Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Krysia77
Zabka ja miałam operację dwa dni po przyjmowaniu antybiotyku bo byłam przeziębiona. Lekarz nie odwołał operacji. To nic byłam w czasie menstruacji. Więc to chyba zależy od podejścia. Jest minus bo operacji rozłozyłam się na maxa. do tej pory powoli dochodzę do siebie. To naprawdę trudna decyzja.Jeżeli przeniosą operacje o kilka dni to warto odłożyć. Chodzi chyba o powrót do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Krysia77 Witam.Po malu wszystko sie klaruje i domownicy wracaja do ZDROWIA:-) ,choc wczoraj mialam mieszane mysli.Piszesz,ze bylas chora jak szlas na operacje i nie wiem ,czy dobrze odczytalam,ze mialas miesiaczke.Ale i tak bylas zoperowana?Powoli dochodzisz do siebie,to kiedy i gdzie mialas operacje?Jesli by nie przeszlo mojemu mezowi to po niedzieli dzwonila bym,o przestawienie na tydzien do przodu,bo potem,to chyba dopiero po nowym roku i pewnie latwila bym juz we Wroclawiu,bo blizej i z koniecznosci czekania,to po co w Lecznej.Tak daleko?.Pisalas wczesniej,o stosowaniu contratubexu z mascia dermosan.Ja juz sama nie wiem w co sie zaopatrzyc.Sprawdzam opinie na forum internetowym i wyszukalam tez SCALGEL ma ciekawe skladniki nie wiem czy ktoras z dziewczyn stosowala i jakie sa efekty,bo nie jest drogi.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko ja używałam rok temu sca żelu i ja mam niestety bliznowca ale to u mnie miejsce też miało wpływ i duże piersi (dekolt).Moja koleżanka też używała ale gdzie indziej i blizna prawie niewidoczna jest. Ja dalej walczę ze skutkami operacji czwarty miesiąc-mam polekowe atopowe zapalenie skóry,najprawdopodobniej po bactigrasie bo od piersi zaczęła się pokrzywka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ile po operacji jest sie na zwolnieniu lekarskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem od 05.06 do października -będzie 4 miesiące ale ja z powikłaniami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Dziewczyny, moje ob zmlało. Zrobiłam w innej przychodni badanie i jest tylko dwa razy ponad normę, a nie 4krotnie wyższe, więc chyba będzie ok. Toffik, widzimy się we wtorek:-) a ja wracam do sprzątania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Gosia 68, to dobra wiadomość. Super:-) Może do poniedziałku jeszcze spadnie. Trzymam kciuki za Ciebie, już się pewnie powoli pakujesz. Pamiętaj o mokrych chusteczkach, to chyba najważniejsza rzecz. Zresztą jakby co, pewnie dostaniesz w aptece. Pamiętaj, żeby mieć gotówkę, bo w szpitalu nie ma bankomatu, chociaż oczywiście w aptece można płacić kartą. Ale w barku czy w sklepiku już nie. Poza tym zawsze coś może się zdarzyć. Mnie rozbolał ząb, musiałam robić RTG i płacić za wizytę. Gość, ja dostałabym 4 tygodnie zwolnienia i to zupełnie by wystarczyło, tyle, że akurat jeszcze byłam na wychowawczym i nie potrzebowałam. :-) Zależy od lekarza. Pamiętam, że ktoś pisał na forum, że jego lekarz to tylko kilka dni daje. No, moim zdaniem 3 tygodnie to absolutne minimum, jeśli nie ma żadnych powikłań. A lepiej właśnie te 4. Chyba oni w szpitalu wiedzą, co robią, że na tyle dają. Skądś im się te 4 tygodnie wzięły:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
zurfilda trzymam kciuki, powodzenia czekam na relacje "po" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol2013 Dzięki za pamięć i wsparcie. Jak tylko będę w stanie odezwę się ze szpitala. Jeszcze się nie spakowałam nawet... Biustonosza też nie kupiłam... Zostawiam wszystko na ostatnią chwilę po tym jak się wtedy "przejechałam". A w ogóle to którego dnia zakładają stanik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość681968
