Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość kajtka
I jeszcze jedno: mój ukochany mąż koniecznie chce wiedzieć, po jakim czasie od operacji będzie mógł się bawić nowymi cycuszkami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
Aguska65H jak dla mnie to sparawa indywidualna, bo kazdy goi sie inaczej, ja ok 5 tyg po operacji na kilka godz dziennie nosilam staniki fiszbinami. zabka681968 ja jestem 5,5 m-ca po operacji i nadal od czasu do czasu czuje swedzenie i klucie, moja kumpela 3 lata po operacji brzucha narzeka,ze blizna nadal ja swedzi i nie wie ile jeszcze lat to bedzie trwal. piszesz,ze masz czucie w sutkach-mialas operacje na szypule czy przeszczep? po operacji na szypule raczej na 99% czucie jest, a nawet nadwrazlliwosc. kajtka jak juz pisalam wszystko zalezy od tego jak sie goisz,a kazda z nas jest inna w pon mialam operacje a w sob pierwszy sex :P wiec calkiem szybko,ale biust poszedl w ruch (z tego co pamietam) po okolo 2-m-cach, bo dlugo mi sie goily laczenia pionu z poziomem, reszta zagoila sie w miare szybko a te kawalki mi sie papraly, balam sie ze cos sie rozwali bardziej. powodzenia w styczniu ide zakladac cekiny :P zycze wam udanej i upojnej nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek1990
Siema, powiem odrazu szczerze nie miałam czasu przeczytać całości bo stron jest mega wiele. Ale widziałam ze któraś z was miała operacje w Polanicy Zdrój. ja także będę tam operowana ale dopiero we wrześniu niestety trochę muszę poczekać. Chcę sie dowiedzieć przede wszystkim o Twoją opinie na temat tego kokretnego szpitala. powiedzcie proszę jeszcze o ile mniej wiecej mogą zmniejszyć biust, bo jeszcze tego nie ustalałam z lekarzem i nie wiem czego się spodziewać aktualnie mam biust 70K czasem nawet 70KK zależy od rozmiarówki ( przy moim wzroście 162 cm jest to dość duży kłopot). pozdrawiam Olka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Chciałam Wam życzyć Wszystkiego najlepszego w Nowym 2014 Roku, oby Wasze cycuszki szybko zmalały i jeszcze szybciej się goiły :) ja zgodnie z ustaleniami pisze jutro do doktorka w celu ustalenia terminu ;) mam nadzieje, że szybko mi odpisze, mówił, ze trochę pewnie potrwa zanim odpisze :) miłego dnia! ja po urlopie pierwszy dzień w pracy, ale dobrze, że jutro już piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
odpowiadając samej sobie na pytanie, bo może to komuś się przyda na zaśkę, rozmawiałam z dr Mądrym i taki konkretny termin po zakończeniu karmienia, to pół roku. Nie może być żadnej wydzieliny, ani nic z tych rzeczy. Kontrolnie można zrobić usg, czy nie ma tam jeszcze aktywnych zbiorników mlecznych. Zapytałam tez o miesiączkę: zdecydowanie nie robią operacji podczas okresu. Na dziś kolejny termin byłby gdzieś za 4 tyg, czyli nadal krótko się czeka. Pozdrowionka i wszystkiego najlepszego na Nowy Rok. A przede wszystkim małych cycusiów:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema, powiem odrazu szczerze nie miałam czasu przeczytać całości bo stron jest mega wiele. Ale widziałam ze któraś z was miała operacje w Polanicy Zdrój. ja także będę tam operowana ale dopiero we wrześniu niestety trochę muszę poczekać. Chcę sie dowiedzieć przede wszystkim o Twoją opinie na temat tego kokretnego szpitala. powiedzcie proszę jeszcze o ile mniej wiecej mogą zmniejszyć biust, bo jeszcze tego nie ustalałam z lekarzem i nie wiem czego się spodziewać aktualnie mam biust 70K czasem nawet 70KK zależy od rozmiarówki ( przy moim wzroście 162 cm jest to dość duży kłopot). pozdrawiam Olka Chodzi Ci o Klinikę dra łątkowskiego? Jeśli