Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Go艣膰 happy2407
Hexe, my艣l臋, 偶e lepiej jednak t臋 docelow膮 wag臋 osi膮gn膮膰 przed operacj膮. A to, 偶e na pocz膮tku diety chudnie si臋 szybciej to normalne - tracisz wod臋 i taki l偶ejszy (niedawno nabyty ;) t艂uszczyk, a te zapasy sprzed lat schodz膮 wolniej. Poza tym je艣li 膰wiczysz to nabierasz masy mi臋艣niowej, kt贸ra wazy wi臋cej ni偶 t艂uszcz. A jak w obwodach? bo waga nie zawsze jest miarodajna (chyba, 偶e taka jak na si艂owniach - z pomiarem t艂uszczu, masy mi臋艣niowej i wody). Jak ju偶 jeste艣 na tym etapie, 偶e tracisz wolniej to spr贸buj sposobu nr 2 :) ostatni (obfity) posi艂ek ok. 16-stej, potem ju偶 tylko woda. Z moich obserwacji dzia艂a na 100%. Powodzenia!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Haftka
hexe_asuu sprobuj sos-odchudznie dieta Gacy ja schudlam w miesiac 12 kilo... niestety zmagam sie z czyms co sie okazalo jest choroba podobna do bulimii - kompulsywne objadanie :(... dziewczynki nie moge sie doczekac operacji i bardzo sie ciesze ze dr Dydymski bedzie mnie operowal wierze ze wszystko bedzie dobrze... i ciesze sie ze prawdopodobnie mozna schudnac po... ja do swojej operacji musze jeszcze z 10kilo zrzucic ;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Happy2407 i Haftka Dzi臋ki za rady;) Spr贸buje najpierw zamiast kolacji pi膰 zup臋 krem pomidorow膮. W艂a艣nie boj臋 si臋, 偶e jak po operacji zaczn臋 w ko艅cu biega膰 to strac臋 do艣膰 艂atwo to, co teraz idzie mi z trudem, a nie wiem jak zareaguj膮 na to piersi:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Baniochy :)
happy2402 Pierwsze zdj臋cie szw贸w mia艂am 9 dnia, ale to kilka wko艂o sutk贸w a po 16 dniach wszystkie szwy. Pewnie ju偶 jeste艣 po i wiesz ze zupe艂nie nie boli :) Strupki mam tylko pod piersiami a wszystko inne goi sie bardzo dobrze :) Dzwonki Dzi臋ki za rady mi lekarz powiedzia艂, 偶e mam nat艂uszcza膰 zwyk艂膮 oliwk膮 dla dzieci a jak odpadn膮 strupki to 偶el Veraderm lub Alpena by艂am w aptece kosztuj膮 oko艂o 100z艂 nie wiem czy s膮 tego warte. Mo偶e kto艣 u偶ywa艂 i wie czy warto inwestowa膰? Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczynki!!! jestem ju偶 ponad miesi膮c po operacji. Dok艂adnie 33 dni. Mam dziur臋 w cycku, ale co tam. Nikt i nic nie jest w stanie (opr贸cz Was kochane) zrozumie膰 jak jestem szcz臋艣liwa. Nie wiem jak Wy, ale ja szybko przyzwyczajam si臋 do dobrego i ju偶 nie pami臋tam swoich starych bak艂a偶an贸w. Te偶 tak mia艂y艣cie? Szcz臋艣cia nie jest mi nawet w stanie przys艂oni膰 komplikacja. B臋d臋 mia艂a do艣膰 du偶膮 blizn臋 na sutku. Ale co to jest w stosunku do koszmark贸w z przesz艂o艣ci. Do dziewczyn, kt贸re zamierzaj膮 si臋 na NFZ w Gda艅sku. Mo偶e warto czeka膰 kr贸cej i za艂atwia膰 w Warszawie? Ja teraz uskuteczniam wycieczki do Gda艅ska w ka偶dym tygodniu, podobnie jak moje kole偶anki. Ka偶da mia艂a z nas komplikacje, mo偶e to co艣 znaczy... No ale 鈥瀌arowanemu koniowi.... Mo偶e jeszcze nie powinnam tego pisa膰 na forum, skoro jeszcze skazana jestem na ich opiek臋, ale mo偶e przyda si臋 to innej dziewczynie w podj臋ciu decyzji. Jeszcze jedno, kiedy doktory pozwala艂y ju偶 wam na jak膮艣 