Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Monia tak Kochana,w Krakowie...za kilka dni powinnam być jak nowa :D Tyle wydarzyło się przez ostatnie tyg ,że tym bardziej cieszę się że zrobię coś dla siebie mimo,że chciałam odpuścić...no a za 2 dni czeka mnie kolejna komisja..wałkują mnie jak diabli ale nie wymięknę już..Martwię się troszkę o swoją gromadkę bo wiem,że będą tęsknić aleb wiem,że póżniej to nadrobię...Mam najcudowniejsze dzieci pod słońcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia76 mam nadzieję,że i tak niebawem spotkamy się na drineczku z resztą towarzyszek :D Mieszkamy tak niedaleko,że byłby grzech nie spiknąć się na małe co nieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogusia jejuniu, trzymam kciuki jak cholera mocno :) Komu jak komu ale tobie sie należy zrobić coś dla siebie ;) Pamiętaj zrób zdjecia przed operacją, zeby mieć porównanie. Potem nam wyślesz już po operacji szczęśliwa i odnowiona. Z Zusem też dasz rade. Wytrzymaj jeszcze troszeczke i będzie dobrze. Jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Kobietki ja mam 75 G tez bym chciala zmniejszyc bo na ramionach pomimo szerokich ramiaczek porobily mi sie takie wglebienia od ciezaru a tluszcz zebral sie po bokach i wyglada to wstretnie czy taki rozmiar jak moj tez mozna na kase chorych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Gościa :) Jeśli robisz w Trzyńcu to nie masz się co martwić opieka jest na 102!!!! Wiadomo że musi cię ktoś odebrać, chociaż jest kilka osób które pojechały i wróciły busem i pociągami. Jest tam też pani Kasia u której dziewczyny nocują, ona je zawozi do szpitala i odbiera jak się umówią, kobieta ma te nasze trynieckie wyprawy w małym palcu! Teraz moja masakra przeżywam horror z zaświadczeniem od specjalisty!!! Neurolog zrobił minę zawstydzoną i powiedział że nie zna się na biustach i nie napisze bo nie wie co?! Ortopedzi też traktują sprawę jakbym chciała co najmniej naciągnąć NFZ A to że do końca zycia będę cierpieć, drętwieć i jeszcze żołądek mi wysiadzie od leków to NIC. Szukam teraz kobiety ortopedy w Krakowie może ona mi pomoże wyłoże problem na stół i niech mi odmówi!!! Czy jeśli bedę mieć OPINIĘ od ortopedy z prywatnego gabinetu to wystarczy??? Jestem Za załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEEMM niestety musi być na NFZ. Możesz iść prywatnie oczywiście, ale lekarz ten musiałby też pracować w NFZ i móc takowe zaświadczenie na NFZ wystawić? Rozumiesz mnie? Ja tak właśnie zrobiłam. Swoją drogą współczuje Ci tych "przygód"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie Droga przez mękę czy naprawdę NFZ może się przeczepić do kobity z cycem 75J / 160 w kapeluszu i z gruczolakami które i tak mam wyciąć a nie chcę wygladac jak frankenstein ???? Wiem głupie pytanie moga się czepiać wszystkiego bo przecież to naszą kasą rozporządzają. Więc płać i płacz człowieku jak masz coś załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leemm, ja słyszałam od lekarza, że od dwóch lat NFZ powinno akceptować opinie z prywatnych gabinetów. To podobno z powodu kolejek do specjalistów takie zarządzenie wprowadzono. Ja do ortopedy idę 7 i aż mi skóra cierpnie co on też wymyśli. W Łęcznej mam być 14 tak więc dużo czasu na zdobycie papierków mi nie zostało. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