Gosia68.Aguska65h.Zurfilda. Dziewczyny niech sie spelnia wasze marzenia posiadania malego biustu.Trzymam kciuki za Was:-) Milego pobytu w szpitalu:-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
zurfilda ja zaczelam pakowac sie w piatek, skonczylam w sobote a w niedziele jechalam do wawy, tylko piatek byl stresujacy ale pozniej odpowiednia ilosc papierosow jakos ten stres przytlumila :D stanik zakladaja na wyjscie do domu (przynajmniej ja tak mialam i kilka osob z orlowskiego) operacja w pon a w czwartek po zmianie opatrunku mi zakladali,ale okazalo sie ze kupilam za maly w obwodzie i do domu 2,5godz jechalam tylko zabandazowana, a stanik zalozylam po poludniu jak kupilam wiekszy rozmiar. jak dla mnie stanik przez pierwszy tydz po operacji nie jest az tak bardzo konieczny, bo wtedy i tak nie ma sie ksztaltowac nowego biustu tylko skoncentrowac sie na gojeniu ran, mnie stanik przydal sie do wychodzenia z domu, bo czulam wiekszy komfort, ze nie jestem taka plaska w samym bandazu. dziwne jest wyjsc pierwszy raz z domu i prawie nic przed soba nie miec jak cale zycie biust przeslanial prawie caly swiat :) pozdrawiam i zycze wszystkim "przed" zeby jak najszybciej byly "po" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Kasiol2013. Rozgladam sie za stanikiem,bo wolala bym miec kupiony za wczasu,ale nie mam pojecia jaki on ma byc (sportowy),bo sa rozne fasony.Chciala bym miec rozm po zabiegu miedzy b/c,ale jak ogladalam je to sa malutkie miski i nie wiem czy moje piersi beda takie male tzn nie mam nic przeciwko,ale moze w lecznej b/c to zupelnie co innego.Ty mialas bandaze do domu,a w Lecznej chyba trzeba wyjsc w staniku,a tam sa duzo drozsze,a jak kupila bym za wczasu to miala bym dwa ze soba,ale boje sie wyrzucic kase w bloto,a na koncu kupowac na miejscu.Dziewczyny doradzce:(Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Zabka, ja Ci radzę kupić stanik w szpitalu dopiero po zabiegu. Do końca nie wiadomo, jaki rozmiar wyjdzie, a nie ząłożą Ci go ani, jak będzie za mały, ani jak będzie za duży. Ryzykujesz, że możesz wywalić pieniądze w błoto. Zurfilda, Gosia 68, Aguska. Trzymajcie się dziewczyny. Trzymam za Was kciuki.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wam dziewczyny za kciuki szkoda że ja dopiero za dwa tygodnie, nie mogę się doczekać i mam nadzieje że wszystko będzie ok. Morfologie sobie robiłam i wyniki były książkowe okresu nie muszę przesuwać bo sam mi się przesuną jak na zamówienie więc oby tak do 14 pażdziernika.Dziewczyny które idą pod nóż wcześniej trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Cycasta Małgosia. Posłucham Twojej rady,bo czuje,ze nałozyła bym sobie tyljo koszty,a zysku tyle co w...:(Dzieki jak zawsze za dobre rady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia68
Jestem już spakowana. Zurfilda, trzymaj się, będę o Tobie pamiętać. Toffik, do zobaczenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia77