aktywno艣膰 fizyczn膮? Musz臋 zlikwidowa膰 鈥瀟rzeciego cycka czyli brzuch, kt贸rego wcze艣niej nie widzia艂am ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰, jestem tu nowa. Tak jak Wy z tym samym problemem. Ostatnio coraz cz臋艣ciej my艣l臋 o operacji, ale jeszcze nie wzi臋艂am si臋 za za艂atwianie (je艣li si臋 zdecyduj臋 to na NFZ, bo nie sta膰 mnie prywatnie). W zwi膮zku z tym mam wiele w膮tpliwo艣ci, czy je艣li bym si臋 zdecydowa艂a na zabieg to czy lekarze i NFZ nie odrzuc膮 mojej "kandydatury". My艣l臋, 偶e by艂o by to dla mnie bardzo upokarzaj膮ce - obna偶a膰 si臋 przed obcymi lud藕mi pokazuj膮c to czego najbardziej si臋 wstydz臋 po to 偶eby us艂ysze膰 "NIE". Przy wzro艣cie 154cm nosz臋 biustonosz w rozm 75J/75JJ (brytyjska rozmiar贸wka). Oczywi艣cie dolegliwo艣ci ze strony kr臋gos艂upa te偶 mam ale nigdy nie by艂am u ortopedy. Wszystko "zwala艂am" na dw贸jk臋 moich dzieci, 偶e to od d藕wigania ich i ci膮g艂ego schylania si臋. M贸j 6 letni synek jest niepe艂nosprawny. Do ko艅ca mojego 偶ycia b臋d臋 si臋 nim opiekowa膰 i dlatego zacz臋艂am si臋 m.in. zastanawia膰 co za par臋 lat b臋dzie z moim kr臋gos艂upem. Dzi艣 mam 32 i ju偶 boli... Dziewczyny, kt贸re zmniejsza艂y艣cie piersi na NFZ, powiedzcie prosz臋 jaki rozmiar biustonosza (przy jakim wzro艣cie/wadze nosi艂y艣cie przed operacj膮, czy robi艂y艣cie rtg kr臋gos艂upa i czy wysz艂y jakie艣 nieprawid艂owo艣ci. Jak przebiega艂a rozmowa z ortoped膮 czy bardzo musia艂y艣cie si臋 nastara膰 o skierowanie do poradni chirurgii plastycznej? Czy kt贸ra艣 z Was jest z Warszawy lub w Warszawie wszystko za艂atwia艂a?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 BG55
Witam, dziewczyny wnioskuj臋 偶e ja chyba jestem jedn膮 ze starszych, kt贸re podda艂y si臋 operacji pomniejszenia piersi (55 lat), robi艂am operacj臋 na NFZ, zakwalifikowano mnie we wrze艣niu 2011 r. Musia艂am mie膰 zalecenia od ortopedy i neurologa i przed operacj膮 opini臋 psychologa, no i uda艂o mi si臋 to wszystko za艂atwi膰. W przychodni, a by艂o to we Wroc艂awiu wpisano mnie na list臋 oczekuj膮cych na operacj臋 i kazano czeka膰 na wezwanie. Doczeka艂am si臋 na t臋 operacj臋 27.06.2012. Operacja przebieg艂a bez komplikacji (mimo mojego wieku). Zmniejszono mi piersi o 2,5 kg tj z jednej 1,2 kg a z drugiej 1,3 kg. W szpitalu by艂am 9 dni. Pierwsze szwy zdj臋to po 12 dniach, a nast臋pne dwa dni p贸藕niej. Szwy i potem blizny kazano mi smarowa膰 kremem z witamin膮 A. Goj膮 si臋 dobrze. Potem b臋d臋 nakleja膰 silikonowe plastry na blizny "Sutricon",ju偶 je zakupi艂am przez internet bo w aptece bardzo drogie prawie o 100%. Pozdrawiam i 偶ycz臋 powodzenia i wytrwa艂o艣ci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 2 dynie ex
Hej dziewczyny Ja ju偶 jestem troch臋 ponad 3 tygodnie wszystko goi艂o si臋 艂adnie a tu dzi艣 spostrzeg艂am ze wyszed艂 mi szew po biustem .Pami臋tam ze wiel臋 z Was po tez to przechodzi艂o to pliss doradzcie co mam robic? Kontrole mam za dwa tygodnie nie wiem czy mam pr贸bowa膰 go sama wyja膰 czy przycia膰 go przy sk贸rze by sam sie wch艂on膮艂 poradzcie co艣 prosz臋 pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzwonki
2dynie ex Mi piel臋gniarka kaza艂a przyjecha膰 jakby si臋 co艣 dzia艂o. Wysz艂y mi szwy wi臋c pojecha艂am. Wyj臋艂a i powiedzia艂a 偶e nast臋pne mog臋 delikatnie sama wyj膮膰 i zdezynfekowa膰 wod膮 utlenion膮. Jakby si臋 okaza艂o, 偶e jest d艂ugi, czy ci臋偶ko wychodzi - przyci膮膰. Reszta wyjdzie lub si臋 rozpu艣ci. Pozdr. ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zurfilda sporo dziewczyn zalatwialo i robilo operacje w warszawie. ja tez, ale jeszcze jestem wsrod oczekujacych na operacje. przy wymiarach, ktore podalas na pewno Ci sie uda, o to sie nie martw, tylko dzialaj :-) poczytaj to forum, znajdziesz wiele informacji, ktore rozwieja Twoje watpliwosci na rozne tematy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny, czy mo偶ecie poleci膰 jakiego艣 ortoped臋 z Warszawy, kt贸ry nie sprawia k艂opot贸w ze skierowaniem do poradni chirurgii plastycznej? Lekarz pierwszego kontaktu przecie偶 nie da mi kilku skierowa艅 do ortopedy, 偶ebym mog艂a chodzi膰 do skutku... Bardzo prosz臋 o podpowied藕.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 2 dynie ex
Dzwonki dzieki pr贸bowa艂am go sama wyj膮c ale boli wiec da艂am sobie spok贸j.Przykr贸ci艂am go przy sk贸rze , odkazi艂am i sobie spokojnie poczeka na kontrole i niech lekarze decyduja co z tym zrobi膰.Dzi臋ki za odpowied藕 :) zurfilda Ja robi艂am na nfz w Krakowie i tez mam 32 lata :) Potrzebowa艂am tylko skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do poradni chirurgii plastycznej a tam po zakwalifikowaniu robi艂am w szpitalu ekg, prze艣wietlenie klatki piersiowej, grup臋 krwi, czas krzepniecia , og贸lna morfologi臋 i tyle.Chyba od kazdej poradni cos innego wymagaj膮.Powodzenia :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
Zurfilda Witaj :D Ja robi艂am wszystko w warszawie na NFZ. Teraz moj膮 drog膮 idzie 70FG i Ona b臋dzie mia艂a w ten piatek operacj臋. Jesli mi podasz maila to wysl臋 Ci namiary na ortoped臋. Ona jest w prywatnej Klinice, ale nikt mi nie robi艂 problem贸w, 偶e mam opini臋 od lekarza nie z NFZ. Ona sama z wielkim zrozumieniem podesz艂a do tematu i wystawi艂a mi bardzo dobre za艣wiadczenie. Ja mia艂am 75 H/J i mam 174cm wzrostu. Rozbi艂am w szpitalu na Wo艂oskiej, czeka si臋 kr贸tko. Jestem 2,5 miesi膮ca po operacji. Wszystko zagojone 艂adnie, tylko pracuj臋 nad blado艣ci膮 szw贸w... ;) BG55 :) Ja te偶 najm艂odsza nie jestem, ale na bycie szcz臋艣liw膮 jest zawsze dobry czas. Niech Ci si臋 pieknie goi. Pozdrawiam ciep艂o. Ewunia 33 Mam to samo, t臋 rado艣膰 z bycia lekk膮 i...normaln膮. A jak moje obecne chc臋 wyeksponowa膰 to...s膮 podw贸jne push up hahahaha ale si臋 usmia艂am jak zobaczy艂am. To zwi臋ksza biust o 2 numery ;) 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mimimimimimi m贸j adres zurfilda@o2.pl, czekam na wiadomo艣膰 z niecierpliwo艣ci膮, mo偶e masz jakie艣 fotki sprzed i po? Rozumiem, 偶e to bardzo osobiste ale jakby艣 mog艂a wykadrowa膰, 偶eby by艂y bez twarzy, albo w ubraniu, bardzo jestem ciekawa osi膮gni臋膰. Czy lekarz pierwszego kontaktu nie robi艂 problem贸w ze skierowaniem? Czy neurologa te偶 musia艂a艣 zaliczy膰? Je艣li tak to po co? (jakie za艣wiadczenie musi wystawi膰?)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Elessi
