Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Grejss
będzie któraś jutro w Orłowskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudajmonizm perfekcjonistyczny
na wstępie poprosze: zejdźcie ze mnie dobrze? Nikogo nie obraziłam, nikogo nie oszukałam, każdemu pomagam na ile to możliwe wiec o co chodzi? O zazdrość? Bo ktoś nie umie być tak życzliwy i cierpliwy dla innych jak ja? To aż tak boli? A teraz kilka słów aby coś wyjaśnić bo mi sie juz nie chce udowadniać na siłe pewnych rzeczy: jak zaczęłam pisać na forum 01,11,2013 - od strony 350 (trafiłam tu przez przypadek) było tam sporo osób, które już teraz nie pisze, ale są też takie które są do dziś na tym forum. I powiem tak, żadna z osób prócz dwóch nie wykazała chęci pomocy, każdy odsyłał mnie i inne dziewczyny pytające aby sie pofatygowały i czytały forum od początku albo kilkanaście stron wstecz, a przecież to nie takie proste, zajmuje dużo czasu, nie każdy go ma. Gdyby na kafeterii była wyszukiwarka ja np, na wizażu to znajduje się w kilka sekund odpowiedni post, a tak to się człowiek przedziera przez kilkadziesiąt stron bo zwyczajnie innym nie chce sie napisać kilka zdań, dowód: "... kasiol2013 02.11.2013 zeby nie bylo,ze jestem wredna (choc jestem jezyk.gif ) wiec: klaudiagates skoro jest mozliwosc zrobienia tego za darmo, to mozna sie poswiecic i przecytac forum od poczatku,zeby miec jakiekolwiek pojecie i w miedzyczasie zadawac pytania dodatkowe, bo wiekszosc z nas z checia pomoze i udzieli odpowiedzi ale samemu tez trzeba cos zrobic (przeczytac!!!)..." i kolejny: zdesperowana68 02.11.2013 "...Dziewczyny dobrze Ci radzą, poczytaj forum kilkanaście stron wstecz i będziesz wiedziała, jak to załatwić na NFZ. Jeśli przeczytasz i nie będziesz wiedziała, to pytaj, bo nam wszystkim już się nie chce co parę stron pisać wszystkim tego samego. Tak naprawdę, to zależy gdzie się będziesz o tę operację starać, bo każdy szpital ma troszkę inne wymagania, ale generalnie skierowanie od rodzinnego i zaświadczenie od ortopedy powinny wystarczyć. .." Prosiłam o kontakt na maila albo telefon. Na maila napisała KSIOL, a telefon dała Aguśka i to dzięki niej wszystkiego sie dowiedziałam. Ona mi wszystko dokładnie wyjaśniła. I bardzo jestem jej wdzięczna bo Ona jako jedyna pomogła mi. Dlatego obiecałam sobie, ze ja taka nie będę, że pomogę każdemu kto o to poprosi bez odsyłania go do czytania 400 stron każda po ponad 30 postów. Dlatego mam taką cierpliwość bo sama doświadczyłam obojętności. Dziewczyny miały czas i chęć pisać o wszystkim innym tylko nie o tym żeby "nowemu" pomóc, a to każdej nowej osobie jest pomoc najbardziej potrzebna bo nic nie wie, jest początkująca, potem już pójdzie za ciosem. Tak jak to było u mnie. Mimo tego, że odezwało się tylko dwie osoby w tym tylko Aguśka pomogła najwięcej, to ja nie miałam żalu o to, ale teraz jak czytam te uwagi, te docinki, te złośliwości to aż krew mi się gotuje bo na to jest energia, ale żeby naprawdę pomóc osobie w potrzebie to sie nie che, A każdy jest inny, jeden załapie za pierwszym razem, a innej osobie trzeba tłumaczyć po kilka razy żeby załapały o co chodzi.....Chciałam rozkręcić to forum, żeby stało się miłym miejscem gdzie nie tylko będziemy pisać o kremach i cięciach, ale opowiemy sobie jakiś kawał czy śmieszne historie. Przecież to nie strona jakieś kliniki chirurgii plastycznej tylko forum ogólnodostępne. I to nieprawda, ze wcześniej nie było takich opowieści, pofatygowałam się i przeczytałam prawie całe forum. Było wiele stron nie na temat operacji i nikomu to nie przeszkadzało. W międzyczasie trafiały sie jakieś nieporozumienia, potem znowu robiło się fajnie i tak w kółko. Normalna rzecz jak sie wypowiada wiele osób o różnych poglądach. To tyle z mojej strony. Ja na pewno będę pomagać innym, bo dla mnie ważniejsza jest satysfakcja z pomocy -przecież temu ma służyć to forum - niż tracenie energii na przekomarzanie sie : co kto komu i kiedy.....A jak ktoś bardzo ciekawy niech poczyta forum od początku lub tak od strony 300, wiele sie dowie. no to tyle, pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