chcesz dokładnej informacji o tym, jak bardzo możesz pomniejszyć piersi to najrozsądniej będzie jak porozmawiasz z doktorem. Każda z nas ma inne piersi, inne ciało, inny organizm i od tego w głównej mierze zależy jak bardzo można zmiejszyć/powiększyć piersi. Na początek powiedz może doktorowi, jaki rozmiar chcesz mieć i po badaniach i konsultacji będzie wiadomo, czy da się taki efekt uzyskać. Co do opinii o klinice w Polanicy. Zarówno przed, jak i po operacji masz zapewnioną fachową opiekę, nie tylko sióstr, ale także doktora. Do mnie często zaglądał, sprawdzał jak się czuję itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dzisiaj byłam na kontroli i ogólnie wszystko ładnie zagojone, tylko tu przy mostku blizna jest trochę przerośnięta i lekarz kazał przykładać te plastry silikonowe i tu moje pytanie do was.Czy te plastry kupuje się typowo na piersi czy po prostu odpowiednie wymiary bo w gabinecie pielęgniarka pokazywała mi na folderze takie w kształcie kotwicy jak blizny i nie wiem czy muszę kupić takie na całe te blizny, czy tylko na te od mostka pod pachy bo w internecie są różne wymiary i ceny więc jak możecie to doradżcie mi bo nie wiem co mam zrobić.A jeśli chodzi o biustonosze to powiedział że na te plastry mogę nakładać nawet z fiszbinami to będzie lepiej dociskało plastry do blizny ale bez plastrów to jeszcze nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) przepraszam, daaawno mnie tu nie było. Remont, remont i jeszcze raz remont. Niestety nie miałam czasu by zaglądać na forum :( Mam mega ważne dla mnie pytanie, od którego muszę uzależnić swój urlop w pracy. Ile zazwyczaj dostaje się dni zwolnienia lekarskiego na samą operację i wstępne gojenie? Ile czasu trzymają w szpitalu? Wiem, że to sprawa indywidualna ale chociaż jakieś przybliżone informacje chciałabym mieć na ten temat. Niestety nie mam czasu przeglądać forum czy wątek został już kiedyś poruszony, czy może jeszcze nie. Wstępny termin mam na luty (w Sosnowcu), więc czasu coraz mniej do planowania. Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayaa
Moj rozmiar to 75F, jestem po konsultacji i czekam na operacje/prywatnie/ Nibywszystkie wyniki mam dobre i niby jestem zdrowa, ale ...chociaz jestem niby zdrowa to zawsze przemeczona, szybko sie mecze i czesto czuje sie oslabiona.Boje sie ze taka powazna operacja mnie wykonczy. Moze ktoras z was miala to samo, przeszla operacje i moglaby cos doradzic. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtka ja jestem już ponad pół roku po zakończeniu karmienia, ale mój doktor czeka aż będzie około roku, bo wtedy jest najbezpieczniej, nie ma niebezpieczeństwa ze laktacja powróci i mleko zacznie lecieć, a bywały przypadki, że leciało potem u pacjentki z ran, wiec gojenie było utrudnione, więc ja jeszcze troszkę czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kayaa, a może Twoje przemoczenie spowodowane jest jakimiś problemami z tarczycą, ja choruję i zmęczenie towarzyszy mi codziennie nie wiem czy badałaś się pod tym katem, może powinnaś pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayaa
Robilam rozne wyniki, tarczyca, zelazo, cukier, wszystko jest w normie. Wiem ze ta operacja jest raczej oslabiajaca , dlatego sie boje.Pogadam jeszcze zz lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
