Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

O udało się :) A więc dawno mnie nie było. termin mam na 17 czerwca w Łęcznej, więc już blisko. Uważam, że efekt końcowy i powikłania są ryzykiem w każdym miejscu gdzie operują. Więc prawdopodobieństwo rozkłada się równo. No chyba, że ktoś podda się redukcji piersi u urologa :) Ja tam jadę - koniec kropka - zaczynam pakować torbę - czy któraś posłuży radą co tam warto wziąć ze sobą ?? Lepiej piżamę czy jakieś dresy ?? I co tam jeszcze ?? To dzięki Moni mam ten termin i mogę to zrobić za friko - bo prywatnie wołali 13.500 zł. Także zejdźcie z dziewczyny, bo to porządna kobitka i i bardzo pomocna jak nikt inny tutaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj, nikt tu rad nikomu nigdy nie żałował, a niby skąd Monia wzięła informacje, przecież też miała robić prywatnie na początku, a od kiedy sama się zoperowała i bryluje na forum nikt nie chce się wcinać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam z nią kontakt telefoniczny - odzew o numer telefonu był błyskawiczny - nikt inny się nie pofatygował - nawet mailowo. Wyczerpująco dowiedziałam się wszystkiego. Zdesperowana - przeczytałam Twoją opinię, oceniłam ryzyko i uznałam że się nie wycofuję. Dobrze, że piszesz, wszystko jest cenne, ale po co od razu zarzucać innym brylowanie. Brzmi to niefajnie .... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mail to alimes@interia.pl - zdesperowana - pokaż mi ten biust- o ile będziesz chciała, dostałam tyle zdjęć i wszystkie były ok - blizną są duże (fakt) - ale reszta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, brylowanie zabrzmiało może niefajnie :( Dobrze, że jest Monia, bo tylko ona cierpliwie i bez końca odpowiada wciąż na te same pytania, bo komuś nie chce się cofnąć o kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt stron wstecz, tylko pojawia się na forum i zadaje po raz milionowy to samo pytanie. Wiele z nas już dawno straciło cierpliwość, bo ile można, a Monia nie, cały czas cierpliwie i bez końca w koło macieju odpowiada na te same pytania. Dlatego reszta z nas się usunęła, może i dla wygody? pewnie trochę i tak, a i z braku czasu. Mnie tu nie było parę miesięcy, ale wcześniej zawsze chętnie podawałam e-mail i telefon, dziewczyny świadkiem :) Weź sobie dużo bluzek na zmianę, najlepiej cieniutkich, bo będziesz się pocić, jak będzie gorąco, tam klimy nie ma, a materace mają takie jakieś pokrowce, od których ja miałam zawsze spocone plecy ale wtedy były upały straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluję jadem? Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Dziewczyno, zastanów się co Ty piszesz? Masz rację, szkoda gadać, spadam stąd, bo widzę, że tu zamiast obiektywnego forum, jakie było kiedyś, zrobiło się towarzystwo wzajemnej adoracji, a złośliwy gość, który tu od czasu do czasu szpilę komuś wsadzi ma z Was niezły ubaw, bo zachowujecie się jak nawiedzone. Żegnam i żałuję, że wróciłam tu nawet na chwilę. I pamiętajcie wszystkie: lojalnie ostrzegałam Siema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie żałuję, bo wiem, że moja opinia kilku osobom pomogła podjąć decyzję :) powodzenia dziewczyny :) trzymam kciuki za Was, za wszystkie pozostałe oczywiście też, żeby nie było, że żądzą zemsty pałam i życzę wszystkim aby wyszły z Łęcznej z wielkimi cycami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
dziewczyny zapomniałam hasła czy można jakoś odzyskać? nie podoba mi się pi zmianach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
grejs 24 czerwca czyli sie miniemy :) zdesperowana 68 monia wziela info ode mnie :) emilia78 to o pluciu jadem, malo fajne,fakt ze ktos nie przytakuje jak reszta nie znaczy ze jest zly pozdrawiam ogarnijcie sie w koncu i docencie,ze zdesperowana nie odradza lecznej tylko przestrzega,ze jak ktos chce miec male piersi to w lecznej nie dostanie o kurw... niech to forum wroci do czasow z ubieglego roku, bo smieci nie dot biustu tu zalegaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że plucie jadem jest niezbyt fajne. Właściwie miałam napisać, że w ostatnim poście zdesperowana sama sobie odpowiedziała na pytanie. W pewnym sensie i ona i Monia są fenomenalne, bo podejrzewam, że mi po kilku m-cach po operacji nie chciałoby się udzielać na forum. I to u nich jest fajne. Wydaje mi się, że dziewczyna miała po prostu pecha - wierzę, że jest niezadowolona, ale jak byłam prywatnie to też powiedziano mi, że są pewne granice w redukcji i miseczka D, E wypadnie. Dlatego nastawiam się na E - będąc ostrzeżona przez zdesperowaną będę ich cisła, żeby nie wyszło im więcej - a czas pokaże efekty. Na pewno się odezwę po operacji i napiszę jak wyszło u mnie. Jak przy każdym zabiegu ryzyko jest zawsze. Nawet wenflon jest ryzykiem. Dziewczyny nie kłóćmy się - niech będzie przyjaźnie .... chyba trochę namieszałam, ale posty bywają zaczepne. Miłej niedzieli !