Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość zabka681968
Monia Kielczanka Ty jestes baba z jajami:-) Jak czyam twoje wypowiedzi,to sikam ze śmiechu.Twój facet to sie z Toba napewno nie nudzi.Jak pokazesz sasiadowi swoje bimbałki,to sie od niego nieopedzisz i dopiero bedzie .Na spacer z psem bedziesz musiała ubrac Kombinezon zbrojony pad pradem hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka rozkminiłaś mnie na amen, masz racje, mój facet o 14 lat ode mnie młodszy, ale nie nudzi sie ze mną ani minuty. Wrecz przeciwnie uważa że mam za duzo energii w sobie - to ja sie z nim nudze. W naszym towarzystwie każdy uważa że chyba jest jakaś pomyłka w wieku. Bo to ja mam więcej życia w sobie niż on :) Iw sumie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
dziewczynki pomocy, bo piszecie ostatnio od kiedy czytałam, bo się zaniedbałam i dwie strony mnie ominęły, o dzidziusiach, o dużych brzuszkach, o imprezach(też mam jutro urodzinki syna, córki i moje takie potrójne), ale bardzo WAS proszę Gogusiu i Rybko czy przed konsultacją miałyście usg czy mammografie??? czy dopiero przed samą operacją?? Błagam odpiszcie , inne dziewczynki też. Bo wiecie ja dopiero przed konsultacją ,więc jestem zielona.Tylko na RTG kręgosłupa mi coś wyszło i pierwszy raz w życiu wyszłam szczęśliwa ze złym wynikiem!!!!. życzę udanych imprez jutro !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia Gratulacje urodzin Waszej trójki, wszystkiego najlepszego kochana :) A USG sobie zrób, tak na wszelki wypadek, ze jest wszystko w porządku. Nie odeślą Cie przynajmniej tak jak Paule. Zresztą I dla samej siebie warto skontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. No dzisiaj to już przegiełam pałe rano. Jak zwykle ubrana tylko w podkoszulek i majtki wyleciałam z psem na dwór przed dom. Dodam, ze dziś na okoliczność wesela założyłam do podkoszulki i majtek płatki kolagenowe pod oczy koloru białego. Myśle sobie nie będę tracić czasu na leżenie z tymi płatkami bo jeszcze tyle roboty przede mną. Więc w takim to stroju stoje pod drzwiami, patrze jak moja sunia majestatycznie siusia i widze sąsiad idzie jak zwykle rano......i przygląda mi sie. Ja sobie myśle co On tak sie gapi dziś wyjątkowo ? Podchodzi bliżej i dalej sie gapi więc ja do niego: No co sie sąsiad tak gapisz? Baby rano w podkoszulku nie widziałeś? A on na to: widziałem, ale chyba coś Ci sie z twarzą porobiło.....bo chyba jakieś opatrunki masz na twarzy. Wtedy przypomniałam sobie o płatkach......o jejuniu myśle sobie, ale fopa....lece do łazienki i patrze w lustro, a tu jeden płatek tak pod skosem spłynął na policzek a drugi też spłynął ale tak pionowo w strone nosa. Nie czułam tego bo płatki nagrzały się już od skóry, a ja sie schylałam. Moja gęba wyglądała jakbym ranna z wojny wracała, bo te płatki pamiętacie były koloru białego i wyglądały z daleka jak półokrągły opatrunek. Jak sie tak przyjrzałam to sie sama rozesmiałam z siebie. Normalnie aż mojego faceta obudziłam tym śmiechem. Taka to ja Żabka jajcara jestem, nie ma co.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Monia podziwiam Cię ja w domu pod kocykiem siedzę i jakoś mi zimno, a ty na pole z pieskiem idziesz w podkoszulku hihihihihi. Dzięki z odpowiedź, ale w takim razie jeszcze jedno pytanie. Jak mam usg i mammografie z lipca i sierpnia to będzie??. Bo ja w tamtym roku o tej porze to się dowiedziałam , że mam 5 raków naprawdę tak mi lekarka na usg powiedziała , więc zaczęłam latać po tych badaniach. Nawet wam powiem, że się ucieszyłam z tego raka, bo pomyślałam , że na pewno nie groźny a cycki usuną - normalnie się cieszyłam. Ale potem jeszcze dwa USG potem mammografia i tam jest jeden mały guzek, mam kontrolować , ale to nic groźnego. Ale dobra wybiorę się na usg i tak powinnam iść tylko o sierpniu myślałam , bo mi się oczywiście latać nie chce . UDANEGO WESELA,ale Ci dobrze pojesz sobie smakołyków, no ja też coś przygotuje, ale wesele to nie domowa impreza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Monia Dziękuje za życzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
