Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość kasiol2013
AninkaHH uwazam,ze pani wprowadzila cie w blad, skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu jest potrzebne na konsultacje zeby w ogole zapisali cie w poradnii chirurgii plastycznej, a nie do operacji, do opeacji jest w orlowskim potrzebna (na konsultacji) opinia od ortopedy dot. twojego kregoslupa. Ja w orlowskim slyszlam,ze nie mozna miec od prywtnego ortopedy opinii, wiec stalam w kolejce ok 5 h az moj skonczy pzyjmowac i poprosialm go o wizyte. Konsultacje mialam umowiona (jedna z dziewczyn mnie umowila, bo nie moglam sie dodzwonic)-mialam juz wtedy w domu skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu, mialam je przywiezc na konsultacje,czyli przy mojej rejestracji mieli tylko moje dane bez skierowania,a 3 tyg przed konsultacja zalatwilam dopiero opinie ortopedy. wiec radze sie pania z recepcji nie przejmowac i latwic "dobra" opnie od ortopedy. pozdrawiam i zycze wytrwalosci, bo warto sie pomeczyc :) co do rady moni z wieczna depresja, to tez jest dobry pomysl, tylko zalezy na jakiego lekarza sie trafi, ja chcialm szybciej i poszlam pryw, bo inny lekarz w moim miesci tez przyjmuje na kase chorych, chcialam zaplacic zeby przystawil pieczatke ze swojej przychodni, to mnie wysmial,ze takich operacji sie nie robi-co lekarz to lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekbusko
Hej dziewczny zdjęcia wysle ale niebawem u mnie chyab będzie C choć nei wiem bo ten sportowy dziś chciałam kupic ale był za duzy pod biustem ale w C wlazłam:) mnie nie operowla dr. U... niestety bo bym może miała piękne jak madziamagik bo ja takie chciałam mieć ale mam mniej ... mnie dr. Pi...( jak w książce pisze... zalecenie medyczne a nie estetyczne...chodzi o kregoslup pani ...) ale coz mam to co mam ... ważne ze mniej:) choć musze się naprawdę przestawić bardzo....psychicznie jade w piątek na zdjecie szwów z brodaweki się okaze co wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana 70j w Łęcznej szwy ściąga pielęgniarka mnie nic nie bolało a tak się straszne srałam,ale nie miałam żadnych zszywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AninkaHH
Dzięki Dziewczyny za podpowiedzi;)) mam nadzieję że mi sie uda to wszystko ogarnąć ;) na konsultacje zapisałam sie na 09.05 ,a ile czasu czekałyście na operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aninka HH tj koleżanki pisały pani z orłowskiego nieświadomie wprowadziła Cię w błąd skierowanie od lekarza rodzinnego, pierwszego kontaktu, a opinia od ortopedy ja miałam z wizyty prywatnej z medicovera, ale wiem, że ten lekarz tez przyjmuje w normalniej placówce, z reszta prawda jest taka że każdy lekarz musi na nfz ileś godzin przepracować, więc chyba nie ma to znaczenia, bo ortopeda to ortopeda, z tego tytułu nie miałam zadnych nieprzyjemności i zostałam zakwalifikowana, na wizyte czekałam 3 tygodnie, maiłam farta, ale za to dłużej czekam na operacje, bo 16.06 ale to akuat u mnie dobrze, bo ja jestem po ciązy i karmieniu piersią. Miłego dzionka :) Magiamagic tak jesteś laska, a oponę to ja Ci mogę pokazać ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
AninkaHH ja czekalam 3,5 m-ca od konsultacji do opieracji, ale nie sugeruj sie tym, bo wszystko zalezy od tego, jaki lekarz cie bedzie operowal, u jednego czeka sie 2-3 mc-ce a u innego 4-7m-cy, wybierz tak zebys byla zadowolona z lekarza i zeby ci termin wspolgral z planami na czas w jakim chcesz miec operacje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dziś mija dokładnie 4 tygodnie od operacji, ależ to szybko minęło. Aż trudno uwierzyć. Wczoraj wyciągnęłąm sobie kolejny wychodzący szew, chyba 4 a juz widze kolejne :) Wszystko goi się ładnie, nawet martwica która się pojawiła już sie zabliźniła. I nie uwierzycie co pomogło. Ano zwykłe szare mydło w kostce. Do tej pory myłam się też szarym ale w płynie, a okazuje się ze to zasadnicza różnica. Więc dziewczyny jakby co kupujcie tylko i wyłącznie w kostce bo tylko ono ma właściwe wartości. Zaraz zrobię kolejne cotygodniowe fotki. Chętnym wyśle na maila tylko jak zwykle prosze o adresy bo jak już pisałam ja zawsze kasuje Wasze maile z fotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AninkaHH