monia piszesz,jak to duzo czasu zajmuje przeczytanie calego forum i nie kazdy ma na to czas (nie przecze ze tak jest) po czym znajdujesz czas zeby przeczytac tyle zeby wylowic wpis moj czy zdesperowanej i pokazac nam jakie my zle jestesmy. A my przez kilka m-cy co 2,3 strone zaczynalysmy pisac to samo, ta samo odpowiedz na to samo pytanie, bo niektorym nie chcialo sie nawet 3-4 strony wstecz przeczytac. masz przyklad po gogusi, ktora napisala (od razu mowie,ze nie wiem czy czytala cale forum czy nie (ja nie mam tak duzo czasu jak ty zeby przesledzic jej wpisy) ze lekarz jej nie poinformowal o wszelakich komplikacjach dot. operacji, wiec osoba ktora sie poswieca i czyta, bo to dot. jej ciala,jej zdrowia i jej zycia wie na podstawie kilkudziesieciu czy wiecej kobiet co sie moze wydarzyc i nie jest sie zdziwionym jak cos pojdzie nie tak. czytam jakiej doswiadczylas obojetnosci i az mi sie zal ciebie zrobilo, bidulko, biedna na tym forum jestes, nikt sie toba nie zainteresowal... ty po prostu pomylilas forum z blogiem i jak kilka osob ci zwrocilo uwage ze za bardzo sie uzewnetrzniasz ze swoim zyciem to teraz jest problem. ja po raz kolejny powtarzam,mozesz byc najwspanialsza osoba na forum piszaca dzien w dzien o tym samym, nie robi to na mnie wrazenia, ja po postu chce czytac na forum dot piersi o piersiach a nie o tobie, bo kazda z nas wplata jakies swoje sparwy bo to noramlne, tak sie tworzy klimat na forum,ale nikt nie chce wnikac w glebie twoich problemow np. ze szwagrem itp, masz swietny kontakt z dziewczynami wiec pisz z nimi na maila i nie ma problemu. a to ze zdesperowana opiuje swoje niezadowolenie to chyba plus,lepiej zeby kazda wiedziala z nas na co sie pisze. "chcialam rozkrecic to forum zeby stalo sie milym miejscem ... " ono bylo mile, wystarzy poczytac,a to ze co kilkadziesiat stron wlaczal sie jakis gosc i chcial to zepsu, to po jakims czasie ignowania go po prostu odpuszczal i nie bylo problemu. masz racje dziewczyny wymienilay sie jakimis informacjami i bylo to mile ale ty po prostu zdominowalas forum opowiesciami ze swojego zycia,a to temat na bloga a nie na ciecie biustu. przestan juz atakowac wszystkich po koleji i niech to znow bedzie normalne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
w pierwszym zdaniu ucieklo mi "nie" pisze to bo zaraz ktos sie uczepi,ze pisac nie umiem :) (nie przecze ze tak nie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Z własnej autopsji powiem (napiszę tak) - gdyby forum polegało na szukaniu odpowiedzi wstecz i szukaniu elementów wyrwanych z kontekstu całości to ono już dawno powinno przestać istnieć. Przez te 462 strony wszystkie tematy związane z redukcją piersi dawno pewnie zostały wyczerpane. Więc drogie panny, które jesteście entuzjastami czytania wstecz - polecam nową lekturę szkolną :) ja mam zgoła inne zdanie - jeżeli forum ma istnieć to naturalną siłą rzeczy jest to, że jeżeli trwa ono od 2006 roku - wątki będę się w kółko powtarzać. Ktoś nie chce odpowiadać na setne to samo pytanie przecież nie musi. Nie ma przymusu. I po co to wszystko teraz tak rozdmuchiwać jakby chodziło o podniesienie podatków o 10% :) Dziewuchy bądźmy miłe i ok i tyle- niech świat się uśmiecha :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eudajmonizm perfekcjonistyczny
Kasiol zaczęłam czytać forum jak mnie odesłałyście do czytania, ale przez kilkanaście lub kilkadziesiąt pierwszych stron było nie na temat, nie mogłam sie doszukać słowa o operacjach, więc poprosiłam o kontakt na forum. Odkąd pisze na forum czyli od strony 350 nie muszę czytać bo wiem co było piasane. Niedawno doczytała prawie całość do strony 350 ale częśc już pozostawiłam bo miałam dosyć. Jak wiec widzisz było to na raty i to dość długie. Co do zainteresowania. Tak sie poczułam, i powtarzam to właśnie nowej osobie jest potrzebne zainteresowanie, potem już każdy sobie radzi. Co do Gogusi, to lekarz jest w obowiazku powiadomić o komplikacjach a nie forum, tyle że jej chodziło o coś innego myśle, raczej o psychike bo z tym sobie nie bardzo poradziła. Jeżeli ja pomyliłam forum z blogiem to Ty pomyliłaś forum ze stroną kliniki operacji plastycznych