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia na prezydenta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia, nie nastawiaj się na D czy E. Nie wiem jaki masz obecnie rozmiar, nastaw się się również, że po operecji możesz mieć identyczny rozmiar jak masz teraz, tylko ewentualnie Ci podniosą piersi. Nazywasz to "pechem" u Zdesperowanej, właśnie ona przed tym ostrzega. Bądż tego świadoma. Absolutnie nie odradzam Ci operacji w Łęcznej, tylko przestrzegam, że możesz po zmniejszeniu mieć to co masz teraz. Wg mnie to żaden pech tylko tak tam po prostu robią, albo zmniejszają bardzo mało, albo, jak w przypadku Zdesperowane,j wcale. Najważniejsze żebyś była tego świadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu. Nie zgadzam się z Twoją opinią co do Łęcznej,że tam nie zmniejszają,bo niby z jakiej racji ja mam teraz mały biust,roz D/C.Bluzki które miałam wydać,bo były dla mnie nie do noszenia ubieram.Kupiłam sobie bez problemu strõj kąpielowy,a przed operacją mogłam tylko pomarzyć.Nie dajmy się zwariować i mieszać z błotem Łęczną.Napewno w każdym szpitalu gdzie wykonują takie zabiegi wyniki są podobne i w prywatnych za kase też knocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie...Jak długo muszę chodzić w sportowym biustonoszu? Czy noszenie go non stop jest obowiązkowe? Troszkę mam go już dosyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Hej gogusia - właśnie ciebie miałam się pytać też o rozmiar - bo ty miałaś 75 ł i pełny przeszczep - ostatnio pisałaś że pasuje ci stanik z miseczką H - czy jesteś zadowolona z tego rozmiaru??? o to ci chodziło?? Ile jesteś po operacji?? miesiąc czy więcej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_199111
Jeśli chodzi o rozmiary w Łęcznej to w moim przypadku myśle, że jest ok. Sportowy po operacji 75 D, po 2 miesiącach kupiłam sobie esotiq 75 E, piersi ładnie leżą, nigdzie nie wychodzą, nic się nie wpija, nie mam już biustu pod pachami, moim zdaniem super wygoda i komfort. Ciesze się z takiego rozmiaru jaki mam, wiadomo przy kupnie biustonosza chciało by się mieć C bo wszystko pasuje, ale spójrzmy też na całe swoje ciało, ja po tym jak miałam 75 K, czuje się teraz super dobrze mając E;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia78 przed operacja miałam 75L a w tej chwili wydaje mi się,że mam E lub F...nie wiem jeszcze ponieważ nie kupowałam "normalnego"biustonosza.Piersi mają wygląd bardziej naturalny,troszkę opadły i nie są już opuchnięte.Jestem 8tyg po operacji i wszystko się już pogoiło :) Zdjęcia wkrótce..tzn jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzyłam stary biustonosz H ale był troszkę za duży...piersi są ładne,nie za małe,nie za duże...mi pasują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
Czy obowiązkowe jest noszenie stanika sportowego po zabiegu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Marta 199111 - czy miałaś pełny przeszczep?? Ja kupiłam sobie wstępnie stanik pooperacyjny 75D, ale jak będzie za mały to nie będzie dramatu. Gogusia nie mam doświadczenia, ale ogólnie pisze że sportowy stanik to kwestia 2 m-cy. Może jeśli masz wszystko wygojone to warto rozważyć zmianę stanika - może po konsultacji lekarskiej ?? Ech jak ja wam zazdroszczę że jesteście po ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogusiu, jak masz chęć to załóż juz inny stanik, sama będziesz wiedziała, czy juz nadszedł odpowiedni czas, ja pamiętam jak się pierwszy raz wybrałam gdzieś w takim już "normalnym" to biegiem do domu wracałam, myslałam, że kilku godzin nie wytrzymam, tak mnie piersi zaczeły boleć, prawdę mówiąc do dziś dnia (rok po) jak tylko przychodze z pracy to zmieniam na ten pooperacyjny, bo mi w nim najwygodniej, o tym własnie marzyłam, żebym nie musiała się z tego gorsetu zadrutowanego wydobywać z ulgą po 10- godzinach poza domem, tylko sobie nosic luxniutkie leciutkie staniczki, na malutkich cycusiach :(( niestety nie dane mi było. Spadam juz, spadam, bo znowu zacznę marudzic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
Jestem 10 tygodni po i nadal chodzę w sportowym :-) ale tak mi wygodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gogusia68 Ja po dwóch miesiącach kupiłam sobie pierwszy stanik z bawełny bez żadnych fiżbin i był super.Nie odczuwałam żadnego dyskomfortu i Tobie też polecam takie rozwiązanie na początek.Gorset nosiłam dosyć długo około 4-mc,bo uważałam,że nie ma co za szybko przesadzać,a po pół roku od zabiegu nie odczuwam żadnych już ciągnięć i ukłuć na cięciach.Pozdrawiam przed i po:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
ja 5 tyg po operacji juz na stale przeszlam na fiszbiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
Ja jestem 3 tyg po zabieg, nie wiem czy tak jest dobrze ale jeśli wychodzę z domu zakładam stanik z fiszbinami, na każda kontrolę do lekarza też szłam w zwykłym staniku, po domu chodzę bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Zdesperowana 68 - jeśli się na mnie nie obraziłaś - sorry nie chce mi się szukać gdzieś tam z tyłu po stronach - jakbyś mogła - to napisz jaki miałaś rozmiar a jaki masz teraz?? Ja i tak się już nie wycofam, ale ciekawość mnie zżera ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×