Dzięki za pomoc;) Pani w recepcji przyczepilła sie że ja na konsultacje powinnam mieć skierowanie od ortopedy a nie od lekarza rodzinnego i kazała do końca lutego mi przywieźć skierowanie wraz z opisem od ortopedy bo inaczej bedzie musiała mnie wypisać :( a lekarza to można wybierać tam w orłowskim czy losowo?i kogo polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem zaniepokojina. Moja "gorsza"piers jest zaczerwieniona, spuchnieta i czuje ja. Temp bez zmian. Jak się nie poprawi to chyba jutro podjade do szpitala zeby ktos ja zobaczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekb
AninkaHH dokładnie tak skierowanie powinnaś mieć od ortopedy a nie rodzinnego ponieważ to lekarz kierujący ze np. ( kregoslup) nie wiem mnie się wydaje ze dr U.. chociaż ja byłam do niego zapisana a nie pojawił się w przychodni i nikt mnie nie powiadomił a człowiek nie zna tych lekarzy wiec już się trzymałam tego co do niego trafiłam a i trafiłam do dr P.... średni facet do dogadania książkowy przypadek...:) Chociaż na oddziale pielęgniarki superanckie to szpital jak za komuny..:) i ten ksiądz ... co 2 razy dnia lata masakra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekb
do którego Cię zapiszą na konsultację ten cię operuję tak jest tam przyjęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ortopeda wypisał na zwykłej recepcie, że są zmiany w kręgosłupie i wskazana jest redukcja piersi. Czy to wystarczy jako opinia do zabiegu na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam skierowanie od neurologa a na wizycie dwie karty wyciągnięte z przychodni od ortopedy i neurologa, dr U wziął do skserowania tylko tą od neurologa. Dziewczyny, zakupiłam pierwszy stanik rozmiar 75E/F ale wydaję się mały...w H&M "pływam" w miseczce D. Nie wiem na czym to wszystko polega. Przed operacją kupowałam staniki tylko jednej firmy i był to rozmiar 75G lub 75H, te "sklepowe" w rozmiarze G zawsze były za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajnie wyglądają piersi w staniku :) wiem,że to trochę za wcześnie ale jutro idę na pogrzeb i na jeden dzień zmieniam sportową zbroję w normalną bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajnie wyglądają piersi w staniku :) wiem,że to trochę za wcześnie ale jutro idę na pogrzeb i na jeden dzień zmieniam sportową zbroję w normalną bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
Dziewczyny jestem załamana , już mineły 3 tygodnie od operacji i moje piersi są w strasznej formie ! Nie chodzi o kształt bo mam świadomość że jeszcze wszystko się ma czas ułożyć , choć już widzę że prawa pierś jest większa ... Najbardziej martwię się tym że nie goję się tak jak wy ... Dostałam od niektórych dziewczyn fotki po tygodniu od operacji a ja po trzech nie wyglądam tak dobrze jak niektóre z was po tygodniu. Jestem coraz bardziej przestraszona , cycki dalej mnie bolą a cięcia wyglądają brzydko , całe w ścieżkach strupów które mi się rozłażą i wypływają z nich różne konsystencję . Pod biustem ładnie się zabliźnia ale cięcie pionowe i wkoło brodawek jest brzydko żeby nie napisać paskudnie, nie wspomnę o tym że jadzi się na łączeniu pod biustem zwłaszcza pod prawą piersią ale to akurat wiem że normalne . Naprawdę jak czytam że was nie boli to zazdroszczę , bo ja mam wszystkiego dość !!! Cieszę się że nie mam już dużych cycków i w lustrze lubię się przeglądać, tylko mam dość tego że nie goi mi się to tak jak wam . Proszę napiszcie mi czy choć jedna z was przechodziła to tak źle jak ja , bo póki co jestem jedyna która biadoli że jest do d**y ... Naprawdę wygląda to źle a lekarz mi mówi że jest ok tylko trzeba czasu ... ok ale czy którejś z was tak długo to się goiło . Muszę wchodzić pod prysznic żeby "zerwać " opatrunki , dodam że nie smaruje niczym tych cycków tylko szare mydło , nie miałam żadnych plastrów o których często piszecie . Czy to jeszcze długo będzie się tak jadziło ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś zbyt duże napięcie w linii szwów i stąd ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Kaja12345. Ja moge doradzic Ci z mojej strony,bo jak piszesz,ze oprocz szarego mydla nic nie stosujesz.Polecam Ci Bactigras (opatrunki parafinowe z gazy jalowej) ktore stosowałam do czasu wygojenia ran,a pod koniec tez skorzystalam z rady dziewczyny na forumi kupiłam Atrauman Ag,są to opatrunki z dodatkiem srebra,moim zdaniem jeszcze lepszy na gojenie.Po kazdym myciu przykladaj na chore miejsca.Pozdrawiam i zycze szybkiego zagojenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