przekazującą suche informacje. I Ty mi uwagi zawracać nie będziesz co mogę pisać a co nie, jak Ci sie nie podoba, to nie czytaj. Jakoś innym osobom to nie przeszkadzało i było miło dopóki Ty sie nie odezwałaś. Wiesz ile osób sie do mnie odezwało na maila w tej sprawie? Zdziwiłabyś sie, (a ja nawet byłam w stosunku do Ciebie grzeczna), no ale czego oczekiwać od osoby, która sama o sobie pisze, ze jest wredna?? Tak, przyznaje Ci racje jesteś wredna i do tego zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia przepros szwagra i przestań być wredna! Rodzina na tobie się poznała, forum też. Pani już podziekujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiol2013 racja...lek.nie poinformował mnie o możliwych komplikacjach.Dowiedziałam się tylko,iż nie będę miała czucia po przeszczepie...no i oczywiście blizny,blizny,blizny... A co do czytania forum deska do deski to niestety od kilkunastu lat choruje na epi i najzwyczajniej w swiecie nie mogę siedzieć dluzszy czas przed ekranem.Kilka min wystarczy,że mam dość :D Zawsze więc mam zaległości :D Monia fakt...bardziej psychicznie odczułam skutki...ale radzę sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
monia tak jak napisalas kazdy ma prawo pisac to co chce i ty i ja i cala reszta, wiec pisanie "I Ty mi uwagi zawracać nie będziesz co mogę pisać a co nie, jak Ci sie nie podoba, to nie czytaj." przeczy temu co sama piszesz. czyli teraz wychodzi na to,ze jak zwocilam uwage,ze za duzo jest tu twojego prywatnego zycia to zepsulam atmsfere na forum? sama piszesz ze kazdy ma prawo pisac co chce, wiec napisalam jakie sa moje odczucia, nie pisalam w zadnym ordynarnym czy niegrzecznym tonie, wiec nie rozumiem twojego zbulwersowania, skoro uwazasz ze nie mam racji to nie rozumiem czemu wzielas moje uwagi tak bardzo do siebie,ze je po raz kolejny na forum wywlekasz. co do tego,ze do ciebie sie odezwalo kilka osob, to nie jestes osamotniona, bo do mnie tez sie odezwalo (i podejrzewam, ze jedna z nich jest nasz "gosc" ktory w niezbyt mily sposob wprowadzil ciezka atmosfere na forum) ktore nie znajac mnie pisaly ,ze maja dosc czytania a twoim zyciu, w trakcie szukania informacji dot. operacji, bo jak sama wiesz, jest masa kobiet ktora czyta to forum ale sie na nim nie udziela. monia piszac o mnie ze jestem wredna nie sprawiasz mi tym zadnej przykrosci, bo opinia czlowieka, ktorego sie nie zna, nie jest w zaden sposob opinia obiektywna, wiec nic nie znaczy. a zazdrosana? o co mam byc zazdrosna? i bardzo cie prosze, nie insynuuj ze "gosc" to ja , bo jak sama zalwazylas jestem wedlug ciebie wredna i nie mam problemu z pisaniem pod wlasnym nickiem, jeszcze zadne zdanie napisane przeze mnie na tym forum nie bylo pod innym nickiem niz kasiol2013, wiec kolejny raz pisze : nie oskarzaj kogos jesli nie masz dowodu,ze to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana68
Emilia78 przed operacją nosiłam 70H lub 75G (miałam ok. 106 cm w obwodzie), teraz noszę 70G i mam 102, już pisałam o tym parę stron wstecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest ktos kto pali e-papierosa i lekarz kazal przestac? wszystkie zalecenia sa o paleniu tytoniu a nie wciagania nikotyny. Czy nikotyna sama w sobie tez zle dziala w przypadku narkozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdesperowana czytalam ze w przypadku kiedy w gruczole piersiowym nie ma duzo tkanki tluszczowej wycina sie mniej zeby nie doszlo do krwotoku, gdyz inne tkanki sa bardzo ukrwione i ciezko jest je operowac. moze to bylo jednym z powodow ktory przewazyl na tak malym wycieciu u Ciebie. Ja zdecydowalam sie na operacje prywatnie ze wzgledu na stan polskich placowek zarowno pod wzgledem wyposazenia jak i personelu. Jest u nas w pl przekonanie ze na nfz lekarz moze sobie sam decydowac o wszystkim nie liczac sie z pacjentem. dlatego warto oszczedzac chocby i 5 lat zeby nie przechodzic przez to co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Heh - ja też mam 70H vel 75G - ale ile mam tkanki tłuszczowej to już nie wiem. No nic jestem dobrej myśli. Nie umiem sobie zdesperowana wyobrazić jak wygląda ten efekt. No nic pożyjemy