Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość dorota00
Wprawdzie rozmawiałyśmy kiedyś na temat mojej operacji w Krakowie , ale gdybys chciała jakieś szczegóły ,pytaj (bo jak zrozumiałam jestes raczej z tej południowej strony Polski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Cieszę się, że jesteście ze mną dziewczyny, jeszcze wczoraj troche o tym myślałam, ale dzisiaj już rankiem spojrzałam na to świeżym okiem, czas leczy rany, zycie toczy się dalej, może to jakiś znak, że nie ta pora, nie ten lekarz - choć dr Furmanka uważam za bardzo dobrego specjalistę i nie mam o nim złego zdania jako o fachowwcu tylko w jaki sposób mnie potraktował - to było najgorsze :(, tak sie cieszyłam, że ten termin mam i jechałam z nadzieją a tu co nico hahahahahah. Teraz patrze na to i się śmieje, poprostu carpe diem i tyle, wcinamy z moim synkiem ranne naleśniczki, nie to zebym chciała schudnąć hihi, mam konsultację w środę u dr Jarlińskiego z Wrocka i odpisał mi Libor Polak - z Czech nie wiem czy coś na ich temat wiecie jak coś to piszcie pozdrawiam zyczę nam cycuszkolandkom miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
DorotaOO Napisz mi gdzie robiłaś, u kogo za ile ,ile czekałaś, jak nie chcesz na forum wal na emaila pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota00
Robiłam 16 stycznia w Krakowie u Artura Zawisza.Zapłaciłam 9500.W cenie wszystkie konsultacje przez rok, zmiany opatrunku, biustonosz, pobyt (jedna doba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota00
A terminy .Stosunkowo krótkie, teraz nie wiem .Mnie troche zeszło bo musiałam sie zaszczepic na żółtaczkę.Pierwszą wizyte miałam jakoś w listopadzie.Jesli chciałabyś telefon to podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paniusia , serdecznie współczuje. Trzymałam kciuki w środę i zdziwiło mnie, że jest Twój post. Tym bardziej, że po tym jak razem pisałyśmy też miałam się do niego wybrać, ale przeraziła mnie odległość terminu zabiegu. Wielka szkoda, ale to faktycznie nieprofesjonalizm. Teraz za to trafisz na kogoś kto się bardzo dobrze zaopiekuje Tobą, trzymam kciuki i życze szybkiego terminu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka270
Z tego co się orientuje to najlepsi specjaliści od pomniejszania są we Wrocławiu . Szpital kolejowy we Wrocławiu został nawet nagrodzony przez p.Kwasnieską jako najlepszy w pomocy kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_Nika
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Hello wszystkim Biuściastkom ! U mnie po staremu biust w tym miejscu co zawsze o tych samych wymairach, teraz jadę na wczasy nie myślę o zabiegu, co się odwlecze to nie uciecze, zawsze jest czas i pora na lody koral hahahahah, życzę miłego weekendu całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alonka8
Witam wszystkich. Chciałam się was poradzić. Moje obie siostry mają biusty miseczka D, mama ma B i wszystkie osoby z rodziny mamy mają rozmiary A i B, a wszystkie kobiety z rodziny taty mają C lub D, ja mam 14 lat i rozmiar B, jak myślicie czy będę miała duże piersi czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alonka8, myślimy, że potrzebna jest Ci przede wszystkim solidna edukacja stanikowa ;) Nie istnieje \"biust A, B, D..H\" ani z żadną inną literką. Miseczka o taj samej literce będzie zupełnie różnej wielkości w zależności od obwodu stanika i np. miska w 65D będzie dużo mniejsza od tej w staniku 80A. Tu jest to świetnie pokazane: http://b75.blox.pl/2008/02/Stanikowy-Matrix.html A tu możesz skonfrontować powszechne - błędne i bezsensowne - wyobrażenie literek z faktycznym wyglądem biustów ubranych w 65D, 65H, 70J etc: http://tiny.pl/5rr8 Obejrzane? Wnioski wyciągnięte? To teraz całą żeńską część rodziny - Ciebie, siostry, mamę, ciotki - zapraszam do solidnego wymierzenia się (pod biustem baaaardzo ciasno i na wYdechu, bez powietrza, a w biuście luźno) i sprawdzenia rozmiaru stanika tutaj: http://tiny.pl/5rr8 Idę o zakład, że otrzymane wyniki będą bardzo dalekie od noszonych rozmiarów ;) Rezultaty warto skonsultować np. w wątku rozmiarowym na Lobby Biuściastych (albo Lobby Małobiusciastych, jak wolisz) - tam też znajdziesz o wiele więcej informacji o piersiach, stanikach, sklepach... A na Twoje pytanie nikt Ci nie da odpowiedzi - nie wiadomo, jakie geny odziedziczyłaś ani jak rozwinie się Twoje ciało pod wpływem hormonów :) Musisz po prostu poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alonka8
