Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Załamana ja też miałam w środe operacje, ja akurat będe miała zdejmowane szwy jak Ciebie będą kroić :) W Łęcznej jest super opieka, wspaniali ludzie począwszy od salowej aż po lekarzy. Jeżeli zależy Ci na malutkich piersiach powiedz to dr Mądremu, On to uwzględni, ale ja osobiście Ci odradzam bo moim zdaniem jest to zbyt duża różnica. Ja świetnie się czuje z miseczką D, a nawet gdyby była E to tez nie byłby to dla mnie problem. Poza tym jest jeszcze jedna sprawa o której tu nie pisałyśmy i o której sie nie mówi. Mianowicie tzw. zużycie piersi, czyli efekty po ciążach, karmieniach i noszenia tak dużego biustu przez lata. Nie wiem jak to jest robione gdzieś indziej, ale dr Mądry usuwa zwłóknienia powstałe po w/w sytuacjach i to też wpływa na końcowy efekt. U mnie dlatego jest w lewej piersi od strony pachy wklęśnięta lekko brodawka. Mnie to nie przeszkadza, najważniejsze dla mnie jest to że już nie dźwigam ciężaru, a efekt wizualny jest na drugim miejscu. Wszystko zależy od nastawienia psychicznego i nie należy spodziewać się cudów bo różne są organizmy i efekt operacji może być różny. To niezwykle drastyczna operacja dla organizmu. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana  70j
dziękuję za zdjęcia monia ja mam teraz bardzo podobne do tych co miałaś przed ja nie chcę zmniejszać na całkiem małe Jestem raczej duża kobieta 75 kg przy 168 cm wzrostu i mały biust wyglądalby śmiesznie. marzy mi się rozmiar d/e - taki w sam raz do mojej budowy ciała Mniejszy biust by się u mnie zgubił i wyglądałabym jak facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff już myślałam że gdzieś w p**du je wysłałam .Ja mam165cm i ważę 59kg więc podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku są takie bardziej okrągłe pózniej trochę opadają ale i tak są fajne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Monia Dzięki za maila, super wyszło :-) Ateab wysłałaś mi zdjęcie ale tak jak dziewczyny wydaje mi się, że jest to odparzenie z którego robi się stan zapalny i zbiera ropa. Poczekaj co ci lekarz napisze a gdyby nic nie pisał to idź do normalnego lekarza u siebie. Może spróbuj jakimś antybiotykiem posmarować (tribitic) ale najlepiej to odwiedź lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ataeb2208 spokojnie dziewczyno, bo się wykończysz tym stresem. Może to jakiś krwiaczek wewnętrzny się wydostaje na zewnątrz. Ja tak miałam około 2-3 tyg po operacji, zaczęła mi brzydko krwawić lewa pierś z jednego miejsca. Nawet tego nie ogladałam. Tylko posmarowałam betadyną i zalepilam. Lekarz stwierdził, ze dobrze, że wyszło na zewnątrz, gorzej jakby się bebrało w środku. Kilka dni, krwiak się wysączył, cycek zagoił i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to też bym się chętnie pochwaliła swoimi małymi bimbałkami :) i pooglądała czyjeś :). Mój mąż się ze mnie śmieje, że jeszcze tylko listonosz nie widział mojego nowego biustu, bo wszystkim bez oporu pokazuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Kama Uśmiałam się z Twojego wpisu, masz męża z podobnym poczuciem humoru do mojego :-) Jak chcesz to wyślij do mnie iwkabieniek@wp.pl a masz przed i po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
to ja poproszę, żebyś mi się pochwaliła:) mail wyżej już podałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Kama Usmialam sie do lez z Twojego wpsu z listonoszem:-) Ja tez dolanczam sie do pokazu:-) (wymiany fotek).Podaje maila ewamaj6812@hotmail.com.Oczywiscie jesli nie masz nic przeciwko.Monia z depresja tez wymienie sie fotka.Dziewczyny prosze tylko o cierpliwosc,bo jutro zjezdza maz i wysle z opoznieniem moje wdzieki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poproszę o maila madziamagic@o2.pl po operacji będę się chwailić moimi ;) jeszcze tydzień i dwa dni i będę już w szpitalu zaczynam się bać ale jak czytam wasze wpisy to od razu mi lepiej! dobrze,że jest to forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ataeb2208 jeśli Twój doktorek Ci szybko nie odpisze, lepiej żebyś się pokazała jakiemuś chirurgowi tam u siebie. Ja miałam martwicę po operacji, która zaczęła się odwarstwieniem skóry od tłuszczu (tak mi lekarz tłumaczył). Nie wiem jak to dokładnie na początku wyglądało bo było poza zasięgiem mojego wzroku i schowane pod opatrunkiem. Życzę Ci, żeby to nie było to, zresztą nie wiem, czy jest możliwe wystąpienie martwicy poza szwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rozkręciłam afere pocztową ha ha ha. Kama ja też tak mam, każdemu chce pokazywać. Nie ważne czy to kobieta czy facet Zastanawiam się czy wraz z kilogramami nie wycieli mi też poczucia wstydu ha ha ha ;), bo w ogóle nie odczuwam skrępowania jak sie rozbieram. Dziewczyny te co podały poczte też Wam wysłałam zdjecia i reszcie odpowiedziałam co pisały do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana  70j
dziewczyny kiedy kupowałyście stanik pooperacyjny? czy przy wyjściu ze szpitala musicie go już posiadać. Podobno w łącznej w aptece są dostępne ale ponoć strasznie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana tak są w aptece po 270 zł, ale są też w tym medycznym sklepie. Ja tam kupowałam za 160 zł. Zamówiłam po operacji bo nie wiedziałam jaki rozmiar wyjdzie. Następnego dnia już miałam. Założyli mi go po zdjeciu drenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana  70j
monia ten sklep medyczny jest w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za zdjęcia!! zmiana niesamowita!! teraz tylko Wam życzę żeby się wszystko szybko zagoiło :) ale na prawdę efekt jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana  70j
monia - można tam płacić kartą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Monia z w...depresja Do mnie na poczte nic nie doszło ewamaj6812@ hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×