Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość toffik70
Cześć Dziewczyny! od dzisiaj jestem w domu. Czuję się rewelacyjnie. Dzięki za wsparcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia77
Hej.Zufilda jak pisałam wcześniej ja miałam prywatnie i wyszłam ze szpitala po dwóch dobach. nie było wręcz potrzeby abym siedziała tam dłużej. I wiem, że jak robione jest na NFZ to też dłużej nie trzymają. Miała wyjęte dreny na drugi dzien.Po tygodniu sprawdzenie.Po dwóch zdjęte szwy.Jestem już miesiąc po i bolą mnie szwy. Nadal mam strupki w niektorych miejscach. Zaczęłam natłuszczać Cutibazą oraz dermosanem. Sutki odpadną są takie wrażliwe. Co chyba najgorsze, że zaczęłam spać na brzuchu. Cholera no nie umiem się powstrzymać:(. Zauważyłam też , że jak zeszła opuchlizna to niestety nie są to wcale małe D tylko na pewno E. Nie powinnam narzekać ale marzyły mi się talie malutkie. Blizny zaczeły się robić różowe. Nadal robię po biustonosz okłady z gazy. Lepiej się czuję. NIestety pojawiły się rozstepy. Teraz to już chyba szukam dziury w cały. Tak czy siak dziewczyny, które są przed trzymam kciuki i pamiętajcie warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka, rozumiem, że dostałaś okres pomimo tego, że brałaś tabletki? to nie jest normalne, kompletnie nie wiem, co Ci doradzić, może te tabletki są takie słabe, skoro je mogą brać matki karmiące, że na Ciebie nie zadziałały? a skoro tak, to po cholerę je brać? Ale ja bym chyba zaryzykowała i brała dalej, przy pierwszym cyklu mogły nie zadziałać, ale teraz już powinny zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68. Czy to dobry pomysl zadzwonic do dr Madrego i powiedziec mu ze biore takie tabletki i czy moge brac je do samej operacji?Czy nie dzwonic i je od jutra odstawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68. Ten moj ginekoog tez narobil mi w glowie metliku.Najpierw pwiedzial,ze a ok,a teraz zadnych tab hormonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Toffik70. Fajnie ,ze jestes juz w domku:-) Zastanawialam sie czemu nic nie piszesz?Napisz jaki masz rozm?Czy jestes zadowolona z efektu i wogole:-)Szybkego powrotu do zdrowka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka, do dr-a Mądrego ja bym nie dzwoniła, po pierwsze on nie jest ginekologiem, po drugie jeszcze się wkurzy, że robisz eksperymenty na żywym organizmie i Ci operację odwoła albo przesunie, cholera wie. Tak z drugiej strony licząc, skoro dostałaś okres kiedy? wczoraj, przedwczoraj, to 21-go raczej nie dostaniesz następnego, to może rzeczywiście odstaw te tabsy i niech się dzieje wola nieba? A nawet jak dostaniesz, to powiedz, że dostałaś już po przyjeździe do szpitala, skoro w innych szpitalach robią podczas okresu, to może i Tobie zrobią, zważywszy na fakt, że taki kawał drogi przejechałaś? To chyba najrozsądniejsze wyjście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdesperowana68. Dostalam go w srode 02.10. Tez biore pod uwage zeby odstawic.Moze bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68. Ale czy oni przez to,ze bralam,chociaz Kasiol2013 zapewnila mnie,ze jak ona brala do samej operacji i nikt z lekarzy nie mial zastrzezen,to czy Madry moze mnie ochrzanic i nie podjac sie zabiegu.Ja im blizej tym bardziej jestem skolowana.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto Ci każe się przyznawać? czy ktoś Ci mówił, że masz nie brać? Jak się będzie anastezjolog pytał, to powiesz, a jak się nie będą pytać, to nie powiesz, ania75d brała i nie było to żadne przeciwskazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
zabka681968 ja ci pisalam, jak u mnie to przebiegalo i napisalam,ze kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje, twoj ginekolog tez powiedzial za pierwszym razem ze te tabletki mozesz brac. na ulotce jest napisane,ze zdarzaja sie plamienia zamiast okresu,i ze kazdy organizm reaguje inaczej. ja sie pytalam anestezjologow przed operacja (3 tyg przed) i dzien przed operacja aneztezjologa w szpitalu, ktory przyszedl ze mna porozmawiac na teamt operacji, wiedzialam co sie stalo Hexe wiec chcialam byc pewna ze nic mi nie bedzie. za kazdym razem slyszalam,ze te tab. nie maja znaczenia przy operacji,a co do tego ze masz okres,mowilas ze zazwyczaj masz skapy, wiec ja bym sie nie przejmowala. podejmij teraz secyzje czy bierzesz do operacji czy jeszcze kilka dni zeby sie pojawil szybciej,ale jak juz mowilam kazdy organizm jest inny i u ciebie moze sie nie pojawic