Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość kasiol2013
madzik77 gratulacje z powodu terminu, moze na razie sie wydawac odlegly ale szybko zleci :) gdzie bedziesz miala operacje? madziamagic trzymam kciuki, powodzenia, wszytsko bedzie dobrze,a w piatek lub sobote opiszesz nam swoje szczescie -trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbsko
madziamagik pewnie się spotkamy ja będę tam w czwartek operacja w piątek:) czy w orlowskim jets wifi żeby mieć kontakt z Wami:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbsko
madziamagik pewnie się spotkamy ja będę tam w czwartek operacja w piątek:) czy w orlowskim jets wifi żeby mieć kontakt z Wami:)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Załamana, odezwij się do nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
odpowiadam na pytanie od kaja12345.a więc pierwsze moje kroki były u neurologa z bólami kręgosłupa po wykonaniu rezonansu neurolog skierował mnie do ortopedy ponieważ mam przepukline ortopeda wystawił mi skierowanie do poradni chirurgi plastycznej że z powodu chorego kręgosłupa powinnam mieć zmniejszony biust ponieważ żle to wpływa na mój kręgosłup coś w tym stylu napisał ortopeda .pózniej znalazłam w necie kraków rydygiera i zadzwoniłam aby umówić się na wizytę w tej poradni lekarz mnie zbadał popatrzył na rezonans i kartotekę z przebiegu leczenia i powiedział że nfz zrefunduje ten zabieg. byłam tam w kwietniu zabieg mam teraz 6 luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
mam pytanie jak długo po zabiegu jest się w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
aaa, Aguśka, bardzo dziękuję za zdjęcia, masz super cycuszki! gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
kaja12345 jak długo byłaś w szpitalu po zabiegu?i jak wybrałaś sobie rozmiar biustu? lekarz ci doradził czy sama już wiedziałaś jaki chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Madziamagik. Gosiaczekbusko. Dziewczyny wszystkiego dobrego:-) Trzymam kciuki za wasze NOWE...malutkie biusciki.POWODZENIA:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Magiamagic, gosiaczek, ryba33 kciuki mocno zaciskam za Wasze biusty ;) Kasiol operację będę miała robiona w Orłowskim przez doktora U. Kama, Monia ale uśmiałam z Waszych postów jesteście szalone w porównaniach, a łowca schabowych mnie rozwalił ha ha ha "_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
madziamagic gosiaczekbsko ryba 33 Dziewczyny trzymam za was kciuki ! Będzie wszystko dobrze i pozbędziecie się balastu . ryba 33 - tak jak pisałam wcześniej , operację miałam prywatnie więc 22 stycznia byłam na stole operacyjnym , a 23 stycznia do domu ... ale ty będziesz z Narodowego operowana więc na pewno nie puszczą Cie z dnia na dzień . Z tego co dziewczyny piszą to około 5 dni siedzą w szpitalu . Ja jutro idę na zdjęcie szwów , boje się tego bardziej niż operacji ... Dziękuję za odpowiedź , już przekazuję koleżance , niech nie biadoli tylko niech zacznie biegać po lekarzach bo dość długo czekałaś na termin ... gość mnie lekarz tłumaczył że taką operacje wykonuje się w pełnym znieczuleniu więc bez intubacji sie nie obejdzie . Byłam dwa razy intubowana i gwarantuje Ci że nie będziesz nawet pamiętać że Ci coś wkładali , przy pierwszej operacji trochę mnie za wcześnie wybudził i troche spanikowałam , ale teraz to gdyby nie to że wcześniej była o tym mowa to nawet bym nie wiedziała że mnie intubowali , nawet gardło mnie specjalnie nie bolało . madzik77 to ja od uklepanych schabowych , już jest lepiej choć dalej uciekają na boki na środku może nie są już jak schabowe , prędzej przypominają "kurzy cycek " . Zobaczysz nie obejrzysz się a bedzie 16.06 !!! Ważne że data już jest więc teraz to już z górki . Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
kaju12345 mam nadzieję że twoje słowa o 5-ęciu dniach pobytu w szpitalu się nie sprawdzą bo chyba tam oszaleje. mi lekarz mówił max 3 dni ale przeważnie wypuszczają na drugi dzień po zabiegu. pozdrawiam was wszystkie trzymam kciuki za was i wy za mnie też trzymajcie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
mam jeszcze pytanie jak wybierałyście dziewczyny rozmiar lekarz wam doradził czy same juz wiedziałyście co chcecie proszę napiszcie coś na ten temat bo juz mam stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