GOGUSIA rozumiem , ale pamiętaj jeżeli coś to pomogę !!!!. Co do drineczka to już LEEMM proponowała spotkanie, ale u mnie ciężko z czasem, chociaż może w lipcu lub sierpniu to kto wie???? Wy już szczęściary będziecie po , więc jak się umówimy to na pewno mnie rozpoznacie !!!!!!!!! hihihi(chociaż nie ma się z czego śmiać, ale już tyle wypłakałam). Słyszę, że LEEMM ma problemy , ja mam zaświadczenie od ortopedy, ale on też nie wiedział co napisać. Więc nie wiem czy to co napisał mi wystarczy, a będzie co będzie, najwyżej wrócę do niego po wizycie u chirurga i się wtedy zobaczy. GOGUSIA trzymaj się !!!!!!!!!! po wyjściu ze szpitala , jak się już z dzieciaczkami przywitasz i poprzytulasz to pisz do nas, bo umrę z ciekawości!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny byłam dzisiaj na kontroli, wszystko już praktycznie wygojone jutro pierwszy dzień w pracy po 2 miesiącach....:( mam pytanie do dziewczyn po, kiedy zaczęłyście chodzić na basen?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom mozliwe, ze tak jest. Tylko wiesz jak to wygląda w praktyce? Zanim na dobre wejdzie to lata miną, choć dla mnie to irracjonalne i nielogiczne. Lekarz to lekarz nie wazne czy w Państwowej służbie zdrowia czy na prywatnej praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia76 normalnie powalasz mnie na kolana...jesteś KOCHANA!!! najnormalniej w świecie poryczałam się czytając Twoja wiadomość...oczywiście napiszę bo wiem jakie to ważne dla Kobitek,które jeszcze oczekują...jutro czeka mnie ciężki dzień więc także liczę na Wasze kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Gogusia TRZYMAM KCIUKI !!!!!! i wszystko opisuj !!!. Nawet jestem ciekawa ile czasu zajęła ci ta wizyta u ordynatora i u anestezjologa. PA PA PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do kciuków , uścisków pozdrowień i życzeń!!!! Jak będzie po to pamiętaj że już może być tylko lepiej a przed tobą otworem staną wszystkie sklepy bieliźniarskie :) :):) Ja jutro mam kolejną wizytę u ortopedy którego uprzedziłam w czym rzecz - zobaczymy jeśli nie on to POSTANOWIŁAM ZG*****Ć MOJEGO NEUROLOGA !!!! i tyle jestem zdesperowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do kciuków , uścisków pozdrowień i życzeń!!!! Jak będzie po to pamiętaj że już może być tylko lepiej a przed tobą otworem staną wszystkie sklepy bieliźniarskie :) :):) Ja jutro mam kolejną wizytę u ortopedy którego uprzedziłam w czym rzecz - zobaczymy jeśli nie on to POSTANOWIŁAM ZG....IĆ MOJEGO NEUROLOGA !!!! i tyle jestem zdesperowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Leemm to za ciebie jutro też trzymamy kciuki !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZięki, Jutro wam napisze jak było ale wieczorem dopiero BUŹka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelson88
Hej dziewczyny, ja rowńiez jestem zdecydowana pomniejszyć biust. Lekarz poradził mi żebym zrobiła to po urodzeniu dziecka. Jestem w 30 tygodniu ciąży , imslyszalam,ze w Polanicy sa bardzo dobrzy chirurdzy plastyczni, ale ze czeka się ok pół roku na konsultacje. Szukam w necie gdzie i u kogo w Polanicy robi się pomniejszenie na NFZ mijał wyglądają procedury ale nie mogę się doszukać .... Czy któraś z Was ma namiary? Byłabym wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lelson88 ktoś kiedyś wspominał coś o Polanicy, ale ze stałych bywalczyń forum nikt tam nie miał zabiegu, więc raczej niewiele się dowiesz, choć może się mylę. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :) No i wróciłam z Krakowa...było cudnie choć dziś miałam konsultacje,podpisywałam dokumenty oraz wizytę u anestezjologa(ok.4godz).Mimo,że siedzenie w zaduchu w ciasnej poczekalni pełnej tłumu trwało kilka godzin to jestem w pełni zadowolona.Pielęgniarki i lek.wywarli super wrażenie.Chyba zostanę chodzącą reklamą SS im.Rydygiera :D Cierpliwie wytłumaczono mi co i jak,tak więc już za kilka dni zostanę przyjęta na oddział.Troszkę zdziwiło mnie ,że nie muszę póki co kupować biustonosza gdyż Pani doktor powiedziała,że po operacji zostanę oplastrowana a dopiero gdy troszkę się podgoi to wyruszę po odpowiednia bieliznę.Sądziłam,że już w szpitalu założą mi biustonosz pooperacyjny.No chyba,że znów coś popiepszyłam :D AAAAA no i dziś miałam komisję...także jestem zadowolona mimo,ze nie znam wyniku...ale co tam...najważniejsze to mieć pozytywne myślenie ;) Teraz wcinam swoje ulubione spaghetti i niebawem wskakuję do wyrka bo jutro czeka mnie jeszcze intensywniejszy dzień (fryzjer,zakupy) :D ----> <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
gogusia78 tak jest w tym szpitalu najpierw bandaże a dopiero biustonosz. to fajnie że jesteś zadowolona ja już 2 miesiące po i też jestem zadowolona że właśnie tam robiłam zabieg. życzę ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Gogusiu super, że jesteś już po wizycie i komisji, i masz racje pozytywne myślenie to podstawa, ale u mnie to się zacznie dopiero 23 jeżeli Pani dr się zgodzi. Dalej trzymam kciuki, teraz za to żeby za bardzo nie bolało !!! Podaje email , bo gdybyś jednak coś potrzebowała!!! RYBA a co u ciebie?? wygoiłaś się już?? acha i czy wróciłaś już do pracy, tego też jestem ciekawa ile tego L-4 jest potrzebne Madziamagic właśnie po 2 miesiącach wróciła, a ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!! Byłam dr bardzo miły pokiwała głową i........ kazał mi zrobić świeże prześwietlenie i przyjść za tydzień!!!! Czyli w środę a we wtorek mam byś w Łęcznej. Siedzę teraz i myślę że odpuszczę ale z drugiej strony mam dość tego ciężaru a za chwilę powiedzą że jestem za stara. Pójdę do niego ale co zrobię jak mi nie wypiszę - przesunę termin albo dam sobie spokój. Napiszcie czy faktycznie żadna z was nie miała zaświadczenia z prywatnego gabinetu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba33
karolcia76 jestem jeszcze na l4 ja jestem fryzjerką i dlatego jeszcze nie pracuje.moja pani doktor ginekolog która teraz dawała mi zwolnienie mówiła ze i 6 miesięcy można chorować ja myślę ze juz niedługo wrócę do pracy. już jestem niby zagojona ale jak ostatnio spróbowałam spać bez biustonosza pooperacyjnego to obudził mnie ból jakby mnie coś w środku rozdzierało i ubierałam się szybko w ten biustonosz. więc na wierzchu zagojone ale w środku pewnie jeszcze nie 06 04 będzie 2 miesiące po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Ryba to w takim razie jeszcze po odpoczywaj sobie, dziękuje za odpowiedź. Trochę się boję tak długiego L-4, ale będzie co będzie (wiesz nie wiem co w pracy powiedzą).Ale wolę L-4 niż do końca życia nosić te dziady !!!!!!!!!! LEEMM ty się nie poddawaj !!! próbuj jeszcze, jakbym nie miała wyjścia to bym poszła do prywatnego gabinetu, co ma być to będzie. A w ogóle moja pani dr internistka, która kilka lat temu wysyłała pacjentkę na taką operację, to jej wcale nie dawała skierowania do ortopedy, tylko prosto do chirurga plastycznego. No chyba że tej kobiecie np odmówili?? tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam skierowanie do chir.plastycznej ale tu dziewczyny piszą że zaświadczenie od ortopedy muszę mieć i to z poradni na NFZ! tak w łęcznej wymagają , w krakowie wiem że nie wić pojade z tym co zdobędę czy przy wypisie dostaje się l4 ze szpitala w łęcznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×