Zabka jak pisałam miała operację w Łodzi prawie trzy tygodnie temu. Jak dla mnie cztery tygodnie to konieczność aby dojść do siebie. Od wczoraj zaczęłam smarować dermosanem aby natłuszczać. Każdy musi chyba sobie dobrać jakiś specyfik. Zobaczymy jak efekty. Co do biustonosza kupiłam amoena Eva kompresujący. Niestety drogi bo 180 zł. Jestem zadowolona bo mi podtrzymuje aczkolwiek teraz jak mam zdjęte szwy to ciągną szewki niestety:(. Najpierw kupiłam C a teraz musiałam D. Niestety siedzenie w domu i podjadanie daje efekty. Pamietaj, że po operacji piersi są opuchnięte. Mimo wszystko nadal , że już natłuszczam robię cały czas opatrunki bo samego biustonosza nie dam rady nosić. Nie wiem jak wy dziewczyny ale ja po tej operacji mam takie czułe sutki wręcz mnie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania75D
zabka681968 Ja też sobie kupiłam stanik wcześniej i się okazał za duży więc był nie potrzebny wydatek. A i tak kupiłam w Łęcznej stanik w aptece za 270zł. ale jestem z niego bardzo zadowolona ,więc lepiej poczekaj z zakupem a wcale nie musisz sobie kupować tego drogiego stanika w szpitalu możesz dopiero sobie kupić stanik jak wrócisz do domu .Ze szpitala wyjdziesz w bandażach . Ja wybieram się na kontrole do Łęcznej 2 października miałam już nie jechać ale lepiej jak fachowym okiem sprawdzą czy się już wszystko dobrze wygoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffik70
Zaczynam się pakować :) Gosia68 do zobaczenia we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zurfilda, trzymam mocno kciuki za powodzenie Twojej operacji ! nie odzywałam się długo bo niedawno zmarła moja Mama. Dziewczyny, nie zamierzam kupować przed operacją biustonosza. Ale jak kupić "po"? Mierzyć chyba się nie da? 180zł to jeszcze nie kaplica, biustonosze na 85-90KK taniutkie nie są ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Krysia77 To jestes swiezo po zabiegu.Masz racje kazdemu inaczej sluzy dany lek,wiec bede musiala dopasowac do swoich potrzeb.Czytalam troche na temat roznych kremow i zelow opinie osob,i sa rozne w zaleznosci co komu pomoglo.A ten stanik kupilas w sklepie,czy przez wysylkowy.Bo w lecznej sie zastanowie czy kupic tam,czy po powrocie do domu,chyba ,ze lekarz mi zaleci,aby zakupic juz przed wyjsciem ze szpitala.Pisz jak sprawdza sie kuracja z kremami. Ania75D. Nie potrafie ocenic sytuacji,bo jak ogladalam b/c,to miski byly malenstwa,to chyba nie mozliwe zeby zrobili mi takie malusie.Poczekam i zobacze jakie tam sa miseczki i fason tego biustonosza,bo musi byc WLASCIWY!!!Nie wiem tez jak bedzie z tymi wizytami katrolnymi,ale wszystko zalezec bedzie od mojego gojenia sie i czy na miejscu znajde chirurga.Pozdrawiam Was.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Toffik70. Czulam,ze cos pokrecilam z osobam,albo pominelam.Wszystkiego dobrego z malym biustem.Trzymam kciuki i pozdrawiam.Dobrego samopoczucia i nastawienia:-) "SUPER BIUSTOW"Dziewczyny:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA39
Witajcie dziewczyny,dojrzewam powoli do decyzji zmniejszenia biustu, boję się, ale wkurzaja mnie te doje,mam rozmiar 80 h,jestem z gdańska, możecie mi polecić kogoś i podać orientacyjny koszt zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia 68, Toffik Też będę o Was myślała. Powodzenia! Dzięki wszystkim, które trzymają za mnie kciuki. A mnie przed chwilą szlag trafił. Stwierdziłam, że jeszcze raz przejrzę wszystkie dokumenty, czy niczego mi nie brakuje. I co? I nie mam skierowania do szpitala. W czwartek byłam tam, żeby zrobić ekg. Skierowanie na ekg wypisują na podstawie skierowania do szpitala i pewni mi go nie oddały. Że też musiało mi się to przytrafić. Od lutego strzegłam go jak oka w głowie. Zawsze miałam w tym samym miejscu. A tu d...pa - 5 dni przed operacją wypuściłam z ręki i go nie mam. Mam nadzieję, że włożyły je do mojej karty w szpitalu... A jak nie to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
