Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość zdesperowana68
w Łęcznej zmniejszają żołądki na NFZ, a ponoć nawet i powieki opadnięte robią, skórę po schudnięciu z brzucha też wycinają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama69 co takiego spodobało Ci się w gościu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chyba, że masz w domu ludzi, którzy będą robić wszystko za Ciebie. " Kama, jak to "za Ciebie"? To Ty jesteś w domu na etacie sprzątaczki? Dziewczyny, ogarnijcie się, czemu same siebie traktujecie jak służące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie ale upokorzenie ze ktos sprzata, zmywa etc Tysiące ludzi to robi i nie musi się tego wstydzić. Niech się wstydzą balaganiary, brutaski itp Weź wyluzuj gacie i nie czepiaj się słówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*brudaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
ha ha :)) a z tymi powiekami to na powaznie? :D bo tez niestety mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama69
do gościa 1 spodobało? to za dużo powiedziane :) a co gościu- spragniona komplementów? do gościa 2 obecnie jestem w domu na etacie pierwszego lenia :) Sypiam najczęściej do 11, a nieraz do 13, po nocach siedzę na forach, bo jak się wstaje w południe, to potem sie nie chce spać, rzadko gotuje, bo nie lubię, ale jeżdżę po zakupy i wrzucam pranie do pralki a sporadycznie nawet prasuję ( taki jest mój przydział obowiązków) jeśli to dla ciebie jest robota sprzątaczki to zastanawia mnie w jakim świecie żyjesz i kto za ciebie wszystko robi niestety niedługo mi już tej laby zostało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie co znaczyło: chyba, że masz kogoś, kto za ciebie to wszystko zrobi? Przecież nic nie robisz. Gubisz się Kama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nic? Robię wszystko, co napisałam na poprzedniej stronie. Teraz jest noc wiec zgodnie z harmonogramem piszę na forach :) Jeszcze zapomniałam napisać, że najczęściej palę, w odróżnieniu od ciebie nie głupa, tylko papierosy :) W listopadzie bałam się, że przez palenie nie będą mi chcieli zrobić operacji, ale anastezjolog stwierdził, że nie ma przeciwwskazań :) i mam małe cycki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama dobrze dogadałaś tej gościarce:D debilce której się nudzi i wszystkim dogryza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
Kama69 zazdroszcze,ja tez bym chciala sobie tak pospac :) madzik77 emilia 78 trzymam kciuki, czas szybko zleci i juz bedziecie "po" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia78
Witam Kobietki :* Trudno poznać to forum,dawniej nie mogłam nadążyć z czytaniem...wpis za wpisem....można było się pośmiać,czasami smutno było gdy któraś z nas borykała się z problemami życia codziennego...Ale jedno jest pewne,nikt kto potrzebował pomocy nie został bez odpowiedzi,rad... I pewnego dnia pojawił się KTOŚ....ktoś komu przeszkadzało to,że oprócz wymiany faktów dotyczących "załatwienia"operacji dzielimy się ze sobą cząstką swojego życia...smutkami,radościami,szczęściem z udanego zabiegu itd... Ja osobiście każdego dnia wchodziłam na forum z nadzieją,że tu jesteście,że na chwilkę któraś z Was odsunęła swoje prywatne sprawy,od tak,żeby pogadać... Niestety temu KOMUŚ niesamowicie zależało,żeby dokopać komukolwiek i wprowadzić chorą atmosferę... i pełen sukces!!!!!! Szkoda,że część dziewczyn odsunęło się chcąc uniknąć niemiłych komentarzy,momentami wręcz wulgarnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem co oznacza "palić głupa". A paleniem papierosów raczej nie powinnaś się chwalić. Palenie jest oznaką słabości niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
Piszecie ciągle o przygotowaniach przed ale ważny jest czas po zabiegu kiedy chcemy aby nasze blizny stały się nie widoczne, jasne i szybko znikły. Co stosujecie, stosowałyście na blizny i jakie były, są tego efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
door ja uzywalam dermatixu (zel z silikonem) nie wiem czy cos pomogla czy to czas jest najlepszym pomocnikiem, ale od momentu jej stosowania blizna zrobila sie mniej twarda i zjednolocila sie ze skora, tzn, poprzednio jak dotykalam blizny to czulam roznice a teraz blizna nie jest juz tak twarda. gosc ja tez pale, jezeli to oznaka slabosci to niech tak bedzie, pale bo lubie :) gogusia78 jezeli znow chodzi ci o mnie to sobie odpusc 1. nie zjawil sie ktos, bo bylam tu duzo wczesniej 2. nie przeszkadzalo mi ze czaem ktos cos wtraci od siebie, bo to normalne,na tym polega wymiana zdan, napisalam swoje zdanie po tym jak przez kilka stron czytalam opis zycia moni i z tego co pamietam to nie pisalam nic wulgarnego, wiec jak masz zamiar kogos oskarzac to napisz o kogo konkretnie ci chodzi. 3. i po raz kolejny pisze,ze ja nie jestem gosciem, 4. ty wchodzisz sie podzielic swoimi troskami i smutkami, ja nie musze, bo mam poza swiatem wirtualnym przyjaciol, meza i znajomych z ktorymi moge pogadac,ale nie mam ludzi z ktorymi moge porozmawiac na temat operacji zmniejszania piersi i dlatego wlasnie czytam forum. 