madzik77 operację będę miała prawie 9 m-y po zakończeniu, więc wydaje mi się, że jest ok. Zresztą po to dzwoniłam do łęcznej, żeby mieć pewność. Na razie moim największym zmartwieniem jest miesiączka, więc już to karmienie mam gdzieś:) ola_87 mnie lekarz powiedział, że po operacji L4 na 2-3 tyg, to zależy od organizmu, plus tydzień na pobyt w szpitalu, więc może Ci wyjść nawet i miesiąc, nie życzę Ci mimo wszystko dłuższego zwolnienia, niech się wszystko szybko goi. Sobie też nie życzę, bo lubię swoją pracę, a zbyt długie siedzenie w domu doprowadza mnie do szału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbusko
Hej dziewczyny zaczynam odliczanie w sumei jeszcze miesiac do wyjazdu do wawy ale zazynam sie stresowac rzucam paleni od 4 dni ... desmoxan i zastawnawiam sie czy to mozna brac przed operacja ... ale sama neipotrafi rzucic...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana89
Hej dziewczyny własnie przegladam to forum i szukam informacji gdzie najbardziej polecacie zrobić taki zabieg cięzko przejrzeć wszystkie strony wiec może ktoś się zlituje i odpowie:) Jaką klinikę polecacie w Warszawie? Może być też inne miasto. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosiaczkbusko staraj sie ten czas do operacji sobie czym wypelnic, ja mialam tyle zajec ze tylko wieczorami zanim padlam na chwile mialam czas zeby o niej pomyslec,a poza tym ciagle z dzieciakami w ruchu wiec czas szybko lecial. trzymaj sie, pozdrawiam malowana89 w warszawie jest szpital orlowskiego, w ktorym operacje sa refundowane.pozdrawiam i zycze powodzenia. ja 10stycznia jade na kontrole, mam nadzieje,ze moj lekarz zrobi mi poprawke i powycina blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaz
Witam, próbuję znaleźć wpis osoby, która robiła operację pomniejszenia biustu w Warszawie, czy mogę prośić na e-mail informację od A do Z ile czasu czeka się na zabieg, jakie badania wykonać i gdzie? etc. mam 155 cm a moj rozmiar to 75J,co należy po kolei zrobić, aby wykonać zabieg, czy orientujecie się czy ortopeda z medicoveru wystawi mi skierowanie jak ono powinno wyglądać będę wdźięczna za info. Moj e-mail: ewelaz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ten adres mailowy nic nie mozna wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaz
Przepraszam mój maila ewelaz85@interia.pl, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jakoś mi po operacji czas szybko mija i nie pisałam dawno, ale zaglądałam i czytałam. Pozdrawiam wszystkie Panie w Nowym roku :) gosiaczek busko ja się strasznie martwiłam paleniem, przezywałam i tylko mi sie z nerwów jeszcze bardziej chciało palić :) . W rezultacie z rzucania wyszły nici a zabieg przeżyłam bez problemów. Jestem prawie 7 tygodni po. Mam mieszane uczucia co do swojego nowego biustu. Chciałam mieć wieksze piersi niż mam. Rozumiem teraz zdesperowaną. Mam tylko nadzieje, że jak będę mogła zdjąc z siebie w końcu tę zbroję- czytaj gorset pooperacyjny i sobie kupie normalny stanik to będą się wydawały wieksze. Kobietom to trudno dogodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
kasiol2013 Zaciekawila mnie Twoja wypowiedz.Masz do wyciecia blzny? Ja tez sie tego obawiam,bo jak juz pisalam wczesniej bardzo ostatnio kluje mnie pod piersiami i na boku i czy to tez nie oznacz jakis w pozniejszym czasie bliznowacen lub podobnych problemow.Nie wiem co tak naprawde na nie stosowac i chce isc do dobrego dermatologa,bo tak zasugerował mi farmaceuta jak spytalam sie o skuteczne kremy na blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
