Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość cycasta Małgosia
Krysia, ja mam to samo, sutki bolą, jakbym je sobie poparzyła na słońcu. Wiele dziewczyn już wcześniej pisało o tym odczuciu. Z czasem ma przejść (mam nadzieję:-) Na razie jestem 7 tygodni PO (jutro) i nadal tak właśnie trochę jakby pieką. Zurfilda, ja też bym zrezygnowała z odwiedzin w dniu operacji. Ja na przykład cały dzień spałam, a jak nie spałam, to byłam półprzytomna. MOżesz się naprawdę bardzo kiepsko czuć. Bliskim też lepiej oszczędzić widoku osoby popielatej na twarzy (przynajmniej Ania 75 i ja miałyśmy taki właśnie kolor przez pierwszy dzień). Następnego dnia człowiek już się zupełnie inaczej czuje.:-) Dziewczyny PRZED: Zurfilda, Gosia, Toffik - trzymajcie się! Już zaraz Wasze marzenie się spełni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Witajcie, Ciekawe, jak Gosia 68, pewnie zaraz skończą operację:-) Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Witajcie, Ciekawe, jak Gosia 68, pewnie zaraz skończą operację:-) Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Zurfilda, serdeczne gratulacje!!!! Witaj w gronie małobiuściastych!!!!\ Coś mi się pomyliło i myślałam, że Ty dopiero jutro. A to chyba Toffik jutro. Zdesperowana, wielkie dzięki za dobre wieści, super, że Gosia już PO. Dochodźcie szybko do siebie, dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Gosia68,Zurflda.Wszystkiego dobrego z posiadania malego biustu!!!.Trzymajcie sie i gojcie dobrze:-) :-) :-) Toffik.POWODZENIA jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosia68 gratulacje i szybkiego gojjenia zycze zurfilda jak sie czujesz? masz jakiegos towarzysza na pooperacyjnej? :) jak dasz rade i sie bedziesz lepiej czula to napisz co u ciebie ciesze sie,ze wszystko sie udalo toffik powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia68 i Toffik serdeczne gratulacje super że już jesteście po i że wszystko poszło dobrze pozdrowionka i szybkiego gojenia się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie uświadamiamy sobie ilu z nas walczy z łuszczycą. Niewielu przyznaje się do tego. Jednak ważniejsze jest poznać etiologie, metody leczenia i historie ludzi, którzy maja już za sobą uporczywe objawy tej choroby. http://goo.gl/T8FtiX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
Aguska65h moze "gosc" ma tak wielki biust,ze jej sie luszczy ??? :P teraz jeszcze powinna sie odezwac laska, ktora jakies 150 -200stron temu pisala,ze duzy biust to nie problem, trzeba sobie tylko dobry stanik kupic,a pozniej niech sie odezwie pryszczaty 17-latek, piszacy,jakie jestesmy dziwne, bo duzy biust jest najlepszy na swiecie :) nie rozumiem dlaczego ludzie nie czytaja tytulow i nie pisza na temat prawie 3 tydz uzywania masci na blizny dermatix i chyba sie splaszczaja, kolor sie nie zmienia ale blizny nie sa juz tak twarde i wypukle, mam nadzieje,ze dalej tez tak bedzie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Dziewczyny te wasze wpisy rozsmieszaja mnie na MAXA:-) Dobry humor jest mi potrzebny,bo w mojim domu zapanowala aura chorobowa i nie zamierza odpuszczac. A operacja tuz,tuz.:(:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycasta Małgosia
Kasiol:-) Mnie też rozbawiłaś bardzo:-) Masz stuprocentową rację. A ta maść dermatix to droga? Ile razy dziennie stosujesz? Dziewczyny, jestem dziś 7 tygodni PO. Czuję się super. Myślicie, że mogę już zacząć robić moje ćwiczenia na kręgosłup? Toffik, powodzenia, trzymam kciuki jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
zabka681968 teraz za ciebie trzymamy kciuki, staraj sie wykurowac i wracaj szybko do zdrowia. cycasta Malgosia dermatix w aptekach od 130=190zl a przez interent na allegro z apteki zaplacilam 106zl z dostawa. tosuje sie 2 razy dziennie, cienka warstwa, kilkanascie minut chodze bez stanika, ona sie wchlania i robi sie taka oslonka. jak bylam 8,5 tyg od operacji na kontroli (teraz jestem juz 11) to powiedzial mi lekarz ze juz moge spokojnie jezdzic na rowerze, chodzic na silownie i na basen, jak sie zagoilo i dobzez sie czujesz to mozesz powoli zaczac i sprawdzic czy cos cie nie boli. aha,i do tych co narzekaja ze sutki sa tkliwe i bola-cieszcie sie z bolu :) ja nic nie czuje i meczace juz staje sie tlumaczenie mezowi w lozku zeby tak sie nie staral bo i tak usypiam przy te czynnosci :P :D:D:D toffik trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia77
Małgosiu jesteś już kilka tygodni po jestem ciekawa czy nadal nosisz jakiś specjalny biustonosz i i czy robisz nadal opatrunki na rany? Ja bez opatrunków ani rusz. Tak mnie boli jak nic nie robię pod biustonosz. Wszystkim dziewczynom przed życzę powodzenia i cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia77