Dzięki, za informacje naprawdę ciekawe można tu znaleźć. Ale strasznie te numeracje są skomplikowane. A swoją drogą to jest denerwujące, że gdy byłam z siostrą w sklepie, kupić stanik, a moja siostra powiedziała swój rozmiar 85D, to kobieta jej na to z wrednym uśmieszkiem odpowiedziała, że takich nie produkują, a gdy wychodziłyśmy powiedziała do swojej koleżanki: "Widziałaś, takie coś przychodzi do sklepu". Byłam wtedy naprawdę wściekła, na szczęście moja siostra tej wypowiedzi nie słyszała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alonka8, niestety, ta pani nie jest wyjątkiem :( Takich \"kompetentnych\", \"uprzejmych\" i \"kulturalnych\" pań z bieliźniaka jest mnóstwo, o, tu jest cały długi (i już drugi) wątek o nich: http://tiny.pl/n5dd Numerację stanikową szybko załapiesz - poczytaj trochę Lobby i nie tylko cyferki, ale i modele, producenci, sklepy nie będą miały przed Tobą tajemnic :) A propos sklepów: gdzie mieszkasz? Jeśli masz blisko do Warszawy, Poznania, Katowic, Zielonej Góry, Krakowa to tam są dobre sklepy z pełną, szeroką rozmiarówką i mądrymi ekspedientkami - warto odwiedzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alonka8
Niestety, nie mieszkam koło tych miast, tylko w Gdyni ale wierzę, że i tam są jakieś życzliwe ekspedientki, gotowe pomóc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izis88
nie no nie żartuj ze chcesz sobie zmniejszyc!!?? wg mnie to spoko rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenica
witajcie! mam 19 lat i wymiary 88/64/90 noszę stanik 75B lub 75C (kupuję zwykłe tanie staniki, nieraz te B są większe niż C ale mniejsza o to:) ) nie czuję się jakaś specjalnie tłusta czy niewymiarowa, bo w końcu do ideału 90/60/90 wiele mi nie brakuje. Denerwuje mnie jednak fakt, że wiele osób docina mi, że "mam duże cycki i nie mam pupy", wydaję mi się, że tak nie jest, choć szczerze powiedziawszy żadna moja koleżanka nie ma podobnych wymiarów. Mają wymiary bardziej zbliżone do 70/60/90 lub 90/60/110. I dla wszystkich z mojego otoczenia jest to normalne, bo te pierwsze "nie mają ani cycków ani pupy" a drugie "duże cycki i duże pupy". I ubrania w sklepach są właśnie do nich przystosowane. Kiedy chodzimy po sklepach i np przymierzamy sukienki, to tylko ja mam problem z rozmiarem. Taka 70/60/90 bierze S lub M(te rozmiary sa b.różne u różnych producentów), taka 90/60/110 bierze L a dla mnie nie ma nic:( bo sukienka tej pierwszej jest mi za mała tylko w biuście, a tej drugiej za duża w talii i biodrach:) to niesprawiedliwe. Można pomniejszyć biust jakoś bez operacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenica, a nie lepiej się rozejrzeć za biustoprzyjaznymi ubraniami i zwłaszcza za DOBRYM stanikiem? Nie wiem, ile masz pod biustem, ale wnioskując z wymiarów talii i bioder jesteś szczupła - więc czemu nosisz biustonosze dla kobiet już całkiem solidnie zbudowanych (żeby nosić obwód 75 pod biustem trzeba mieć 82-85 cm - mierzone ściśle i na wydechu)? Miseczki też się nie zgadzają (75B jest 89-91 cm w biuście, 75C na 91-93), choć jak kupujesz niefirmówki to one faktycznie mogą nie trzymać standardów. Ale jakby nie bylo: przy Twoich wymiarach powinnaś się prawdopodobnie rozejrzeć za biustonoszami w brytyjskim rozmiarze 65DD/60F (zmierz się pod biustem - na wydechu i maksymalnie ściskając miarką to - żebym mogła to potwierdzić), zamień gąbkowane skorupki na miękkie miseczki na fiszbinach, zbierz i podtrzymaj w nich ładnie biust... Jak piersi będą na miejscu piersi, a nie 15 cm niżej, to i łatwiej może być znaleźć ubrania. Bo biustu to Ty nie masz dużego, 60F wygląda tak: http://tiny.pl/5kd8 - gdzie tam są duże piersi??? A że producenci niekoniecznie uwzględniają fakt, że kobieta to takie coś co ma i biust i talię, to inna sprawa... i co? Jakbyś miała problemy ze znalezieniem butów w Twoim rozmiarze to obcięłabyś sobie kawałek stopy? To nie Ty masz się dopasowywać do ubrań szytych na wieszaki! Ty masz iść do sklepu i marudzić, że nic na Ciebie nie ma, masz o tym pisać w internecie, jednym słowem robić wszystko żeby producenci zauważyli, że ubrań nie szyje się na kije od szczotki. Inaczej nikt niczego nie zrobi. A na razie polecam wątek o ubraniach biustoprzyjzanych: http://tnij.com/HmsY A zwłaszcza ciuszki Bravissimo - wybierają rozmiar osobno wybierasz dopasowanie w biuście a osobno w talii: http://www.bravissimo.com/products/clothing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenica
best_bra jesteś wspaniała:) dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na pewno skorzystam z twojej pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Alonka 8 - witaj :) Tez jestem z Gdyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BABY22
Hej MULAN!!!!!!!! Co Ty za głupoty opowiadasz????????-we Wrocławiu w prywatnej klinice 4000zł to kosztuje zwiększenie piersi, a zmniejzenie jest 2 razy droższe, także osoba która podała kwotę 7000-9000 ma RACJĘ!!!!!!!-TYLE KOSZTUJE TEN ZABIEG WE WROCKU!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry stanik to podstwa.. to racja.. :) Ja niestety mam dość spory biust.. Best_bra.. jaki powinnam nosić stanik.. jeżeli moje rozmiary pod biustem to 67cm.. a w biuście 81cm ? To będzie jakiś 65E ?? Czy mniejszy? Jak uzbieram kaske to ide pod nóź.. hyhy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrein, przy wymiarach 67/81 (na pewno? 14 cm różnicy i piszesz o zmnjeiszaniu?) powinnaś mierzyć staniki o rozmiarze 60DD (28DD), 60D w stanikach dużomiskowych takich jak Freya Rio czy Arabella. Pamietaj, aby zakładając biustonosz solidnie skrócić ramiączka i wygarnąć piersi spod pach do miseczek. Po założeniu zaobserwuj, czy fiszbina z jednej strony celuje w środek pachy a z drugiej przylega do mostka między piersiami, czy linia piersi nad stanikiem jest gładka (nie tworzą się \"bułeczki\"), czy obwód jest wystarczająco ścisły i nie podjeżdża do góry... Więcej wskazówek znajdziesz tutaj: http://besame.blox.pl/2007/02/Stanikowo-poradnikowo.html A tu staniki polecane na początek: http://tiny.pl/n4d2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dzięki best-bra ;) Tak się mówi, że 14 cm to nie dużo.. ale ja widzę coś innego ;) I poprostu mi to przeszkadza.. i to bardzo.. :( Dla mnie małe jest piękne.. i tak też bym chciała mieć :D Najgorzej to wyglądam w jasnych bluzkach.. białych.. a nawet niebieskich.. wyglądają na jeszcze o wiele, wiele większe.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. Napisałaś, żebym nosiła \"60\" DD .. a, czy 65 też będzie dobry? A gdyby tak było to wtedy już 65E ? Czy tak samo i 65DD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idzie w drugą stronę ;) Tzn. zwiększając obwód zmniejszasz miseczkę, zobacz do tabelki: http://stanikomania.pl/pliki/tabela_rozmiarow.html Czyli przy obwodzie 65 potrzebowałabyś miseczki C, ale po pierwsze stanik z obwodem 65 będzie na Ciebie za luźny (no, chyba że kupisz wyjątkowego ściśliwca, jak Freya Tia np. - ale takich prawie nie ma), a po drugie w 60DD masz o wiele większy wybór niż w 65C, bo rozmiary przeważnie zaczynają się od miseczki D :) Zobacz, co Ci proponują sklepy: http://tiny.pl/k4bp http://tiny.pl/n8lh http://tiny.pl/2f62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marna87
Dziewczyny ratujcie!!!! Byłam na konsultacji u Bieńkowskiego i powiedział mi ze osoby palące nie powinny poddawać sie zmniejszeniu biustu bo później mogą być poważne probemy z gojeniem sie. Czy któraś z dziewczyn które są już po zabiegu jest osobą palącą, jeśli tak to czy miałyście jakieś problemy po opercaji, czy gojenie przebiegało normalnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoen
Ja mam 93 i chciałabym powiększyć, pocieszyło mnie te gigantyczne 81 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Witam w cycucholandii wszystkie znajome i i resztę dziewczyn :) Jestem po urlopie, jakoś wytrzymałam na plaży z tymi moimi balonami, choć o mało co nie odleciałam, ale jeden plus nie utopiłam się nie dało rady, bo te cycki jak boje utrzymywały mnie na powierzchni - mój mąż nie może liczyć na moją polisę, gdyby planował, że się utopię hahahhhhhhhhhhhhh. Minął mi już dół po sprawie z doktorkiem teraz urządziłam polowanie na klinikę w Hradec Kralove, poprosiałm zanjomego, żeby zadzwonił tam, bo on jest Czechem, a oni rozmawiają po czesku, angielsku i rosyjsku:). Jak będe coś wiedzieć to napisze, czekam, może uda mi się jeszcze w tym roku mieć nowe cycuchy - jestem dobrej myśli pozdrawiam - cholerka u mnie pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota00
Cześć Paniusia1 Ja tez juz po wakacjach ale już z nowymi cycuchami.Powiem wam że to luksus nie do opisania.Pewnie następne lata już takie nie będą bo się do dobrego szybko przyzwyczaję ale to pierwsze lato .. bajka. Pozdrawiam wszystkie z nadmiarem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×