karolcia76 mi kazali robić wszystkie badania na 2 tygodnie przed zabiegiem to niewiem czy te z lipca są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia zawsze jest dobrze mieć badania najnowsze, nie wiesz przecież jak wygląda teraz ten guzek. No i mogą Cie odeslać na kolejną konsultacje. Co do raka, wiesz miałam dokładnie tak samo jak Ty tylko że ja nic nie miałam i tylko marzyłam o tym że zachoruje na raka i nareszcie wtedy sie pozbędę tych obrzydliwych zwisów. Ja Karolcia ogólnie jestem chłodnolubna, jakoś lepiej sie czuje w niskich temperaturach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny własnie sie tak przysłuchuje waszej rozmowie i nie moge sie doczekac kiedy ubiore sie w koncu w cos konkretnego. Monia Zazdroszcze ci tego wypadu, ja leże z temp. 38 C i boli mnie doslownie wszystko, a konsultacja juz w czwartek.....Nie pomaga czosnek ani inne specjały. Zaapilkowałam wszystko co miałam ale cóz zobaczymy jak bedzie...:) Gosiaczek Jak twoje gojenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :) Wiesz a psycha juz lepiej , sprawa załatwiona, ale przeżuciło mi sie na chorubsko...hahaha... Zycze ci udanej zabawy.....Dzieki za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekeea
Zonna bidulko co cietak rozlozylo?? nei daj się Moej gojenie wygląda tak ze masc bactroban... + Ncl10 % przymoczki i po 2 dniach widze roznice mniej czerwone i jakby zaczelo się to zchodzic;) nei mam temp wiec bez antybioyku. :) Dziewczyny pojakim czasiesmarowalyscie te szycia i czym ?? bo mnie na razie nie kazal niczym samrowac jedynie linomag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek To super ze cos idzie do przodu, najwazniejsze ze sie oczysciło to sie zagoi. zwłaszcza ze stan zaplny schodzi.... Chyba przeziebiłam sie jak spocona wyszłam we wtorek z siłowni. Myslalam ze mam pare kroków i nic mi nie bedzie, ale widocznie mnie dopadło....na amen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekeea
o zonna a ja ci smsa wyslam:) bidulko nie daj się !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam wszystko ci wytłamaczyłam, jak cos pisz w kazdej chwili i tak leże w łóżeczku....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duza agata
czesc dziewczyny, znalazla by sie jeszcze jakas dobra duszyczka ktora wyslala by mi zdjecia ? obiecuje, ze sie odwdziecze jak bede juz po. ogladalam zdjecia na sronie realself.com i niektore sa po prostu cudowne agatka.c@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny gosiczek ja smarowałam linomagiem dopóki się nie zagoiłam zupełnie, co w moim przypadku trwało jakieś 2 miesiące, bo mi się trochę bebrało pod lewym cyckiem, na łączeniu ( to miejsce smarowałam zwykłym alantanem) dopiero kiedy wszystkie rany się zagoiły, to lekarz kazał smarować blizny - 2 razy dziennie wcierać noscar (krem z wyciągiem z pereł), wieczorem po kąpieli smaruje je jeszcze olejkiem różanym, o którym już tu pisano na wielu stronach duża agata mam zdjęcie sprzed 5 tyg, czyli jak byłam ok 2 miesiące po, chcesz takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja znowu niczym nie smarowałam, jakoś nie mogłam, od razy mnie swędziało, wiec tylko myłam szarym mydłem. Jakoś moja skóra nie toleruje tłustości :) A teraz zaczęłam smarować "bliznasil" jest to zel silikonowy do leczenia blizn. Oczywiscie smaruje jak sobie przypomne, ale powiem Wam że jak dla mnie jest rewelacyjny, poczytajcie na kafeterii o nim, ma bardzo dobre opinie. Ja kupiłam go przypadkowo, ale już widze ze to był dobry zakup. Może iktórejś z aws pomoże i przypasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duza agata
pewnie, ze chce ;) a wiecie moze gdzie mozna kupic orginalny olejek rozany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata wysłałam Ci zdjęcie a olejek różany siostra mi przywiozła z Maroko polecam, świetny smaruję się nim cała twarz mi się zrobiła jak niemowlaka tyłek, taka gładka, na blizny tez dobry znalazłam stronę w necie, gdzie można go znaleźć, bo do Maroka to raczej nie pojadę, żeby sobie kupić następny, ale jest cholernie drogi, masz linka http://ecospa.pl/kategoria/oleje-roslinne-zimnotloczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie właśnie przemyślałam, że ten olejek wcale nie jest taki drogi. Jeśli 50 ml kremu na blizny, którego używam kosztuje koło 4 dych, to 100 ml olejku za 45 to taniocha. Tyle, ze tego olejku używam dużo więcej, bo do całego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia baw się dobrze na weselu tylko uważaj żeby ci nikt bimbałków nie uszkodził.Monika01 mi lekarz powiedział że przez rok absolutnie nie wolno się opalać a szczególnie blizny trzeba smarować kremem z wysokim filtrem.Za duza agata jak chcesz to mogę ci wysłać fotki jestem 4mies. po.Gosiaczek z tym drinkowaniem to trzeba poczekać aż się cycki dobrze zagoją też miałam ten dylemat aż na którejś wizycie lekarza pytałam czy już mogę sobie lampkę wina wypić to się zaśmiał i powiedział że nawet trzeba he he,ale to juz było dobre parę tygodni po ,zresztą na początku brałam antybiotyki i zastrzyki w brzuch po operacji także o piciu nie było mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska 65h Jak sie nie pogniewasz to wyślij mi też twoje zdjecia, jestem tuż tuz przed . zonna123@interia.pl gosiaczek Biore sie naprawde od jutra za siebie, trzymajcie kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka681968
Karolcia76 Wszystkiego najlepszego dla całej "TRÓJKI"Spełnienia marzeń,a Tobie już wkrótce maaałego biuściku:-) Myśle,że w Twoi przypadku dobrze miec badania aktualne,żeby nie było niespodzianek.Aguska65. Co tam u Ciebie ,bo nie oddzwoniłaś:(Monia Ty kusisz tego są sąsiada na pokuszenie hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
dziewczyny moja doktor kazała mi smarować miejsca szycia maścią betadine to z jodyną tylko kilka dni a potem altacet w żelu tak czytam co wy piszecie i zgłupiałam wszystkie używacie jednej maści a ja mam coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba nie masz czegos innego betadyną smarowałam na początku, kiedy rany jeszcze były świeże, bo jodyna odkaża, a altacet działa przeciwobrzękowo ja zamiast smarowania altacetem, brałam po operacji tabletki przeciwobrzekowe, nazywały się aescin jednym słowem masz to, co ja od razu po operacji dopiero gdzieś po miesiącu kazał mi smarować linomagiem, bo linomag natłuszcza blizny, a po całkowitym wygojeniu będziesz używała czegoś na blizny, żeby zjaśnialy i nie były tak bardzo widoczne. Środki są różne. Ja używam krem noscar. Wnioskuje, że wszystko przed Tobą :) na razie używaj betadyny, bo jest naprawdę dobra na gojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×