zobaczymy jak będzie zemną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość może coś w tym jest, ja na mammografii miałam napisane, że mam przewagę tkanki gruczołowej Emilia78 podaj e-mail to Ci wyslę w drodze wyjątku, są takie jak były tylko mniej obwisłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utkanie gruczolu sutkowego mozna mniej wiecej okreslic przy usg piersi. Wiec jak robilas juz i lekarz nie mowil ze sa gesto utkane to raczej tluszczu duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia78, najlepiej od razu powiedz lekarzowi, że widziałaś moje cycki i jak Ci zrobi takie same wielkie to go zabijesz, niech się boi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Mój mail alimes@interia.pl Zdesperowana a może to zgłosić do rzecznika praw pacjenta - przecież to ewidentny błąd w sztuce lekarskiej. Podjęłaś ryzyko, był ból, regeneracja i powolny powrót do zdrowia - wskazanie zwyrodnienie kręgosłupa - i co teraz kręgosłup dalej jest obciążony - może warto spróbować .... A kto cię tam prowadził? który lekarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam budowę gruczołowo-tłuszczową mastopatyczną - czyli patologiczne utkania gruczołowe. Lekarz mówił w Łęcznej że ta mastopatia utrudnia redukcję - muszę z nimi szczegółowo porozmawiać i nie dać sie wkopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia, daj znać czy doszedł ten e-mail, bo coś mi poczta na onecie widzę źle działa, wysłałam do siebie na firmowe na próbę i do tej pory nie doszły dwa mejle, może muszę z innego konta wysłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Zdesperowana doszło - odpisałam Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka196868
Emilia78 Ja na wyniku mamografi doły pachowe,miałam napisane-sutki o budowie gruczołowo-tłuszczowej z cechami dysplazji włóknistej.Nie widać patologicznych zmian litych i torbielowych.A drugim wyniku-Oba sutki w fazie inwolucji tłuszczowej z gęstym dysplastycznym utkaniem gruczołowym w KGZ i okolicach zabrodawkowych.Nie wiem czy to wyjaśnienie pomoże Ci w podjęciu decyzji.Dodam,że piersi miałam duże H/I,a zrobili mi C/D.Jeśli chcesz moge przesłać Ci fotke.Pozdrawiam Was dziewuszki:-) Nie denerwujcie się,bo to niczemu nie służy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia78 Pooperacyjny stanik miałam 80C, no ale sama wiesz, że 5 cm w dół, to miska w górę, więc to wychodzi 70E, lub 75D ale musisz wiedzieć, że te pooperacyjne dziwadła mają całkiem inną rozmiarówkę, i nie mają zaznaczonych takim oddzielnych misek na każdą pierś, to raczej jak bandaż wygląda, czy gorset, jak zaczęłam próbować normalne staniki to z 80E dojechałam do 70G :) Przed operacją ważyłam 64, tyle samo co teraz, wzrostu mam 168 cm i 98 cm w biodrach, więc teraz w biuście nadal mam więcej. Dr Tomek Korzeniowski jest najbardziej kryształowym lekarzem jakiego spotkałam i w Łęcznej i w ogóle, prowadził mnie po operacji, w zastępstwie dr M. Delikatny, miły, pełen empatii. Dobrze, że na niego trafiłaś, choć operować Cię i tak będą wszyscy. masz rację, my wszystkie z wielkim cycem mniej więcej z tego samego okresu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka196868
Emilia78 Mnie też od początku przyjęcia do zabiegu miał pod opieką dr Korzeniowski i w pełni zgadzam się z opinią Zdesperowanej ,że lekarz bardzo miły i delikatny.Pozdrawiam kadre lekarską z Łėcznej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i ostało sie na forum kółko wzajemnej adoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Żabka ty masz na imię Ewa - prawda ? Mam twoje zdjęcia - twoje nowe piersi to majstersztyk - w porównaniu z punktem wyjściowym - sam rarytasik :) Nie obraziłabym się za taki efekt :) no ale na całość składa się po troszę doświadczenie lekarzy trochę rodzaj piersi trochę przypadek i trochę łut szczęścia - krzywa wielu składowych. Ja wiem jedno chciałabym żeby czas zaczął szybciej lecieć ... bo mi stoi w miejscu - szybko szybko do terminu i ciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana - to ty gdzieś blisko mieszkasz od łęcznej ?? Ja mam 550 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×