Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

madziamagic powiem tak - według mnie, to Ty nawet przed zbiegiem miałaś fajny biust! teraz bomba, kształt idealny, naprawdę wrażenie, przynajmniej z fotek jest super. Na oko większe od moich. Nie wiem, jaki chciałaś mieć biust, ale C to nie będzie. Masz śliczny, sterczący biust w średnim rozmiarze. Gratuluje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed miałam 75G/H teraz myślę,że będzie D/E. Jestem mega zadowolona z efektu i na prawdę dziewczyny nie zastanawiajcie się i nie czekajcie! u mnie już bóle pleców ustały! wczoraj przesiedziałam w pionie całą podróż z Warszawy 220 km i nic mnie nie bolało jestem w szoku! to była bardzo dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
madziamagic gratulacje, ciesze sie ze wszytsko sie udalo i ze jestes zadowolona, jak mozesz przeslij mi zdjecia juliaiborys@o2.pl dzieki gosc bardzo sie cieszymy, ze masz 75 f i nie narzekasz, ja po operacji tez mam f i juz tez nie narzekam. kama69 to uczucie chyba nie minie :P ja jestem 7m-cy po i nadal to czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziamagic dzięki za fotki twoje nowe michały są super chociaż jeszcze w opatrunkach to widać że mają super kształt, jeszcze raz ogromne gratulacje !!! Zabka a ciebie znowu zaraza dopadła?Spoko na fotosy poczekam nie pali się kuruj się zdrówka życzę! Monia wysłałam ci na maila link o który prosiłaś i zdjęcia mojej przerośniętej blizny dopiero na zdjęciu zobaczyłam że z bliska to nie ciekawie wygląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka fotki nie doszły :( Żabka Ty to miałaś buforki, na pewno większe od moich, ale jak na tak ogromny biust to miałaś bardzo kształtny i ładny.....naprawde No ale po operacji to już rewelka :) :) mniam mniam :) GRATULUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wysłałam ci jeszcze raz bo wcześniej zapomniałam dodać załącznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, którego jeszcze na forum chyba nie było... Czy mogą odrzucić moją operację z powodu przebytych chorób takich jak sepsa czy żółtaczka? Nikt mnie o to nie pytał, nie wiem czy to ma znaczenie? Chorowałam jak miałam 6-7 lat. Mam już ustalony konkretny termin na 12.05, przyszło pismo, w którym wypisane są wszystkie badania jakie mam zrobić. A na badania dostałyście skierowania czy raczej prywatnie trzeba iść? Szkoda byłoby stracić taką szansę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Ola, ja jednak proponuję zadzwonić do szpitala, w którym masz mieć operację, u źródła dowiesz się najwięcej i najlepiej, i najszybciej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziamagik i inne dziewczyny po poproszę o zdjęcia na adres makinom74@gmail.com. Chciałabym zobaczyć co będę miała po operacji.:-) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziamagik jeśli nie sprawi Ci to klopotu, to poproszę o informacje jak krok po kroku, u kogo i gdzie załatwiać sprawy w orlowskim. Może ja właśnie tam zdecyduję się na operację w sytuacji, gdy w wielkopolsce nie robią a w Gryficach trzeba czekać 2 lata. Do W-wy mam zdecydowanie bliżej niż do Łęcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Monia, to mnie czeka nie może a na pewno. Tylko muszę się zdecydować gdzie. A wszędzie daleko. Poza tym ja mogę dopiero od lipca termin rezerwować, bo do końca czerwca nie mam wolnego czasu nawet w weekendy. Mój grafik trzeszczy w szwach :-) a doba jest za krótka i o nawet 2 tygodniach wolnego po operacji mogę tylko pomażyć. Ale ja nie poddaję się bez walki, i dopnę swego. Do końca roku będę miała piękne, małe 65 C-D, a nie jak teraz 65H. I ramiona mnie nie będą bolały, i bluzeczkę i sukienkę bez ramiączek założę. Ach, nie mogę się już doczekać. Rozmarzyłam się po prostu. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
HEJ laski moje jestem już w domu we wtorek znów Kraków na oględziny ale jest ok wydaje mi się że jestem płaska jak decha. ale dobrze się czuje tylko boli mnie kręgoslup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba- gratulacje! a to co piszesz , to norma, więc wszystko jest ok. Wszystkie byłyśmy płaskie po operacji, a dziś sobie kupiłam stanik F :) nie wiem jak oni liczą te rozmiary, bo mi się wydaje, że mam mały biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
ryba - gratuluje !!! Ja też patrzyłam z przerażeniem że płaska jestem , a plecy to miałam wrażenie że z bólu mi odpadną ale to wszystko przechodzi , teraz to życzę Ci szybkiego gojenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akinom74 wysłałam ci fotki .Ryba33 to normalne że czujesz się jak decha jak zaczniesz nosić zwykłe biustonosze to będzie ok ja też tak miałam a teraz biustonosz z fiszbinami noszę D/E przydała by się jeszcze mniejsza oponka na brzuchu to by było idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
no dziś już troszkę lepiej plecy mniej bolą można się wyprostować myślałam że będzie gorzej ale jest ok.zobaczymy jak ściągną opatrunki co to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszecie,że wy płaskie jesteście po operacji...a ja 5 dni po i na prawdę mi zostawili porządne D. Mam nadzieję,że już większe nie będą! jutro kontrola ale póki co wszystko się super goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anikom74 w marcu dostałam skierowanie, zadzwoniłam, umówili mnie na 2.09 na wizytę. w tym czasie zrobiłam rtg kręgosłupa i tomograf, na wizytę wypożyczyła z przychodni kartę od ortopedy i neurologa z historią choroby. Na wizycie u doktora byłam może 10 min, zakwalifikował mnie i wyznaczył termin operacji na 4.02. I to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
monia.... przyjechałam na 7.30 na odział zameldowałam się dostałam piękny pokoik z łazienką różową koszulkę w którą wogóle nie mogłam się zmieścić z tymi cycorami posiedziałam chwilkę i jazda na zabieg parę głębszych oddechów i odjazd no a następnie pobudka i oględziny jak wygląda troszkę to było dziwne uczucie że tak mało mi zostawili.wstać pozwolili mi dopiero następnego dnia czyli w piątek nie było tragedii troszkę mi się zakręciło w głowie a tak to ok wczoraj wróciłam do domu i odpoczywam dziś już jest super ból jest bardzo mały jedynie jak się kładę lub wstaję.z dnia na dzień będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
mam pytanie czy was też uczulały plastry i co robiłyście smarowałyście czymś te odparzenia ja posmarowałam zwykłą maścią z witaminą a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja też nie miałam uczucia że deska jestem, jak spojrzałam po operacji to widziałam od razu spore D. Więc mamy podobne odczucie Ryba mnie tez odparzyły plastry ale ja je miałam zdjęte już następnego dnia a potem już mi nie zakładali plastrów tylko bandażowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×