zabka681968 klucie w miejscach blizn i swedzenie to podobno normalne choc uciazliwe skutki kazdego ciecia.moje blizny zamiast sie zmniejszac to sa jakies porozciagane. linia pionowa ktora idzie od sutka w dol w jednym miejscu ma szerokosc 3mm a w drugim prawie 2cm, wiec fajnie nie jest, blizny pod biustem (pomojajac miejsce laczenia pionu z poziomem) sa male i ladnie sie wkomponowaly w cialo czasem stanik z fiszbinami tam uwiera ale da sie przezyc.wiec mam nadzieje,ze lekarz cos z tym zrobi, tak przynajmniej mi powiedzial na poprzedniej konsultacji ze pol roku po operacji podejmiemy decyzje co do wyciecia. lekarz polecil mi kilka masci z silikonem, kupilam dermatix (na allegro w aptece pniezj 110zl, u mnie w miescie ok 140-160zl-roznic ajest, bo masc jest mala choc wydajna) nie moge powiedziec czy w 100% dzieki niej, bo z kazdym tyg i tak sie poprawilao, ale wydaje mi sie ze dzieki tej masci blizny mi sie splycily, tzn nie sa juz tak odstajace od reszty ciala. jak mocniej je dotkne to sa wyczuwalne,ale od kiedy zacelam stosowac ta masc to przy takim normalnym dotyku nie czuje juz wiekszej roznicy gdzie jest blizna a gdzie reszta ciala. jednak ze wzgledow estetycznych chce to powycicnac, maz sie smieje ze jemu nic nie przeszkadza,a;e ja jak staje przed lustrem to widok jest masakryczny jak by mi ktos nozem piersi pocial,ale taka juz uroda mojego ciala,ze kazde ciecie wyglada u mnie brzydko. ale i tak w 100% warto na taka operacje sie zdecydowac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska65h, te plastry, które pokazywali Ci w Łęcznej są bardzo drogie, ja kupowałam Sutricon, to są po prostu długie arkusze, które sobie wycinasz jak chcesz i przylepiasz w dowolnych miejscach, ale tak szczerze nic mi nie pomogły, denerwowały mnie, bo musiałam je odlepiać i przylepiać po kąpieli więc przestałam ich używać, a blizny zagoiły się same pięknie, nawet te grube, na wszystko potrzeba czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny, czy znajdzie sie osoba ktora przechodziła zmniejszenie piersi w Anglii przez nhs? Jestem załamana a nie stać mnie na taki zabieg :-( mój rozmiar to 36G Nie chce mowić jak to wyglada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 2 tyg będę już spakowana i gotowa do wyjazdu. Zaczynam się troszkę cykać ;-) muszę pamiętać o badaniu moczu. Zrobię jak mi się okres skończy, za ok 3 dni. Uff. Spotkam kogoś w Orłowskim ok 20.01?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Kasiol2013 Faktycznie 2 cm,to mozna sie zmartwic.Fajnie ,ze twoj maz jest wyrozumialy.Wsparcie ze strony bliskich jest bardzo wazne.Ja tez mam mezusia dobrego.Niby ogolnie na razie z moimi bliznami jest dobrze,ale w nocy budze sie,bo mnie urazaja,ale to pewnie tak musi na razie byc,w koncu to dopiero 2,5 mc po zabiegu.Na razie bede stosowala nadal alantan i dermablizn do czasu wizyty u pani dermatolog.Mam polecona do ktorej jezdza z calej Polski:-) zobacze jak ona sie do tego odniesie.Dzieki za odpowiedz.POZDRAWIAM:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem trzy miesiące po operacji i jak czytam wpisy to chyba mam mały problem. Ja trzy tygodnie po operacji zaczęłam spać znowu na brzuchu.Teraz nie wiem czy to żle czy dobrze. Czy to może mieć jakieś skutki w wyglądzie. Bo jeżeli chodzi o ból to w ogóle nie odczuwam.Jedyny minus to to że nie są takie małe jak chciałam.Miałam 80 j a mam 80 F. Nie jest super ale cóż zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z J na F tzn,że za duże? czy za małe? Dziewczyny mnie się lekarz zapytał jaki chcę mieć rozmiar, was też pytali? i co powiedziałyście? ja mam dać odp w dniu operacji obecnie mam 75G/H i tak się właśnie zastanawiam nad rozmiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka80kl napisz jak już będziesz po! kto Cię operuje? Ja mam termin w Orłowskim na 4.02 u Ulatowskiego. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×