Ewunia 33 Hej kochana jak ta dziura u ciebie wyglada? Bo ja tez mam ten problem.... :( mo偶esz mi to opisa膰.... Pozdrawiam....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 m艂oda ju偶 MALOcycasta
Siema dziewczynki moje !!!!!!!!!!!!!! mi si臋 偶yje wspanialeeee :) wakacje bez stresu i g艂upich komentarzy od zboczonych idiot贸w !! po prostu CU DO WN IE si臋 偶yje :) staniczki wsz臋dzie mog臋 kupi膰 i jakie tylko mi si臋 podobaj膮 :) staniczki, bluzeczki, sukieneczki wszystko o czym jeszcze rok temu marzy艂am i w ko艅cu to mam :)bo jeszcze rok temu kl臋艂am natur臋 za tamte cholerstwo ! kurcze, to ju偶 9 miesi臋cy a czuje si臋 jak bym od zawsze mia艂a miseczk臋 D :) PS. czucia nadal nie mam w dolnych cz臋艣ciach piersi i w sutkach ale mi to wcale nie przeszkadza... :) widz臋 偶e kulka nas tu do艂膮czy艂o i dobrze dziewczyny decydujcie si臋 ja polecam z ca艂ego serduszka :) a jak tam u was :) ??? Buuuuuziale dziewuchiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Elessi
M艂oda ju偶 malocycata Czy twoje piersi po 9 miesi膮cach wygl膮daj膮 inaczej ni偶 wcze艣niej? Ja jestem 3 miesi膮ce po i zastanawiam sie czy jeszcze cos sie zmieni....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Elessi
Pomy艂ka 4 miesi膮ce po :) ale ten czas leci ;)))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
M艂oda 馃尰 Dzi臋ki zdj膮tkom Twoich cycuszk贸w PRZED i PO operacji podj臋艂am decyzj臋. Zakocha艂am si臋 w nich i tez takich pragn臋艂am... Mam je ju偶 2,5 miesi膮ca... sa pi臋kne, moje, lekkie i nowe :D Nie bola plecy, biegam, nic mi nie przeszkadza jak spi臋, jak sie przekr臋cam a i sex jest inny, lepszy juz nie mysl臋 gdzie s膮 moje piersi, gdziel le偶膮, gdzie spad艂y ;) Teraz skupiam si臋 na innych przyjemno艣ciach chociaz sutki nie maja czucia, ale jest wspaniale i tak.... :) Mam nowa bielizn臋...nawet moge kupic w La Sensa ;), nowe koszulki nocne. Worki pokutne ukrywaj膮ce wisz膮ce bak艂a偶any wyrzuci艂am, teraz sa koszluki, sexowne haleczki hahahah :D M艂oda...wiem o czym piszesz, ja ju偶 nie M艂oda, ale szcz臋sliwa :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimi
M艂oda 馃尰 Dzi臋ki zdj膮tkom Twoich cycuszk贸w PRZED i PO operacji podj臋艂am decyzj臋. Zakocha艂am si臋 w nich i tez takich pragn臋艂am... Mam je ju偶 2,5 miesi膮ca... sa pi臋kne, moje, lekkie i nowe :D Nie bola plecy, biegam, nic mi nie przeszkadza jak spi臋, jak sie przekr臋cam a i sex jest inny, lepszy juz nie mysl臋 gdzie s膮 moje piersi, gdziel le偶膮, gdzie spad艂y ;) Teraz skupiam si臋 na innych przyjemno艣ciach chociaz sutki nie maja czucia, ale jest wspaniale i tak.... :) Mam nowa bielizn臋...nawet moge kupic w La Sensa ;), nowe koszulki nocne. Worki pokutne ukrywaj膮ce wisz膮ce bak艂a偶any wyrzuci艂am, teraz sa koszluki, sexowne haleczki hahahah :D M艂oda...wiem o czym piszesz, ja ju偶 nie M艂oda, ale szcz臋sliwa :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 m艂oda ju偶 MALOcycasta