kaja12345 jezeli cie to pocieszy, to ja w kilka tyg po operacji nie mialam zadnych boli (wiem,wiem-to nie jest dla ciebie pocieszajace :) ) ale jak zaczelam sie w miare ladnie goic, to zaczely mi ie rozchodzic szwy i wszystko przestalo sie goic jak trzeba, mialam po prostu dziury na laczeniu pionu z poziomem. jak jechalam po 2 m-cach od operacji na konsultacje to juz bylam zgojona ale od 4do 7-8 tyg to po prostu milam wrazenie,ze zaraz mi sie wszytko porozwala i wypadnie. wiec lekarz ma racje,ze trzeba czasu i tak jak pisala zabka ja takze uzywalam Bactigrasu i takiego zoltego proszku w zsaszetkach do stosowania na rany-nie pamietam nazwy,ale jest raczej w kazdej aptece. pomysl,ze najgorsze masz juz za soba a jezeli nadal bedziesz uwazala ze cos jest nie tak to idz z now do lekarza, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Dlaczego ryba33 się nie odzywa???. Proszę Cię napisz ja też wybieram się do Rydygiera, nie wiem , co z tego wyjdzie, ale termin już mam. Śledzę forum od roku, bardzo mi pomogłyście, dziękuje, że jesteście !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy macie obiekcje co do rozmiaru? ja byłam mega zadowolona z efektu a teraz kilka osób powiedziało,że nie widać różnicy :( nie wiem czy to z zazdrości,że mam cycki jak po liftingu i bede mogła w wieku 30 lat śmigać latem bez stanika...? życzliwe chyba liczyły,że zostanę z miseczką A lub B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
karolcia76 co tam kochana potrzebujesz za informacji. ja jadę właśnie w środę na ściąganie szwów. wczoraj miną tydzień od zabiegu nie jest żle trochę dziś boli ale myślę że przez pogodę bo pada deszcz.Wszystko mnie swędzi chciałabym się już wykąpać.Zamówiłam biustonosz z pofamu któraś z dziewczyn mi poleciła ale niestety nie pamiętam która ale i tak dziękuje serdecznie.Karolcia 76 kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
Ja już powoli łapię stresa, do wtorku w końcu tylko kilka dni :) mam nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie dobrze :) do dziewczyn z łęcznej mam pytanko: właściwie to gdzie jest izba przyjęć na oddział? też na I piętrze, tam gdzie rejestracja do przychodni, czy gdzieś indziej? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy skierowanie może być od prywarnego ortopedy lub neurologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja12345
zabka681968 kasiol2013 Dziewczyny bardzo wam dziękuję za słowa otuchy ! To naprawdę wspiera. Myślałam że dostanę więcej info , no ale trudno ... Oczywiście odrazu pobiegłam do apteki i kupiłam Bactigras , jest mi lżej przy zmianie opatrunków bo nie muszę już szarpać się z przyschniętą krwią itp. ale mam wrażenie że te rany są teraz cały czas otwarte , przedtem choć na chwilę przysychały a teraz kiedy bym tam nie zaglądła to jest "otwarte " . Dam szansę tym plastrom i dziękuję za odzew .Jeszcze się odezwę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
kaja12345 pomijajac uzywanie bactigrasu, ja po kilkanascie razy dziennie wietrzylam biust, jak nie wygladalam juz jak po teksanskiej masakrze pila mechaniczna to w domu przy mezu i dzieciakach poruszlam sie bez stanika, a w pierwszym 2 tyg po prostu bez stanika siedzialam lub lezalam, bo chodzac balam sie ze mi sie zaraz wsyztko porozrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Kaja12345 Uzbroj sie w cierpliwosc.Wiem ,ze to stresujace,ale kazdemu inaczej sie goi.Bactigras pomoze Ci zagoic te rany i jak pisze Kasiol (duzo wietrz te piersi )Wszystkiego dobrego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×