BY POTRZEBY SZKOLIC CHIRURGÓW PLASTYCZNYCH, BYLIBY TYLKO INTERNISTAMI ! rOZGORYCZONA I ROŻALONA - MOŻNA BY TAK NAZWAĆ BYŁA PACJENTKA DR dANIELA fURMANKA - KLINIKA W TRZYŃCU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota00
No chyba bym tego nie przeżyła.Ja też się bałam takiej sytuacji bo miałam operacje w styczniu więc duza szansa że coś złapię,ale na szczęście wszystko ok.Najgorsze jest że jesteś nastawiona i nerwy napięte jak postronki.. . Współczuję.Co teraz zdecydujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa7777777777
Paniusiu1, ja bym im taki mlynek tam zrobiła,że we wrześniu to by po mnie limuzyne przysłali:)Nie odpuszczaj! Przecież istnieje cos takiego jak prawo i mysle, ze dalo by sie cos z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Wczoraj jak wyszłam z kliniki to się aż poryczałam mimo, że należę do twardych kobiet :) Ja mam daleko gdzieś prawo, czekam teraz na odpowiedź dwóch innych lekarzy, dziękuję już za usługi dr Furmanka, zobaczymy co czas pokaże, a może tak miało być - jakieś przeznaczenie - jakiś dobry duch nade mną czuwał pozdrawiam Was serdecznie i dzieki za słowa otuchy już mi raźniej Hhahhaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Bardzo Ci wspolczuje. Naprawde. Rozumiem, ze jako, że szukasz teraz innych opcji i lekarzy, to powiem jakby co, w Gdyni czeka sie gora 1.5 miesiaca :) Jak masz blisko, albo mialabys mozliwosc zostania dluzej, to serdecznie polecam i zapraszam na Wybrzeze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Asia Ja po drugiej stronie Polski ale dziękuję za informację pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa... tak czekałam na Twoją opinie i tak bardzo nie chciałam usłyszeć tego co napisałaś... biedna:* (matylda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×