5 naprawde skonczcie juz z tymi glupotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Emilia 78 no stresik na maksa, dziś po pracy uporządkuje sobie papiery, wyniki itp.. to najważniejsze Grejsss staniczek mam ten sam co Ty :) jesteś druga osobą operowana przez naszego dr i go polecał, więc go kupiłam :) Emilia mój synek też po antybiotyku tzn, wczoraj skończył, nie martw się nic Ci nie będzie, ale szczerze tez się o to martwiłam, cały czas myślę o opiece pooperacyjnej jak to rozwiązać... Kama ja już raz Cię o to prosiłam, ale możesz jeszcze raz podesłać mi namiary gdzie robiłaś cycuszki, bo może tu będę chodzić, skoro mam wydać na podróż do Warszawy to może wydam to samo a mam na miejscu :) maila mojego masz bo fotki mi przesyłałaś. Emilia zrobiłaś sobie fotki przed? ja już tak i powiem Wam, że szoku doznałam, bo na fotach takie mega się wydają (no są w rzeczywistości, ale jeszcze większe się wydają) i widać dużą asymetrię. Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiol popieram, nie reagujcie na gości! :) ktoś kto nie chce być tu widoczny, a się wypowiada robiąc zamieszanie, niech będzie pomijany :) to działa! miałam tak na innym forum :) też na kafaterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
5 dni do zabiegu. Dzis mi sie śniło, że po operacji od razu wstałam i poszłam na spacer:) A jak macałam cycki pod bandażami to były takie małe - ech żeby nie zapeszyć. Door pisałyśmy teraz o przygotowaniach przed, bo nikt innych wątków nie poruszał. Ja niestety nie pomogę, ale mam nadzieję że już niedługo będę zadawać podobne pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik - ja zdjęcia przed zrobiłam już m-c temu. Fatalnie wyglądają - fuuuj. Wielgachne takie, niekształtne. Ty Madzik masz zabieg chyba we wtorek ?? Bo ja w środę. Wymiękam już od tego czekania, ale czasu nie przyspieszymy. Koniecznie musimy się wymienić fotkami jak już będzie wszystko po - bo przecież my z tego samego terminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik - weż sobie skierowanie do poradni chirurgii ogólnej lub plastycznej (w zależności gdzie masz szanse i jakie są możliwości w twoim terenie) i już. Ja mam 40 km ode mnie chirurgię plastyczną i tam będę prowadzić opieke pooperacyjna - wraz ze ściąganiem szwów. Madzik skąd jesteś? daleko masz do warszawy? jaki masz rozmiar biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
do Grejss jaki macie ten stanik bo nie mogę namierzyć? ja mam tylko ten sportowy MS więc może jeszcze jakiś drugi kupie bo raczej ciepło będzie!!! proszę o link lub dokładny model i firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia jestem z trójmiasta :) rozmiar mam 80-85j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) miłego dnia życzę o poranku Kasiol Też lubię palić, wiem, ze to świństwo, ale nawet się nie oszukuję, że kiedyś rzucę A spanie do tej godziny niestety wkrótce mi się skończy :( będę musiała wstawać "w środku nocy", czyli około 7-mej :( Door Ja na blizny używałam krem No-Scar z wyciągiem z perły. I olejki- różany i arganowy. Szczerze mówiąc nie wiem czy efekty można uznać za zadowalające. Blizny są bledsze, ale może to po prostu kwestia czasu. Madzik77 Już tu pisałam, zabieg robiłam w Oliwie w Perfect-medica (Tetmajera3) u dr Muraszko-Kuźma. On przyjmuje jeszcze w Gdyni w Clinica-medica. Nie wiem dokąd masz bliżej. Myślę, że bez problemu mogłabyś kontrolne wizyty zaliczać u niego lub u innego chirurga w klinice. Jest ich tam kilkoro. Tylko nie mam pojęcia ile by Cie to kosztowało. Emilia i Madzik Mam 1 zdjęcie swojego biustu sprzed operacji. Jeszcze mi sie czasem zdarza na nie spojrzeć, zawsze trwa to 2-3 sekundy, sama do siebie mówie - Fuj- i je wyłączam, żeby tego nie widzieć. Za to nowy biust oglądam kilka razy dziennie :) jak psychiczna :) nie wiem, kiedy mi to przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość Jeśli nie rozumiesz, co znaczy "palenie głupa", to trzeba było zapytać wujka Google. Specjalnie dla Ciebie wpisałam w przeglądarkę i na pierwszej stronie wyskoczyło mi super wyjaśnienie. Wystarczyło ctrl+c, ctrl+v i już możesz się dowiedzieć :) cyt - "Palenie głupa jest stare jak Świat i ma się dobrze. Ludzkość wyćwiczyła w sobie odruch ukazywania miny niewiniątka podczas, gdy w głowach rodzą się i wprowadzane są w czyn najbardziej złośliwe intrygi, a zwykłe buractwo przesłaniane jest nieumiejętnie dobraną argumentacją." skopiowane z: http://baluwolanda.blog.onet.pl/2012/01/02/kultura-palenia-glupa/ Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzik miałas tak na innym forum? Przykro mi że cie ignorowali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leemm: ) Pierwszy biustonosz który miałam założony po operacji to : www.silima.pl/bielizna.php Silima Elena Drugi firmy Anita : www.e-bielizniarka.pl/product/ Biustonosz-dla-amazonek- Anita-5315x-Isra-gorset-protetyczny/? id=240 pozdrawiam Grejss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×