Kasiol2013 ja pierdziele 11 tyg. po.Tylko pozazdrościć. Ja nie mogę się doczekać kiedy będę mogła założyć zwykły biustonosz:) lekarz kazał mi kilka razy dziennie je wietrzyć...::)) zasuwam więc bez biustonosza i wiecie co cholernie mi się to podoba . Są takie fajniutkie , stojące - mogły by już tak zostać:::)) Aczkolwiek jak tak na nie patrze to mógł zrobić mniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę spać to piszę do Was. Nie, żebym narzekała, bo co tam brak snu w porównaniu ze spełniony m marzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę napisałam ta dużo a weszło tylko jedno zdanie... Napiszę później bo w telefonie to męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja jestem 4 miesiące po operacji. Początkowo smarowałam blizny olejkiem różanym i pięknie zagoiły mi się brodawki, nawet lekarz się zachwycał, że tak ładnie i tak szybko ale te poziome pod piersiami cały czas były twardawe i czerwone. Potem naklejałam na nie plastry Sutricon, smarowałam też maścią cebulową, czyli Cepanem i stwierdziłam, że to wszystko o d**ę potłuc, nie widziałam zmian i przestałam smarować czymkolwiek. I ostatnio zaczęły mnie te blizny strasznie swędzieć i od tego momentu zaczęły na potęgę mięknąć i blednąć, pomimo tego, że niczym nie smarowałam. jaki z tego wniosek? CZAS. Wszystko wymaga czasu, dlatego twierdzę, że nie ma sensu wydawać grubych pieniędzy na blizny, lepiej sobie kupić ładny stanik za te pieniądze :) Co do sutków, to już nie są nadwrażliwe od dawna ale ze dwa miesiące były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Kasiol2013. Dzieki.:-) Bralam dzisiaj druga dawke szzepionki.Lekarz przed szczepieniem spytal sie tylko czy czuje sie dobrze,a jak powiedzialam pielegniarce,ze od kilku dni nie biore juz antybiotyku,to ona,ze powinnam odczekac 2 tyg.Doktorek nie sprawdzil w karcie,a ja skad mam niby to wiedziec!Mam nadzieje,ze nic sie dziac nie bedzie w moim organizmie,bo jak czlowiek sie zbytnio stara to zwykle jest odwrotnie.Od paru dni kusi mnie zeby odstawic te cerazette tzn idealnie bylo by wziac ostatnia w piatek,a potem niech bym dostala okres i wtedy bylo by super,bo nie musiala bym sie tlumaczy,piersi byly by normalne,a ja spokojniejsza,ze sie nie przyczepia i co nie daj boze zapomne ich wziac ze soba.Dodam,ze miesiaczka teraz mi przypada i mam male plamienia,tyc,tyc.To tyle.Pozdrawiam Dziewczyny jestescie juz po.Mysle ,ze szczesliwe,choć obolale:-) Wracajcie szybko do formy:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
Krysia77 ja tez czekalam z utesknieniem na zwykly modelujacy stanik, jeszcze troche sie musisz pomeczyc :) warto. dla mnie tez bylo fajnie chodzic bez stanika, ladnych kilkanascie lat mialam go prawie caly czas na sobie, a teraz spie bez i po domu tez czasem troche sie wietrze :) zurfilda jak wrazenia? zdesperowana68 masz szczescie,ze blizny miekna i bledna,mam nadzieje,ze u mnie bedzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem obolała jak diabli, krwiak na prawej piersi, plecy bolą jakby ktoś kijem poobijał, ale i tak się bardzo cieszę i nie żałuję że to zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
zurfilda. Ja jestem przed,ale wierze,ze czujesz sie zle.Najgorsze sa chyba te pierwsze dni,ale potem juz tylko lepiej i..LŻEJ:-)Postaraj sie jak najwiecej przespac ten czas w szpitalu i nabrac sił na powrot do domu.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania75D
Witajcie :) byłam dziś w Łęcznej na kontroli ,aby sprawdzić czy wszystko się już ładnie wygoiło. Dziś był dr. Tomek stwierdził , że już ładnie się wszystko wygoiło :D Spytałam się go jak długo mam spać w staniku to zapytał się kiedy była operacja ,a ja że 14 sierpnia to powiedział że mogę spać już bez stanika bo minęło już 8 tygodni. Pamiętacie jak byłam ponad miesiąc temu i była dr. Magda wtedy i powiedziała mi że mam spać do pół roku w staniku . I weź tu człowieku być mądry i kogo posłuchać .Co lekarz to co inne mówi. Odwiedziłam Gosie czuję się dobrze i mówiła mi że chyba w piątek już wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Ania75D. Widzialas Gosie,to powiedziala Ci jaki ma rozm po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaHannover
Czesc laski,bylam u lekarza z moimi piersiami(80H) i powiedzial ze mam bardzo duze szanse ze kasa chorych mi zaplaci zmniejszenie...mam nadzieje...ale z tego wszystkiego nie zapytalam go na jaki rozmiar by mi zmniejszyl a wy jak myslicie?ile czasu goja sie rany?pozdrawiam was kochane i zycze wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×