ryba33 Pewnie masz rację co do ilości dni w szpitalu , bardzo różnie dziewczyny pisały ... to zależy od szpitala lub kliniki . Co do rozmiaru to tak jak wcześniej pisałam nosiłam 75H a idąc do lekarza wiedziałam że chce C może przechodzić w D ale nie w B , lekarz spojrzał i powiedział że będzie się starał . Jak już "ochłonełam "po operacji to patrzyłam troche przerażona że za duuużo mi obciął ale tak jak dziewczyny piszą wszystko zmienia się z dnia na dzień ...to dopiero 12 dzień. Na razie noszę spotrowy (mocno trzymający ) 75C i chyba nie muszę pisać że tak jak to w sportowym staniku bywa jestem "spłaszczona " , nie mogę się doczekać normalnego stanika ale to jeszcze daleka przyszłość ... ale myślę że to będzie to 75 C lub D .... Dodam ,że ważę 60 kg i mam 158 wzrostu , tak jak pisałam koło ratunkowe na brzuchu mam dość spore i cały czas się przeglądam w lustrze czy brzuch nie jest większy od cycków , ale jestem dobrej myśli , bo dziewczyny o tym pisały że wszystko się tak naprawdę układa z czasem .Pewnie czytałam ale nie pamiętam z jakiego rozmiar****cesz zejść , ważne jest też to jaką masz budowe ciała . Osobiście nie radziłam się lekarza wiedziałam że nie chce większych , ani mniejszych też nie .... Znajoma krzyczała D zrób sobie D ale bałam się że to za dużo i uparłam się na C , ale jaki będę nosiła rozmiar to się jeszcze okaże ... Myślę że jest to sprawa indywidualna , niech się reszta wypowie , są dziewczyny co mają zmniejszone na E lub F i też są bardzo szczęśliwe ,ale jakoś nie wyczytałam żeby któraś zmniejszyła sobie na B .... ciekawe ... :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
dzięki za info. ja mam165 wzrostu a waga 78 troszke tego jest ale ja nigdy nie byłam super szczupła jestem tzw. grubej kosci jak byłam na konsultacji lekarz pytał o moje oczekiwania to ja mu odpaliłam żebym tylko nie wyglądała ja wariat ha ha to powiedział duże C lub małe D będą dla mnie ok ale teraz miałam ostatnią konsultacje i trafiłam na jakiegoś innego to kazał mi cycki wkładać do garnka z wodą i mierzyć objętość wody jak się wyleje po zanurzeniu walnięty jakiś ja będę cycki po garnkach rozkładać masakra ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
ryba 33 hahaha ale jaja , o co chodzi z tymi garnkami ??? nie słyszałam o czymś takim ! po co wkładać cycki do garnków z wodą haha? naprawdę się uśmiałam , a ile masz pod biustem i jaką miseczkę teraz nosisz ? oj nie mogę się skupić bo cały czas sie śmieję z tych garnków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
mój rozmiar 80-h a co do tych garnków to powiedział mi żebym wzieła garnek napełniła go wodą włożyła go do miski następnie włożyła jeden cycek do garnka aż cały nakryje się wodą ta woda która wyleje się do miski mam zmierzyć jej objętość i taki mi wyjdzie rozmiar biustu. idiota jak nie wiem już sobie wyobrażam jak ja bym wyglądała z tymi cyckami w garnku no istna komedia haaaaha to jakieś średniowiecze mam nadzieje że ten idiota mnie nie będzie operował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba, nie taki idiota, to czysta fizyka.....nie pamiętasz szkolnego EUREKA? :) Chyba chciał Ci w obrazowy sposób pokazać jaka byłaby objętość :) Fakt trochę mnie to rozbawiło, bo jak siebie wyobraziłam z cyckiem w garnczku, parsknęła śmiechem............a jak by mnie mój zobaczył to by sie spytał : Czy ja te cycki na obiad gotuje ? bo On to dzis raczej ma ochotę na wołowinke ha ha ha Co do leżenia, ja przyjechałam we wtorek, środa operacja, wypis w poniedziałek, ale mnie to akurat sie podobało. Odpoczęłam. tak sie lezy w Łęcznej od 4 do 6 dni zazwyczaj. Ja rozmiar wybrałam z 75H/I na 75D i lekarze potwierdzili że bedzie ok, że to dobry wybór. Przy moim wzroście 170 i wagi 65 to chyba idealny cycek :) No przynajmniej ja jestem zachwycona. Mniejszych bym nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
Monia z wieczną....dzięki za info jak twój mąż na to wszystko zadowolony? mój akurat teraz za granicą i nie może przyjechać więc jestem z tym wszystkim sama ale jak przyjedzie to ja już będę NOWAAAAAAA. A TY JAK ZADOWOLONA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam operację w Orłowskim i w poniedziałek mnie przyjeli na oddział, we wtorek opeacja a w czwartek o 12 pilam juz kawke w domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
natka8okl to super mi lekarz powiedział że max 3 dni ale przeważnie na drugi dzień do domu mam nadzieje bo nie lubię szpitali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
a tak na marginesie to na nfz robiłaś w Orłowskim? ja mam 6 luty być w Krakowie u Rydygiera na 8.30 na czczo i w ten dzień mam zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RYBA33 mąż tak sobie, on nie znosi widoku ran, jak to facet wrażliwy jest. On nie chciał żebym robiła sobie operacje, lubił moje stare wisiorki ha ha, ale ja zrobiłam po swojemu bo to ja dźwigałam ten ciężar i to ja miałam poodgniatane ramiona. Myśle, że jak już się dobrze wygoją i będzie mógł je pomiętolić to zmieni zdanie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana  70j
hej dziewczyny Ja już jestem PO :) w szpitalu od poniedziałku do poniedziałku Operacja w środę. Efekt operacji zgodny ze złożonym zamówieniem:) z wielkiego J w porywach K jest teraz D nie pamiętam która z was pytała o opiekę w łęcznej bez problemu wypiszą i zwolnienie dla pacjenta i opiekę męża nad pacjentką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana  70j
Toffik - jeszcze raz bardzo dziękuję za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffik70
Załamana 70j życzę szybkiego i pięknego gojenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba, tak na nfz. Opis operacji i pobytu na str 375 Zalamana, szybkiego gojenia się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×