u mnie ok 4-5 dni po odstawieniu tab. zurfilda jak sie dzis cujesz? Hexe_asuu jestes tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka, przychylam się do tego, co pisze kasiol, albo pobierz jeszcze do końca tygodnia i wtedy dostaniesz okres w tygodniu poprzedzającym operację i do operacji akurat Ci się skończy, albo bierz do samej operacji, powinnaś nie dostać, organizm musi się do hormonów przyzwyczaić. Jeżeli przestaniesz brać teraz, to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że wtedy dostaniesz akurat na operację. Ryzyk, fizyk, sama decyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68. Masz racje sama nic nie bede sie odzywac,do poki mnie ne zapyta ktos,bo...ja nie przypominam sobie zeby mi wspomninal dr...r,o nie braniu,czy odstaweniu anty.A ania75 jakie tabsy brala? Dzisiaj biore ostatnia z pierwsej paczki i od jutra pokieruje sie impulsem brac dalej ,czy odstawic.Pomogl by mi moj kalendarzyk,ale wsiakl jak kamfora,a bez niego juz wszystko mi sie kreci w tych wyliczeniach. kasiol2013. Wiem,ze marudze jak baba na targu,poprostu bylam pewna ,ze nie dostane,a tu klops i troche sie pogubilam.Mysle ,ze anestezjolodzy tam nie beda miec innego zdania,a i sama opercja przebiegnie bez problemu,bo tylko tego sie boje,zebym na wlasne zyczenie czegos nie wywalala.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Cześć, dziękuję Wam za pomoc i wsparcie, Ania- pepsi byłą super. Mnie nad ranem budzi ból i dziś wzięłam przeciwbólowe. Niestety, w aptece nie było mojego rozmiaru stanika i teraz to mój największy problem, bo w piątek mam zdjęcie szwów i powinnam z bandazy przejść na stanik, którego nie mam. Nie znam nawet dokładnie swojego rozmiaru. Ogólnie jestem dość słaba. Ony teraz wszystko się zagoiło bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Gposiu 68, trzymaj się i dochodź do siebie. Czy Ty nadal jesteś w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68 Dzwonilam do sklepu medycznego i mam mozliwosc kupienia gorsetu pooperacyjnego za 135zl.Oczywiscie poczekam do wyniku operacji,ale kupil by mi maz i przywiozł.Ty masz w tym rozeznanie,bo ja jestem zielona i prosze wejdz na strone www.pofam.pl i zobacz czy on jest dobry! Na moje oko jest super,ale moge sie mylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68. Tak,to ten sam.To super!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68. Ale rozm chyba obecny nie ma teraz znaczenia,bo kupi mi go maz po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Cycasta Małosiu, ja jestem od wczoraj w domu. Momentami bolą mnie szwy, coś ciągnie, ale ogólnie jest ok. Pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania75D
Gosia68 to dobrze że smakowała :D a jak zniosłaś powrót do domu?? zabka681968 ja brałam novynette skończyłam opakowanie we wtorek a w środę miałam operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
ania75D Ja mam zamiar brac przez caly pobyt w szpitalu,bo nie chce dodatkowego klopotu (okresu)A czy pytali Cię,o antykoncepcje przed operacja,bo wiadomo,ze choc wzielas ostatnia dzien przed,to w organizmie i tak byly hormony.Ja biore te dla matek karmiacych (cerazette),a twoje tez byly podobne? Pytam,bo to mnie uspokoji bardziej i potwierdzi dodatkowo opinie Kasiol,ze napewno jest OK.Dzieki z gory za odpowiedz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znany plastyk
Dlaczego kobiety chcą zmniejszać piersi? Przeciez one sa takie fajne :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka, pytałam Cię o rozmiar pod biustem, bo musisz wiedzieć, że stanik pooperacyjny musi być 5 cm szerszy niż ten co nosiłaś, jak miałaś 75, to np.80. Jak do Łęcznej, to kupuj rozmiar B-C, no i pod biustem 5 cm więcej niż nosisz. Radzę Ci w ciemno i wiem, że mam rację ;-)i przeszkadzać, ale Ty możesz zadzwonić w każdej chwili, jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zdesperowana68. Aniolku moj dzieki za bezcenne wskazowki:-)Chyba przytylam,bo mam 80 pod biuste.To mam kupic 85cm.i b/c miseczke.Moge dzwonic?ale nr tel to ja Twojego nie mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania75D
zabka681968 te co ja brałam tabletki na pewno mają więcej hormonów niż te co Ty bierzesz tak mi się przynajmniej wydaje. Pytał mi się anestezjolog czy biorę jakieś leki to od razu powiedziałam że tak antykoncepcyjne. To nic takiego nie jest jak się bierze tabletki tylko za bandażują Ci nogi .Nie martw się będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×