zurfilda radze dzwonic do szpitala i sparwdzic czy maja to skierowanie,zeby znow nie bylo problemow, w razie czego jest jeszcze czas na wypisanie nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na oddziale. Skierowanie, tak jak myślałam zostawiłam w szpitalu. Nie mogę uwierzyć, że to już jutro. Kasiolku, powiedz mi jak było po wybudzeniu? Byłaś w stanie przyjmować gości, potrzebowałaś czyjejś pomocy? Czy spałaś do wieczora? Moi bliscy pytają czy mają przyjść zaraz po zabiegu a ja nie wiem czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zurfilda. Super,ze wyjasniła sie sytuacja z tym skierowaniem i jestes juz spokojniejsza.Teraz sie nie denerwuj i ciesz sie odpoczynkiem.Jeszcze raz "Pieknego biusciku":-) Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny ktore maja w tym tygodniu operacje.:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffik70
W środę mam operację i zaczynam się stresować. Dziewczyny dzięki za trzymane kciuki. zurfilda powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
zurfilda wszystkie dziewczyny na sali (po roznych operacjach) mowily,ze jak wroce - wrocilam po 14- to do wieczora bede spala. okazalo sie,ze juz po 15 doszlam do siebie i spa nie moglam. nikt mnie nie poinformowal,ze sala pooperacyjna jest koedukacyjna-a ty pod kolderka jestes naga, pomojajac bandaz na biuscie, tz, mnie zacewnikowali na sali operacyjnej i tam kazali mi zdjac majtki, jak sie obudzial to nogami wywijalam i sie krecilam,a tu obok mnie robaczek 19-letni, ktory jak sie dowiedzial ze mam trzydziestke to stwierdzil:"ej stara ale ty sie niezle ja na swoje lata trzymasz"-niema co - mile :P, ale tak w ogole to swietnie,ze go mialam bo do godz 19 mialam z kim rozmawiac i zartowac, on po operacji nosa, ciagle wymiotowal krwia i sie smialismy kogo z nas pierwszego w plastikowym worku wywioza :D, co do odwiedzin, to ja bym zrezygnowala, boi tak ruszyc sie nie mozesz,masz wyjscie albo cewnik albo basen, wiec raczej malo fajne jak ktos (nawet z rodziny) cie w takiej chwili widzi - opieka pielegniarek jest po prostu super, caly czas przychodza kontroluja i w razie czego kolejna dawke przeciwbolowego srodka dostajesz lub kilka kropel na zwilzenie ust, jedyne co to popros pielegniarke lub kobiete ze swojej sali zeby jak sie obudzisz to podala ci telefon, dzwonic mozesz bez problemu, ja na tel z 2 godz lezalam z przerwami. po 19 przewiezli mnie na moja sale i tam dopiero ok 21 odpadlam. wiedz radze odwiedziny w dniu nastepnym, bo tobie i tak nie pomoga a ty jak zobaczysz ich miny (po popatrzeniu na ciebie) wcale lepiej sie nie poczujesz :) pozdrawiam i zycze szybkiej i bezproblemowej operacji-bo taka na pewno bedzie, mialas mi grzac lozko :D teraz juz na pewno wszytko sie uda i za kilka dni wstaniesz i szybko dasz nam znac jak to jest z malym biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia77
Ja swój biustonosz a raczej gorset kompresyjny kupowałam w sklepie medycznym. Są to specjalne gorsety dla kobiet po operacji piersi.Dziewczyny jestem trzy tygodnie po operacji ale rany ciągną mnie bardzo. Śpie na boku bo na plecach nie daje rady a te sutki. Cholery można dostać są takie wrażliwe.Ja pomyślę, że jeszcze tak pół roku...:( Aczkolwiek nadal mówię WARTO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×