Elessi tak piersi si臋 troszk臋 zmieni艂y... s膮 bardziej naturalne (wisz膮ce bez stanika) ale to tak minimalnie... no takie normalne ;p oj leci leci ten czas u mnie ju偶 9 mies he a dopiero co odkry艂am kaffeterk臋 moj膮 kochan膮 i 2.IX minie rok jak mia艂am ustalenie terminu... he he Mimimimimi ciesz臋 si臋 偶e Ci pomog艂am :) :* mam nadziej臋 偶e wi臋cej nieszcz臋艣liwych babeczek zdecyduje si臋 na t臋 eufori臋 hihi mi kaffcia te偶 du偶o da艂a... psychicznej otuchy bo zdecydowana to ja ju偶 by艂am od lat.. tylko co przed zabiegiem jest stres i du偶o pyta艅 i w og贸le du偶o wszystkiego... i w艂a艣nie laleczki z kaffci mi pomog艂y przez to przetrwa膰 :* Dzi臋kuj臋 wam wszystkim :* za to 偶e po prostu jeste艣cie :) teraz ju偶 tylko kolejne marzenia zosta艂y do spe艂nienia :) (g艂upia poprawka z matmy kt贸ra i tak teraz w sierpniu nie zostanie zaliczona i jaka艣 praca od wrze艣nia lub upragnione dzieci膮tko {to zale偶y ok Krzysia naturalnie }) ok 3majcie si臋 dziewuszki :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
eleesi napisz do mnie na email. Nie chce tu na forum horrorow opowiadac dziewczynom. adres ponizej. malocycata, dasz sie namowic na zdjecia aktualne. Bardzo jestem ciekawa efektow po takim czasie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzwonki
m艂oda ma艂ocycasta pod艂膮cz臋 si臋 do pr贸艣by ewuni o zdj臋cia aktualne. ;-) dziewczyny, kiedy po zabiegu mo偶na zrobi膰 USG. Zapomnialam ostatnio spyta膰 lekarza, a moja nast臋pna wizyta dopiero z 2 miesi膮ce. elessi jak si臋 miewasz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzwonki
m艂oda ma艂ocycasta pod艂膮cz臋 si臋 do pr贸艣by ewuni o zdj臋cia aktualne. ;-) dziewczyny, kiedy po zabiegu mo偶na zrobi膰 USG. Zapomnialam ostatnio spyta膰 lekarza, a moja nast臋pna wizyta dopiero z 2 miesi膮ce. elessi jak si臋 miewasz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 holy69
hejka :) Dzwonki ja usg piersi robi艂am w kwietniu, czyli 3 miesi膮ce po zabiegu. Czasami tutaj zagl膮dam i podczytuj臋....sorki, 偶e nie pisz臋, ale zazwyczaj jeste艣cie szybsze w odpowiedziach...hihi Euforia nadal u mnie, czego i wszystkim 偶ycz臋. Pozdrawiam cieplutko wszystkie Dziewczyny przed i po :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Elessi
Dzwonki U mnie jako艣 leci powoli :) bez sza艂u....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Elessi
Ewunia 33 Napisa艂am do ciebie zobacz czy dosz艂o i daj zna膰 :) buziaki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny, co si臋 stanie je艣li po operacji schudn臋 10-15kg? Czy to chodzi tylko o to, 偶e cycki mi obwisn膮, czy jakie艣 powa偶ne problemy? utrata kszta艂tu? i czy po operacji 膰wiczenia na podniesienie piersi dalej b臋d膮 dzia艂a膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dzwonki
hexe_asuu czyta艂am ameryka艅skie forum na ten temat. Dziewczyny pisz膮, 偶e sporo zale偶y od tego gdzie wcze艣niej chud艂a艣 przy zmianie wagi. Je偶eli nie spada艂y ci piersi - po redukcji te偶 nie spadn膮 wiele. Wi臋kszo艣膰 z nich nie zaobserwowa艂o 偶adnych zmian - lub niewielkie, pisz膮 偶e mo偶e piersi sta艂y si臋 odrobine mniej pe艂ne i zmieni艂 im si臋 obw贸d pod piersiami. Pani po 50 schud艂a 14 kg, piersi s膮 ciut mniejsze i wog贸le nie obwis艂y. Jedyna z takim problemem schud艂a a偶 35 kg. Troszk臋 uspokojona? ;-) bu藕ka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×